כתב נושא: טענה שמואלנית נפוצה..צריך עזרה.  (נקרא 1753 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק ניר

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • בית"ר ירושלים אהבת חיי!
טענה שמואלנית נפוצה..צריך עזרה.
« ב- : פברואר 15, 2008, 11:02:10 »
כל הזמן שיש ויכוח על רבין אז יש שמואלני מסריח שמזכיר שהוא היה רמטכ"ל וראש ממשלה וכו'.
ושהוא זה ששיחרר את י-ם,אני יודע שהוא לא תיפקד כמעט בכל התפקידים האלה אבל איך עונים.
תודה מראש
כהנא צדק!
להישאר ולהילחם לא לקום ולברוח!

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #1 ב- : פברואר 15, 2008, 11:27:53 »
א. תשתמש בציטוטים מספרו של אורי מלשטיין וממקורות אחרים (יש לי הרגשה שנץ יביא אותם) כהוכחה שהוא היה רמטכ"ל מזוויע וראש ממשלה מחורבן.

ב. תאשים את השמאלן בפאשיזם, כי רק פאשיסט סוגד לגנרלים, ורק פאשיסט חושב שבעלי שררה חסינים מביקורת על מעלליהם.
אותו דבר תעשה כשצצה הטענה הידועה שרבין היה "סמל הדמוקרטיה ושלטון החוק" ולכן חיסולו גרוע יותר מרצח אדם רגיל.
רק פאשיסטים וטוטליטריסטים סוגדים לשלטון החוק ומאמינים שצרכי המשטר גוברים על זכויות האזרח הפשוט.

Aaron

• אורח
« להגיב #2 ב- : פברואר 15, 2008, 16:09:46 »
אני זוכר שחיים אמר באחת התוכניות שלו שרבין היה בבית חולים בזמן שחרור ירושליים ושהוא לא תפקד בכלל. היה רמטכ"ל פחדן וגרוע.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #3 ב- : פברואר 19, 2008, 01:14:47 »
תקרא את הספר של ד"ר אורי מילשטיין, יש לו גם אתר ששם יש התייחסות נרחבת לתופעת רבין:
http://www.global-report.net/um/

אני רוצה לגעת בנקודה ספיציפית אחרת בביוגרפיה של רבין והיא שהוא היה בוגד במלוא מובן המילה, בואו נדבר מעבר לכך שהיה כשלון ושלא תפקד בשעות לחץ, וקבלת החלטות זוועתית.
הוא היה חלק ממחתרת הקצינים של מפ"ם, מידע מסווג ברמות הגבוהות ביותר שהוא העביר למפלגת מפ"ם ובראשם משה סנה הגיע לידי רוסיה הסובייטית ביודעין, הוא, חיים בר לב ודוד אלעזר, וכן גם אלוף פיקוד צפון מיל.- אברהם יפה.
רבין איננו שונה מקבוצת בוגדים ומרגלים ארוכה בתולדות ישראל ובהם: מרקוס קלינברג, סא"ל ד"ר ישראל בר, אודי אדיב, שבתאי קלמנוביץ', מרדכי וענונו ועוד כהנה וכהנה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #4 ב- : מרץ 16, 2008, 10:30:38 »
שמעתי על כל הטענות השמאלניות על רבין ואין מה לעשות האנשים אוהבים אותו בגלל כל השטיפות מוח
שעושים בטלויזיה ובבתי ספר ...אני למשל אם לא הייתי שומע על הדברים הנוראיים שעשה כמו הרצח של 19 ניצולי השואה הגיבורים לוחמי האצ"ל ז"ל
או זה שהוא לא תפקד במלחמת ששת הימים והסכם אוסלו למשל...
אז גם הייתי חושב שהוא איזה "גיבור", אז זה מצב מאוד בעייתי למשל הדור של עכשיו שרק התחיל את היסודי ואין לו מושג מיזה באמת אני לא רוצה בכלל לדמיין
איך הוא יראה עוד 10 - 15 שנה