כתב נושא: נגד רבין,למה  (נקרא 2365 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק Atex

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • אין לי ארץ אחרת, גם אם אדמתי בוערת!
    • הערוץ שלי בYoutube.com
נגד רבין,למה
« ב- : אוקטובר 26, 2007, 00:06:35 »
שלום!
רציתי לבקש,מכל אחד שקורא את ההודעה הזאת,אם הוא יכול לרשום למה הוא נגד רבין (ואם לא למה ),מבחינה אישית ו"פוליטית" למה חוסר אהדה,בקרב הימין האמיתי,
זאת כדי שאני,והחדשים האחרים יוכלו קצת יותר טוב להבין.

תודה.

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
נגד רבין,למה
« להגיב #1 ב- : אוקטובר 26, 2007, 00:12:26 »
רציחת 19 גיבורי אצ"ל בספינת האלטלנה ב 1948.
נטש את חבריו בקרב במלחמת השחרור,זה קרה כשהוא היה מפקד חטיבת הראל.
אושפז ב 1967 באמצע מלחמת ששת הימים בבית חולים עקב הרעלת ניקוטין או התמטטות עצבים,האמת שאני בטוח שהוא פחד מהמלחמה הזאת.\
כשהוא היה שגריר ישראל בארה"ב,הוא התגאה ברצח 19 לוחצי אצ"ל שגם היו ניצולי שואה,מנחם בגין גם כמעט נרצח באותו מקרה.
הוא היה שיכור.
הוא קרה לכל נרצחי הטרור "קורבנות השלום",הוא כינה את משפחות הנרצחים "פרופלורים".
מדינת "פלשתינאית" תקום על חורבותיה של מדינת ישראל- ציטוט של רבין.
עקב חתימת הסכמי האסלה נרצחו מעל 1800 יהודים הי"ד.

הייתי ממשיך,אבל ניתן גם לאחרים.
« עריכה אחרונה: אוקטובר 26, 2007, 11:55:55 על ידי אֵיתָן »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק Eternal

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
נגד רבין,למה
« להגיב #2 ב- : אוקטובר 26, 2007, 11:31:58 »
נגד רבין בגלל מעשיו ודרכו הפוליטית.
אילולא הייתי שומע על מעשיו הזדוניים כמו אלטלנה ומה שאיתן פירט, אז הייתי סוגד לו כמו שאר השמאלנים הקיצונים.
אך בגלל הדברים הנוראים שעשה, הרצח שלו לא מעורר בי כלום חוץ מזה שיגאל עמיר טעה כשרצח את רבין מפני שזה גרם נזק ענק לימין.
נתניהו יכול היה לנצח בפער של 30-40% את העבודה לפי הסקרים והפער הזה הצטמק לכמה אחוזים בודדים לאחר הרצח.

לפני שפועלים בכלל, צריך לשפוט ולהביא את העניין לתשומת הלב של הציבור כדי שלא יזדעזע ויוסט אחר התקשורת השמאלנית.

מנותק oferst

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
נגד רבין,למה
« להגיב #3 ב- : אוקטובר 27, 2007, 19:15:26 »
הנה הודעה שכתבתי בפורום אחר כתגובה למישהו שהתנגד להרג רבין, ושיער שאני חרדי קיצוני.
"לגבי דין רודף, לפי מה שהבנתי זה שאם איש מסכן את חברו, מותר להרוג את האיש כדי להציל את החבר.
זה נכון לגבי רבין, עם הסכמי אוסלו שלו רבין הביא את ערפאת, הביא איתו עשרות אלפי מחבלים, ונתן להם נשק כדי שיוכלו לפגוע באזרחינו ובחיילי צה"ל.
רק תחשוב איזה עוד נזק רבין היה מסוגל לעשות אילו יגאל לא היה גואל אותנו, לתת עוד נשק?להביא עוד מחבלים?זה נחשב לדין רודף במלוא מובן המילה.
אם כן, רבין היה חייב במיתה בשני מובנים: דין רודף ובגלל שרצח.

בנוסף, הרמב"ם מסכם את הדין במשנה תורה: "כל הורג נפש אדם מישראל - עובר בלא תעשה, שנאמר "לא תרצח" (שמות כ,יב; דברים ה,טז). ואם רצח בזדון בפני עדים - מיתתו בסיף, שנאמר "נקום יינקם" (שמות כא,כ). מפי השמועה למדו שזו מיתת סיף; בין שהרג את חברו בברזל, בין ששרפו באש - מיתתו בסיף". (הלכות רוצח ושמירת נפש א, א)
כבר למדנו שרבין התגאה וצחק על קורבנותיו שרצח בפרשת אלטלנה במסיבה לכבוד יום העצמאות כאשר היה שגריר, אם כן זה נחשב לרצח בזדון.
סוף פסוק."

אגב Eternal, דין הרודף לא צריך לנבוע מאינטרסים.
נהפוך הוא! ליגאל עמיר היה רק מה להפסיד בסיפור, הוא בעצמו סיפר שלא האמין שיצא חי לאחר שיהרוג את רבין.
אם צריכים לשפוט פה מישהו, זה את מי שלא חשב על להרוג את רבין רק בגלל שחשב שאם רבין ייזכר לדראון עולם, הימין יעלה לשלטון.
זה נקרא לזלזל בחיי אדם ולא לקיים את הצדק, בגלל אינטרסים!
עדיף שלטון שמאלני רק שאלפי יהודים לא ירַצְחו בידי האויב מאשר שלטון ימני עם אלפי יהודים מתים.

בכל מקום אחר שבו אכתוב כזה דבר, יאמרו לי "אתה מסית לרצח!" "אתה מצדיק רצח!".
אך מדברי חז"לינו, ניתן להסיק שאני שההסתה היחידי שלי פה - היא להצלת חייהם של יהודים נרדפים.
« עריכה אחרונה: אוקטובר 27, 2007, 19:31:38 על ידי oferst »

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
נגד רבין,למה
« להגיב #4 ב- : אוקטובר 27, 2007, 20:09:12 »
רבין מסר מידע צבאי מסווג מהמעלה הראשונה לרוסיה הסובייטית דרך מפלגת מפ"ם בשנות החמישים והשישים, לפיכך הוא בוגד נאלח ומרגל נגד עמו ומדינתו ולפיכך הוא איננו שונה ממרקוס קלינברג ומרדכי וענונו.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
נגד רבין,למה
« להגיב #5 ב- : אוקטובר 28, 2007, 14:41:11 »
למה אני?

כי הוא היה חתיכת אגואיסט מניאק שלא שם ז..... :-X
על העם שלו   וקרא לנרצחים שנרצחו בגללו "קורבנות שלום" ועוד כל מיני שמות לאנשים שהוא לא שם עליהם

גרם לאסון אוסלו למרות שהעם בכללל לא רצה את זה

במלחמת ששת הימים אני לא ידוע מה הוא עשה בדיוק רע לכן לא אכנס לזה אבל אני גם שונא אותו על העובדה שהוא רצח ניצולי שואה שהיו חברי אצ"ל והכי חשוב שבבית ספר אומרים לנו "זה היה יריבות בין האצ"ל לבין ההגנה"
My life is here and here I wish to die,this is the place my fatherland!!!
לאסט אף אם:
http://www.last.fm/user/Ilanemous1881
יוטיוב:
http://www.youtube.com/user/Israelipatriot92

מנותק מרום

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
נגד רבין,למה
« להגיב #6 ב- : אוקטובר 30, 2007, 15:01:39 »
בהקשר לדיון שנפתח בפורום FXP על יצחק רבין,התווכחתי עם המשתמש "bla1" וטענתי שרבין הוא פושע,ולא צריך לזכור אותו כגיבור לאומי,בשל מעשיו.הנה האשכול - http://www.fxp.co.il/showthread.php?t=885567&page=10
עכשיו יש לי מה לכתוב לו,אבל אני לא חושב שזה יהיה מספיק משכנע.לכן אני פונה אליכם שתעזרו לי.

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
נגד רבין,למה
« להגיב #7 ב- : אוקטובר 30, 2007, 15:07:54 »
ברוך הבא, מרום. :)

מנותק נאור

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
נגד רבין,למה
« להגיב #8 ב- : אוקטובר 30, 2007, 18:38:20 »
אתה שונא רוצחים ? אם כן, אתה שונא את רבין. הבן-עוולה הזה דאג ודואג גם כיום לרציחת אלפי יהודים. הנשק שהוא הביא להם מתפוצץ לנו בפרצוף וקרוב ל-2,000 יהודים נהרגו בגלל רבין שחימש את האוייב שלנו. אני כרגע עוזב את סיפור אלטלנה ומלחמת ששת-הימים בצד - כי מבחינתי רק מסיפור אוסלו אפשר להבין למה שונאים אותו.

החברים שלנו נהרגו,
הקרובים אלינו נפלו,
המכרים שלנו איבדו את חייהם,

ובשביל רבין הם "קורבנות השלום".
יימח שמו ושם זכרו. יום רבין זה יום אבל לאומי לחללי ישראל.
« עריכה אחרונה: נובמבר 01, 2007, 14:07:50 על ידי גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד »