כתב נושא: מישהו היה בהקמה של 5 הישובים החדשים?  (נקרא 5620 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אורי'ין

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • הלוואי ויבנה המקדש בקרוב ותבוא הגאולה!!
מישהו היה בהקמה של 5 הישובים החדשים?
« ב- : אוקטובר 02, 2007, 16:47:28 »
בס"ד,
אני הייתי!רוצים שאני יספר?..
חח איזה פדיחות יש תמונה שלי פה: http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/908728.html -בתמונה הראשונה עם חצאית תכלת וחולצה כחולה..איזה פדיחות כולם צילמו אותי..
הרב כהנא צדק!!!!!
נוער כהנא חי!!!!!!!

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
« להגיב #1 ב- : אוקטובר 02, 2007, 19:20:06 »
בס"ד,
אני הייתי!רוצים שאני יספר?..
חח איזה פדיחות יש תמונה שלי פה: http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/908728.html -בתמונה הראשונה עם חצאית תכלת וחולצה כחולה..איזה פדיחות כולם צילמו אותי..
>:( ספרי :(.
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

Aaron

• אורח
« להגיב #2 ב- : אוקטובר 02, 2007, 19:55:16 »
ספרי ספרי  ::)

מנותק אורי'ין

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #3 ב- : אוקטובר 02, 2007, 21:29:30 »
בס"ד,
טוב :)
הגעתי במוצאי שבת לאלון מורה בגלל שלא רציתי ללכת ברגל לאלון מורה(זה היה צפוי שיהיו חסימות..)וישנתי אצל המדריכה שלי עם עוד 3 חברות ובבוקר היה שיא השעמום ולא היה לנו מה לעשות עד לשעה 13:00(העליה להרחיבי..)אז סתם שכבנו על הדשא..ובשעה 1 הלכנו לביה"כ והיה שיחה קצרצרה עם הרב אליקים לבנון הי"ו  ואז יצאנו חלק ברגל חלק ברכבים, ב"ה בכלל לא היו צבא ומשטרע!!!הבנים בנו את המבנים אנחנו(הבנות) מתנו משעמום בתוך הסוכה או על הנדנדה(תודו שאנחנו היינו בגבעה הכי משוכללת-היה מנורות,ספות נדנדה, שירותים והכל..)ועקרב צהוב עקץ מישהי..ובערב היה לנו שמחת בית השואבה שאחרי זה בקושי נשארו אנשים כי כולם הלכו ונשארנו בקושי איזה 20 בנות ו-10 בנים..ואז היה שיחה עם חפצי סקאלי(אישתו של סקאלי..מהחווה של סקאלי..)ואז כולם אמרו שהפינוי צפוי להיות בין 12 ל-2 בלילה אז לא ישנתי עד שעה שתיים וחצי בלילה ואז הייתי ממש עייפה פשוט פרשתי שק"ש ונרדמתי קמתי ממש מוקדם באיזה שש בבוקר וכולם התעוררו בהדרגה ובערך ב-8 התחילו להגיע שוטרעים עם אלות!!!!!!!!!!!!!1 והבנים חסמו אותם וכשהם פרצו את החסימה כולם רצו לגבעה ואז ראינו שהגיע שופל אז הבנים חסמו אותו ואז העיפו ת'בנים אז כולנו ירדנו מהגבעה וחסמנו אותו ואז החטיפו לנו מכות ועד עכשיו יש לי סימנים כחולים!ואז הם החזירו ת'שופל אחורה וכולנו רצנו לגבעה ואז הם החזירו ת'שופל ושוב כולם חסמו..ואז העיפו אותנו וכולם התיאשו והתחילו לחזור לגבעה אז הלכתי ונשכבתי על האדמה והחזקתי בה ואז כולם חזרו וחסמו ת'שופל ואז הגיעו מיליון שוטרעים בנים  והתחלנו לצרוח להם להביא בנות והמפקד שלהם אמר:"אין בנים אין בנות פשוט תעיפו אותם"-חצוף שכמותו >:(! ואז החטיפו לנו ומלא שוטרעים תפסו אותי ושאלו אותי אם לא נמאס לי להתפרע וניסיתי להשתחרר אז הוא תפס לי  ברגל בצורה כזאתי שלא יכולתי להשתחרר וזה היה ממש מפחיד!ואז אחרי שהשופל הגיע לגבעה הם עזבו אותי ורצתי לגבעה ונכנסתי למבנה הראשון שראיתי (ובגלל זה פינו אותי ראשונה..)ובאו 2 שוטרעים ותפסו אותי והתחילו להרביץ לי אז בעטתי והתפרעתי וישבתי על הרצפה והחזקתי בכל מה שיכולתי אז באו עוד 2 שוטרעים והחזיקו לי ת'רגלייםואז ואז העלו אותי לרכב המוזר הזה ורצו לעצור אותי ועוד כמה חברות שלי ועוד כמה בנים ואז חברה שלי שרפה את הספסל עם מצית והתחלנו לצעוק "אש, אש" ואז באה השוטרעת וכיבתה ת'אש ואז חברה שלי שרפה שוב ואז התחלנו לצרוח "אש, אש" ואז השוטרעת כיבתה את האש ואז חברה שלי שרפה 2 ספסלים ועוד הפעם צעקנו "אש, אש" והתחלתי לצרוח מהחלון לחברות שלי שאני לא נושמת כי כל הרכב היה מלא עשן וכולם נחנקו והתחילו להשתעל אז החברות החמודות שלי הרסו את המנוע!!!! חח אז הורידו אותנו והביאו רכבים אחרים כדי לעצור אותנו אבל ברחנו מהר והם הרסו את הסוכה המבנה ואת בית הכנסת!!!!!פשוט התחלנו לבכות איזה אכזרים הם והמשטרע לקחה מלא ציוד והם לקחו את ספר התורה מהבית כנסת והרביצו לרב פליקס!!!ואז חסמנו ת'משאית שהיה בה את הספר תורה והם לקחו ועצרו מלא אנשים ואז זרקנו על הג'יפים שלהם נורות צבע וניסינו לפנצ'ר(הלוואי והצלחנו!!!)את הג'יפים שלהם ואז הם הרביצו לנו והתחלנו לצרוח בקולי קולות צבא הגנה לגלגלים ואז אחרי שהם לקחו את הספר תורה זרקנו גם על השוטרעים עצמם את הנורות צבע!!ואז רצו לעצור את כולם והקריאו צו שאסור לישראלים ולזרים לשהות במקום אז התחלנו לצרוח אנחנו יהודים יהודים יהודים!!! ואז כולנו ברחנו לגבעות והתחבאנו וכל מי שראו שם עצרו אותו ואז ברחנו למשפחות והיה מזה משעמם ואז שגילינו שכל הנוער והמבוגרים חוץ ממשפחה אחת שנשארה איפה שהיו הבתים ירדו לאלון מורה אז ירדתי ואז אמרו לי שב7 וחצי בערב חוזרים שוב להרחיבי וכל השטרע והצבא הלכו(איזה כייף!) אבל אמא שלי אמרה לי לחזור הביתה אז חזרתי..מעניין מה נהיה..
מה שכן אני יודעת זה ש: ניצחנו!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :) :)
 איתן הייתה?                                 
הרב כהנא צדק!!!!!
נוער כהנא חי!!!!!!!

מנותק אורי'ין

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #4 ב- : אוקטובר 02, 2007, 21:32:28 »
בס"ד,
אה ושמעתי ששוטרעים הרביצו לנערים ונערות באלות..
וגם מגבניק אחד הרביץ לחברה שלי עם הקנה של הרובה..
חח ושהיה ת'זה עם השופל אז גנבנו לאיזה שוטרע ת'אלה ;D ;D ;D ;D  והחבאנו..
הרב כהנא צדק!!!!!
נוער כהנא חי!!!!!!!

Aaron

• אורח
« להגיב #5 ב- : אוקטובר 02, 2007, 21:38:53 »
פששש איזה גיבורה, כן ירבו כמוך!   ;)  :)
איזה שוטרים נאצים, מרביצים לילדות!!! גועל נפש.

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
« להגיב #6 ב- : אוקטובר 02, 2007, 21:42:17 »
בס"ד,
טוב :)
הגעתי במוצאי שבת לאלון מורה בגלל שלא רציתי ללכת ברגל לאלון מורה(זה היה צפוי שיהיו חסימות..)וישנתי אצל המדריכה שלי עם עוד 3 חברות ובבוקר היה שיא השעמום ולא היה לנו מה לעשות עד לשעה 13:00(העליה להרחיבי..)אז סתם שכבנו על הדשא..ובשעה 1 הלכנו לביה"כ והיה שיחה קצרצרה עם הרב אליקים לבנון הי"ו  ואז יצאנו חלק ברגל חלק ברכבים, ב"ה בכלל לא היו צבא ומשטרע!!!הבנים בנו את המבנים אנחנו(הבנות) מתנו משעמום בתוך הסוכה או על הנדנדה(תודו שאנחנו היינו בגבעה הכי משוכללת-היה מנורות,ספות נדנדה, שירותים והכל..)ועקרב צהוב עקץ מישהי..ובערב היה לנו שמחת בית השואבה שאחרי זה בקושי נשארו אנשים כי כולם הלכו ונשארנו בקושי איזה 20 בנות ו-10 בנים..ואז היה שיחה עם חפצי סקאלי(אישתו של סקאלי..מהחווה של סקאלי..)ואז כולם אמרו שהפינוי צפוי להיות בין 12 ל-2 בלילה אז לא ישנתי עד שעה שתיים וחצי בלילה ואז הייתי ממש עייפה פשוט פרשתי שק"ש ונרדמתי קמתי ממש מוקדם באיזה שש בבוקר וכולם התעוררו בהדרגה ובערך ב-8 התחילו להגיע שוטרעים עם אלות!!!!!!!!!!!!!1 והבנים חסמו אותם וכשהם פרצו את החסימה כולם רצו לגבעה ואז ראינו שהגיע שופל אז הבנים חסמו אותו ואז העיפו ת'בנים אז כולנו ירדנו מהגבעה וחסמנו אותו ואז החטיפו לנו מכות ועד עכשיו יש לי סימנים כחולים!ואז הם החזירו ת'שופל אחורה וכולנו רצנו לגבעה ואז הם החזירו ת'שופל ושוב כולם חסמו..ואז העיפו אותנו וכולם התיאשו והתחילו לחזור לגבעה אז הלכתי ונשכבתי על האדמה והחזקתי בה ואז כולם חזרו וחסמו ת'שופל ואז הגיעו מיליון שוטרעים בנים  והתחלנו לצרוח להם להביא בנות והמפקד שלהם אמר:"אין בנים אין בנות פשוט תעיפו אותם"-חצוף שכמותו >:(! ואז החטיפו לנו ומלא שוטרעים תפסו אותי ושאלו אותי אם לא נמאס לי להתפרע וניסיתי להשתחרר אז הוא תפס לי  ברגל בצורה כזאתי שלא יכולתי להשתחרר וזה היה ממש מפחיד!ואז אחרי שהשופל הגיע לגבעה הם עזבו אותי ורצתי לגבעה ונכנסתי למבנה הראשון שראיתי (ובגלל זה פינו אותי ראשונה..)ובאו 2 שוטרעים ותפסו אותי והתחילו להרביץ לי אז בעטתי והתפרעתי וישבתי על הרצפה והחזקתי בכל מה שיכולתי אז באו עוד 2 שוטרעים והחזיקו לי ת'רגלייםואז ואז העלו אותי לרכב המוזר הזה ורצו לעצור אותי ועוד כמה חברות שלי ועוד כמה בנים ואז חברה שלי שרפה את הספסל עם מצית והתחלנו לצעוק "אש, אש" ואז באה השוטרעת וכיבתה ת'אש ואז חברה שלי שרפה שוב ואז התחלנו לצרוח "אש, אש" ואז השוטרעת כיבתה את האש ואז חברה שלי שרפה 2 ספסלים ועוד הפעם צעקנו "אש, אש" והתחלתי לצרוח מהחלון לחברות שלי שאני לא נושמת כי כל הרכב היה מלא עשן וכולם נחנקו והתחילו להשתעל אז החברות החמודות שלי הרסו את המנוע!!!! חח אז הורידו אותנו והביאו רכבים אחרים כדי לעצור אותנו אבל ברחנו מהר והם הרסו את הסוכה המבנה ואת בית הכנסת!!!!!פשוט התחלנו לבכות איזה אכזרים הם והמשטרע לקחה מלא ציוד והם לקחו את ספר התורה מהבית כנסת והרביצו לרב פליקס!!!ואז חסמנו ת'משאית שהיה בה את הספר תורה והם לקחו ועצרו מלא אנשים ואז זרקנו על הג'יפים שלהם נורות צבע וניסינו לפנצ'ר(הלוואי והצלחנו!!!)את הג'יפים שלהם ואז הם הרביצו לנו והתחלנו לצרוח בקולי קולות צבא הגנה לגלגלים ואז אחרי שהם לקחו את הספר תורה זרקנו גם על השוטרעים עצמם את הנורות צבע!!ואז רצו לעצור את כולם והקריאו צו שאסור לישראלים ולזרים לשהות במקום אז התחלנו לצרוח אנחנו יהודים יהודים יהודים!!! ואז כולנו ברחנו לגבעות והתחבאנו וכל מי שראו שם עצרו אותו ואז ברחנו למשפחות והיה מזה משעמם ואז שגילינו שכל הנוער והמבוגרים חוץ ממשפחה אחת שנשארה איפה שהיו הבתים ירדו לאלון מורה אז ירדתי ואז אמרו לי שב7 וחצי בערב חוזרים שוב להרחיבי וכל השטרע והצבא הלכו(איזה כייף!) אבל אמא שלי אמרה לי לחזור הביתה אז חזרתי..מעניין מה נהיה..
מה שכן אני יודעת זה ש: ניצחנו!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :) :)
 איתן הייתה?                                 
יישר כח,באמת גיבורה,ואני ממש לא הייתי  :X:.
תודה בכל אופן על המידע שנתת לי  O0.
« עריכה אחרונה: אוקטובר 02, 2007, 21:46:10 על ידי אֵיתָן »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

עז77

• אורח
« להגיב #7 ב- : אוקטובר 03, 2007, 00:17:04 »
אוריינוש את גיבורת ישראל אמיתית ישר כח!  O0

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
« להגיב #8 ב- : אוקטובר 03, 2007, 09:17:56 »
כל-הכבוד לך אוריין O0
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק אורי'ין

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #9 ב- : אוקטובר 03, 2007, 11:18:09 »
בס"ד,
תודה! :) :) :) :) : זה ממש ממש מעודד :) :) :) :)!  תבואו גם אתם ;) :)!
הרב כהנא צדק!!!!!
נוער כהנא חי!!!!!!!

מנותק ימיני משכונת התקווה

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #10 ב- : אוקטובר 03, 2007, 17:53:01 »
סתם קוקסינלים השוטרים האלה משחקים אותה גברים עם מדים

עם יש 2 סוגים של אנשים שאני שונא זה שוטרים וסוהרים
משחקים אותה גברים בגלל המעמד שלהם שיבואו רגילים אני משפריץ אותם לרצפה

מלשינים קוקסינלים
"אין ערבים אין פיגועים"

כהנא צדק.!

מנותק אורי'ין

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #11 ב- : אוקטובר 04, 2007, 23:41:17 »
בס"ד,
סתם קוקסינלים השוטרים האלה משחקים אותה גברים עם מדים

עם יש 2 סוגים של אנשים שאני שונא זה שוטרים וסוהרים
משחקים אותה גברים בגלל המעמד שלהם שיבואו רגילים אני משפריץ אותם לרצפה

מלשינים קוקסינלים
אממ.. מזה קוקסינלים?
הרב כהנא צדק!!!!!
נוער כהנא חי!!!!!!!

מנותק ליעד

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • כהנא חי!!!
« להגיב #12 ב- : אוקטובר 05, 2007, 11:00:36 »
חיזקי ואימצי!
אני הייתי במעלות חלחול ובגבעת העיטם...
רבנו שאג בקול גדול "אין שום יאוש בעולם כלל!"(רבי נחמן)

מנותק שׂריון

• dhdoron לשעבר
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • למען ארץ ישראל השלמה!
« להגיב #13 ב- : אוקטובר 05, 2007, 11:24:00 »
המזל הרע פשוט רודף אותי. תכננתי לצאת עם חבר למאחז "הרחיבי" לאחר שלא קבלתי שום מידע על היציאה לחשמונאים.
נוסף על כך למחרת הייתה "הקבלת פני רבו" בישיבה , אז אמרתי ממילא אהיה קרוב.
ברגע האחרון חבר שלי הודיע שהוא נוסע בסוף לירושלים והכל התבטל! הייתי מבואס כל החג, מזל שיש שמחת תורה.
"לְמַעַן צִיּוֹן לֹא אֶחֱשֶׁה וּלְמַעַן יְרוּשָׁלִַם לֹא אֶשְׁקוֹט עַד יֵצֵא כַנֹּגַהּ צִדְקָהּ וִישׁוּעָתָהּ כְּלַפִּיד יִבְעָר"  :sign006:

עז77

• אורח
« להגיב #14 ב- : אוקטובר 09, 2007, 00:52:09 »
בס"ד,אממ.. מזה קוקסינלים?

זה שאת לא יודע מה זה, מראה עד כמה את טהורה וצדיקה
לא נעים לי אפילו להגיד לך מה זה  :)

אבל אם את רוצה לדעת, זה הומואים שמתלבשים כמו אישה

מנותק אורי'ין

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #15 ב- : אוקטובר 09, 2007, 21:23:45 »
בס"ד,
חיזקי ואימצי!
אני הייתי במעלות חלחול ובגבעת העיטם...
כל הכבוד :)! ד"א: הי'ה מאבק בעיטם?..
המזל הרע פשוט רודף אותי. תכננתי לצאת עם חבר למאחז "הרחיבי" לאחר שלא קבלתי שום מידע על היציאה לחשמונאים.
נוסף על כך למחרת הייתה "הקבלת פני רבו" בישיבה , אז אמרתי ממילא אהיה קרוב.
ברגע האחרון חבר שלי הודיע שהוא נוסע בסוף לירושלים והכל התבטל! הייתי מבואס כל החג, מזל שיש שמחת תורה.
לונורא..העיקר הכוונה :)!
זה שאת לא יודע מה זה, מראה עד כמה את טהורה וצדיקה
לא נעים לי אפילו להגיד לך מה זה  :)

אבל אם את רוצה לדעת, זה הומואים שמתלבשים כמו אישה
אה טוב תודה :)!  ולימני משכונת התקוה: אולי עדיף לדבר בשפה קצת יותר נקי'ה..
הרב כהנא צדק!!!!!
נוער כהנא חי!!!!!!!

מנותק הימני האשקלוני

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • שואה לכל הערבים!!!!!!!!!
« להגיב #16 ב- : אוקטובר 10, 2007, 09:09:43 »
סתם שרמוטות השוטרים האלהההה נראה אותם עושים ככה לערבים
כוס אמא של הערבים כולם פוחדים מהם כאילו מי הם שיבואו לאשקלון יקבלו סכינים לתחת
הקב"ה אנחנו אוהבים אותך!!!!!!!!!!!

מנותק ליעד

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • כהנא חי!!!
« להגיב #17 ב- : אוקטובר 10, 2007, 17:43:14 »
בס"ד,כל הכבוד :)! ד"א: הי'ה מאבק בעיטם?..
אני וחבר שלי ירדנו מחלחול 5 דקות שפני שהתחילו המכות, אבל יש בערוץ 7 כתבה שמראים שהמתנחלים העיפו את המג"ב משם. 
הגענו לעיטם שהיה כבר חושך ולא היה שם בלאגן ואז ירדנו, אז כנראה פינו אותם באמצע הלילה או בבוקר...
« עריכה אחרונה: אוקטובר 10, 2007, 17:59:00 על ידי ליעד »
רבנו שאג בקול גדול "אין שום יאוש בעולם כלל!"(רבי נחמן)

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
« להגיב #18 ב- : אוקטובר 11, 2007, 09:06:07 »
כל-הכבוד לך אוריין O0 :V: :V: :V:
תדעי שרוב עם-ישראל תומך במתיישבי חברון הצדיקים :) כי ארץ-ישראל שייכת רק לעם-ישראל.
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק אורי'ין

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #19 ב- : אוקטובר 11, 2007, 20:46:08 »
בס"ד,
אני וחבר שלי ירדנו מחלחול 5 דקות שפני שהתחילו המכות, אבל יש בערוץ 7 כתבה שמראים שהמתנחלים העיפו את המג"ב משם. 
הגענו לעיטם שהיה כבר חושך ולא היה שם בלאגן ואז ירדנו, אז כנראה פינו אותם באמצע הלילה או בבוקר...
אה..כל-הכבוד :)!
כל-הכבוד לך אוריין O0 :V: :V: :V:
תדעי שרוב עם-ישראל תומך במתיישבי חברון הצדיקים :) כי ארץ-ישראל שייכת רק לעם-ישראל.
וואוו תודה :)!
נכון :)!
הרב כהנא צדק!!!!!
נוער כהנא חי!!!!!!!