כתב נושא: רמטכל הגירוש הולך הביתה  (נקרא 5828 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק שלגון

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
רמטכל הגירוש הולך הביתה
« ב- : ינואר 17, 2007, 00:34:52 »
אתרי האינטרנט מדווחים על התפטרותו של דן חלוץ.

ברוך שפטרנו מעונשו של זה.

בייקר

• אורח

בייקר

• אורח
בעניין: רמטכל הגירוש הולך הביתה
« להגיב #2 ב- : ינואר 17, 2007, 00:40:37 »
רמטכ"ל הגירוש והכחול.עכשיו יהיה רמטכ"ל ירוק.עונש מתאים ושומרון יצא בסדר.

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #3 ב- : ינואר 17, 2007, 01:15:55 »
מה כל ההתלהבות מזה? הרי ברור שאת מקומו יחליף עוד איזה בוגד שימונה על ידי השמאל והוא יהיה לא פחות גרוע ממנו.

מנותק אֵיתָן

• מנהל הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
« להגיב #4 ב- : ינואר 17, 2007, 02:50:57 »
טוב שהלך
ניראה מי יחליף אותו
אבל מצאתי מאחת הכתבות
שצוטטו ביטויים שלו
ודי הייתי מרוצה

"מינויו לרמטכ"ל, בפברואר 2005, עורר התנגדות קשה בקרב אנשי וארגוני שמאל: על רקע ההתנקשות בחייו של סלאח שחאדה, אמר חלוץ אמר כי הוא "ישן טוב בלילה" בראיון לעיתונות. זאת למרות שבהתנקשות נהרגו חפים מפשע. עוד הוסיף , בראיון שהעניק לעיתון "הארץ": "אם את בכל זאת מאוד רוצה לדעת מה אני מרגיש כשאני משחרר פצצה, אז אני אומר לך - אני מרגיש מכה קלה באווירון כתוצאה משחרור הפצצה. כעבור שניה זה עובר, וזה הכל. זה מה שאני מרגיש".   "
 :D :D :D :D :D :D
« עריכה אחרונה: ינואר 17, 2007, 02:52:13 על ידי צפוני23 »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #5 ב- : ינואר 17, 2007, 03:03:07 »
דן חלוץ הוא בור גס-רוח מחוספס, כמו אריק שרון.  ברוך שפטרנו.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק קיצוני ימני

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #6 ב- : ינואר 17, 2007, 07:07:42 »
אפקט הדומינו...
נשארו פרץ השרץ,ואולמרט שמאלמרט ואח"כ ציפורה שפיצר וכל המפלגה המושחתת לה היא שייכת...
לאט לאט כולם יתפנו וייפנו את מקומם להנהגה הכהניסטית... ;)

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #7 ב- : ינואר 17, 2007, 10:07:57 »
אפקט הדומינו...
נשארו פרץ השרץ,ואולמרט שמאלמרט ואח"כ ציפורה שפיצר וכל המפלגה המושחתת לה היא שייכת...

אתה באמת חושב שבמקום השרצים האלה (הם נמוכים משרצים) שציינת ימונו כהניסטים? אל תהיה כל כך בטוח. פרץ, ציפורה, חלוץ, שמאלמרט, פרס, נתניויו ובמיוחד כל ראשי הממשלה מאז שנות השמונים הם לא יותר מאשר בובות על חוט של השלטון האמיתי - האליטות שמשתלטות, או יותר נכון כבר השתלטו על מדינת ישראל ועל כל מוסדותיה. מדינת ישראל נשלטת על ידי 18 משפחות של מליארדרים שמרויחים הון מקשריהם עם הערבים, אירופה וארה"ב. כל ההתרפסות בפני האויב הערבי נועדה אך ורק לאפשר לאותם עסקנים מנוולים להמשיך להרויח הון תועפות. אם ממשלת ישראל תעשה מה שצריך כדי להתגונן מפני האויב הערבי הנאצי, כלומר לטבוח בו ללא הבחנה, קיים סיכוי סביר שהאו"ם יטיל על ישראל סנקציות כלכליות ואחרות, ואז האליטות יפשטו רגל. שמאלמרט וחבורתו מהוים רק ממשק המגשר בין שלטון האליטות לעם, לא יותר מזה. כך שלא משנה את מי נשים בתור ראש הממשלה, גם אם יהיה ראש ממשלה כהניסט, תמיד יהיו האליטות שימנעו ממנו לפעול למען העם.
« עריכה אחרונה: ינואר 17, 2007, 10:13:49 על ידי DJ Luminus »

בייקר

• אורח
« להגיב #8 ב- : ינואר 17, 2007, 10:57:09 »
תן לשמוח קצת...

Aaron

• אורח
« להגיב #9 ב- : ינואר 17, 2007, 13:33:54 »
אפקט הדומינו...
אמן!

מנותק wjw

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #10 ב- : ינואר 17, 2007, 13:40:40 »
ברוך השם שהוא הלך הביתה הוא לא שווה בגרוש...
אבל אל דאגה השמלאנים יביאו עוד אחד יותר גרוע ממנו...
אבא שבשמים אותך אנחנו אוהבים!

Aaron

• אורח
« להגיב #11 ב- : ינואר 17, 2007, 13:43:19 »
שאלה:
אם אולמרט יתפטר, יהיו בחירות? איך זה פועל במדינה הבולשביקית הזאת?

בייקר

• אורח
« להגיב #12 ב- : ינואר 17, 2007, 13:44:34 »
ציפורה שפיצר תחליף את גולמרץ.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #13 ב- : ינואר 17, 2007, 14:16:03 »
הגיע הזמן שהכישלון יליך הביתה ימ"ש.
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק קיצוני ימני

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
בעניין: בעניין: רמטכל הגירוש הולך הביתה
« להגיב #14 ב- : ינואר 17, 2007, 15:48:25 »
אפקט הדומינו...

אתה באמת חושב שבמקום השרצים האלה (הם נמוכים משרצים) שציינת ימונו כהניסטים? אל תהיה כל כך בטוח. פרץ, ציפורה, חלוץ, שמאלמרט, פרס, נתניויו ובמיוחד כל ראשי הממשלה מאז שנות השמונים הם לא יותר מאשר בובות על חוט של השלטון האמיתי - האליטות שמשתלטות, או יותר נכון כבר השתלטו על מדינת ישראל ועל כל מוסדותיה. מדינת ישראל נשלטת על ידי 18 משפחות של מליארדרים שמרויחים הון מקשריהם עם הערבים, אירופה וארה"ב. כל ההתרפסות בפני האויב הערבי נועדה אך ורק לאפשר לאותם עסקנים מנוולים להמשיך להרויח הון תועפות. אם ממשלת ישראל תעשה מה שצריך כדי להתגונן מפני האויב הערבי הנאצי, כלומר לטבוח בו ללא הבחנה, קיים סיכוי סביר שהאו"ם יטיל על ישראל סנקציות כלכליות ואחרות, ואז האליטות יפשטו רגל. שמאלמרט וחבורתו מהוים רק ממשק המגשר בין שלטון האליטות לעם, לא יותר מזה. כך שלא משנה את מי נשים בתור ראש הממשלה, גם אם יהיה ראש ממשלה כהניסט, תמיד יהיו האליטות שימנעו ממנו לפעול למען העם.
לצערי אתה צודק בכל מילה שכתבת.אבל אני חולק עליך בעניין הממשלה הכהניסטית(אם תקום).
לפי מה שאתה אומר,אין טעם להילחם וכי הכל מכור מראש.אם כך,מה אנחנו מבזבזים את זמננו כאן באתר?!
יכול להיות שאני עדיין תמים,אבל אני מאמין גדול בדת,באנשים ההולכים על פי הדת ואנשי הארגון ברוך מרזל,חיים בן פסח ודומיהם.
אני רוצה להאמין שאנשים מסוגם ב א מ ת מסוגלים להביא את המפנה ולהוליך אותנו לדרך חדשה.
משפחות המליארדרים יכולים ללכת לעזאזל מבחינתי!

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #15 ב- : ינואר 17, 2007, 16:26:02 »
אפקט הדומינו...

לצערי אתה צודק בכל מילה שכתבת.אבל אני חולק עליך בעניין הממשלה הכהניסטית(אם תקום).
לפי מה שאתה אומר,אין טעם להילחם וכי הכל מכור מראש.אם כך,מה אנחנו מבזבזים את זמננו כאן באתר?!
יכול להיות שאני עדיין תמים,אבל אני מאמין גדול בדת,באנשים ההולכים על פי הדת ואנשי הארגון ברוך מרזל,חיים בן פסח ודומיהם.
אני רוצה להאמין שאנשים מסוגם ב א מ ת מסוגלים להביא את המפנה ולהוליך אותנו לדרך חדשה.
משפחות המליארדרים יכולים ללכת לעזאזל מבחינתי!

לא הבנת אותי ב-100%. התכוונתי לעובדה שהאויב האמיתי שמולו צריך להתמודד הוא האליטות ולא הממשלה. לא משנה כמה ממשלות יתחלפו, כמה ראשי ממשלה יהרגו על ידי אנשי ימין צדיקים, השלטון תמיד ישאר אותו שלטון. הממשלה היא רק הזרוע המבצעת שלהם. אכן יש טעם להילחם, שום דבר אינו מכור מראש ואינינו מבזבזים כלל את זמננו באתר. עלינו להפיץ את האמת לכמה שיותר אנשים, כי האמת היא הנשק האולטימטיבי נגד האליטות. אף דיקטטורה לא יכולה להחזיק מעמד כאשר רב העם שונא אותה ומוכן לצאת למלחמה נגדה. חיים בן פסח, ברוך מרזל ודומיהם יכולים להביא את המפנה, רק צריך שהמסר שלהם יגיע לעם. ואכן יש אנשים שמתים לשמוע את המסר הזה, ואני אישית מכיר המון יהודים כאלה. החבר'ה באליטות משקשקים מפחד כשהם שומעים את חיים, כי הם מבינים את גודל הסכנה הנשקפת להם במידה והאמת שלו ושל הכהניסטים תגיע לאוזני העם. זו הסיבה מדוע הם פסלו את כהנא מלהשתתף בבחירות, הוציאו את אגרון כ"ך אל מחוץ לחוק ומונעים מחיים לעלות ארצה. הם מפחדים מאיתנו פחד מוות.
« עריכה אחרונה: ינואר 17, 2007, 19:26:56 על ידי DJ Luminus »

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #16 ב- : ינואר 18, 2007, 07:01:53 »
אבל לצערי יש גם הרבה יהודים (למשל כל משפחתי) ששקעו לתוך אדישות, ומאמינים שחיים בן-פסח הוא "קיצוני" ולא מציאותי, והם אף פעם לא יצביעו בעדו.  יש גם את הפחד מ"כפייה דתית"...  הם מאמינים שאילו הרב כהנא הי"ד היה מגיע לשלטון הוא היה עושה בדיוק את מה שעשו בגין, פרס, רבין, ביבי ודומיהם---מלקק לארה"ב ומוותר על שטחים.  בהנאה רבה ובכוונה הם אומרים לי, "הרי אף פעם לא תדע כי הוא [הרב כהנא] מת!"  שמחה של כסילים.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #17 ב- : ינואר 18, 2007, 12:27:24 »
אבל לצערי יש גם הרבה יהודים (למשל כל משפחתי) ששקעו לתוך אדישות, ומאמינים שחיים בן-פסח הוא "קיצוני" ולא מציאותי, והם אף פעם לא יצביעו בעדו.  יש גם את הפחד מ"כפייה דתית"...  הם מאמינים שאילו הרב כהנא הי"ד היה מגיע לשלטון הוא היה עושה בדיוק את מה שעשו בגין, פרס, רבין, ביבי ודומיהם---מלקק לארה"ב ומוותר על שטחים.  בהנאה רבה ובכוונה הם אומרים לי, "הרי אף פעם לא תדע כי הוא [הרב כהנא] מת!"  שמחה של כסילים.
חבל שאנשים חושבים ככה חשיבה מאוד מוטעה.
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #18 ב- : ינואר 20, 2007, 20:44:43 »
כל רמטכ"ל אחר היה מביא אותם תוצאות, כל עוד "רוח צה"ל" עם "טוהר הנשק" שלה נשאר בעינה, והמוסר הישראלי נשאר אותו פסוודו-מוסרר נוצרי מעוות ברמה הלאומית של הגשת הלחי השניה והעדפת חיי א"זרחי" אויב על חיי חייליה ואזרחיה אזי משהו דפוק מהיסוד ב"מדינת ישראל"
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.