כתב נושא: פיתרון לבעית מראות לא צנועים באינטרנט  (נקרא 1655 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק כהנא צדק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • בֵּית, יַעֲקֹב--לְכוּ וְנֵלְכָה, בְּאוֹר יְהוָה
    • לשחרר את יגאל עמיר !
פיתרון לבעית מראות לא צנועים באינטרנט
« ב- : נובמבר 15, 2007, 22:07:15 »
בס"ד
שלום, יש כאמור בעיה גדולה באינטרנט של מראות לא צנועים, רציתי לשתף אתכם איך אני מתמודד מול בעיה זו למען זיכוי הרבים
1. עשית מצוות (כאמור מצווה גוררת מצווה, חטא גורר חטא, ככל שמתגברים יותר על חטאים מתעוררים יותר לעשות מצוות)
2. נכנס כמעט ורק לאתרים כשרים
3. התקנתי את הדפדפן מהאתר הזה www.avantbrowser.com

נפרט לגבי מספר 3
זה דפדפן שיש בו חסימה של פירסומות, הוא חוסם טוב את רוב הפירסומות והרי ברור שהיום המפרסמים משתמשים בגוף האישה כדי לקדם מכירות
ההיתרון של החסימה הזו שהיא חוסמת גם פרסומת פלאש ככה שאפשר לראות את התוכניות של חיים בן פסח בלי ביטול של חסימה

בנוסף לכך יש בו אופציה לחסום כל פלאש, זה דבר שטוב מאוד לעשות לפני כניסה לאתרים הידועים כמלוכלכים

והדובדבן שבקצפת, חסימה של תמונות, יש אפשרות לחסום תמונות ככה שמה שנראה בדף יהיה רק טקסט וקודים של HTML זה דבר שגם טוב לבצע לפני כניסה לאתרים שידוע שהם מלוכלכים

החסימה היא מאוד פשוטה, לוחצים למעלה על "כלים" או באנגלית "tools" ואז לבחור באפשרויות הבאות (לממשק בעברית ולממשק באנגלית)
Enable AD Blocker - הפעל את חוסם הפירסומות
Disable flash animations - מנע הצגת אנימציות פלאש
Disable pictures - מנע הצגת תמונות

כאמור לאחר שמבצעים את החסימה יש לטעון את העמוד מחדש לכן במידה ואתם יודעים שאתם הולכים להיכנס לאתר מקולקל <שמאלני\מתיוון:)> אז פשוט בצעו את החסימה ורק אז כנסו אליו, אני אישית באתרים מפעיל את כל החוסמים אסור שהנשמה היהודיה שלי תיחשף לרבות המתיוונים ולא הנשמה שלכם

אני חושב שיש צורך לעשות את הנושא הזה דביק
בהצלחה, מקווה שעזר
אזכרות של יהודים צדיקים ה' יקום דמם !! הרב מאיר דוד כהנא - י"ח בחשון הרב בנימין זאב וטליה כהנא - ה' בטבת ד"ר ברוך גולדשטיין - י"ד באדר עדן נתן זדה - כ"ח בתמוז "יִשְׂמַח צַדִּיק, כִּי-חָזָה נָקָם;    פְּעָמָיו יִרְחַץ, בְּדַם הָרָשָׁע."