כתב נושא: אני מבקש לבדוק את העניין:  (נקרא 3849 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק עוץ לי גוץ לי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אני מבקש לבדוק את העניין:
« ב- : ינואר 20, 2008, 00:45:45 »
למנוול שמתבטא בתיאורי זימה ותועבה , ואף נכנס לאתר בכינויים שונים והפיץ תמונות זימה ר''ל , בחשבו שאנו מתרגשים מכך ,
                                                                             הגולה בארץ  :smil037:

הגולה בארץ רומז, או אומר פה שאני הוא זה ש"נכנס לאתר בכינויים שונים והפיץ תמונות זימה..." אני מבקש מהמנהלים לבדוק את העניין מבחינה טכנית בעזרת כתובת הip, או בכל דרך אחרת שהם יכולים להעזר בה.

הגולה בארץ, ידידי, טפלת אשמת שקר באדם אחר. אני יודע שגם לפי האמונה שלך, עברות שבין אדם לחברו, אין עליהם כפרה עד אשר העובר עליהם מבקש את סליחתו של חברו ומקבל אותה -
אני מצפה שתתנצל.
« עריכה אחרונה: ינואר 20, 2008, 00:47:39 על ידי עוץ לי גוץ לי »

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
« להגיב #1 ב- : ינואר 20, 2008, 01:22:47 »
בס''ד

אין לי מה להתנצל בפניך !!!---אינני צריך לחשוף את הדרך בה אני חושף את מעלליך !!--עליך נאמר '' על ראש הגנב בוער הכובע !!'' -- דרך אגב , כתובת IP ניתן לשנות !!, ואפשר להשתמש ביותר ממחשב אחד !!--העובדה שמעלליך נחשפים ואתה נלחץ מכך ומשיב באותיות גדולות הצבועות באדום כצבע הדם ששפכו שולחיך אנשי גרעין השמאל הציוני-ממלכתי בולשביק ,יכריתהו הקב''ה במהרה ויקים סוכת דוד הנופלת אכי''ר .י --,ודרך אגב ,מה אתה מדבר על  נושא  '' בין אדם לחבירו '' אתה וחבריך אחראים לשפיכת דם ישראל ,ובהחלט  אין לכם יחס של  '' חברים ''  , ובאומרך  '' האמונה שלך '' חשפת את רישעותך והוצאת את עצמך מכלל ישראל !! כמו הרשע שאומר '' מה העבודה הזאת לכם ??'' , מה שמאלץ אותנו לקיים '' ואף אתה הקהה את שיניו ואמור לו שאילו הי'ה שם ( במצרים ) לא הי'ה נגאל !!''  --ומי אנו שנערער ח''ו על מידותיו של בורא-עולם יתברך ויתעלה שמו ???:knuppel2: :idiot2: :tickedoff:
ונזכה בביאת גואל-צדק בב''א .
                                                                      שבוע טוב !
« עריכה אחרונה: ינואר 20, 2008, 01:30:51 על ידי הגולה בארץ »
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
« להגיב #2 ב- : ינואר 20, 2008, 08:23:07 »
אני חושב שהמשתמש היחיד שנרשם והפיץ כאן תמונות כאלה היה אותו "ילדהבת8" (ויתר השם אני מצנזר בתובכם).
אני לא ממש בטוח אבל אני חושב שפופאי הוא אותו האדם.
ואכן אם אי אפשר להוכיח באופן מוחץ שזה עוץ לי תצתרך כניראה להיתנצל לפניו.
כמובן רק אם אי אפשר להוכיח זאת.
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #3 ב- : ינואר 20, 2008, 23:27:21 »
אני חושב שהמשתמש היחיד שנרשם והפיץ כאן תמונות כאלה היה אותו "ילדהבת8" (ויתר השם אני מצנזר בתובכם).
אני לא ממש בטוח אבל אני חושב שפופאי הוא אותו האדם.
ואכן אם אי אפשר להוכיח באופן מוחץ שזה עוץ לי תצתרך כניראה להיתנצל לפניו.
כמובן רק אם אי אפשר להוכיח זאת.
בס''ד

וכי אתה מעלה על דעתך ש '' קפוץ-לי ...'' פועל לבדו ??--ואני לא רוצה לחשוף את המקורות   :tickedoff:

בס''ד

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
« להגיב #4 ב- : ינואר 21, 2008, 15:30:54 »
בס''ד

וכי אתה מעלה על דעתך ש '' קפוץ-לי ...'' פועל לבדו ??--ואני לא רוצה לחשוף את המקורות   :tickedoff:

אתה שואל את דעתי האישית?
כן אני אני חושב שעוץ לי לא "פועל" וכן הוא לבדו.
אאני אישית בטוח שעוץ לי מסקים לפחות אם חלק מהדברים אחרת הוא לא היה נשאר זמן רב כול כך.
שכן בזמן שאחרים (ורבים מאוד) עזבו אחרי זמן כזה הוא אחר הוא הינו כאן עדין.
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #5 ב- : ינואר 24, 2008, 02:56:48 »
אתה שואל את דעתי האישית?
כן אני אני חושב שעוץ לי לא "פועל" וכן הוא לבדו.
אאני אישית בטוח שעוץ לי מסקים לפחות אם חלק מהדברים אחרת הוא לא היה נשאר זמן רב כול כך.
שכן בזמן שאחרים (ורבים מאוד) עזבו אחרי זמן כזה הוא אחר הוא הינו כאן עדין.
בס''ד

ידידנו שלמה הי''ו !!!--לא צריך להיות קשר ישיר שניתן לחשיפה בקלות , בין פעילים שמושתלים באתר שלנו על-מנת להפיץ שטיפת-מוח שמאלנית ציונית-ממלכתית בולשביקית שר''י , בעזרת '' עירעור האמון העצמי של אנשים תמימים וטובים כאן בפורום '' זוהי טכניקה מאד מתוחכמת שיושמה ומיושמת במערכת החינוך והתישקורת , ואני אחד מאלה שמזהים אותה בקלות !!--מכיוון שעבדתי על כך המון ,אולם הם יכולים לערער אמון של אדם בנקל ,ועושים זאת במספר שלבים ,אינני רוצה לפרט את '' כרטיס הזיהוי '' שלהם בכדי שלא לעזור להם בכך !!!--ויש עוד דברים שאני לא חושף כאן מכיוון שהערב-רב בעל אמצעים ,ומאד מתוחכם ,היזהר מהם ,כולם יחדה אחת שרוצה  להוריד בהדרגה את האמת מהכותרות, אולם היא טופחת בפניהם שוב ושוב כמו השמש בבוקר !!!!!--אינני חייב להוכיח לערקב-רב שום דבר !!--שהרי ישנם דברים מופשטים שאין להם צורך להוכחה !!--והאמן לי שכשארצה אעשה זאת , אולם כלל חשוב הוא ש '' לא שורפים מקורות לשוא '' !!!--ותקרא היטב בהודעה באשכול אחר מדוע הוא נשאר כאן !!!להלן ציטוט שלו :

האלקשי יקירי, אפילו אתה מסוגל להבין שאם תעיף אותי מכאן זה יהיה הניצחון הכי גדול שלי, כי אז יראו קוראיך את האמת המרה - אתה אינך יכול לטענות שמנגד.

לגבי זה שאתה מחזיק אותי כאן בתור אתנחתא משעשעת, לא יותר - נהדר! היה לי לא נעים כשחשבתי שרק אני חש כך כלפיך... אבל אם זה הדדי, אני מרגיש הרבה יותר טוב.

אודה על האמת שבתחילה נכנסתי לפורום שלך רק כדי לגרום לחיים בן פסח להגיד את המילה "עוץ-לי-גוץ-לי" בשידור, אחרי שאני והחבר'ה התפוצצנו מצחוק על התוכניות שלו שבהן הוא הזכיר שמות מגוחכים כמו "פופאי" ושאר שמות אדיוטיים (אגב, איך שעל "עוץ-לי-גוץ-לי" החבר'ה צחקו...  )

אולם בהמשך, ראיתי כאן נוער שעלול ליפול לפח השינאה והבורות שאתם מטמינים לו. על הנוער הזה אני נלחם, בין אם אתה אוהב את זה ובין אם לא.

הוא רוצה להציגנו בעיני הכלל כ '' שוטים '' --כך פועל המנגנון השמאלני ציוני-ממלכתי בולשביקי מאז הווייתו !!!--אולם העם היהודי אוננו '' שוטה '' ולמד אותם כבר מזמן !!!

« עריכה אחרונה: ינואר 24, 2008, 03:02:28 על ידי הגולה בארץ »
בס''ד