כתב נושא: חיים בן פסח מומחה לתזונה ולאוכל בריא.  (נקרא 5327 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

בייקר

• אורח
אמרתי לכן שהוא איש אשכולות.
תוכנית מאד מעניינת באנגלית:היחס לג'ורדן וחבריו המוסלמים.ממליץ על עוף,פירות ירקות,מעט טונה,סלט ירוק,מיץ פירות ונגד סוכר לבן,שוקולד,גלידה.הכל בפרופורציה.
נראה לי שאשנה את התזונה שלי.
הוא נשמע נהדר באנגלית,חכם,רהוט,מרתק וגם הנושאים יותר טריוויאלים.האנגלית שלו ברמה מאד גבוהה,הוא אינטילגנטי מאד.

עז77

• אורח
בעניין: חיים בן פסח מומחה לתזונה ולאוכל בריא.
« להגיב #1 ב- : ינואר 17, 2007, 11:33:06 »
בייקר בארץ הוא ידבר באותה מהירות ואינטילגנטיות לאחר כשנתיים..

בייקר

• אורח
« להגיב #2 ב- : ינואר 17, 2007, 11:38:44 »
אפילו שנה,אני אחרי חודש בארצות  הברית דיברתי אנגלית שוטפת.אבל האיש פשוט בן אדם מעניין ומרתק אני חשבתי שהוא רק מתעניין בפוליטיקה והנה הוא מסביר על כלכלה,תזונה,נדל"ן,כללי התנהגות,ברור מאד,מובן מאד,נחרץ,קוהרנטי.המבטא האמריקני מוסיף לו חן באנגלית.
צריך שר פנים מהליכוד ואז יהיה סיכוי יותר טוב או שנעתור לבג"ץ.אפשר פשוט יהיה לשלוח מכתבים למשרד הפנים.

עז77

• אורח
« להגיב #3 ב- : ינואר 17, 2007, 11:40:27 »
אפילו שנה,אני אחרי חודש בארצות  הברית דיברתי אנגלית שוטפת.אבל האיש פשוט בן אדם מעניין ומרתק אני חשבתי שהוא רק מתעניין בפוליטיקה והנה הוא מסביר על כלכלה,תזונה,נדל"ן,כללי התנהגות,ברור מאד,מובן מאד,נחרץ,קוהרנטי.המבטא האמריקני מוסיף לו חן באנגלית.
צריך שר פנים מהליכוד ואז יהיה סיכוי יותר טוב או שנעתור לבג"ץ.אפשר פשוט יהיה לשלוח מכתבים למשרד הפנים.

יהיה בסדר בייקר, אני יודע זאת...

בייקר

• אורח
« להגיב #4 ב- : ינואר 17, 2007, 11:59:38 »
חיים בן פסח גם מדבר אידיש,יש לי רעיון להבריח אותו למדינה ולשים אותו באיזו התנחלות או על הגבעות ונשדר משם.הוא יהיה בתחפושת כמו בגין שהתחפש לרב וגר בת"א.

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #5 ב- : ינואר 17, 2007, 12:10:53 »
חיים בן פסח גם מדבר אידיש,יש לי רעיון להבריח אותו למדינה ולשים אותו באיזו התנחלות או על הגבעות ונשדר משם.הוא יהיה בתחפושת כמו בגין שהתחפש לרב וגר בת"א.

לא מציאותי... השב"כ רודף אנשים כמו חיים ואם השב"כ ירצה הוא יגלה את חיים תוך יום מקסימום.
הרב כהנא צדק!

בייקר

• אורח
« להגיב #6 ב- : ינואר 17, 2007, 12:13:43 »
כן זה בהומור.ראינו איך השב"כ מנע את רצח רבין.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #7 ב- : ינואר 17, 2007, 14:48:42 »
בייקר בארץ הוא ידבר באותה מהירות ואינטילגנטיות לאחר כשנתיים..
שנה  ;D
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
« להגיב #8 ב- : ינואר 17, 2007, 16:57:33 »
חחחח כימעט  בכל תוכנית   שואלים אותו  שאלות על מאכלים ואוכל
ועל איך לאכול :D :D :D

חחחח
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק zipora

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #9 ב- : ינואר 17, 2007, 17:02:54 »
אני מסכימה לדעתך בקשר לחיים שהוא איש אשכולות, אגב למה כתבת בלשון נקבה ?
כאשה לא דתיה אבל אוהבת את הארץ וחושבת שתנועת העבודה פשטה את הרגל מאותו רגע שהפסיקו לראות בישוב הארץ כדבר החשוב ביותר, קל לי להזדהות עם דעותיך.

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #10 ב- : ינואר 17, 2007, 18:55:30 »
כאשה לא דתיה אבל אוהבת את הארץ וחושבת שתנועת העבודה פשטה את הרגל מאותו רגע שהפסיקו לראות בישוב הארץ כדבר החשוב ביותר, קל לי להזדהות עם דעותיך.

מפלגת העבודה פשטה רגל לפני שהיא קמה מכיוון שהיא אף פעם לא ראתה בישוב הארץ כדבר החשוב ביותר אלא הכלכלה הסוצאליסטית הדפוקה שלהם. מפא"י-מפלגת פועלי ארץ ישראל. לא מפלגת מתיישבי ארץ ישראל ולא כלום אצלם הפועלים (הכלכלה) קודמת לארץ.
הרב כהנא צדק!

מנותק zipora

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #11 ב- : ינואר 17, 2007, 22:23:30 »

מפלגת העבודה פשטה רגל לפני שהיא קמה מכיוון שהיא אף פעם לא ראתה בישוב הארץ כדבר החשוב ביותר אלא הכלכלה הסוצאליסטית הדפוקה שלהם. מפא"י-מפלגת פועלי ארץ ישראל. לא מפלגת מתיישבי ארץ ישראל ולא כלום אצלם הפועלים (הכלכלה) קודמת לארץ.
תרשה לי להזכיר לך שהיו חומה ומגדל ובן גוריון כלא את כל חברי המליאה והכריח אותם לחתום על הצהרת העצמאות. מדינה בלי עניים ועם הטבות סוציאליות זה לא הדבר הכי גרוע שבעולם. בואו לא נתעלם שהיו גם כמה דברים טובים בהיסטוריה שלנו למרות שאני מסכימה שכרגע מצבנו קשה.

בייקר

• אורח
« להגיב #12 ב- : ינואר 18, 2007, 18:12:44 »
מדינה ללא עניים?במדינה סוציליאסטית העשירים הם עניים יחסית לעניים במדינה קפטילסטית.בזמן בן גוריון גרו במעברה.קחי למשל את קובה הסוציאליסטית:חצי מהבנות בקובה עוסקות בזנות בכדי שיהיה להן אוכל.בארצות הברית עני כביכול הוא עשיר יחסית לקובה.
בסקנדינביה המצב שונה אבל משלמים 50 אחוז מס.ישראל עם הוצאות הבטחון איננה שבדיה.

מנותק zipora

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #13 ב- : ינואר 19, 2007, 20:17:15 »
כאדם שחי כמה שנים באמריקה והכיר לא רק את הצדדים הנוצצים שבה, יש שם הרבה חסרי בית ואנשים שמקבלים בולי אוכל (חיים יגיד שזה השחורים אבל יש גם הרבה לבנים כאלו)
אבל האמת שמה שמטריד אותי הוא מכת הגניבות של מכוניות  בכל האזור בו אני חיה.זו ממש מכה. הם גם מצלצלים מקלקיליה בחוצפה ובעוז ורוצים כסף.
האחינית שלי חדרו אליה לבית כשכל ילדיה ישנו שם. אני תרמתי לקרן הגנה על שי דרורי אבל אולי טיפול בגנבים שהמשטרה לא עושה זו התחלה של פעילות.  מה אתה אומר בייקר. אגב אחמד טיבי לא התבייש שהופיע בעתון שהוא הצליח להחזיר לרוני מילוא את הוולוו שלו.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #14 ב- : ינואר 19, 2007, 20:49:03 »
כאדם שחי כמה שנים באמריקה והכיר לא רק את הצדדים הנוצצים שבה, יש שם הרבה חסרי בית ואנשים שמקבלים בולי אוכל (חיים יגיד שזה השחורים אבל יש גם הרבה לבנים כאלו)
אבל האמת שמה שמטריד אותי הוא מכת הגניבות של מכוניות  בכל האזור בו אני חיה.זו ממש מכה. הם גם מצלצלים מקלקיליה בחוצפה ובעוז ורוצים כסף.
האחינית שלי חדרו אליה לבית כשכל ילדיה ישנו שם. אני תרמתי לקרן הגנה על שי דרורי אבל אולי טיפול בגנבים שהמשטרה לא עושה זו התחלה של פעילות.  מה אתה אומר בייקר. אגב אחמד טיבי לא התבייש שהופיע בעתון שהוא הצליח להחזיר לרוני מילוא את הוולוו שלו.
בארה"ב זה לא הגיוני מה שהולך שם אתה יוצא מהבית אי אפשר לדעת אם תחזור בחתיכה שלמה מספיק שנכנסת למקום לא נכון חבל עלייך..
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i