כתב נושא: רוצחי רובין ועמיחי הי''ד ,נשפטו ע''י האויב הערבי הנאצי יש''ו  (נקרא 2346 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
בס''ד

הרוצחים ''הסגירו עצמם'' מיד לידי חבריהם שוטרי האויב הערביהנאצי יש''ו בכדי למנוע חיסולם ע''י  צה''ל , '' נשפטו '' ע''י האויב הערבי הנאצי יש''ו ,במשפט עוולה ושקר שכן העונש על רצח במזיד עפ''י מערכת המשפט שלהם הוא מוות בירי'ה מול כיתת יורים !!!, ורק בכדי למנוע חיסולם ע''י צה''ל הם קבלו מאסר של 15 שנה בתנאי בית-הארחה --וכנראה גם '' עיטור גבורה '' של האויב הערבי הנאצי יש''ו !!
כאן מוכיח האויב הערבי הנאצי יש''ו שמפלה בין רצח של דם יהודי לרצח של דם של אויב ערבי נאצי יש''ו --את נאציותו בצורה בוטה הנראית לכל עין !!!--וזהו חומר למחשבה ל ''קפוץ לי.................''

http://www.inn.co.il/News/Flash.aspx/207223

הגולה בארץ  :smil037:
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שלום ובוקר טוב לכל הגולשים

אני מאוד אוהב את הפורום ואת התנועה של הימין האמיתי אין עליהם
חושב עליהם כל הזמן ומאחל להם שכבר בעז"ה בבחירות הבאות הם כבר יהיו בשלטון
ושבעז"ה חים בן פסח הי"ו יעלה כבר סוף סוף לארץ הקודש

בברכת יום טוב לכולם
[gif[/img]

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שוב שלום לכולם
איך אני עושה שאני יראה את התמונה של גיבורינו היהודים אצלי בהודעות?

ושלום לכל הגולשים היקרים רן הכהניסט,אלון,הגולה בארץ,ימני גאה,דוקא כך,קפה שחור,מר מקלדת,שלמה,פז וכל אלה ששכחתי לציין הי"ו ורציתי לשאול איך אני יכול לראות את ההודעות הראשונות שלכם שכתבתם שהתחלתם בפורום?
[gif[/img]

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

הרוצחים ''הסגירו עצמם'' מיד לידי חבריהם שוטרי האויב הערביהנאצי יש''ו בכדי למנוע חיסולם ע''י  צה''ל , '' נשפטו '' ע''י האויב הערבי הנאצי יש''ו ,במשפט עוולה ושקר שכן העונש על רצח במזיד עפ''י מערכת המשפט שלהם הוא מוות בירי'ה מול כיתת יורים !!!, ורק בכדי למנוע חיסולם ע''י צה''ל הם קבלו מאסר של 15 שנה בתנאי בית-הארחה --וכנראה גם '' עיטור גבורה '' של האויב הערבי הנאצי יש''ו !!
כאן מוכיח האויב הערבי הנאצי יש''ו שמפלה בין רצח של דם יהודי לרצח של דם של אויב ערבי נאצי יש''ו --את נאציותו בצורה בוטה הנראית לכל עין !!!--וזהו חומר למחשבה ל ''קפוץ לי.................''

בס''ד

להלן גזר-דין של אויב -ערבי נאצי יש''ו מעזה ,שרצח את עמיתו !!--הוא נידון למוות ובלא עוררין !!--לעומת הרוצחים של  עמיקם עמיחי הי''ד ודוד רובין הי''ד עם גזר הדין של האויב הערבי הנאצי יש''ו שבכך הוא מוכיח לכל העולם את הפרצוף הנאצי שלו המפלה משפטית לטובה רוצחי יהודים על-פני רוצחי אויב ערבי נאצי יש''ו --ומקרב האויב הערבי הנאצי יש''ו .!!!---והערב רב מקבל את האויב הערבי הנאצי יש''ו כ '' אזרחים שווי זכויות ''  :idiot2: :tickedoff:.
אני מאחל לאותו ערב-רב להשפט כיהודים ששהרגו אויב ערבי נאצי יש''ו שירה לעברם , ואז נראה איזה מסע עינויים ומוות ראוותני יבצע בהם האויב הערבי הנאצי יש''ו , הם לא יקבלו בשום אופן '' חנינת ערב-רב !!''  :idiot2: :tickedoff:

בס''ד

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
בס"ד

צה"ל צריך ללכוד אותם ולחסלם.
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

צה"ל צריך ללכוד אותם ולחסלם.
בס''ד

תשכחו מצה''ל !!כל עוד השלטון בידי הערב-רב הוא כבול בידיו !!--עד שנתפוס את השלטון  בע''ה וישועתו ,יש לעשות מעשה !!--זהו פיקוח נפש !!--הבא להורגך השכם להרגו  :knuppel2: :knuppel2: :gene047: :gene047: :gene047:

בס''ד