כתב נושא: לאדון רק כך!  (נקרא 3842 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק כעין ה-צדק

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
לאדון רק כך!
« ב- : פברואר 14, 2008, 20:05:19 »
מכיוון שאינני מורשה לכתוב הודעות פרטיות משום מה,אלא רק לקבל,אנסה לענות לך בדיון פה,אם זה לא מתאים אערוך.

אני לא רואה את האיסלאמים כטהורים.להפך,לדעתי האיסלאם ניזק בצורה מדהימה,ומאימפריה מצליחה ומשכילה הוא הפך למה שהוא היום.
אפשר לדון בדרך שצריך להתייחס לכך,יש דעות שעל המערב להשתמש ביד קשה כנגדם,וישד טענות למשל ,שמחפשות להמשיך לשמש כ"אח הגדול" של האיסלאמים ולנסות לתקן אותם ע"פ המערב.

לטעון שהמוסלמים גזענים ופראיים מטבעם,היא אמרה גזענית לדעתי,ועובדה היא שלא מעט מהם כיום משתפים פעולה עם העולם ה"נאור".

פה,קוראים תגר גם על העולם ה"נאור" ,גם על העולם ה"מוסלמי" ,מה שהופך אותם ל-לא יותר טובים מהאיסלאם הקיצוני עצמו,ולמן מיני ארגון טרור.
כמו שאתה רואה,זוהי הסיבה שהארגון הזה לא תפס ולא יתפוס תאוצה,וישאר תמיד ארגון קטן שמכיל בתוכו ילדים שעוד לא עמדו על טיב האידואולגיה שהם מתיימרים ללכת לפיה.

מחובר IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
לאדון רק כך!
« להגיב #1 ב- : פברואר 14, 2008, 20:20:42 »
בס"ד

אתה לא מבין שהקוראן מצווה את מאמיניו "לכבוש את כל-העולם?" זאת מטרתםהאמיתית של המוסלמים.
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
לאדון רק כך!
« להגיב #2 ב- : פברואר 14, 2008, 20:55:58 »
מכיוון שאינני מורשה לכתוב הודעות פרטיות משום מה,אלא רק לקבל,אנסה לענות לך בדיון פה,אם זה לא מתאים אערוך.

אני לא רואה את האיסלאמים כטהורים.להפך,לדעתי האיסלאם ניזק בצורה מדהימה,ומאימפריה מצליחה ומשכילה הוא הפך למה שהוא היום.
אפשר לדון בדרך שצריך להתייחס לכך,יש דעות שעל המערב להשתמש ביד קשה כנגדם,וישד טענות למשל ,שמחפשות להמשיך לשמש כ"אח הגדול" של האיסלאמים ולנסות לתקן אותם ע"פ המערב.

לטעון שהמוסלמים גזענים ופראיים מטבעם,היא אמרה גזענית לדעתי,ועובדה היא שלא מעט מהם כיום משתפים פעולה עם העולם ה"נאור".

פה,קוראים תגר גם על העולם ה"נאור" ,גם על העולם ה"מוסלמי" ,מה שהופך אותם ל-לא יותר טובים מהאיסלאם הקיצוני עצמו,ולמן מיני ארגון טרור.
כמו שאתה רואה,זוהי הסיבה שהארגון הזה לא תפס ולא יתפוס תאוצה,וישאר תמיד ארגון קטן שמכיל בתוכו ילדים שעוד לא עמדו על טיב האידואולגיה שהם מתיימרים ללכת לפיה.
אם התורה היא גזענית אז יש להוציאה מחוץ לחוק וגם להוציא את הדמוקרטיה הישראלית מחוץ לחוק כי היא הכי גזענית כי לתת רק ליהודים לעלות לארץ ישראל ולערבים לא ,זה חוק גזעני.
מדינת דמוקרטית לא יכולה לשלול לעם אחר להתרבות ולהפוך לרוב ולהפוך את את ישראל למדינה מוסלמית,הרי זאת דמוקרטיה וההשלכה שלה היא גזענות.
אם נאמר את האמת העולם הנאור הוא זה שהכריז ג'יהאד על האיסלם ולא האיסלם על העולם הנאור.
המדינות הנאורות כופות את הדמוקרטיה על ארצות מוסלמיות אפילו מבלי לשאול אותם.
העולם נמצא במצב של מלחמת תרבויות בלתי נמנעת ואנשים שבאים עם "מחקרים" למינהם של לשנות את זה הם אלו שגרומים לעוד יותר איבה בין עמים.
« עריכה אחרונה: פברואר 14, 2008, 21:20:59 על ידי אֵיתָן »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
לאדון רק כך!
« להגיב #3 ב- : פברואר 14, 2008, 21:00:10 »

לא ידעתי שאיסלאם זה גזע. תודה על ההבהרה החשובה.  :idiot2: aa5

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
לאדון רק כך!
« להגיב #4 ב- : פברואר 14, 2008, 21:49:42 »
ציטוט
אני לא רואה את האיסלאמים כטהורים.
לא יודע מה זה "איסלמים".  התכוונת למוסלמים?

ציטוט
להפך,לדעתי האיסלאם ניזק בצורה מדהימה, ומאימפריה מצליחה ומשכילה הוא הפך למה שהוא היום.
אתה יודע שה"הצלחה" וה"השכלה" של אימפריות מוסלמיות נזקפה בעיקר לזכותם של הלא-מוסלמים שאותם הם כבשו?  המוסלמים לא הביאו איתם השכלה או תרבות, אלא הם השתלטו על תרבויות קיימות ובזזו את אוצרותיהם הגשמיים והרוחניים, לפי מיטב המסורת המוסלמית.

ציטוט
לא!  אתה עובד עלינו, נכון?  לא ידעתי שיש כאלו דעות וכאלו דעות!  ;)

ציטוט
לטעון שהמוסלמים גזענים ופראיים מטבעם,היא אמרה גזענית לדעתי, ועובדה היא שלא מעט מהם כיום משתפים פעולה עם העולם ה"נאור".
אתה יודע שבמשך מאות שנים שבהן שליטים מוסלמים כבשו חלקים מהודו --- מוחמד מגזני, איברהים מלודי, המוגולים --- הם מעולם לא נתנו להודים מוסלמים מישרות נכבדות, אפילו שאותם הודים מוסלמים נולדו למשפחות שבמשך דורות ידעו רק איסלם, וזאת משום שהמוסלמים ההודים לא היו מספיק מוסלמים בשביל הערבים.  בקור'אן ובחדית' ניתן לראות בבירור שמוחמד יש"ו היה גזען.  ישנו קטע ידוע שבו הוא פנה אל אחד מתומכיו ואמר לגבי כושי שהיה בסביבה, "הראש שלו נראה כמו צימוק".  כמו כן, סיפור הבריאה על-פי מוחמד מאוד גזעני:  אללה אפה בני אדם מחימר בתנור.  הנסיון הראשון כשל --- הוא הוציא אותם מהתנור מוקדם מדי, הם לא נאפו כראוי, ואלו הם כמובן הגזע הלבן האירופאי.  הנסיון השני גם לא הצליח --- הפעם אללה חיכה יותר מדי זמן, והמאפה שלו נשרף --- אלו הכושים.  בפעם השלישית אללה כבר היה מנוסה והפעם בני האדם שהוא אפה יצאו מושלמים, אפויים היטב ושחומים לתפארת --- זה הגזע הערבי.  כל ערבי מכיר את סיפור ה"בריאה" הזה וגאה במוצאו הערבי.  אז מי הגזענים האמיתיים, אנחנו או המוסלמים?  למה אתה חושב מוסלמים באירופה חוטפים ילדות לבנות ושולחים אותן למזרח התיכון?  למה אתה חושב כנופיות של מוסלמים באירופה אונסים אך ורק נשים לבנות?

ציטוט
פה (בימין האמיתי) לא קוראים תגר על העולם ה"נאור" ולא רוצים לכפות על העולם ה"נאור" את ערכי היהדות, בניגוד למוסלמים שמכריזים באופן פומבי את תוכניותיהם ושאיפותיהם לכבוש את כל העולם ולהמליך את האיסלם על כל האנושות.  פה בימין האמיתי רוצים להתנער מההשפעה הצבועה, המטופשת והמסוכנת של העולם ה"נאור" ולחיות על פי התורה וההלכה.  באיסלם יש כפיה, גם כלפי מוסלמים וגם כלפי לא-מוסלמים.  ביהדות אין כפיה כלפי לא-יהודים.

ציטוט
כמו שאתה רואה,זוהי הסיבה שהארגון הזה לא תפס ולא יתפוס תאוצה,וישאר תמיד ארגון קטן שמכיל בתוכו ילדים שעוד לא עמדו על טיב האידואולגיה שהם מתיימרים ללכת לפיה
אתה כזה אידיוט שבא לי לבכות.  וד"א, האירוניה היא שאתה בעצמך נשמע לי די ילדותי ואינפנטילי.  טוב תעשה אם במקום לכתוב הודעות מפגרות כאלו שחושפות את בורותך התהומית, תקרא הודעות של נץ, של האלקשי, של איתן, של הגולה בארץ, של אהרן, ועוד חבר'ה ברמה.  תלמד משהו לשם שינוי, במקום להיות פלצן יהיר.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק כעין ה-צדק

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
לאדון רק כך!
« להגיב #5 ב- : פברואר 14, 2008, 22:17:57 »
מדינת ישראל עקרונית אינה גזענית,מכיוון שהיא מוכרזת כמדינת לאום.כמו שתגיד שאיטליה או גרמניה או צרפת וכו' הן גזעניות.
אך כמו כן,היא גם מחויבת על פי מגילת העצמאות ליחס שווה בין אזרחיה,בן אם ערבים או יהודים או קבוצה אתנית אחרת.

להגיד שהתרבות האיסלמית במאה ה14 היתה מנוונת ולקחה את כל תרבותה מעמים כבושים,זוהי אמרה מבודחת במקרה הטוב.אתה חייב הרבה מהתרבות מהמדע ומהספרות שקיימת כיום לאיסלאם.

תמשיך לקלל אותי,זה ממש פוגע בי כשזה יוצא ממישהו שהמילה השניה שהוא יודע אחרי כהנא היא נאצי.

תמשיך לאנוס את הקוראן כדי להתאים אותו לצרכיך,אתה רוצה שאני אביא כאן סיפורי חזל או סיפורי תורה שמקריאה ראשונה אפשר לחשוב שמדובר במקרה הטוב בספר לרוצח מתחיל?
כל הדברים פה שקראתי בקשר לקוראן הם בערבון מוגבל,וזה בדיוק כמו בפורום של אפיקורסים שמביאים ציטטות נגד התנ"ך.צריך לבדוק בעיון כל דבר,ולהזהר בקריאות קרב .זה לא סוד שיש מחלוקת עצומה בין הזרמים באיסלאם על פירוש הקוראן.כמונו היהודים בפירוש התנ"ך,והתורה שבע"פ

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
לאדון רק כך!
« להגיב #6 ב- : פברואר 14, 2008, 22:34:55 »
מדינת ישראל עקרונית אינה גזענית,מכיוון שהיא מוכרזת כמדינת לאום.כמו שתגיד שאיטליה או גרמניה או צרפת וכו' הן גזעניות.
אך כמו כן,היא גם מחויבת על פי מגילת העצמאות ליחס שווה בין אזרחיה,בן אם ערבים או יהודים או קבוצה אתנית אחרת.
מדינת לאום שלי מי ועל פי מה קבענו שארץ ישראל שייכת לנו?
אם קבענו שארץ ישראל שייכת לנו מבלי להסתמך על תורתנו הקדושה אז כל אותם שמלאנים הם גוזלי אדמות וכובשים ואין הבדל בינהם לבין קולוניאליסטים.
הציונות גזלה דברים מן היהדות והשמיטה את העיקר ולכן הציונות היא אנטי יהדות.
גם אם היו פה שבדים היה צורך לגרש אותם.
כשמגילת העצמאות אומרת שזאת מדינה יהודית וגם רשום בה שהיא מקבלת כל אחד ללא הבדל של גזע דת או לאום זאת צביעות ומחלת נפש.
ארץ ישראל שייכת לעם ישראל. על פי חוקי הדמוקרטיה חוק השבות הוא חוק גזעני על פי הדמוקרטיה התורה היא גזענית והדת באופן כללי גזענית לפי כללי הדמוקרטיה.
יש סתירה מוחלטת בין היהדות לבין הדמוקרטיה ובין תרבות המערב ליהדות.
כל אותם יפי נפש שאומרים שהם אתאיסטים הם הכובשים האמיתיים ולא היהודים כי אחרת הם יושבים על אדמה כבושה והיהודים על ארץ נחלתם.
מדינת ישראל היא מדינה גזענית כי יהודים וערבים לא יכולים להיות בארץ אחת כמו ש 2 תרבויות לא יכולים לחיות במדינה אחת כי כל אחד מבקש זכויות ולא היה בעולם ה"מודרני" מקרה של שלום בין עמים אם היה זה רק היה לתקופה ממושכת שמוגדרת כמלחמה שקטה.
היהדות אכן מדבילה בין יהודים ללא יהודים אבל מי הגדיר זאת כגעזנות? 

אתה בטוח לא רוצה פה רוב ערבי ואם אתה דוגל בערכי הדמוקרטיה ובערכיו של המערב אז אתה גזען גם אם תרצה או לא כי מי אתה שתמנע מהערבים יימח שמם להתרבות ולהפוך את ישראל למדינה מוסלמית?

מנותק כעין ה-צדק

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
לאדון רק כך!
« להגיב #7 ב- : פברואר 14, 2008, 22:39:51 »
כן.
אבל גם לערבים אין זכות על ארץ ישראל,הם גזלו אותה מהבריטים שגזלו מהתורכים שגזלו מהכנענים!!!!1

יש חוקים בעולם שלנו,ולפי הסכמת האומות קיבלנו את מדינתנו,מה לעשות שאומות ואדמות עוברות ידיים,זה טבע העולם

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
לאדון רק כך!
« להגיב #8 ב- : פברואר 14, 2008, 22:47:12 »
כן.
אבל גם לערבים אין זכות על ארץ ישראל,הם גזלו אותה מהבריטים שגזלו מהתורכים שגזלו מהכנענים!!!!1

יש חוקים בעולם שלנו,ולפי הסכמת האומות קיבלנו את מדינתנו,מה לעשות שאומות ואדמות עוברות ידיים,זה טבע העולם
כנענים???? תגיד לי על מה אתה מדבר??
הכנענים נכחדו לנו יש זכות על ארץ ישראל והיא התורה שהחזיקה אלפי שנים ולא כמו פילוסופיות סרק שיוצאות כל שני וחמישי וכל מיני חוקים שהגדיר אותם "העולם"(מי הגדיר? מי זה ה עולם?)
מי אלו הכנענים? הכנענים נכחדו.
תכף תוכיח לי שקיים עם "פלסטיני".
בעולם אין חוקים אחידים.החוקים הוגדרו ע"י אנשים מתרבות שונה,החוקים בעולם המערבי שונה מהחוקים והקודים של התרבות הסינית או היפנית.
ורציתי לדעת מה הם החוקים אם יש חוק בכלל בעולם שאתה חי בו?
ליהדות יש חוקים משלה כמו שלדמוקרטיה יש חוקים צבועים משלה שאפילו היום הרבה דמוקרטים מתחילים להבין שהדמוקרטיה זאת טעות אחת גדולה.
קיבלנו את אדמתנו בחזרה לא ע"י האומות אלא ע"י לחימה של יהודים מהאצ"ל והלח"י ובעזרתו של הקב"ה.
בעל "בריתנו" ארה"ב רצתה לדחות את הקמתה של מדינת ישראל,רק אל תשכח שאותן אומות עולם  סגרו בפני היהודים את השערים בשואה אז על מה אתה מדבר?

אני שמח שהגענו להסכמה שאתה גזען,אני לפחות לא גזען נגד העם שלי :2funny:
« עריכה אחרונה: פברואר 14, 2008, 22:52:43 על ידי אֵיתָן »

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
לאדון רק כך!
« להגיב #9 ב- : פברואר 14, 2008, 23:45:21 »
כעין- הצדק, אני לא אתערב בויכוח כאן, אבל אגיד כמה מילים בודדות לסדר היום:
1.) אנחנו לא אלו שניתן להאשימם באידאליזציה של מדינת ישראל, מי שנופל פה ב אמונה מוחלטת ועיוורת "דת המדינה" (קרי: פאשיזם ולאומנות קיצונית) הוא אתה ולא אנחנו,  את המסקנה הזו פשוט וקל להסיק לוגית מדברים שכבר נטחנו עד דק ולזרא בפורום זה פעם אחר פעם.

2.) אתה מנהל פה ויכוחים ברמת ידע של עיתונאי מתחיל בצהובון מצוי ("ידיעות אחרונות" לדוגמא), אתה עצמך מודה שאינך מזרחן מומחה, אז בשם איזה מסד נתונים אתה בדיוק מעז להתקיף תפיסת עולם חובקת עולם שנשענת על הבנה גיאופוליטית, אסטרטגיה רבתי, מזרחנות, דמוגרפיה, מקרו-כלכלה, סוציולוגיה, לוגיקה, פילוסופיה, תיאולוגיה והרשימה עוד ארוכה.
זה שיש פה הרבה כאלה שיש להם עוד הרבה מה ללמוד, לא אומר שאתה צריך לתפוס על כל הנושא הזה טרמפ ולהפוך את זה קרדום לחפור בו.
אנחנו מתגאים בכך שמטרתנו היא קודם כל להפיג את הבורות, דבר שגם עליך, יהיר שלי, לעבור.

3.) ואפרופו הידע האיסלמי והקידמה האיסלמית שאתה כה מנסה להגן עליו, להלן היחס האיסלמי האמיתי לידע, כנראה איזהשהי אנקדוטה היסטורית שלא טרחת ללמוד:
בשנת 653 לספירה עת כבש הח'ליף השני, עומר איבן אל ח'טאב את מצרים הוא ציווה לשרוף עד היסוד את הספריה המפורסמת של אלכסנדריה שהיה בה את צביר הידע הגדול ביותר של האנושות עד לאותו הזמן , הערכות נעות בין עשרת אלפים למעל 200000 מגילות ואוצרות ידע אחרים שנשרפו ללא השאר שריד, והכל בגלל ה"עולמא" (קרי: מועצת חכמי הדת שמלווה את הח'ליף) וכן עומר איבן אל ח'טאב עצמו, "כל הידע האנושי כבר מצוי בקוראן".
מעין תמצת ליחס האמיתי של האיסלם לקידמה וידע.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק כעין ה-צדק

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
לאדון רק כך!
« להגיב #10 ב- : פברואר 15, 2008, 09:59:12 »
אתה מוזמן לקרוא לי יהיר,או להתגאות בכך שאני כביכול מתקשה לענות על חלק מהדברים שאתה אומר.
אך אם אתה רוצה לקבוע את ניצחון הימין הקיצוני על סמך זה ש"הבסת" כביכול תלמיד תיכון בויכוח ,אשריך.

ושוב,עוד לא השתכנעתי בידע רב של מישהו מפה,לזרוק עובדות גם אני מסוגל,האינטרנט ברוך ה' הוא כלי מצויין,אבל לקשר אותם למציאות זה גם פרט חשוב.
ואני לא מבין למה אתה מנסה לחלוק עלי,שרוב הידע שאנו מסתמכים עליו כיום נלקח מהאימפריות המוסלמיות.למשל ,תאולוגית הרמב"ם לקוחה הרבה מאלפרבי ומהכלאם  וההתפתחות הגדולה של הפילוסופיה הערבית .

ואם כל הכבוד,עדיין לא השתכנעתי משום דבר שאמרתם,מה חידשתם לי,שהאיסלאם הערבי קיצוני?,שיש הקוראים לרצח עמים בשם הקוראן?,שהתנהגות חלק מהמוסלמים מזכירה עמים אכזרים וטיפשים אחרים?
אתם בסה"כ מדגישים חלקים מסוימים ומתעלמים מאחרים,וזה קל מאוד.
למשל להביא לי את סיפורי מוחמד,שידוע למשל,שהשיעים לוקחים אותם בפרשנות מאוד אינטלקטואלית לעומת הסונים,והם לא קוראים אותם כפשטם,ועל זה להוכיח שמוחמד נאצי.נו באמת.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
לאדון רק כך!
« להגיב #11 ב- : פברואר 15, 2008, 10:46:02 »
אתה מוזמן לקרוא לי יהיר,או להתגאות בכך שאני כביכול מתקשה לענות על חלק מהדברים שאתה אומר.
אך אם אתה רוצה לקבוע את ניצחון הימין הקיצוני על סמך זה ש"הבסת" כביכול תלמיד תיכון בויכוח ,אשריך.
ושוב,עוד לא השתכנעתי בידע רב של מישהו מפה,לזרוק עובדות גם אני מסוגל,האינטרנט ברוך ה' הוא כלי מצויין,אבל לקשר אותם למציאות זה גם פרט חשוב.
ואני לא מבין למה אתה מנסה לחלוק עלי,שרוב הידע שאנו מסתמכים עליו כיום נלקח מהאימפריות המוסלמיות.למשל ,תאולוגית הרמב"ם לקוחה הרבה מאלפרבי ומהכלאם  וההתפתחות הגדולה של הפילוסופיה הערבית .
ואם כל הכבוד,עדיין לא השתכנעתי משום דבר שאמרתם,מה חידשתם לי,שהאיסלאם הערבי קיצוני?,שיש הקוראים לרצח עמים בשם הקוראן?,שהתנהגות חלק מהמוסלמים מזכירה עמים אכזרים וטיפשים אחרים?
אתם בסה"כ מדגישים חלקים מסוימים ומתעלמים מאחרים,וזה קל מאוד.
למשל להביא לי את סיפורי מוחמד,שידוע למשל,שהשיעים לוקחים אותם בפרשנות מאוד אינטלקטואלית לעומת הסונים,והם לא קוראים אותם כפשטם,ועל זה להוכיח שמוחמד נאצי.נו באמת.
רק כביכול? על רובם המוחלט של הדברים לא ענית באופן רציני כלל, הטענות שהעלית על המצב העולמי מהבחינה האיסלמית, משוללות כל יסוד סביר שהוא, הן מבחינה תאולוגית, הן מבחינה גאופוליטית והן מבחינה אסטרטגית רבתי.
מה זה לזרוק עובדות? ניהלנו דיון רציני בו אני העליתי טיעונים כבדים מהידע שלי, ואילו אתה הודית בפה מלא שאין לך הידע הנדרש, ועוד שמבין שנינו, אני זה שהראתי מצויין שאני קורא היטב את המציאות ומקשר היטב בין ההסטוריה, תאולוגיה איסלמית והמציאות העכשווית, אני גם מוכיח זאת באופן נהיר במאמרים שלי בספריה של האתר וכן באשכולות המודבקים בפורום ספציפי זה, אני מפנה אותך אליהם כדי ללמוד ולהחכים קצת, וצריך להיות ממש אוויל ומנוול כדי להעלות טענה כאילו אני עושה סתם העתק/הדבק מהאינטרנט ללא כל קשר למציאות, שכן זו היא טענה משוללת כל יסוד לוגי העולה היטב בקריאה ביקורתית בין השורות של הדברים שכתבתי, אז נא אל תהיה עצלן, צא ולמד, לאחר מכן חזור ותנהל דיון רציני, כי יושר אינטלקטואלי לא ראיתי ממך פה כלל.
שכחת את ה"מועתאזילה", רוב הידע שאנחנו מסתמכים עליו כיום כבר מזמן לא סמוך על האמפריות הערביות, בא לא נספר סיפורי בובע מייסס.
גם ההישגים המצומצמים מאוד של המוסלמים בטווח הזמן שבין המאה השמינית לספירה למאה ה-12, תקופת זמן של 400 שנה שלאחריה רק דם, אש ותמרות עשן.
לגבי מי הרוב ומי המיעוט באיסלם דהיום, אני שוב מוכיח לך שאתה טועה ומטעה כפי שכבר כתבתי לך, וכן במאמרי "האיסלם והמערב, מי יצר את המפלצת ומי משלם את המחיר?" הדבר מוכח באופן ברור.
אם אתה לא מבין את המשמעות המאוד מפחידה שיש בין עצם העובדה שרוב מיניינם וביניינם של המוסלמים המונים כמעט כל אדם רביעי המהלך על פני כדור הארץ, והפיזור שלהם על פני כל היבשות, יחד עם אידאולוגיה רצחנית שמיושמת בשטח מאז 1979, אזי אינך שונה מאזרחי המערב שאכלו את הלוקשים של נוויל צ'מברליין על "השלום בימינו" על הסכם מינכן המר והנמהר.
ואם אתה לא מסוגל לעשות את ההקשרים הרלוונטיים, אזי בסרט: "אובססיה מלחמתו של האיסלם הראדיקלי במערב" כבר עושים זאת בשבילך.
מי שמתעלם מיסודות התאולוגיים של האיסלם והתפיסה ה"סלאפית" השלטת היום באופן מוחץ האיסלם, הוא אתה.
אתה מתחמק מלהבין את המציאות בשם מקסמי שווא.
אני מפנה אותך גם לאתרים הרלוונטיים, וכן לסרט: "איסלם, מה שהמערב צריך לדעת", רגע אחרי שתראה, תלמד, תקרא ותעיין, תחזור לפורום ותנהל דיון עם ידע, כי בלי זה, אתה פשוט מספר סיפורים חסרי כל אחיזה במציאות.

כעין-הצדק, נכנסת לפה מתוך קו מחשבה שאתה תלמיד תיכון חכם ומשכיל, ושכולם פה מתלהמים, מקללים, טיפשים ועם IQ של חמור, העמדנו אותך במקום, חטפת נבוט אינטלקטואלי על הראש ואתה עכשיו מספר סיפורי אלף לילה ולילה כדי לנסות להחלץ מכל העסק כשידך על העליונה, לא יודע מה איתך, אבל אני עם קצת יותר צניעות היית חוזר להגות ולהחכים לפני שהייתי חוזר ומראה פה את הפרצוף שלי.
« עריכה אחרונה: פברואר 15, 2008, 10:54:13 על ידי נץ וגאה בזה »
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק כעין ה-צדק

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
לאדון רק כך!
« להגיב #12 ב- : פברואר 15, 2008, 11:30:43 »
אני מתיימר להיות משכיל יותר מהאנשים שחיים בן פסח פונה אליהם על פי הסרטונים שראיתי ביוטיוב .אוי לכם אם זה מי שמייצג אותכם

ומה הפלא,אני רוצה להתערב איתך מר נץ,שמר פסח לא היה מקריא בסרטונים פה את משנתך למשל,מכיוון שהוא משתמש בדמגוגיה פשוטה והלהטת ההמונים.

אל תספר לי סיפורים,מי שבורח מדיון אינטילגנטי זה אתם,אתה באמת מצפה שמישהו שחיים בן פסח קורא לו "נאצי" או "בולשביק" או מסריח ,באמת יכנס כדי לנהל איתו דיון אינטילגנטי? ,אתם כמו ילדים שמביאים מכות לילד ,ואז קוראים לו לבוא לשיחה רגועה.
הדמגוגיה שלכם בשילוב עם התוקפנות אמורה להביא לא את הנוער האינטלקטואלי ,אלא את שאר העמך שמחפשים אקשן,ודי להסתכל בכותבים בפורום הזה.
תפסיק לשלוח אותי ללמוד,ותשלח את אלה שזקוקים לזה נואשות.ובכל מקרה,עד שהפורום הזה לא יכיל אנשים מבוגרים שדעותיהם מבוססות כנגד דעותיכם לא עשיתם כלום,ואתם יכולים להמשיך להשוויץ שאין עליכם עוררין,אני אמשיך ללמוד מכל אדם.

מחובר IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
לאדון רק כך!
« להגיב #13 ב- : פברואר 15, 2008, 12:11:07 »
בס"ד

חיים בן-פסח אומר את כל-האמת בפרצוף שלכם השמאלנים-הבוגדים!!!!!!!!
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
לאדון רק כך!
« להגיב #14 ב- : פברואר 15, 2008, 16:20:50 »
אני מתיימר להיות משכיל יותר מהאנשים שחיים בן פסח פונה אליהם על פי הסרטונים שראיתי ביוטיוב .אוי לכם אם זה מי שמייצג אותכם
ומה הפלא,אני רוצה להתערב איתך מר נץ,שמר פסח לא היה מקריא בסרטונים פה את משנתך למשל,מכיוון שהוא משתמש בדמגוגיה פשוטה והלהטת ההמונים.
אל תספר לי סיפורים,מי שבורח מדיון אינטילגנטי זה אתם,אתה באמת מצפה שמישהו שחיים בן פסח קורא לו "נאצי" או "בולשביק" או מסריח ,באמת יכנס כדי לנהל איתו דיון אינטילגנטי? ,אתם כמו ילדים שמביאים מכות לילד ,ואז קוראים לו לבוא לשיחה רגועה.
הדמגוגיה שלכם בשילוב עם התוקפנות אמורה להביא לא את הנוער האינטלקטואלי ,אלא את שאר העמך שמחפשים אקשן,ודי להסתכל בכותבים בפורום הזה.
תפסיק לשלוח אותי ללמוד,ותשלח את אלה שזקוקים לזה נואשות.ובכל מקרה,עד שהפורום הזה לא יכיל אנשים מבוגרים שדעותיהם מבוססות כנגד דעותיכם לא עשיתם כלום,ואתם יכולים להמשיך להשוויץ שאין עליכם עוררין,אני אמשיך ללמוד מכל אדם.
חיים בן פסח פונה אל מגזר נרחב מאוד של נוער וצעירים, וכן גם אוהדי בית"ר, הרוב המוחלט של האנשים אליהם פונה חיים בן פסח, מחפשים משהו אחר, קול אחר שהם לא מקבלים מכל זרועות המדיה בישראל, חיים בן פסח גם מדבר בתוכניות טלוויזיה בארה"ב ברמה יותר גבוהה, וכן בתוכניותיו באנגלית אתה תראה לרוב רמה אחרת, כך בחשבון שאת כל הכינויים האלה שהוא מוצא לנכון להדביק, מהווים קונטרה עממית לכינוים שרווחים ברחבי המדיה בארץ נגד מי שהעם היהודי וארץ ישראל השלמה יקרים לו.
יכול מאוד להיות שאנו דוחים מאידך הרבה אנשים שמעוניינים לקבל מסר מרוכך יותר, או פחות מתלהם, זה כבר עניין לבדק בית פנימי אצלנו.
אבל גם אתה חוטא בהכללה גסה כאילו כל תוכניותיו של חיים בן פסח הם מתלהמים ומשתמשים בשפה זולה, זה רק מראה עד כמה צפית בכל הסרטונים שלו או שמא צפית באיזה חצי סרטון שלא מתיימר לייצג אותו כדבעי.
קודם כל יש כאן אנשים מבוגרים עם דעות מבוססות, חלקם מנהלים וחלקם לא, נכון, ישנם הרבה מאוד צעירים חסרי ידע שהגיעו לפורום, וחלק מהתפקיד שלי כמנהל וכאחראי הוא לעזור להם להפיג את הבורות, אני רואה את זה כשליחות, זאת מטרתי, זאת אחת מסיבות המרכזיות לקיומו של הפורום הזה, ואתה חכם בלילה הופך את זה לשאלת הביצה והתרנגולת, דהיינו: מי צריך לבוא קודם, משכילים לפורום או שמא הפיכת אנשים למשכילים בתוך הפורום.
ואני אני עדיין מתעקש על כך שתלך ללמוד, כי אם אתה על תקן נישת התוקף, לפחות שזה יבוא מתוך יושר אינטלקטואלי ולא מתוך דמגוגיה בגרוש, שזה בדיוק מה ששמעתי ממך עד עתה.
ועוד שאלה קטנה, איזה אדם שמתיימר להיות מנהיג לא ירצה להלהיב ולהלהיט את ההמונים, זה הגדולה של מנהיג, ביבי נתניהו עושה זאת בנאומיו השונים ובכנסי הליכוד, וכן גם מצד שמאל של המפה הפוליטית.
« עריכה אחרונה: פברואר 15, 2008, 16:22:31 על ידי נץ וגאה בזה »
אלוף מיל. בני פלד ז"ל