כתב נושא: איתם: "אני בעד ברק, אבל שייצא מהשק"  (נקרא 2960 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
איתם: "אני בעד ברק, אבל שייצא מהשק"
« ב- : ינואר 08, 2007, 21:09:37 »
חיזוק מהאיחוד הלאומי: ח"כ איתם שמח על שובו של ברק - "איש ראוי עם כושר למידה טוב". אבל בשיחה עם ynet הוא תוהה: "האם יש אהוד חדש, או אהוד בשק?" וקורא לו להציג תוכניות: "אם הוא חושב לחזור להיות אהוד המבריק - שיניח תוכניות על השולחן, שיטפל בשגיאות העבר, ואז נתמודד על דעות ולא עם טקטיקות של יועצי תקשורת"

תגידו מישהו כאן בכלל חושב שאפי איתם קשור איכשהו לימין?..
(אל תנסו לענות בכלל זו שאלה רטורית..)

לכתבה המלאה:
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3349642,00.html
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק קיצוני ימני

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
בעניין: איתם: "אני בעד ברק, אבל שייצא מהשק"
« להגיב #1 ב- : ינואר 08, 2007, 21:29:24 »
האמת היא שאפי די הפתיע אותי הפעם.
דווקא בזמן האחרון הבנאדם עשה עלי רושם טוב(כמו ההצהרה שלו שיש לגרש חלק נכבד מערביי השומרון).
כנראה שפוליטיקאים הם אנשים חסרי חוט שידרה,רודפי שררה וכיסא,ושטופים בחוסר לויאליות אלמנטרית.
אהוד ברק(ח),היה זה שהציע לעראפת ימש"ו חצי מדינה(מזל שהמנוול סרב...).כיצד אפשר לחבור לאדם כזה?!
כנראה ש"הימין האמיתי" הוא בכל זאת הימין האמיתי...!

מנותק mashras

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • "גונב איש ומכרו...מות יומת"
« להגיב #2 ב- : ינואר 08, 2007, 21:51:47 »
היום שמעתי את תוכניתו רפי רפש. (רשף) מראיין את בן כספית
ובן כספית אומר: "אהוד אולמרט חטא בכך שגרם לנו לתקשורת להתגעגע לאהוד ברק".

זה היה מוקדם בבוקר, והוא בפרוש אמר "תקשורת" כלומר התקשורת ממש מעלה ומורידה מנהיגים.
עכשיו נמאס לה, לתשקורת משמאלמרט, היא מנסה את אהוד ברח (שוב פעם), והיא מחדירה את זה לעם ממש כמו אופיום להמונים.

מה הנהירה המטורפת אחרי אהוד ברח?! איך ייתכן שיקחו חתיכת זבל, שכמעט מכר את כל המדינה לעראפת, ואחר כך ירד מהארץ בבושת פנים. וחי 6 שנים בחו"ל, עכשיו הוא רוצה לחזור ולהנהיג את המדינה?! והתקשורת עוד בעדו?! והעם קונה את זה?!
אוי ואבוי אם העם יקנה את הלוקש הזה. יש לי הרגשה שזה כבר יותר מידי. את זה העם לא יקנה. העם לא עד כדי כך מטורף.
ואז בבחירות הבאות נראה אחוזי הצבעה נמוכים מאד, והתפלגות של שליש לכל מפלגה. (עבודה,קדימה,ליכוד).
צריך לנצל את ההזדמנות הזאת - ולהגיע אל העם עד הבחירות הבאות עם המסר שלנו.
הסיסמא שלי: 'אהוד ברח? יותר טוב כ"ך!'

מה דעתכם על הסיסמא?

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #3 ב- : ינואר 08, 2007, 21:58:11 »

זה היה מוקדם בבוקר, והוא בפרוש אמר "תקשורת" כלומר התקשורת ממש מעלה ומורידה מנהיגים.
עכשיו נמאס לה, לתשקורת משמאלמרט, היא מנסה את אהוד ברח (שוב פעם), והיא מחדירה את זה לעם ממש כמו אופיום להמונים.

מה הנהירה המטורפת אחרי אהוד ברח?! איך ייתכן שיקחו חתיכת זבל, שכמעט מכר את כל המדינה לעראפת, ואחר כך ירד מהארץ בבושת פנים. וחי 6 שנים בחו"ל, עכשיו הוא רוצה לחזור ולהנהיג את המדינה?! והתקשורת עוד בעדו?! והעם קונה את זה?!
אוי ואבוי אם העם יקנה את הלוקש הזה. יש לי הרגשה שזה כבר יותר מידי. את זה העם לא יקנה. העם לא עד כדי כך מטורף.
ואז בבחירות הבאות נראה אחוזי הצבעה נמוכים מאד, והתפלגות של שליש לכל מפלגה. (עבודה,קדימה,ליכוד).

מה דעתכם על הסיסמא?
אהבתי!  ;D
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

עז77

• אורח
« להגיב #4 ב- : ינואר 09, 2007, 10:28:25 »
האמת היא שאפי די הפתיע אותי הפעם.
דווקא בזמן האחרון הבנאדם עשה עלי רושם טוב(כמו ההצהרה שלו שיש לגרש חלק נכבד מערביי השומרון).
כנראה שפוליטיקאים הם אנשים חסרי חוט שידרה,רודפי שררה וכיסא,ושטופים בחוסר לויאליות אלמנטרית.
אהוד ברק(ח),היה זה שהציע לעראפת ימש"ו חצי מדינה(מזל שהמנוול סרב...).כיצד אפשר לחבור לאדם כזה?!
כנראה ש"הימין האמיתי" הוא בכל זאת הימין האמיתי...!

זוכר כששאלת את חיים על אפי איתם כאן?
http://jtf.org/forum_hebrew/index.php?topic=700.msg5599#msg5599

מה אני יכול להגיד לך, התפכחות זה דבר לעיתים לא נעים מבחינה אישית,
כי אתה מבין כמה הוליכו אותך שולל כל השנים האלה, אבל זה דבר מאוד חשוב שחייב לקרות לכולנו כדי להנצל מהמצב הזה.

העיקר שעכשיו למדת את האמת הכואבת,
לא איתם ולא ליברמן ולא ביבי - רק הכהניסטים חביבי, אלה היחידים שנותרו עם עקרונות בדור העלוב הזה.

עז77

• אורח
« להגיב #5 ב- : ינואר 09, 2007, 10:30:31 »

מה דעתכם על הסיסמא?

אהוד ברח? יותר טוב כ"ך (לשעבר) !

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #6 ב- : ינואר 11, 2007, 20:26:40 »
רק אנשים מסוממים מסוגלים להתגעגע ל"מנהיגים" אווילים.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #7 ב- : ינואר 11, 2007, 20:58:51 »
רק אנשים מסוממים מסוגלים להתגעגע ל"מנהיגים" אווילים.
ועוד הוא קורא לעצמו "ימני" חחחח ;D
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i