כתב נושא: ח"כ איברהים צרצור:להקים מדינה אסלאמית  (נקרא 6574 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
בס"ד

העיקר את תנועת-כ"ך של גדול-דורנו הרב מאיר דוד כהנא זצ"ל-הי"ד הוציאו מחוץ-לחוק :tickedoff: >:( :tickedoff: >:(

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/172251
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
ח"כ איברהים צרצור:להקים מדינה אסלאמית
« להגיב #1 ב- : מרץ 01, 2008, 23:04:40 »
כל מי שהוא בעד  דמוקרטיה והוא נגד אותו ערבי יימח שמו הוא צבוע כי אותה נבלה פועל על פי חוקי הדמוקרטיה המתועבת.
« עריכה אחרונה: מרץ 01, 2008, 23:07:39 על ידי אֵיתָן »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • לָמוּת אוֹ לִכְבּוֹש אֶת הָהָר
« להגיב #2 ב- : מרץ 03, 2008, 23:19:45 »
כל מי שהוא בעד  דמוקרטיה והוא נגד אותו ערבי יימח שמו הוא צבוע כי אותה נבלה פועל על פי חוקי הדמוקרטיה המתועבת.
אני מסכים איתך ולא מסכים איתך בצוותא חדא....

דמוקרטיה פירושה:"שלטון העם"

ולכן יש ל"עם" אפשרות לקבוע מי יהיה ראש ממשלה,מי יהיו חברי הכנסת וכדו'

השאלה הכי גדולה היא:מיהו ה"עם"?

אם היתה לנו מדינה יהודית שבה ה"עם" הוא אך ורק העם היהודי ואף תעודת זהות לא יכולה להפוך ערבי ליהודי הרי שהדמוקרטיה היא מעולה
והיא יכולה למנוע דיכוי של העם ע"י גורמים אינטרסנטים כמו ברוסיה למשל....

אבל ברגע שהחליטו שה"עם" זה כל מי שבעל אזרחות ישראלית ומעניקים אזרחות לכל מאן דבעי....אז בוודאי שתוך זמן קצר תיהיה פה מדינה
"לא יהודית" בלשון המעטה....

הפתרון:להחליט שישראל היא דמוקרטית,נכון. אבל ה"עם" הוא רק עם ישראל והוא בלבד יכול לבחור פה ולשאת במשרות!

אבל במדינת חלם שלנו הבטיחו לנאצים "אזרחות שווה" והמיטו אסון על עם ישראל!

תָּגָר- עַל כָּל מַעֲצוֹר וּמֵצָר אִם תַּעַל אוֹ תֵרֶד
בְּלַהַב הַמֶּרֶד שָׂא אֵש לְהַצִּית - אֵין דָּבָר !
כִּי שֶקֶט הוּא רֶפֶש הַפְקֵר דָּם וָנֶפֶש
לְמַעַן הַהוֹד הַנִּסְתָּר.

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #3 ב- : מרץ 03, 2008, 23:44:24 »
אני מסכים איתך ולא מסכים איתך בצוותא חדא....

דמוקרטיה פירושה:"שלטון העם"

ולכן יש ל"עם" אפשרות לקבוע מי יהיה ראש ממשלה,מי יהיו חברי הכנסת וכדו'

השאלה הכי גדולה היא:מיהו ה"עם"?

אם היתה לנו מדינה יהודית שבה ה"עם" הוא אך ורק העם היהודי ואף תעודת זהות לא יכולה להפוך ערבי ליהודי הרי שהדמוקרטיה היא מעולה
והיא יכולה למנוע דיכוי של העם ע"י גורמים אינטרסנטים כמו ברוסיה למשל....

אבל ברגע שהחליטו שה"עם" זה כל מי שבעל אזרחות ישראלית ומעניקים אזרחות לכל מאן דבעי....אז בוודאי שתוך זמן קצר תיהיה פה מדינה
"לא יהודית" בלשון המעטה....

הפתרון:להחליט שישראל היא דמוקרטית,נכון. אבל ה"עם" הוא רק עם ישראל והוא בלבד יכול לבחור פה ולשאת במשרות!

אבל במדינת חלם שלנו הבטיחו לנאצים "אזרחות שווה" והמיטו אסון על עם ישראל!
דמוקרטיה היא דבר הזר ליהדות.
גם אם היה פה רק יהודים עם דמוקרטיה היו פה בעיות אחרות שהם לא הערבים כי כל זמן שעם ישראל מנסים לחקות את תרבות הגוים יוולדו בעיות חדשות.
הדמוקרטיה גם הוכיחה את עצמה מספיק שהיא קישקוש אחד שלם.
דמוקרטיה זה עוד  כלי לשטוף לאנשים את המוח ב"חופש".
כל עוד יש לך מיעוט אתה חייב להתחשב בו על פי הדמוקרטיה ואם העם בוחר בלגרש את הערבים אז אתה רומס זכויות אדם אז מה שיוצא שדמוקרטיה היא דבר צבוע והיא טובה כשהיא צריכה להיות טובה וכשיש סכנה אתה נוקט במהלכים אנטי-דמוקרטיים.

שלא תבין אותי לא נכון אני בעד גירוש הערבים מארץ ישראל,אני פשוט דיברתי מתוך ראייה דמוקרטית מערבית. :2funny:
ואם הערבים יהיו פה הרוב אז לא  תהיה להם שום בעיה להפוך את ישראל מדינה מוסלמית על פי הדמוקרטיה.
הרב כהנא הי"ד מסביר  את זה בספרים שלו מצויין,בע"ה אני אעלה את נאומיו בקשר לנושאים בקשורים לדמוקרטיה ותרבות המערבית.
« עריכה אחרונה: מרץ 03, 2008, 23:51:11 על ידי אֵיתָן »

מנותק למדיהו

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #4 ב- : מרץ 04, 2008, 14:54:53 »
ציטוט
כל עוד יש לך מיעוט אתה חייב להתחשב בו על פי הדמוקרטיה ואם העם בוחר בלגרש את הערבים אז אתה רומס זכויות אדם אז מה שיוצא שדמוקרטיה היא דבר צבוע והיא טובה כשהיא צריכה להיות טובה וכשיש סכנה אתה נוקט במהלכים אנטי-דמוקרטיים.
אם אתה אומר את זה אתה לא מבין דמוקרטיה מהי. דמוקרטיה היא כוח הרוב אך שמירה על זכויות המיעוט. המיעוטים הם: החרדים, הכהניסטים, המתנחלים, ההומוסקסואלים, הדרוזים ועוד. כאשר "מיעוט" מסוים תוקף את המדינה, הוא כבר לא מיעוט אלא גייס חמישי. חוץ מזה, דמוקרטיה חייבת לשמר את עצמה, אין דבר כזה חופש מוחלט, זה לא אנרכיזם.

ציטוט
דמוקרטיה זה עוד  כלי לשטוף לאנשים את המוח ב"חופש".
אז הדמוקרטיה גם נותנת לך את הזכות ואת היכולת לחשוב הפוך מה"חופש". מדינה דמוקרטית אמיתית נותנת במה לכל הדעות כל עוד אינן מסכנות את קיום המדינה (לפחות לדעתי).
"לא ארץ נכריה לקחנו ולא ברכוש נכרים משלנו, כי אם נחלת אבותינו אשר בידי אויבנו בעת מן העתים בלא משפט נכבשה. ואנחנו כאשר היתה לנו עת השיבנו את נחלת אבותינו".
תשובת שמעון החשמונאי לאנטיוכוס השביעי (סידיטס)

מנותק פּז

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #5 ב- : מרץ 04, 2008, 17:20:22 »
אם אתה אומר את זה אתה לא מבין דמוקרטיה מהי. דמוקרטיה היא כוח הרוב אך שמירה על זכויות המיעוט. המיעוטים הם: החרדים, הכהניסטים, המתנחלים, ההומוסקסואלים, הדרוזים ועוד. כאשר "מיעוט" מסוים תוקף את המדינה, הוא כבר לא מיעוט אלא גייס חמישי. חוץ מזה, דמוקרטיה חייבת לשמר את עצמה, אין דבר כזה חופש מוחלט, זה לא אנרכיזם.
אז הדמוקרטיה גם נותנת לך את הזכות ואת היכולת לחשוב הפוך מה"חופש". מדינה דמוקרטית אמיתית נותנת במה לכל הדעות כל עוד אינן מסכנות את קיום המדינה (לפחות לדעתי).

אני מסכים עם הדברים שלך.

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #6 ב- : מרץ 04, 2008, 19:35:27 »

אתה אומר לי שאני טועה ואחריזה אתה אומר "לפחות לדעתי".
אני טועה לפי דעתך,בסדר לא נורא בכל דבר אני טועה לדעתך. :-\
דמוקרטיה, לא?
אחרי כל מה שאמרת אני אומר מה יותר חשוב יהדות או דמוקרטיה? מי שייבחר בדמוקרטיה יישא בתוצאות ומי יבחר ביהדות יישא בתוצאות,מלחמת תרבויות לצערי וזה לא חייב להיות מלחמה של הרוגים,הערבים עושים זאת על פי ילודה וכל מיעוט במדינה כזו או אחרת שבסופו של דבר תוביל למלחמה של הרוגים.
וכל אחד שמגדיר את עצמו כיהודי וגם דמוקרט הוא גזען על פי הדמוקרטיה הנאורה.
אם העם ייבחר בדמוקרטיה אין שום בעיה ובסופו של דבר היהדות תשלוט פה כי לצערי הרב שמלאנים אין להם המשך כי אין להם ילדים והרבה מהם גם מהגרים לארצות המערב,הערבים ייגורשו
החילוניים יהיו מיעוט בסופו של דבר ואז נראה את מבחן הדמוקרטיה.

*שלא תבינו אותי לא נכון,אין לי  שום בעיה עם חילוניים.(אני בעצמי  באתי מאותו מקום)
כשתרבות מתנגשת בתרבות אז המלחמה דופקת בדלת.

« עריכה אחרונה: מרץ 04, 2008, 19:42:15 על ידי אֵיתָן »

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #7 ב- : מרץ 04, 2008, 20:05:23 »
אתה לא יכול להתחשב במיעוטים בזמן שהדמוקרטיה רומסת להם את הזכויות אדם.
אתה לא יכול לא לצפות מערבי שלא יילחם על אדמת "פלסטין",אתה "כבשת".
אתה לא יכול לצפות ממיעוט שישיר את התקווה בזמן שזה נוגד את הערכים שלו.
אבל חדל דיבורים,הדמוקרטיה הוכיחה את עצמה מספיק וראינו את הדמוקרטיה בעולם בכל מדינה והיא דבר שסופו להיות כישלון.
אני מציע לך לקרוא את הספר של סמואל הנטינגטון "התנגשות הציבליזציות".
לדבר תאורתית הכל טוב ויפה  אבל מעשיים 0.
אני לא חושב שאני מבין ממישהו יותר בנושא הדמוקרטיה אבל אני מדבר מתוך ראיה יהודית ומתוך ראיה יהודית הדמוקרטיה נראית כמו דבר "פרימטבי" וצבוע.

« עריכה אחרונה: מרץ 04, 2008, 20:06:46 על ידי אֵיתָן »

מנותק למדיהו

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #8 ב- : מרץ 04, 2008, 22:32:33 »
אתה אומר לי שאני טועה ואחריזה אתה אומר "לפחות לדעתי".
אני טועה לפי דעתך,בסדר לא נורא בכל דבר אני טועה לדעתך. :-\
דמוקרטיה, לא?
אחרי כל מה שאמרת אני אומר מה יותר חשוב יהדות או דמוקרטיה? מי שייבחר בדמוקרטיה יישא בתוצאות ומי יבחר ביהדות יישא בתוצאות,מלחמת תרבויות לצערי וזה לא חייב להיות מלחמה של הרוגים,הערבים עושים זאת על פי ילודה וכל מיעוט במדינה כזו או אחרת שבסופו של דבר תוביל למלחמה של הרוגים.
וכל אחד שמגדיר את עצמו כיהודי וגם דמוקרט הוא גזען על פי הדמוקרטיה הנאורה.
אם העם ייבחר בדמוקרטיה אין שום בעיה ובסופו של דבר היהדות תשלוט פה כי לצערי הרב שמלאנים אין להם המשך כי אין להם ילדים והרבה מהם גם מהגרים לארצות המערב,הערבים ייגורשו
החילוניים יהיו מיעוט בסופו של דבר ואז נראה את מבחן הדמוקרטיה.

*שלא תבינו אותי לא נכון,אין לי  שום בעיה עם חילוניים.(אני בעצמי  באתי מאותו מקום)
כשתרבות מתנגשת בתרבות אז המלחמה דופקת בדלת.
1. לא, אני אומר מהי דמוקרטיה אמיתית לדעתי, אך קודם אני מסביר לך מהי התשתית הראשית של הדמוקרטיה ובזה אתה טעית.
2. למה כל מי שמגדיר את עצמו כיהודי וכדמוקרט הוא גזען ?
3. החילונים לא יהיו מיעוט, אל תדאג. למעשה, לפי האתר הבא, היחס בין חילוניים לדתיים נשאר זהה ואף מס' החילונים עלה:
http://www.idi.org.il/hebrew/article.asp?id=18022008143705
 ב-1990 אחוז החילונים היה 43% וכיום הוא 51% אם כבר נראה כי מס' החילונים עולה, לא מס' הדתיים. שיעורי הילודה לא היו העניין המדובר אלא קצב גידול האוכ', מן הסתם העובדה כי יש ניגוד בין הטיעונים מראה את חשיבות העלייה, עם זאת קצב הילודה לא הוזכר כי אם עלייה או ירידה באחוז האוכ'.
ואל תשכח את העליות הקטנות שיש שברובן המוחלט הן עליות חילוניות (במיוחד מארה"ב ומארצות אירופה)

ציטוט
אתה לא יכול להתחשב במיעוטים בזמן שהדמוקרטיה רומסת להם את הזכויות אדם.
אתה לא יכול לא לצפות מערבי שלא יילחם על אדמת "פלסטין",אתה "כבשת".
אתה לא יכול לצפות ממיעוט שישיר את התקווה בזמן שזה נוגד את הערכים שלו.
אבל חדל דיבורים,הדמוקרטיה הוכיחה את עצמה מספיק וראינו את הדמוקרטיה בעולם בכל מדינה והיא דבר שסופו להיות כישלון.
אני מציע לך לקרוא את הספר של סמואל הנטינגטון "התנגשות הציבליזציות".
לדבר תאורתית הכל טוב ויפה  אבל מעשיים 0.
אני לא חושב שאני מבין ממישהו יותר בנושא הדמוקרטיה אבל אני מדבר מתוך ראיה יהודית ומתוך ראיה יהודית הדמוקרטיה נראית כמו דבר "פרימטבי" וצבוע.
1. איך הדמוקרטיה רומסת להם את זכויות האדם ? האם הדמוקרטיה היא לא זו שמעגנת ושומרת על זכויות האדם מכל משמר ?
2. אין שום קשר בין היות הערבים מיעוט עוין ברובם וניכורם הברור למדינת ישראל למתן זכויות למיעוטים. למעשה, בגרמניה לדוגמה, יותר ממיליון מהגרים טורקים הם חסרי זכויות פוליטיות, וזו עדיין דמוקרטיה. הסיבה שהם משוללי זכויות פוליטיות היא שגרמניה היא מדינת הגרמנים, ורק לגרמנים מותר להשפיע עליה.
3. מה הקשר בין הספר של סמואל הנטינגטון לדמוקרטיה ול"הוכחה" שהיא כישלון ?
"לא ארץ נכריה לקחנו ולא ברכוש נכרים משלנו, כי אם נחלת אבותינו אשר בידי אויבנו בעת מן העתים בלא משפט נכבשה. ואנחנו כאשר היתה לנו עת השיבנו את נחלת אבותינו".

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #9 ב- : מרץ 04, 2008, 23:38:34 »
החילונים לא יהיו מיעוט, אל תדאג. למעשה, לפי האתר הבא, היחס בין חילוניים לדתיים נשאר זהה ואף מס' החילונים עלה:
ב-1990 אחוז החילונים היה 43% וכיום הוא 51% אם כבר נראה כי מס' החילונים עולה, לא מס' הדתיים. שיעורי הילודה לא היו העניין המדובר אלא קצב גידול האוכ', מן הסתם העובדה כי יש ניגוד בין הטיעונים מראה את חשיבות העלייה, עם זאת קצב הילודה לא הוזכר כי אם עלייה או ירידה באחוז האוכ'.
ואל תשכח את העליות הקטנות שיש שברובן המוחלט הן עליות חילוניות (במיוחד מארה"ב ומארצות אירופה)

אני לא אכנס איתך כאן ספיציפית לויכוח על דמוקרטיה, דעתי בנדון ידוע וברורה.
אני רק אעיר כאן הערה צדדית, למדיהו, אתה מפתיע אותי, מאימתי אתה מסתמך על נתונים של "המכון הישראלי לדמוקרטיה"? אני יכול להגיד בוודאות שאני מכיר גם נתונים אחרים של מכוני מחקר אחרים, מה גם שעל די והותר דברים אחרים אני לא הייתי מאמין שהיית מסתמך על המכון הנ"ל, דעותיהם וקבוצת הייצוג שלהם ידועה משכבר הימים, והאג'נדה שהם מנסים לקדם מאוד ברורה, בהם החוקה לישראל.
לית מאן דפליג (גם המכון הנ"ל לא חולק על ממצאים אלו) ש-51% זה מבין האוכלוסיה הבוגרת במדינה דהיינו 18 ומעלה, הנתונים משתנים דרסטית אם מכלילים ילדים כנתון.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק למדיהו

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #10 ב- : מרץ 05, 2008, 00:33:33 »
נץ וגאה בזה, דווקא להסתמך על שמאלנים שמראים שאין גדילה בציבור הדתי הוא לטעמי דבר הגיוני, שכן יש להם אינטרס מסוים להראות שהציבור הדתי גדל והסיכוי שתהיה מדינה דתית גדלה. לא חושב ?

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #11 ב- : מרץ 05, 2008, 01:36:24 »
ציטוט
1. לא, אני אומר מהי דמוקרטיה אמיתית לדעתי, אך קודם אני מסביר לך מהי התשתית הראשית של הדמוקרטיה ובזה אתה טעית.

אני לא טעיתי פשוט אתה לא מוכן לקבל את הדעה שלי,יש הבדל.

ציטוט
2. למה כל מי שמגדיר את עצמו כיהודי וכדמוקרט הוא גזען ?
כי בדמוקרטיה יש  שוויון בין כל אדם ואדם והיהדות מבדילה בין יהודי ללא יהודי ויש הלכות גם על כאלו שמקיימים 7 מצוות נח שלא הייתי מגדיר את זה כ"הומנים" על פי הדמוקרטיה.
כל אזרח ואזרח שווה בין אם הוא ערבי או יהודי.
יהודי נחשב כדבר יותר "נחשק" מגוי,זאת לא גזענות על פי העולם הנאור?
חוק השבות הוא חוק גזעני על פי חוקי הדמוקרטיה כי אתה שולל מעם אחר זכויות ואתה בא עוד בטענות של למה הוא נגדך?

ציטוט
3. החילונים לא יהיו מיעוט, אל תדאג. למעשה, לפי האתר הבא, היחס בין חילוניים לדתיים נשאר זהה ואף מס' החילונים עלה:

יומם וליל אתם בוכים על התקשורת והמדיה ואתה מביא לי דברים מאותה תקשורת..(כולה מנהלים דיון)
יפה מאוד שאתה מביא לי סקרים של אתרים רשמיים ישראלים ,אתה מצפה ממני שאני אאמין לזה?
משנות ה-80 הממשלה והסוכנות היהודית זועקת על קצב הירידה ועל קצב העלייה העגום לארץ ישראל ויחס חוזרי התשובה לחוזרי השאלה הוא מאוד קטן.
קצת תקרא כמה עולים לארץ ישראל וכמה יורדים מארץ ישראל.
החילוניים מהגרים לארצות המערב,אני פשוט הסקתי מסקנות אישיות.
אני לא אאמין לשום אתר רשמי שמי שמייצג אותו הוא הישראלי.
לגבי הדמוגרפיה אני לא דואג בכלל כי אני די בטוח שרוב דתי יהיה פה אולי לא עכשיו אבל בעתיד כן...

ציטוט
1. איך הדמוקרטיה רומסת להם את זכויות האדם ? האם הדמוקרטיה היא לא זו שמעגנת ושומרת על זכויות האדם מכל משמר ?
הדמוקרטיה רומסת זכויות אדם בכך שהיא לא מכירה ביהדות.
הדמוקרטיה היא השלטון והיא נוגדת את ההלכה היהודית ואם אני הולך נגד הדמוקרטיה בגלל שזה נוגד את ערכי היהדות אז הדמוקרטיה יכולה לרמוס את ערכי היהדות כי אני פוגע בדמוקרטיה.
דת ודמוקרטיה נוגדות אחת את השניה כי דמוקרטיה היא סוג של דת מעוותת.
הייתי מביא עוד דוגמאות אבל זאת דוגמא הכי בסיסית.

ציטוט
2. אין שום קשר בין היות הערבים מיעוט עוין ברובם וניכורם הברור למדינת ישראל למתן זכויות למיעוטים. למעשה, בגרמניה לדוגמה, יותר ממיליון מהגרים טורקים הם חסרי זכויות פוליטיות, וזו עדיין דמוקרטיה. הסיבה שהם משוללי זכויות פוליטיות היא שגרמניה היא מדינת הגרמנים, ורק לגרמנים מותר להשפיע עליה.

ושוב אני אומר ילודה ומי אמר שלא יהיה מרד של בני מיעוטים והם בסופו של דבר ייקבלו את הזכויות שלהם ואחרי הזכויות כבר תגיע ההגעה לשלטון כמו כל במדינה.
אתה לא יכול לדכאות מיעוט מרובה בגלל שהוא לא גרמני במוקדם או במאוחר יהיו חייבים להיות להם זכויות בחירה.
אירופה היא דוגמא טובה לדמוקרטיה טובה חחח רק שהיא כשלה,אל תגיד שאתה לא יודע מה קורה באירופה? :2funny:
אין זכויות בחירה או יש,המיעוט המוסלמי כבר מתחיל להראות כאוס אז כל הדיבורים של הדמוקרטיה הגרמנית לא עושה רושם.
אז ממה שהבנתי ממך יכול להיווצר מצב שמיעוט מסויים שולט על הרוב ולא ניתן לשנות את זה כי זה נגד הדמוקרטיה.
"דמוקרטיה היא כוח הרוב אך שמירה על זכויות המיעוט"-ציטוט שלך.

ציטוט
3. מה הקשר בין הספר של סמואל הנטינגטון לדמוקרטיה ול"הוכחה" שהיא כישלון ?
אם לא קראת את הספר אז תקרא.
אם קראת ולא הבנת את הקשר אז תקרא שוב ותבין את המסר ה"נסתר" כי זה ספר די ייצוגי והוא לא יכול לומר את האמת הישירה אלא ברמזים.

« עריכה אחרונה: מרץ 05, 2008, 05:09:24 על ידי אֵיתָן »

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #12 ב- : מרץ 05, 2008, 02:12:07 »
נץ וגאה בזה, דווקא להסתמך על שמאלנים שמראים שאין גדילה בציבור הדתי הוא לטעמי דבר הגיוני, שכן יש להם אינטרס מסוים להראות שהציבור הדתי גדל והסיכוי שתהיה מדינה דתית גדלה. לא חושב ?
יש להם גם אינטרס הפוך, להראות לדתיים שמפנטזים על הפיכה דמוגרפית, שהם יכולים לחפש ת'חברים שלהם.
וגם אליבא דהמכון הזה, יש גידול רציני בציבור הדתי, הדבר מתגלם יפה מאוד בשיעור הפריון וכמות הילדים כבר היום.
הרוב המדובר הוא בסך הכל באוכלוסיה הבוגרת, לא נח לפרסם נתונים אחרים באותיות קידוש לבנה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק למדיהו

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #13 ב- : מרץ 05, 2008, 07:22:41 »
ציטוט
אני לא טעיתי פשוט אתה לא מוכן לקבל את הדעה שלי,יש הבדל.
לא, אתה טעית בדבר אחד ובדבר אחר אינני מסכים לקבל את דעתך.

ציטוט
כי בדמוקרטיה יש  שוויון בין כל אדם ואדם והיהדות מבדילה בין יהודי ללא יהודי ויש הלכות גם על כאלו שמקיימים 7 מצוות נח שלא הייתי מגדיר את זה כ"הומנים" על פי הדמוקרטיה.
כל אזרח ואזרח שווה בין אם הוא ערבי או יהודי.
יהודי נחשב כדבר יותר "נחשק" מגוי,זאת לא גזענות על פי העולם הנאור?
חוק השבות הוא חוק גזעני על פי חוקי הדמוקרטיה כי אתה שולל מעם אחר זכויות ואתה בא עוד בטענות של למה הוא נגדך?
1. אז מה אם יש שיוויון בין כל אזרח ? מה הקשר ? הרוב המוחץ של מדינות העולם הן מדינות לאום כמו ישראל.
2. חוק השבות הוא לא חוק גזעני, החוק קיים גם בכמה מדינות אחרות.

ציטוט
יפה מאוד שאתה מביא לי סקרים של אתרים רשמיים ישראלים ,אתה מצפה ממני שאני אאמין לזה?
יש לך הוכחות סותרות ?

ציטוט
הדמוקרטיה רומסת זכויות אדם בכך שהיא לא מכירה ביהדות.
האם קראת אי-פעם את מגילת זכויות האדם ?

ציטוט
דת ודמוקרטיה נוגדות אחת את השניה כי דמוקרטיה היא סוג של דת מעוותת.
דמוקרטיה היא לא דת אלא צורת ממשל.

ציטוט
אתה לא יכול לדכאות מיעוט מרובה בגלל שהוא לא גרמני במוקדם או במאוחר יהיו חייבים להיות להם זכויות בחירה.
המיעוט חייב לכבד את המדינה, הערבים הם אויבי המדינה ולכן הם לא מיעוט.

ציטוט
"דמוקרטיה היא כוח הרוב אך שמירה על זכויות המיעוט"-ציטוט שלך.
תקרא גם את שאר מה שאמרתי ואל תצטט רק מה שנוח.

ציטוט
אם לא קראת את הספר אז תקרא.
אם קראת ולא הבנת את הקשר אז תקרא שוב ותבין את המסר ה"נסתר" כי זה ספר די ייצוגי והוא לא יכול לומר את האמת הישירה אלא ברמזים.
קראתי אותו ואני לא מבין מה הקשר לדמוקרטיה.

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #14 ב- : מרץ 05, 2008, 13:56:28 »
ציטוט
לא, אתה טעית בדבר אחד ובדבר אחר אינני מסכים לקבל את דעתך.

אני לא חושב שטעיתי כמו שאני חושב שאתה טועה.

ציטוט
1. אז מה אם יש שיוויון בין כל אזרח ? מה הקשר ? הרוב המוחץ של מדינות העולם הן מדינות לאום כמו ישראל.

אוהד היהדות מבדילה בין יהודי ללא יהודי,ביהדות אין שוויון זכויות(שווין זכויות על פי העולם הנאור) שכולם שווים היהדות יש בה מעמדות.

ציטוט מוויקפדיה(אני לא אוהב את האתר שלהם אבל הביאו הגדרה נחמדה)
"גזענות היא כל הבחנה, הוצאה מן הכלל, הגבלה או העדפה של בני אדם, המיוסדת על נימוקי גזע, צבע או אתניות, שמגמתן או תוצאתן יש בהן כדי לסכל או לפגום בהכרה, בהנאה או בשימוש על בסיס שווה של זכויות האדם וחרויות היסוד בחיים המדיניים, הכלכליים, החברתיים, התרבותיים או בכל תחום אחר בחיי הציבור."

ציטוט
יש לך הוכחות סותרות ?
האמת באינטרנט לא אבל מספיק יש לי נאומים של הרב כהנא הי"ד שמדבר על הענין הזה,אני מעדיף להאמין לרב מאשר למכון הדמוקרטיה הישראלית.
הרב נרצח בשנות ה-90 אבל מאז המצב רק נהיה רע.
וגם אם אין לי זה לא אומר שאני צריך לקחת את זה כאמת כי המדיה הישראלית וכל מה שמייצג אותה הוא כלי תעמולה אחד שלם.
ציטוט
דמוקרטיה היא לא דת אלא צורת ממשל.
אני לא אמרתי שלא אבל בסופו של דבר היא דבר שהגדירו אותו ויש לו קודים מסויימים אז לא משנה כרגע אם אתה קראת לזה צורת ממשל או שאני הגדרתי את זה על פי השכל שלי "דת".
אני לא  נתפס להגדרות.

ציטוט
המיעוט חייב לכבד את המדינה, הערבים הם אויבי המדינה ולכן הם לא מיעוט.
כמה חבל שהמיעוט לא מקבל את הרוב ברוב העולם ושוב אתה נתפס להגדרות במקום למעשים שמה שקורה בעולם.
אוהד גם אם היה פה שבדים "נאורים" שלא עושים טרור,היינו צריכים לגרש אותם כי זה גורם להתבוללות וסטיה תרבותית.
הערבים הוא לא הענין אלא ענין הדמוגרפיה.
אם הערבים לא היו מבצעים טרור והיו נחמדים היית מקבל אותם למרות שזה גורם שואה רוחנית לעם שלך?

ציטוט
קראתי אותו ואני לא מבין מה הקשר לדמוקרטיה.
אני הבנתי עליו הרבה על הדמוקרטיה אולי זה רק אני "הוזה" שהספר לא קשור לדמוקרטיה ועל הדפקט של העולם המערבי.

ציטוט
האם קראת אי-פעם את מגילת זכויות האדם ?
:2funny:  ואתה מצפה שהעולם יעבוד על פי האתיקה שלה ולא קראתי את מגילת זכויות האדם.
אתה מדבר תאורתית,תהיה יותר מעשי במקום להיתפס על הגדרות.
התאוריה תמיד יפה לפני שנוסעים על הכביש אבל חבל שזה לא כך...

ציטוט
תקרא גם את שאר מה שאמרתי ואל תצטט רק מה שנוח.
ציטוט
"אם אתה אומר את זה אתה לא מבין דמוקרטיה מהי. דמוקרטיה היא כוח הרוב אך שמירה על זכויות המיעוט. המיעוטים הם: החרדים, הכהניסטים, המתנחלים, ההומוסקסואלים, הדרוזים ועוד. כאשר "מיעוט" מסוים תוקף את המדינה, הוא כבר לא מיעוט אלא גייס חמישי. חוץ מזה, דמוקרטיה חייבת לשמר את עצמה, אין דבר כזה חופש מוחלט, זה לא אנרכיזם.
"
ומה לא הבנתי לא נכון.
ברור שאין כזה דבר "חופש" מוחלט אבל הדמוקרטיה משדרת את זה והיא תביא בסופו של דבר לאנרכיזם.
להיות קומניסט במדינה דמוקרטית זה בסדר מבחינתך?
כל בן אדם שני הוא מורד במוסכמות החברה בצורה כזאת או אחרת ולרוב זה גם שובר את מוסכמות הדמוקרטיה.
הדמוקרטיה היא לא האל ואתה לא יכול לצפות מבן אדם שיילך בדרכיה כי זה נוגד את הערכים שלו ואתה מצפה שלא תהיה אנרכיה.
ציטוט של ערבי  לא קשור למה שקורה בנינו לבינם אלא כמה פירצות אבטחה יש בדמוקרטיה.
"הכרזת העצמאות שיש לה עדיין שם טוב של מסמך ליברלי,היא בעיני האיידס של המדינה יהודית בארץ ישראל...
כאן  מתחילות כל הצרות וכאן הם תיגרמנה....מדינה יהודית טומנת בחובה,מעצם הגדרתה,את זרעי הפורענות:התמוטטות המערכת החיסונית של כל מדינה,קרי דמוקרטיה".

שורה תחתונה:מי שבעד דמוקרטיה שייבושם לו ומי שבעד יהדות שייבושם לו.
היהדות חזקה מכל דבר שקיים בעולם הזה,הרבה אידיולגיות קמו,צורות ממשל למינהם ואימפריות ולא הצליחו לשבור את היהדות.
היהדות תעשה את שלה ותנצח גם את הדמוקרטיה המהוללת וגם זה רק ענין של זמן שהדמוקרטיה תתפוצץ לכולם בפנים(אני גם חושב שהפיצוץ כבר התחיל).
יש  נהירה חזרה למקורות בעולם בענייני הדת והתרבות.

« עריכה אחרונה: מרץ 05, 2008, 14:47:25 על ידי אֵיתָן »

מנותק למדיהו

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #15 ב- : מרץ 05, 2008, 15:05:05 »
ציטוט
אני לא חושב שטעיתי כמו שאני חושב שאתה טועה.
אבל לא טעיתי. הנה מה שהוא עובדה מדברי: "אם אתה אומר את זה אתה לא מבין דמוקרטיה מהי. דמוקרטיה היא כוח הרוב אך שמירה על זכויות המיעוט. המיעוטים הם: החרדים, הכהניסטים, המתנחלים, ההומוסקסואלים, הדרוזים ועוד. כאשר "מיעוט" מסוים תוקף את המדינה, הוא כבר לא מיעוט אלא גייס חמישי. חוץ מזה, דמוקרטיה חייבת לשמר את עצמה, אין דבר כזה חופש מוחלט, זה לא אנרכיזם. "

והנה דעה: "מדינה דמוקרטית אמיתית נותנת במה לכל הדעות כל עוד אינן מסכנות את קיום המדינה (לפחות לדעתי)."

ציטוט
אוהד היהדות מבדילה בין יהודי ללא יהודי,ביהדות אין שוויון זכויות(שווין זכויות על פי העולם הנאור) שכולם שווים היהדות יש בה מעמדות.
;D כל לאום מבדיל בין אחד שהוא חלק מהלאום ובין אחד שהוא לא, אתה בעצם אומר שהיהדות גזענית והיא לא. מה שגם אני לא יודע על מה אתה מדבר ב"מעמדות".

ציטוט
האמת באינטרנט לא אבל מספיק יש לי נאומים של הרב כהנא הי"ד שמדבר על הענין הזה,אני מעדיף להאמין לרב מאשר למכון הדמוקרטיה הישראלית.
הרב נרצח בשנות ה-90 אבל מאז המצב רק נהיה רע.
וגם אם אין לי זה לא אומר שאני צריך לקחת את זה כאמת כי המדיה הישראלית וכל מה שמייצג אותה הוא כלי תעמולה אחד שלם.
אז אין לך הוכחות, בסדר.

ציטוט
אני לא אמרתי שלא אבל בסופו של דבר היא דבר שהגדירו אותו ויש לו קודים מסויימים אז לא משנה כרגע אם אתה קראת לזה צורת ממשל או שאני הגדרתי את זה על פי השכל שלי "דת".
לא כל דבר שהגדירו הוא דת.

ציטוט
אני לא  נתפס להגדרות
??

ציטוט
כמה חבל שהמיעוט לא מקבל את הרוב ברוב העולם ושוב אתה נתפס להגדרות במקום למעשים שמה שקורה בעולם.
המיעוטים ברוב המדינות מקבלות את הרוב, אחרת הם יוצאו מהמדינה, מאוד פשוט. אתה אומר דברים לא נכונים על דמוקרטיה ולדבר על דמוקרטיה זה כבר לדבר על הגדרות. אתה חושב שרק אתה חי במציאות, אבל זה לא נכון, כולם חיים במציאות, לכל אחד פרספקטיבה שונה שלה בנושאים שונים, אבל, ההגדרות הן אובייקטיביות ומוחלטות וכך גם ההיסטוריה, מאוד פשוט.

ציטוט
אם הערבים לא היו מבצעים טרור והיו נחמדים היית מקבל אותם למרות שזה גורם שואה רוחנית לעם שלך?
1. כן, אבל הייתי משולל אותם מזכויות פוליטיות, ואם הם היו מאיימים עלי בדמוגרפיה שלהם הייתי מעודד עליה של יהודים וירידה של ערבים.
2. איזו שואה רוחנית ?

ציטוט
אני הבנתי עליו הרבה על הדמוקרטיה אולי זה רק אני "הוזה" שהספר לא קשור לדמוקרטיה ועל הדפקט של העולם המערבי.
כי הוא לא קשור לדמוקרטיה.

ציטוט
ואתה מצפה שהעולם יעבוד על פי האתיקה שלה ולא קראתי את מגילת זכויות האדם.
אם לא קראת את מגילת זכויות האדם איך בכלל יש לך זכות לומר שהדמוקרטיה פוגעת בזכויות היהדות ?

ציטוט
אתה מדבר תאורתית,תהיה יותר מעשי במקום להיתפס על הגדרות.
התאוריה תמיד יפה לפני שנוסעים על הכביש אבל חבל שזה לא כך...
אתה מסיט את הדיון.

ציטוט
ברור שאין כזה דבר "חופש" מוחלט אבל הדמוקרטיה משדרת את זה והיא תביא בסופו של דבר לאנרכיזם.
אנרכיזם זה ביטול המדינה, ולכן זה לא משטר. דמוקרטיה היא משטר, ומשטר חייב להיות משטר מדינה. הדמוקרטיה לא משדרת אנרכיזם, זה מה שאתה רוצה שהיא תשדר כדי שתהיה לך סיבה לגנות אותה, אבל היא לא. הדמוקרטיה מקדשת את שילטון העם על המדינה.

ציטוט
להיות קומניסט במדינה דמוקרטית זה בסדר מבחינתך?
כן, כמו שלהיות כהניסט במדינה דמוקרטית זה בסדר מבחינתי.

ציטוט
כל בן אדם שני הוא מורד במוסכמות החברה בצורה כזאת או אחרת ולרוב זה גם שובר את מוסכמות הדמוקרטיה.
מה הקשר ?

ציטוט
הדמוקרטיה היא לא האל ואתה לא יכול לצפות מבן אדם שיילך בדרכיה כי זה נוגד את הערכים שלו ואתה מצפה שלא תהיה אנרכיה.
שילטון העם על עצמו זה דבר נשגב ביותר, לפחות לטעמי. ואני לא מצפה בכלל מאנשים שיש להם ערכים הנוגדים את הדמוקרטיה לתמוך בה, אבל שוב מה הקשר ? מלחמות בין דמוקרטים לאנטי-דמוקרטים הם מעטים ביותר שכן רוב האנשים (למזלנו) הם בעד דמוקרטיה.

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #16 ב- : מרץ 05, 2008, 15:54:02 »
אבל לא טעיתי. הנה מה שהוא עובדה מדברי: "אם אתה אומר את זה אתה לא מבין דמוקרטיה מהי. דמוקרטיה היא כוח הרוב אך שמירה על זכויות המיעוט. המיעוטים הם: החרדים, הכהניסטים, המתנחלים, ההומוסקסואלים, הדרוזים ועוד. כאשר "מיעוט" מסוים תוקף את המדינה, הוא כבר לא מיעוט אלא גייס חמישי. חוץ מזה, דמוקרטיה חייבת לשמר את עצמה, אין דבר כזה חופש מוחלט, זה לא אנרכיזם. "

ציטוט
והנה דעה: "מדינה דמוקרטית אמיתית נותנת במה לכל הדעות כל עוד אינן מסכנות את קיום המדינה (לפחות לדעתי)."
"כן, כמו שלהיות כהניסט במדינה דמוקרטית זה בסדר מבחינתי".
יופי אז יש לנו "כהניסטים",יש לנו ערבים ומוסלמים,יש לנו קומניסטים וכלם צריכים לקבל את הדמוקרטיה,תהיה קצת ריאלי..
יופי אז כל אחד יכול להיות נצאי אפילו שהוא לא פוגע באחרים לפי דעתך ומותר לו להביע את דעתו כל עוד הוא לא פוגע באחרים ומה זה לפגוע? (איזו מן סוג של פגיעה)
אחד מביע דעה קומנסטית,אחד יהודית,אחד נאצית ואחד..... בסופו זה ייפגע ברגשות של מישהו,אתה לא יכול שלא יווצר מצב כזה,העולם מלא בדעות כאלו ואחרות.

ציטוט
כל לאום מבדיל בין אחד שהוא חלק מהלאום ובין אחד שהוא לא, אתה בעצם אומר שהיהדות גזענית והיא לא. מה שגם אני לא יודע על מה אתה מדבר ב"מעמדות".
לאומים אחרים אין להם שום איסור להתחתן או להתערבב עם לאום אחר,אצל היהודי יש  איסור.(איסלם ונצרות אלו לא לאומים)
יש הבדלה בין יהודי ללא יהודי,הרי שוב הדמוקרטיה מדבר  על שוויון בין כולם.
ואם היהדות אינה שוויונית בין יהודי ללא יהודי אז זה אנטי-דמוקרטי.
אני לא אומר שהיהדות גזענית אלא התרבות ה"מתדקדמת" (על פי הגדרותיה)

ציטוט
אז אין לך הוכחות, בסדר.
אין לי הוכחות.
תביא לי הוכחות שאני אאמין להם אז גם לך אין. :2funny:

ציטוט
המיעוטים ברוב המדינות מקבלות את הרוב, אחרת הם יוצאו מהמדינה, מאוד פשוט. אתה אומר דברים לא נכונים על דמוקרטיה ולדבר על דמוקרטיה זה כבר לדבר על הגדרות. אתה חושב שרק אתה חי במציאות, אבל זה לא נכון, כולם חיים במציאות, לכל אחד פרספקטיבה שונה שלה בנושאים שונים, אבל, ההגדרות הן אובייקטיביות ומוחלטות וכך גם ההיסטוריה, מאוד פשוט.
אירופה? (הכל בסדר שם?)
מדינות המזרח הרחוק? (הכל בסדר שם?)
רוסיה? (הכל בסדר שם?)
הודו ?(הכח בסדר שם?)
סין(הכל בסדר שם?)
המיעוטים לא מקבלים את הרוב ברוב המקרים וגם אם מקבלים כשהם יהיו מיעוט מרובה הם יידרשו זכויות.
אני מנהל איתך דיון לא על הגדרות אלא על מה שקורה בשטח כרגע.
הגדרות הם תמיד יפות ואובייקטיביות,שוב התאוריה לא תמיד שווה למעשיות.
כמה כיף שכולם יחיו בשלום,לא? חבל המציאות היא לא ככה. אני לא נתפס להגדרות שהגדירו אלא על המעשים בשטח.
גם הקומניזם יש לו דרך של "שלום" על פי התאוריה אבל כמה חבל שהמעשה רחוק מההגדרה,כל אידיולוגיה מנסה להביא סדר שלום עולמי על פי ההגדרה אבל שוב המעשים מראים אחרת.

ציטוט
1. כן, אבל הייתי משולל אותם מזכויות פוליטיות, ואם הם היו מאיימים עלי בדמוגרפיה שלהם הייתי מעודד עליה של יהודים וירידה של ערבים.
2. איזו שואה רוחנית ?
אז איך אתה קורא לעצמך דמוקרט אם המיעוט הוא לא מצבע שום פעולות טרור והם ביחסי שלום איתך ואתה רוצה לגרש אותו,על פי מה אתה מגרש אותו?
אתה נתת לו להתרבות ואחריזה אתה בא בדרישה של לגרש?
אתה לא יכול לשלוט על מיעוט שיהיה מיעוט שבסופו של דבר הוא מתרבה ויש לו דור המשך.. והם דורשים זכויות כמו כולם ואם לא מקבלים אז יש הפגנות ויש התנגשות.

2.שואה רוחנית היא שואה שמתחוללת כרגע ליהדות והיא שואה שקטה.

ציטוט
כי הוא לא קשור לדמוקרטיה.
דווקא הוא כן קשור לדמוקרטיה.

ציטוט
אם לא קראת את מגילת זכויות האדם איך בכלל יש לך זכות לומר שהדמוקרטיה פוגעת בזכויות היהדות ?
כי רוב העולם לא מקבל את העולם וגם ממשל ישראל,אז מה איכפת לי ממסמך כלשהו שלא מקיימים אותו.
אני הבנתי מדבריך שמגילת זכויות האדם מכבדות את היהדות,שוב התאוריה היא יפה ואובייקטבית אבל המעשים הם לא,יש התנגשות.

ציטוט
אנרכיזם זה ביטול המדינה, ולכן זה לא משטר. דמוקרטיה היא משטר, ומשטר חייב להיות משטר מדינה. הדמוקרטיה לא משדרת אנרכיזם, זה מה שאתה רוצה שהיא תשדר כדי שתהיה לך סיבה לגנות אותה, אבל היא לא. הדמוקרטיה מקדשת את שילטון העם על המדינה
ואם מיעוט התחיל להתרבות ובסופו של דבר  נהיה רוב,הוא צריך לקלב את שלטון המיעוט שבעבר היה הרוב?
אני לא רוצה שדמוקרטיה תשדר אנרכיזם(אין טעם להיות פסיכולוג) השלכותיה של הדמוקרטיה תביא לאנרכיזם זה לא שאיתן רוצה שהדמוקרטיה תשדר,יש הבדל.

ציטוט
כן, כמו שלהיות כהניסט במדינה דמוקרטית זה בסדר מבחינתי.
אז מותר להיות נאצי כל עוד זה לא פוגע באף אחד?

ציטוט
מה הקשר ?
מה הקשר?  כי אתה טוען שהאזרחים חייבים לקבל את ערכי הדמוקרטיה.

ציטוט
שילטון העם על עצמו זה דבר נשגב ביותר, לפחות לטעמי. ואני לא מצפה בכלל מאנשים שיש להם ערכים הנוגדים את הדמוקרטיה לתמוך בה, אבל שוב מה הקשר ? מלחמות בין דמוקרטים לאנטי-דמוקרטים הם מעטים ביותר שכן רוב האנשים (למזלנו) הם בעד דמוקרטיה.
העולם כולו מלא במלחמת תרבות ויש מלחמות בין דמוקרטים לדמוקרטים ולבין דמוקרטים לאנטי דמוקרטים.

« עריכה אחרונה: מרץ 05, 2008, 16:12:50 על ידי אֵיתָן »

מנותק למדיהו

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #17 ב- : מרץ 05, 2008, 17:40:37 »
ציטוט
יופי אז יש לנו "כהניסטים",יש לנו ערבים ומוסלמים,יש לנו קומניסטים וכלם צריכים לקבל את הדמוקרטיה,תהיה קצת ריאלי..
כהניסטים וקומוניסטים לא מסכנים את קיום המדינה, אלא רק רוצים לעשות בה שינוי מבחינת משטר. הערבים רוצים להפיל את המדינה ולהקים את פלסטין.

ציטוט
יופי אז כל אחד יכול להיות נצאי אפילו שהוא לא פוגע באחרים לפי דעתך ומותר לו להביע את דעתו כל עוד הוא לא פוגע באחרים ומה זה לפגוע? (איזו מן סוג של פגיעה)
נכון, כל אחד יכול להיות נאצי, אבל אם הוא רוצה להיות כזה שישמור את זה בבטנו. לפגוע זה להיות גזעני או אנטישמי, או לפגוע במישהו פיזית.

ציטוט
אחד מביע דעה קומנסטית,אחד יהודית,אחד נאצית ואחד..... בסופו זה ייפגע ברגשות של מישהו,אתה לא יכול שלא יווצר מצב כזה,העולם מלא בדעות כאלו ואחרות.
תמיד יש אנשים שנפגעים, אבל אם אנשים נפגעים מדעות שאינם כוללים אנטישמיות, גזענות וכולי אין שום סיבה שהדעות יהיו אסורות לביטוי.

ציטוט
לאומים אחרים אין להם שום איסור להתחתן או להתערבב עם לאום אחר,אצל היהודי יש  איסור.(איסלם ונצרות אלו לא לאומים)
אלה לא לאומים, אלא פשוט גויים. זה לא משנה מה הלאום של הגוי, אלא זה שהוא לא יהודי.

ציטוט
יש הבדלה בין יהודי ללא יהודי,הרי שוב הדמוקרטיה מדבר  על שוויון בין כולם.
גם במדינות לאום יש הבדלה בין חבר הלאום לבין אחד שלא, אך זה לא סותר את זה שצריך לתת שיוויון בין כולם. הרי יש שיוויון אינדבידואלי ויש שיוויון של מיעוטים, אין שום סיבה שיהיה שיווייון של מיעוטים אלא רק שיוויון אינדבידואלי.

ציטוט
ואם היהדות אינה שוויונית בין יהודי ללא יהודי אז זה אנטי-דמוקרטי.
לא הכחשתי שהיהדות לא דמוקרטית, אבל אין סתירה בין להיות יהודי לבין להיות דמוקרט. אתה יודע טוב מאוד שיש הבדלים בין יהודים ליהדות, כמו שיש הבדלים בין נוצרים לנצרות.

ציטוט
תביא לי הוכחות שאני אאמין להם אז גם לך אין.
שום מקור לא ישכנע אותך, אז למה לנסות ?

ציטוט
אירופה? (הכל בסדר שם?)
מדינות המזרח הרחוק? (הכל בסדר שם?)
רוסיה? (הכל בסדר שם?)
הודו ?(הכח בסדר שם?)
סין(הכל בסדר שם?)
אירופה: חוץ מהמוסלמים, כן.
מדינות המזרח הרחוק: במדינות הדמוקרטיות היחידות שיש שם, כן.
רוסיה: יש שם דמוקרטיה ?
הודו: חוץ מהמוסלמים.
סין: הכל בסדר.

ציטוט
המיעוטים לא מקבלים את הרוב ברוב המקרים וגם אם מקבלים כשהם יהיו מיעוט מרובה הם יידרשו זכויות.
כל מיעוט ידרוש זכויות, למה שלא יהיו לו זכויות שוות לרוב ? כלומר, אותו חופש ביטוי, זכויות אדם וכולי.

ציטוט
אני מנהל איתך דיון לא על הגדרות אלא על מה שקורה בשטח כרגע.
לא, אתה לא. אתה דיברת איתי על מהי דמוקרטיה.

ציטוט
אז איך אתה קורא לעצמך דמוקרט אם המיעוט הוא לא מצבע שום פעולות טרור והם ביחסי שלום איתך ואתה רוצה לגרש אותו,על פי מה אתה מגרש אותו? אתה נתת לו להתרבות ואחריזה אתה בא בדרישה של לגרש?
איפה אמרתי שאני בעד גירוש ?

ציטוט
אתה לא יכול לשלוט על מיעוט שיהיה מיעוט שבסופו של דבר הוא מתרבה ויש לו דור המשך.. והם דורשים זכויות כמו כולם ואם לא מקבלים אז יש הפגנות ויש התנגשות.
בטח שאפשר לשלוט על מיעוט שיהיה מיעוט. לדוגמה: הגבלת לידה, צימצום הטבות; הבאת הטבות ליהודים שמולידים יותר מ-3 ילדים והם בעלי אמצעים לטפל בהם ויש עוד דרכים.

ציטוט
2.שואה רוחנית היא שואה שמתחוללת כרגע ליהדות והיא שואה שקטה.
לא הבנת. אתה אמרת שאם הערבים יהיו פה רוב, ובהנחה שהם נחמדים, שיוויוניים ולא פוגעים וכולי, תהיה שואה רוחנית ליהודים. ואני שואל על מה אתה מדבר, כלומר, מה כבר יכול לקרות ?

ציטוט
דווקא הוא כן קשור לדמוקרטיה.
לא, הוא לא. הספר מדבר על התנגשות הציבילזציות, על הגושים הקיימים ועל המלחמה שתהיה. אין שום קשר לדמוקרטיה, הסופר לא רומז שהמצב קרה בגלל הדמוקרטיה.

ציטוט
כי רוב העולם לא מקבל את העולם וגם ממשל ישראל,אז מה איכפת לי ממסמך כלשהו שלא מקיימים אותו.
לא הבנתי.

ציטוט
אני הבנתי מדבריך שמגילת זכויות האדם מכבדות את היהדות,שוב התאוריה היא יפה ואובייקטבית אבל המעשים הם לא,יש התנגשות.
איזה מעשים ? על מה אתה מדבר ?

ציטוט
ואם מיעוט התחיל להתרבות ובסופו של דבר  נהיה רוב,הוא צריך לקלב את שלטון המיעוט שבעבר היה הרוב?
תלוי איזו דמוקרטיה זו. אם זו דמוקרטיה אזרחית, אז טכנית, כן. אם זו דמוקרטיה אתנית/לאומית, אז לא.

ציטוט
אני לא רוצה שדמוקרטיה תשדר אנרכיזם(אין טעם להיות פסיכולוג) השלכותיה של הדמוקרטיה תביא לאנרכיזם זה לא שאיתן רוצה שהדמוקרטיה תשדר,יש הבדל.
רגע, אז כנראה לא הבנתי אותך. אתה מדבר על אנרכיה או על אנרכיזם ?

ציטוט
אז מותר להיות נאצי כל עוד זה לא פוגע באף אחד?
כן. מה אכפת לך שיש איזה מטורף שבבית שלו יש תמונה של היטלר והוא משתחווה אליה ? כל עוד הוא לא מוציא את הדברים האלה החוצה הוא יכול להחנק עם התמונה הזו ועם הנאציזם עד מחר.

ציטוט
מה הקשר?  כי אתה טוען שהאזרחים חייבים לקבל את ערכי הדמוקרטיה.
מעולם לא אמרתי זאת.

ציטוט
העולם כולו מלא במלחמת תרבות ויש מלחמות בין דמוקרטים לדמוקרטים ולבין דמוקרטים לאנטי דמוקרטים.
מלחמות בין דמוקרטים לאנטי-דמוקרטים על בסיס הוויכוח על הדמוקרטיה מתקיים לרוב רק במלחמת אזרחים. מלחמות בין מדינות לרוב לא נגרמות בשם הדמוקרטיה או האנטי-דמוקרטיה.