כתב נושא: אב "פלשתיני" לשב"כ: תנו לבקר את בני הגוסס בי  (נקרא 3015 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
ל-nrg נודע שכוחות הביטחון מונעים מפלשתיני לפגוש את בנו בן ה-10 שמאושפז בישראל במצב אנוש בשל גידול סרטני, בטענה שהאיש מנוע שב"כ. גם בית החולים נרתם למאמץ.

"בני נמצא על ערש דווי בבית החולים וישראל לא מתירה לי להיכנס ולבקר אותו בטענה שאני מנוע שב"כ" – כך סיפר ל-nrg מעריב כאמל עלי-חסאן, פלשתיני מבית-לחם, שאינו מורשה לבקר את בנו בן ה-10, שמאושפז במצב אנוש בבית החולים הדסה עין-כרם בירושלים. בית החולים פנה אף הוא לרשויות הביטחון בבקשה לאפשר לאב להיכנס לישראל ולבקר את בנו.

עלי-חסאן, בן 49 נשוי לאישה שמחזיקה בתעודת זהות כחולה ואב ל-11 ילדים, סיפר כי בשנה שעברה התגלה גידול סרטני באחת מכליותיו של בנו בן ה-10, מועאד. הבן עבר טיפול והגידול הוצא, אולם השנה התגלה גידול בכלייתו השנייה.
הבן קיבל אישור לעבור ניתוח בהדסה עין-כרם והגיע לבית החולים ביום רביעי בלילה. ביום חמישי עבר הבן ניתוח, אך במקביל גילו בבית החולים כי הסרטן עבר גם לריאותיו של מועאד ומצבו הפך אנוש.

"אני רוצה לפגוש את הבן שלי"

האב סיפר כי כבר ביום חמישי הגיש בקשה להגיע לבית החולים כדי לבקר את בנו, ומאוחר יותר חזר אליו גורם והבטיח לשוב עם תשובה. היום, משהתשובה לא הגיעה, הגיש עלי-חסאן בקשה נוספת, ונאמר לו סופית כי הוא "מנוע שב"כ". בצר לו, הוא פנה לנשות ארגון "מחסום ווטש" בתקווה שתוכלנה לסייע לו לקבל את האישור הנכסף.

עלי-חסאן הביע פליאה על העובדה שנשללה ממנו האפשרות לבקר את בנו החולה. "הבן שלי במצב אנוש ובמשך ארבעה ימים לא התעורר מהטיפול, ואני רוצה להיכנס ולראות אותו", אמר. לדבריו, הוא עבד 
בעבר בישראל ומעולם לא נעצר או היה מעורב בפעילות לא חוקית נגד המדינה.

גם בבית החולים שבו מאושפז הבן פנו לרשויות הביטחון כדי לאפשר לעלי-חסאן לבקר את מועאד. במכתב ששלח מנהל היחידה להמטולוגיה אונקולוגיה ילדים בהדסה עין-כרם לשלטונות צה"ל ב-10 לחודש נאמר כי "יש לאפשר למועאד ולהוריו חזרה מיידית ומהירה לבית החולים בכל עת, גם אם מדובר בשעות הערב והלילה. כל עיכוב בהגעתו עלול לסכן את חייו". מנהל המחלקה גם ביקש מרשויות הביטחון לתת אישור מעבר לאב. מהשב"כ לא התקבלה תגובה.

אתם קולטים?!?!?! יהודים זרוקים מחוץ לבתי חולים גוססים ולנבלה הזה ימ"ש נותנים טיפול?????
שיתנו לו מזרק עם חיידקים ביולגים ואייץ ויזרקו אותו לחור שממנו הוא בא ולהראות לו גם איך אבא שלו אונס את האחים שלו ואז לירות בכולם שם ימ"ש.
« עריכה אחרונה: ינואר 14, 2007, 19:23:58 על ידי כהנא צדק! »
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

Aaron

• אורח
השאלה הנובעת מהכתבה היא למה בכלל נותנים למוסלמי הזה טיפול בארץ? למה הוא לא נוסע לטיפול בירדן, מצריים, סעודיה, לבנון וכו'?
מצד אחד הוא רוצה להשמיד יהודים ולכבוש את מדינת ישראל, אבל מצד שני אם הוא חולה וישראל ידועה כמדינה מפותחת, עם שרותים רפואיים ברמה גבוהה מאוד, למה לא לנצל את זה?
עוד יותר מצחיק אותי וגם מעציב - למה נותנים לערבים להיכנס לישראל כדי לעבוד? והם עוד מתבחיינים שמתעללים בהם במחסומים, ישראל בכלל לא חייבת להם כלום! איזה כפויי טובה הערבים הג'וקים האלה, ימ"ש - וזה בלשון המעטה.  :o

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
השאלה הנובעת מהכתבה היא למה בכלל נותנים למוסלמי הזה טיפול בארץ? למה הוא לא נוסע לטיפול בירדן, מצריים, סעודיה, לבנון וכו'?
מצד אחד הוא רוצה להשמיד יהודים ולכבוש את מדינת ישראל, אבל מצד שני אם הוא חולה וישראל ידועה כמדינה מפותחת, עם שרותים רפואיים ברמה גבוהה מאוד, למה לא לנצל את זה?
עוד יותר מצחיק אותי וגם מעציב - למה נותנים לערבים להיכנס לישראל כדי לעבוד? והם עוד מתבחיינים שמתעללים בהם במחסומים, ישראל בכלל לא חייבת להם כלום! איזה כפויי טובה הערבים הג'וקים האלה, ימ"ש - וזה בלשון המעטה.  :o
מה לעשות תסתכל מי בשלטון על עוד שם זה יימשך לנצח...
יגאל=גואל

=       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
"עניי עמך קודמים".  יש להעביר מיד את הילד לטיפול בארץ מוסלמית.  לא יתכן שחייו של ישמעאלי יקבלו עדיפות על חייהם של יהודים במדינת היהודים.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
"עניי עמך קודמים".  יש להעביר מיד את הילד לטיפול בארץ מוסלמית.  לא יתכן שחייו של ישמעאלי יקבלו עדיפות על חייהם של יהודים במדינת היהודים.
עזוב עדיף לסגור אותו בגן חיות עם האריות  אומנם יגעלו מבשר מוסלמי מסריח אבל בכל זאת ישביעו את רצונם.
יגאל=גואל