סקר

איזה קבוצת כדורגל אתם אוהדים?

בית"ר ירושלים
14 (70%)
מכבי חיפה
0 (0%)
בני יהודה
2 (10%)
מכבי נתניה
0 (0%)
מכבי פתח תקווה
0 (0%)
אחר (נא לציין)
4 (20%)

סך הכל הצבעות: 0

כתב נושא: איזה קבוצת כדורגל אתם אוהדים?  (נקרא 2689 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

Aaron

• אורח
« ב- : נובמבר 06, 2007, 17:22:57 »
.

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #1 ב- : נובמבר 06, 2007, 17:42:13 »
סתם לידע הכללי..
הקבוצות הכי כהניסטיות שיש זה ביתר ירושלים ובני יהודה..(בני יהודה זה הקבוצה של שכונת התקווה)...

O0

מנותק asdf123

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #2 ב- : נובמבר 06, 2007, 19:21:07 »
הפועל פ"ת

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
« להגיב #3 ב- : נובמבר 06, 2007, 19:21:57 »
אני לא מתעניין בכדורגל.
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק עמיר

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #4 ב- : נובמבר 06, 2007, 19:40:46 »
כדורגל = סיטרא אחרא, אני בכלל מתפלא שיש עידוד לזה בפורום "דתי"
« עריכה אחרונה: נובמבר 06, 2007, 19:41:23 על ידי עמיר »

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #5 ב- : נובמבר 06, 2007, 21:44:04 »
AC Milan , איטליה
כדורגל זה לא סיטרא אחרא ולא נעליים, אז חדל קשקשת.
יש המוני אנשים דתיים ואפילו חרדים לעילא ולעילא שהם אוהדי קבוצות כדורגל ועוקבים אחרי המשחקים והתוצאות.
כל האמור לעיל באם זה בגדר תחביב נורמלי, ולא בגדר אובססיה, מי שהופך לאוהד אובססיבי ומוכן "למות" למען קבוצתו (ולפעמים גם בלי הסוגריים), אזי זה כבר הופך להיות עבודה זרה פרופר.
« עריכה אחרונה: נובמבר 06, 2007, 21:47:02 על ידי נץ וגאה בזה »
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק asdf123

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #6 ב- : נובמבר 06, 2007, 22:04:10 »
אומנם אני לא מבין גדול בדת (לצערי), אך עידוד ספורט שמשוחק לרוב בשבת זה בסדר מבחינת הלכתית? (האמת שאני אשמח לדעת לדע אישי)

Aaron

• אורח
« להגיב #7 ב- : נובמבר 06, 2007, 22:27:49 »
אומנם אני לא מבין גדול בדת (לצערי), אך עידוד ספורט שמשוחק לרוב בשבת זה בסדר מבחינת הלכתית? (האמת שאני אשמח לדעת לדע אישי)
נראה לי שלפי ההלכה אסור לעשות ספורט למטרת תחרות, רק למטרת בריאות.

Aaron

• אורח
« להגיב #8 ב- : נובמבר 06, 2007, 23:04:32 »
מי אמר שאנחנו מעודדים כדורגל? הפורום של בית"ר הוא על הדיעות הכהניסטיות שלהם ולא על התחרות והמשחקים.

מנותק כהנא צדק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • בֵּית, יַעֲקֹב--לְכוּ וְנֵלְכָה, בְּאוֹר יְהוָה
    • לשחרר את יגאל עמיר !
« להגיב #9 ב- : נובמבר 06, 2007, 23:37:14 »
לא מתעניין בכדורגל
אבל כל הכבוד לאוהדי בית"ר ששורקים בוז לרע-בין :)
והם היחידים אני חושב עם הסמל של המנורה
אזכרות של יהודים צדיקים ה' יקום דמם !! הרב מאיר דוד כהנא - י"ח בחשון הרב בנימין זאב וטליה כהנא - ה' בטבת ד"ר ברוך גולדשטיין - י"ד באדר עדן נתן זדה - כ"ח בתמוז "יִשְׂמַח צַדִּיק, כִּי-חָזָה נָקָם;    פְּעָמָיו יִרְחַץ, בְּדַם הָרָשָׁע."

מנותק עמיר

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #10 ב- : נובמבר 07, 2007, 03:49:26 »
AC Milan , איטליהכדורגל זה לא סיטרא אחרא ולא נעליים, אז חדל קשקשת.
יש המוני אנשים דתיים ואפילו חרדים לעילא ולעילא שהם אוהדי קבוצות כדורגל ועוקבים אחרי המשחקים והתוצאות.
כל האמור לעיל באם זה בגדר תחביב נורמלי, ולא בגדר אובססיה, מי שהופך לאוהד אובססיבי ומוכן "למות" למען קבוצתו (ולפעמים גם בלי הסוגריים), אזי זה כבר הופך להיות עבודה זרה פרופר.

אוו מחילה מכבוד הרב נץ שליט"א! יש פה אכן קשקשת אבל היא באה מהצד שלך! אם אתם בחרתם להיות מתיוונים או לצהול על מותה של תינוקת כמו בפורום של החדשות
אל תשתמשו בתורתנו הקדושה כמשענת קנה רצוץ, יש לכם מטרה חילונית וזה כנראה לעשות טרנספר או השמדה לפלסטינים, כשתינוקת פלסטינית טבעה ומתה
צהלתם בפורום ביזיתם את התורה ואת חוקי השם, ממש כמו הנאצים ימ"ש, אני לא בוכה על צרות של אוייבי, אך איני צוהל כמו שנאמר: בנפול אויבך אל תשמח (משלי כד, יז)
אתם מבזים את הרב כהנא ואתם מבזים את הימין האמיתי הדתי שיש בארץ ישראל, שקורא נגד התייוונות ובעד ארץ ישראל השלמה כמדינת הלכה! לא כדורגל!
הצמאות לגייס חברים לפורום שלכם העבירה אתכם מדעתכם ומעקרונותיכם ואתם מוכנים לכופף את עקרונות התורה כדי להביא עוד כמה אנשים לפורום הזה, אני לתומי חשבתי שאתם תנועה,
אני למד כעת שאתם רק פורום חובבני, מזה התאכזבתי מהתשובה של חיים אני מודה ומתודה אבל גם לשמוע את צהלות השמחה על מות תינוקת שטרם פשעה או חטאה,
זה פשוט מזעזע. כל כך לא יהודי כל כך לא אנושי. מה עשתה לכם תינוקת בת יומה? וניחא זה, אתה קורא לחוקי התורה "קשקשת"? הרבנים כמעט פה אחד קובעים
שכדורגל זה סיטרא אחרא של הגויים, משחק טמא למטרות פסולות ואתם מעודדים אותו בפורום וקוראים לעצמכם תנועה או פורום דתי

צא והבט. הקשקשת באה מהצד שלך.
« עריכה אחרונה: נובמבר 07, 2007, 03:52:44 על ידי עמיר »

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
« להגיב #11 ב- : נובמבר 07, 2007, 09:34:48 »
אוו מחילה מכבוד הרב נץ שליט"א! יש פה אכן קשקשת אבל היא באה מהצד שלך! אם אתם בחרתם להיות מתיוונים או לצהול על מותה של תינוקת כמו בפורום של החדשות
אל תשתמשו בתורתנו הקדושה כמשענת קנה רצוץ, יש לכם מטרה חילונית וזה כנראה לעשות טרנספר או השמדה לפלסטינים, כשתינוקת פלסטינית טבעה ומתה
צהלתם בפורום ביזיתם את התורה ואת חוקי השם, ממש כמו הנאצים ימ"ש, אני לא בוכה על צרות של אוייבי, אך איני צוהל כמו שנאמר: בנפול אויבך אל תשמח (משלי כד, יז)
אתם מבזים את הרב כהנא ואתם מבזים את הימין האמיתי הדתי שיש בארץ ישראל, שקורא נגד התייוונות ובעד ארץ ישראל השלמה כמדינת הלכה! לא כדורגל!
הצמאות לגייס חברים לפורום שלכם העבירה אתכם מדעתכם ומעקרונותיכם ואתם מוכנים לכופף את עקרונות התורה כדי להביא עוד כמה אנשים לפורום הזה, אני לתומי חשבתי שאתם תנועה,
אני למד כעת שאתם רק פורום חובבני, מזה התאכזבתי מהתשובה של חיים אני מודה ומתודה אבל גם לשמוע את צהלות השמחה על מות תינוקת שטרם פשעה או חטאה,
זה פשוט מזעזע. כל כך לא יהודי כל כך לא אנושי. מה עשתה לכם תינוקת בת יומה? וניחא זה, אתה קורא לחוקי התורה "קשקשת"? הרבנים כמעט פה אחד קובעים
שכדורגל זה סיטרא אחרא של הגויים, משחק טמא למטרות פסולות ואתם מעודדים אותו בפורום וקוראים לעצמכם תנועה או פורום דתי

ראשית אל תעשה הכללה,לכל אחד  יש בפורום דעות שונות.
אתה הצטרפת לפורום,וכבר יש לך טענות?
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק אושרי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לנצרות, יחי אודין והמטאל :)
« להגיב #12 ב- : נובמבר 07, 2007, 09:39:22 »
פעם אהבתי את מכבי חיפה,אבל כבר נגעלתי מהכדורגל שלהם
ועכשיו אני מתחיל לאהוד את בית''ר ירושליים,כי הם משחקים טוב מאוד,וגם בגלל שהם ימינים כהניסטים.
יחי בית''ר!!!

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #13 ב- : נובמבר 07, 2007, 12:05:38 »

לא צהלתי על מותה של תינוקת, וכן מה הקשר בין זה ובין התיוונות? שום קשר, אתה פשוט מצרף מין בשאינו מינו.
אין דבר כזה "פלסטינים" לא היה לא הווה ולא יהיה, ואני מציע לך לבדוק בפורום הזה למה, יש לך הוכחות היסטוריו-פוליטיות רבות למכביר.
מדובר בהמצאה מלאכותית גרידא, שתמהני הכיצד אתה מעז להשתמש בזה קרדום לחפור בו, ועוד מכל האנשים, בחרת בי כמושא להתקפה הדמגוגית שלך.
מה הקשר בין טרנספר או השמדת אויב, לבין מטרות חילוניות? אתה שוב מקשקש בקומקום כאילו אין מחר.
ביזינו את התורה? על מה אתה מדבר נא הבא הוכחה, ההפך הגמור, מי שביזה את התורה מצא עצמו מורחק מהפורום.
צהלנו וזלזלנו בחוק האלוהי? הכיצד? איפה? שוב אתה שולף מנטרות וקישקושים לא מבוססים, ומנסה לתקוף אותנו בשם זה.
כמו הנאצים? עכשיו כבר עברת את הגבול.
אתה פשוט מבלבל במוח, עוד פעם אחת אני אשמע שאנחנו בפרומיל דומים לנאצים, אתה עף על טיל מהפורום, שום דבר ממה שאמרת הוא לא אמת, הכל שקרים, חצאי אמיתות, דמגוגיה, והתקפות חסרות בסיס, אני לא מקבל את זה.
« עריכה אחרונה: נובמבר 07, 2007, 12:26:50 על ידי נץ וגאה בזה »
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק נאור

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #14 ב- : נובמבר 07, 2007, 12:12:08 »
עמיר ,
הרב של הכוילל בו אני לומד , הוא אוהד בית"ר בעברו ["שרוף" מה שנקרא] וגם היום מדי יום ראשון\שני שואל מה התוצאה של בית"ר וגם לא מתבייש להסתיר את שמחתו!
בכלל , כל הכולל שלנו מדי יום ראשון ושני הולכים לאיצ' העירוני משחכקים כדורגל בנוכחות הרב [ קשר תוקף :) ] , והרב אומר לנו שזה מצויין כדורגל וכל ספורט אחר .

אני לא יודע אם אתה מקשקש או לא ,
אבל כל עוד הרב שלי משחק כדורגל ואוהב את זה , אני לא רואה פה שום פסול . [ ולשאלה הבאה שלך , הרב הזה הוא חכם מאוד , באמת ...אתה צריך להכיר אותו ] .

מנותק הימני האשקלוני

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • שואה לכל הערבים!!!!!!!!!
« להגיב #15 ב- : נובמבר 07, 2007, 17:32:08 »
הפועל אשקלון
הקב"ה אנחנו אוהבים אותך!!!!!!!!!!!

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
« להגיב #16 ב- : נובמבר 10, 2007, 18:44:11 »
אני אוהד של בית"ר-ירושלים מגיל צעיר :sign002:

:smil024:בית"ר-ירושלים=גאווה-יהודית :smil024:
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!