כתב נושא: רציתי לשאול לגבי תכנית שאלו את הימין האמיתי"  (נקרא 1638 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אז כככה אני אינני שמאלני אבל רציתי לשאול את חיים בן פסח באחד מתכניותיו של שאלו את הימין האמיתי" הוא אמר שהפושמעים שאחראים לרצח רע בין הם שמעון פרס אבישי רביב והשב"כ ואני לא מצליח להבין בכלל מה קשור שמעון הפרזיט פרס לרצח מקוה שמישהו יסביר לי על כך ורציתי לשאול את חיים אם כשאר הם יהיו בשלטון הם יביאו את האנשים האלה לדין

בתודה ויישר כח
[gif[/img]

מנותק רק כך!1

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • "בדם ואש יהודה נפלה, בדם ואש יהודה תקום!"
רציתי לשאול לגבי תכנית שאלו את הימין האמיתי"
« להגיב #1 ב- : פברואר 10, 2008, 21:02:00 »
טוב, זהו דבר נורא פשוט.
פרס הבין שרבין הולך להפסיד בבחירות, הוא רצה איכשהו לביים אקט התנקשות ברבין כדי לעשות זאת הוא השתמ בשב"כ רק מה שפרס לא ידע שהשב"כ הם כולם מסובבים קצת על הראש, ואלה באמת גייסו מתנקשים אמיתיים ולא זיופים כמו שרצה פרס וכך היה שבעצם מתכנן הרצח של רבין הוא לא יגאל עמיר אלא פרס, פרס, פרס!!! נשיא המדינה שמעון פרס!

קום עברי, שא הנס!
הנף את הדגל בגאון
הראה לכל קלגס רומס
שעמנו הוא עם האדון.

מנותק אושרי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לנצרות, יחי אודין והמטאל :)
« להגיב #2 ב- : פברואר 10, 2008, 21:05:15 »
טוב, זהו דבר נורא פשוט.
פרס הבין שרבין הולך להפסיד בבחירות, הוא רצה איכשהו לביים אקט התנקשות ברבין כדי לעשות זאת הוא השתמ בשב"כ רק מה שפרס לא ידע שהשב"כ הם כולם מסובבים קצת על הראש, ואלה באמת גייסו מתנקשים אמיתיים ולא זיופים כמו שרצה פרס וכך היה שבעצם מתכנן הרצח של רבין הוא לא יגאל עמיר אלא פרס, פרס, פרס!!! נשיא המדינה שמעון פרס!
וואלה נכון
ראיתי על זה איזה תוכנית בערוץ 22 השמאלני
אומרים ששמעון פ ר ס ק י  רצח את רעבין
הוא זה שהשתץמש בשב''כ שהסית את יגאל עמיר הצדיק
טוב כל מילה כאן מיותרת
אין אני חולה על תימני הזה;) אחלה אחלה אחלה גבר : )

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #3 ב- : פברואר 10, 2008, 21:11:13 »
אז כככה אני אינני שמאלני אבל רציתי לשאול את חיים בן פסח באחד מתכניותיו של שאלו את הימין האמיתי" הוא אמר שהפושמעים שאחראים לרצח רע בין הם שמעון פרס אבישי רביב והשב"כ ואני לא מצליח להבין בכלל מה קשור שמעון הפרזיט פרס לרצח מקוה שמישהו יסביר לי על כך ורציתי לשאול את חיים אם כשאר הם יהיו בשלטון הם יביאו את האנשים האלה לדין

בתודה ויישר כח

בס''ד

שאלה מצויינת, משה.

פרס ויתר השליטים השמאלניים אחראים להריגת רעבין כי הממשלה שלהם הסיתה את יגאל עמיר. יגאל היה אזרח שומר חוק שלא חשב על הריגת רעבין עד שאבישי רביב (סוכן שב''כ) הסית אותו באופן שיטתי.

"תהיה גבר, תהרוג את רעבין!" רביב אמר ליגאל שוב ושוב. בסוף, רביב שיכנע את יגאל. תוכנית השב''כ הייתה לתפוס את יגאל בניסיון להרוג את רעבין. אבל יגאל לא רק ניסה אלא הצליח להורגו. השב''כ רצה לתפוס את יגאל בניסיון להתנקש ברעבין כדי להשמיץ את הימין, הדתיים והמזרחיים (יגאל הוא תימני).

לכן, יגאל עמיר חף מפשע כי הוא הוסת על ידי הממשלה. כשסוכני הממשלה מסיתים אזרח שומר חוק לעשות משהו בלתי חוקי, הממשלה אחראית למעשה, לא האזרח שלא היה מפר את החוק אילו לא היו מסיתים אותו.

מנותק אושרי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לנצרות, יחי אודין והמטאל :)
« להגיב #4 ב- : פברואר 11, 2008, 08:09:44 »
נורא מעניין

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
« להגיב #5 ב- : פברואר 11, 2008, 10:32:50 »
זה עוד שאלה אם נשיא המדינה מר שמעון פרסקי רצה או רצה ברצח רבין.
כי אחרי הרצחהוא הפך לראש המששלה וכולם הבטיחו לו ניצחון גדול בבחירות של 1996 (וזה היה פשוט נסשהוא הפסיד).
כך יתכן ורצח רבין היה חלומו ולא נסיון לרצח רבין.
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #6 ב- : פברואר 11, 2008, 12:17:18 »
טוב,איך אני כבר מוסיף תמונה בצד לפורום האישי שלי אם מישהו מוכן להסביר לי את זה כבר
[gif[/img]