כתב נושא: אחיי היהודים ואחיי לימין כנסו.  (נקרא 2843 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק דניאל כחלון

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
אחיי היהודים ואחיי לימין כנסו.
« ב- : ינואר 09, 2008, 01:25:09 »
בס"ד.

שלום שלום לכולם רציתי לשתף אותכם במשו :).

אני תלמיד בית ספר עדין בן 17 וחצי (ממש על סף גיוס לקרבי) עכשיו בזמן שאני בית ספר אני לא מפסיק לשמוע דיבורים (אסיפות של בית ספר תלמידים ומורים) של המורים אשר מתיפים דברי שקר על הימין ועל למה לצריך להפסיק את המילחמה, הדבר הזה העלה לי את הקריז היום עד שהתחלתי לפתוח את הפה :knuppel2: על מה שאני חושב על המדינה ועל הבית ספר וכל השמאול הבוגד, וזה גרם לבית ספר שלי להעיף אותי ל3 ימים.

עכשיו מה הנקודה זה שאני לפעמים מוצא את עצמי פשוט יושב וחושב מה יהיה במדינה שלנו אם לא יהיה משו ועכשיו.

המדינה שנו הידרדרה וזה מעציב אותי עד בכי חייבים לעשות משו ולא רק לדבר :tickedoff: !!!!!

מנותק ימני_גאה

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • לא נשכח ולא נסלח....
« להגיב #1 ב- : ינואר 09, 2008, 09:30:39 »
אתה צודק חבר, אבל חייבים להיות חזקים, אתה תראה שיבוא היום שהקב"ה ישמיד את כל מלשיני השואה שקוראים לעצמם "הממשלה" ואיתם את כל הערבושים שעשו לנו נזקים במרוצת הזמן.... ;D

מנותק אושרי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לנצרות, יחי אודין והמטאל :)
« להגיב #2 ב- : ינואר 09, 2008, 10:19:49 »
צודק ב100%
צריך לפעול במהרה
בנתיים אנחנו(עם ישראל) יושב בחיבוק ידיים
בפועל משהו רציני ממש לא קורה
לכן הפתרון זה הימין האמיתי
חשוב מאוד להפיץ ת'ימין האמיתי
כי אנחנו נציל את עם ישראל מאבדון
יישר כח על זה שפתחת ת'פה על המדינה הזאת
ככה צריך לעשות
למרות שטכנית זה לא עוזר בכלום
זה מראה שלנוער נמאס מהמדינה הזאת ומהשמאל ורוצה שינוי מיידי

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
« להגיב #3 ב- : ינואר 10, 2008, 18:37:56 »
בס"ד

הנוער צמא לכהניזם.
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק איציק

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #4 ב- : ינואר 23, 2008, 11:35:44 »
בס"ד.

שלום שלום לכולם רציתי לשתף אותכם במשו :).

אני תלמיד בית ספר עדין בן 17 וחצי (ממש על סף גיוס לקרבי) עכשיו בזמן שאני בית ספר אני לא מפסיק לשמוע דיבורים (אסיפות של בית ספר תלמידים ומורים) של המורים אשר מתיפים דברי שקר על הימין ועל למה לצריך להפסיק את המילחמה, הדבר הזה העלה לי את הקריז היום עד שהתחלתי לפתוח את הפה :knuppel2: על מה שאני חושב על המדינה ועל הבית ספר וכל השמאול הבוגד, וזה גרם לבית ספר שלי להעיף אותי ל3 ימים.

עכשיו מה הנקודה זה שאני לפעמים מוצא את עצמי פשוט יושב וחושב מה יהיה במדינה שלנו אם לא יהיה משו ועכשיו.

המדינה שנו הידרדרה וזה מעציב אותי עד בכי חייבים לעשות משו ולא רק לדבר :tickedoff: !!!!!

השאלה איך אמרת ? דיברת לא יפה תוך כדי עם כן אני מבין לדבר עם אנשים על פולטיקה זה מאוד מתסכל במדינה הזאת שיש פה הרבה שמלאנים
ועם אמרת מה שאמרת אבל יפה והעיפו אותך לבית אך ורק בגלל דעות פוליטיות עצה שלי בישבילך אל תתיאש בכל היזדמנות תעקוץ אותם בדעות פוליטיות
זה חשוב עוד לפני כולם למה מורים ואנשי חינוך יודעים שהמוח של הילדים ניתנים לעיצוב הם גם יודעים שיהיה אחד שתים שלא הינה כמו אולמרט שהולך ומסביר לילדים קטנים על חוק השבות אז לכן חביבי עם אתה מהילדים שלא ניתנים לעיצוב יש חובה  לאזן את הנזק שאנשי החינוך השמלאנים כאשר הם יזרקו איזה הערה אז תיזרוק גם אתה ! אתה חביבי בשליחות אז אני מאחל לך בהצלחה