כתב נושא: 25.2  (נקרא 5711 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק ברוך גולדשטיין המלך

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
25.2
« ב- : פברואר 24, 2008, 20:33:19 »
מחר לפני 14 שנים(25.2.94),נרצח איש גדול בשם ברוך גולדשטיין ע"י ערבי בן עוולה,לאחר שביצע מעשה גבורה והגן על מדינת ישראל מ29 חלאות אדם מיותרות,ופצע 
125 נבלות.
זהו יום גדול שמהול בעצב.

איך אתם מציינים את היום הזה?

מנותק אושרי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לנצרות, יחי אודין והמטאל :)
25.2
« להגיב #1 ב- : פברואר 24, 2008, 22:00:16 »
יום שמח על זה שהוא טיהר את ישראל מערבושים והציל חיים של יהודים אחרים(להזכירכם ברוך שמע שמתכננים לעשות פיגוע גדול אז הוא עשה את מה שעשה כדי שלא יעשו את הפיגוע)וזה יום עצוב ועצוב על זה שהוא נרצח בלינץ' :(

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
25.2
« להגיב #2 ב- : פברואר 24, 2008, 22:56:14 »
יום שדפק את הימין עוד יותר

נכון ברוך גולדשטיין ז"ל באמת גיבור אבל הוא לא שיפר כלום ביג דיל אז פעם ב 20 שנה מתנקשים באיזה 30 ערבים כשכל משפחה ערביה מולידה בכל שנתיים 10 ילדים!

אבל מה זה כן עשה

1.הוציא את כהנא חי מהחוק

2.הוציא לימין שם רע

3.ומת מוות אכזר

ולא רק שהוא לא גרם למצב להיות יותר טוב אלא כולם שונאים את ישראל עוד יותר אחרי מה שהוא עשה והערבים נלחמים יותר חזק

הדרך האמיתית היא טרנספר והפצצות גדולות בעזהי

My life is here and here I wish to die,this is the place my fatherland!!!
לאסט אף אם:
http://www.last.fm/user/Ilanemous1881
יוטיוב:
http://www.youtube.com/user/Israelipatriot92

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
25.2
« להגיב #3 ב- : פברואר 24, 2008, 23:21:06 »
בס"ד

מתי יקום עוד גבר כמו ברוך הגבר?
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
25.2
« להגיב #4 ב- : פברואר 24, 2008, 23:26:13 »

נכון ברוך גולדשטיין ז"ל באמת גיבור אבל הוא לא שיפר כלום ביג דיל אז פעם ב 20 שנה מתנקשים באיזה 30 ערבים כשכל משפחה ערביה מולידה בכל שנתיים 10 ילדים!

אבל מה זה כן עשה

1.הוציא את כהנא חי מהחוק

2.הוציא לימין שם רע

3.ומת מוות אכזר

ולא רק שהוא לא גרם למצב להיות יותר טוב אלא כולם שונאים את ישראל עוד יותר אחרי מה שהוא עשה והערבים נלחמים יותר חזק

זה לא היוא עוד 30 ערבים.
זה מנע פיגוע ענק.
מותם של סתאם 30 ערבים לא משנה דבר.
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק אושרי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
25.2
« להגיב #5 ב- : פברואר 25, 2008, 07:56:17 »
זה לא היוא עוד 30 ערבים.
זה מנע פיגוע ענק.
מותם של סתאם 30 ערבים לא משנה דבר.

צודק 100% O0
בגלל זה אני מוכיר ומעריך מאוד את ברוך הגבר
זה שעוד 30 ערבים הלכו קיבינימט זה לא משנה,הרי כל יום מחבלים מחוסלים
אבל זה שהוא הציל חיים של יהודים על זה צריך להודות לו!
אם יש לך אפשרות להציל חיים של יהודי עשה זאת בלי שום חרטה ואל תראה את ההשלכות של המעשה!

Aaron

• אורח
25.2
« להגיב #6 ב- : פברואר 25, 2008, 12:50:28 »
לפעמים צריך לעשות מעשה בלי להתחשב בתוצאות שלו.
אלון אתה מזכיר לי את אלה שאומרים "בשביל מה לחסל את נסראללה? גם ככה מישהו יחליף אותו".

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
25.2
« להגיב #7 ב- : פברואר 25, 2008, 13:25:14 »

אבל מה זה כן עשה

1.הוציא את כהנא חי מהחוק

2.הוציא לימין שם רע

3.ומת מוות אכזר

ההשלכות לא כל כך אמורות להפריע לנו כי הוא מנע פרוגרום.
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק אושרי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
25.2
« להגיב #8 ב- : פברואר 25, 2008, 15:04:42 »
אלון אתה מזכיר לי את אלה שאומרים "בשביל מה לחסל את נסראללה? גם ככה מישהו יחליף אותו".
אתו דבר עם יגאל עמיר הי''ו
הוא הקריב את עצמו ולא חשב מה מה שיכול לקרות לו
הוא חשב על מה שקיכול לקרות למדינה אם רעבין לא היה "מושתק מבחינה פוליטית"

מנותק למדיהו

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
25.2
« להגיב #9 ב- : פברואר 25, 2008, 15:21:22 »
אין שום סיבה לחסל את נסראללה לאחר מותו של מורנייה, יש להתמקד בחיסול האנשים שעושים מעשים באירגונים כמו חיזבאללה ולא בחיסול הרטוריקנים שנואמים מול קהל אך לא יותר מזה. זה גם ביזבוז זמן לנסות לחסל את חיזבאללה, הוא בסה"כ זרוע ארוכה מאוד של גוף ראשי. אם נשמיד את הגוף הראשי, ימותו הזרועות.

בקשר לגולדשטיין:
אני עדיין חושב שמה שהוא עשה הוא דבר שגוי, קודם כל מהבחינה המוסרית ושנית כל מהבחינה ההסברתית. אני חושב שזה שגוי להרוג 30 ערבים-מוסלמים בהיותם ערבים-מוסלמים ואני חושב שזה שגוי להרוג 30 ערבים-מוסלמים בשם אידיאולוגיה כלשהי, שכן זה יגרום לאידיאולוגיה הזו להיות מוקצת מחמת מיאוס ויגרום נזק הסברתי אדיר לימין ולישראל בעולם כולו.
« עריכה אחרונה: פברואר 25, 2008, 15:25:09 על ידי למדיהו »
"לא ארץ נכריה לקחנו ולא ברכוש נכרים משלנו, כי אם נחלת אבותינו אשר בידי אויבנו בעת מן העתים בלא משפט נכבשה. ואנחנו כאשר היתה לנו עת השיבנו את נחלת אבותינו".
תשובת שמעון החשמונאי לאנטיוכוס השביעי (סידיטס)

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
25.2
« להגיב #10 ב- : פברואר 25, 2008, 15:35:01 »
אין שום סיבה לחסל את נסראללה לאחר מותו של מורנייה, יש להתמקד בחיסול האנשים שעושים מעשים באירגונים כמו חיזבאללה ולא בחיסול הרטוריקנים שנואמים מול קהל אך לא יותר מזה. זה גם ביזבוז זמן לנסות לחסל את חיזבאללה, הוא בסה"כ זרוע ארוכה מאוד של גוף ראשי. אם נשמיד את הגוף הראשי, ימותו הזרועות.
בקשר לגולדשטיין:
אני עדיין חושב שמה שהוא עשה הוא דבר שגוי, קודם כל מהבחינה המוסרית ושנית כל מהבחינה ההסברתית. אני חושב שזה שגוי להרוג 30 ערבים-מוסלמים בהיותם ערבים-מוסלמים ואני חושב שזה שגוי להרוג 30 ערבים-מוסלמים בשם אידיאולוגיה כלשהי, שכן זה יגרום לאידיאולוגיה הזו להיות מוקצת מחמת מיאוס ויגרום נזק הסברתי אדיר לימין ולישראל בעולם כולו.
לגבי נסראללה מה שצריך להשמיד זה את התשתית האנושית שמספקת את כח האדם לארגון כמו החיזבאללה.

לגבי ברוך גודשטיין, שוב כפי שכבר טרחתי חזור ושנו לומר בפורום זה, אינני מגנה מצד המוסר, כי המוסר היהודי אכן תומך בזה, אבל מצד היעילות שבדבר אני מגנה כי זה פשוט לא יעיל, פעולות בדד הם חסרות תועלת ותוחלת מול הבעיה האיסלמית שכאמור צריך טיפול שורש ברמת מדינה ו/או אפילו ברמת קואליציה של מדינות.
לגבי הסברה, במדינה לא דמוקרטית כמו רפובליקת ישראבלוף, זה פשוט לא רלוונטי.
זה שגוי להרוג 30, אבל זה מצוין כשזה 300000.
30 זה פשוט לא מספיק.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק למדיהו

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
25.2
« להגיב #11 ב- : פברואר 25, 2008, 16:06:11 »
התשתית האנושית לעולם לא תגמר, התשתית ההכשרתית כן. ללא ההכשרה האיראנית הם לא יותר מעלה נידף ברוח.
"לא ארץ נכריה לקחנו ולא ברכוש נכרים משלנו, כי אם נחלת אבותינו אשר בידי אויבנו בעת מן העתים בלא משפט נכבשה. ואנחנו כאשר היתה לנו עת השיבנו את נחלת אבותינו".

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
25.2
« להגיב #12 ב- : פברואר 25, 2008, 16:16:31 »
התשתית האנושית לעולם לא תגמר, התשתית ההכשרתית כן. ללא ההכשרה האיראנית הם לא יותר מעלה נידף ברוח.
אז יהיה תשתית פקיסטנית, מצרית, סורית, אל קעידא/מוקטדא אל סאדר בעיראק, לוב, אלג'יריה, סעודיה, תימן וכו'.
אל תישכח את כל בוגרי אפגניסטן (79' עד 89') שקיבלו הכשרה מהCIA ושמעבירים את הידע הלאה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
25.2
« להגיב #13 ב- : פברואר 25, 2008, 17:35:46 »
ואני אומר -כל ערבי שנהרג בשבילי זה יום של חג

מנותק האגריד

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
25.2
« להגיב #14 ב- : פברואר 25, 2008, 17:37:45 »
איש גדול ושיקומו עוד כמוהו

Aaron

• אורח
25.2
« להגיב #15 ב- : פברואר 25, 2008, 17:39:14 »

בקשר לגולדשטיין:
צריך לחסל את נסראללה כי:
1. הוא מחבל נאצי שאחראי לרצח המוני של יהודים.
2. הוא אחראי לחטיפות חיילים.
3. הוא מוסלמי נאצי שתומך בהשמדת כל היהודים ומדינת ישראל.
4. הוא מנהל מלחמה פסיכולוגית בתקשורת.
ועוד....

מנותק למדיהו

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
25.2
« להגיב #16 ב- : פברואר 25, 2008, 17:46:35 »
צריך לחסל את נסראללה כי:
1. הוא מחבל נאצי שאחראי לרצח המוני של יהודים.
2. הוא אחראי לחטיפות חיילים.
3. הוא מוסלמי נאצי שתומך בהשמדת כל היהודים ומדינת ישראל.
4. הוא מנהל מלחמה פסיכולוגית בתקשורת.
ועוד....
הוא לא עשה כלום, הוא לא זה שאומר לחיזבאללה מה לעשות, ובטח ובטח שהוא לא עומד מאחורי כל הפיגועים של החיזבאללה. התנקשות בו יכולה להיות מכה אכזרית למוראל הערבי, אך תמיד, תמיד, יש להשמיד את התשתית ואת האנשים שבאמת מזיזים את העניינים.

Aaron

• אורח
25.2
« להגיב #17 ב- : פברואר 25, 2008, 17:53:08 »
הוא לא עשה כלום, הוא לא זה שאומר לחיזבאללה מה לעשות, ובטח ובטח שהוא לא עומד מאחורי כל הפיגועים של החיזבאללה. התנקשות בו יכולה להיות מכה אכזרית למוראל הערבי, אך תמיד, תמיד, יש להשמיד את התשתית ואת האנשים שבאמת מזיזים את העניינים.
"הוא לא עשה כלום" מה אתה אומר לי שהוא חף משפע?!!?! מספיק שהוא רוצה בהשמדתה של ישראל צריך לחסל אותו.
ברור שצריך להשמיד את כל התשתית, אבל חשוב להשמיד את נסראללה כי הוא מנהיג גדול וסוחף, ואם הוא יושמד בזמן נאום זה פשוט יהיה גדול.
« עריכה אחרונה: פברואר 25, 2008, 17:56:11 על ידי אהרֹן »

מנותק ניר

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • בית"ר ירושלים אהבת חיי!
25.2
« להגיב #18 ב- : פברואר 25, 2008, 18:31:20 »
מה נסגר איתך?!!??
כהנא צדק!
להישאר ולהילחם לא לקום ולברוח!

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
25.2
« להגיב #19 ב- : פברואר 25, 2008, 19:11:46 »

גם היטלר  "לא עשה כלום".
להוריד את נסראללה זה כמו להוריד להם את הראש וזה יראה מי מנהל את העניינים...
לא שזה קשור לנושא אבל רק שתבין.

מנותק למדיהו

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
25.2
« להגיב #20 ב- : פברואר 25, 2008, 19:17:27 »
מה נסגר איתך?!!??
?

ציטוט
גם היטלר  "לא עשה כלום".
להוריד את נסראללה זה כמו להוריד להם את הראש וזה יראה מי מנהל את העניינים...
לא שזה קשור לנושא אבל רק שתבין.

היטלר פיקד על העניינים, נסראללה לא.

ציטוט
"הוא לא עשה כלום" מה אתה אומר לי שהוא חף משפע?!!?! מספיק שהוא רוצה בהשמדתה של ישראל צריך לחסל אותו.
ברור שצריך להשמיד את כל התשתית, אבל חשוב להשמיד את נסראללה כי הוא מנהיג גדול וסוחף, ואם הוא יושמד בזמן נאום זה פשוט יהיה גדול.
מה פתאום!! לא לזה התכוונתי!! התכוונתי שהוא לא הוציא את הפיגועים של החיזבאללה לפועל, והוא לא זה שבאמת מנהל את האירגון מן הבחינה הצבאית.
« עריכה אחרונה: פברואר 25, 2008, 19:18:31 על ידי למדיהו »

מנותק Roma

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
25.2
« להגיב #21 ב- : פברואר 25, 2008, 22:51:40 »
צריך לחסל את נסראלה בדיוק כמו שצריך לחסל את כל המחבלים שנלחמים בנו.

מה ששונא בנסראלה זה שהוא יותר מסתם מחבל,הוא דמות מוכרת בכל העולם.
ועם הוא ימות  זה די יפגע במורל שלהם

ומי שיבוא אחריו,גם הוא צריך למות