כתב נושא: שלום לכולכם, אולי מישהו יודע איפה אני משיג?  (נקרא 3659 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק נשבור להם את העצמות

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
שמעתי את השר הזה ברשת ב' בערב יום הכיפורים ב 4 אחה"צ בערך שעה לפני הצום
http://www.shiron.net/songView.aspx?song_id=5654&singer_id=806&song_title=2932e7

הצלחתי למצוא ת המילים מהזכרון והיה נדמה לי מהקול של הזמר ששר שזה אביתר בנאי זה היה ממש ממש ביצוע מרגש
ואני לא מוצא את זה בשווום מקום חיפשתי וחיפשתי כלום. יש למישהו מושג מי הקליט את זה ואיפה אפשר להשיג?

תבוא עליכם הברכה, אבי

ממשיכים בדרכו !

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
שלום לכולכם, אולי מישהו יודע איפה אני משיג?
« להגיב #1 ב- : אוקטובר 02, 2007, 19:07:41 »
זהו 4 איש צפו באשכול?  ???

ממשיכים בדרכו !

מנותק פּז

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #2 ב- : אוקטובר 02, 2007, 19:17:31 »

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
« להגיב #3 ב- : אוקטובר 07, 2007, 13:34:26 »
זהו 4 איש צפו באשכול?  ???

סליחה, מִשׁוּם-מה האשכול הזה התפספס לי עד עכשיו.

על-פי הרישוּמים של אקו"ם, השיר קיים בתקליטור בהוצאת חב' "הד ארצי" בשם "היֹ ה היוּ זמנים – מצעד פזמוני הישוב". תאריך הוצאה-לאור: פברואר 2004.

בנוסף, יש לך ביצוּע של חבורת שוהם בתקליטור שנִקרא "עלי הלהבה" מיוני 2005. מו"ל: מרדכי שלף.

כמו-כן, השיר נִמצא בשתי קלטות-אודיוֹ. אחת מהן נִקראת "שלוש ארבע לעבודה" בביצוּע אליעזר שטיינגרט (ייתכן שזאת הגִרסה ששמעת ברדיוֹ, אבל בכלל לא בטוּח. יכול מאד להיות שמה ששמעת היה גִרסת-כּיסוּי חדשה לַשיר, ולכן היא גם לא מופיעה עדיין באקו"ם). מו"ל: אולפני כינור דוד -שטיינגרט. הקלטת השניה נקראת "אלף זמר ג'" (לא יודע מי המְבַצע) ויצאה-לאור על-ידי "כנרת בית הוצאה לאור".

אני לא יודע להגיד לך כמה השיר הוא בר-השׂגה בחנוּיות. לא מצאתי את השיר באתר "מומה", כך שייתכן שתצטרך להזמין אותו במיוּחד (דרך כל חנוּת-תקליטים בַּסביבה).

אגב, המילים של
יחזקאל סן ז"ל והלחן של יצחק אדל ז"ל האגדי!!!

יש לך טעם טוב במוסיקה, אני מוכרח לציין. ^-^

עז77

• אורח
« להגיב #4 ב- : אוקטובר 07, 2007, 20:10:01 »
סליחה, מִשׁוּם-מה האשכול הזה התפספס לי עד עכשיו.

על-פי הרישוּמים של אקו"ם, השיר קיים בתקליטור בהוצאת חב' "הד ארצי" בשם "היֹ ה היוּ זמנים – מצעד פזמוני הישוב". תאריך הוצאה-לאור: פברואר 2004.

בנוסף, יש לך ביצוּע של חבורת שוהם בתקליטור שנִקרא "עלי הלהבה" מיוני 2005. מו"ל: מרדכי שלף.

כמו-כן, השיר נִמצא בשתי קלטות-אודיוֹ. אחת מהן נִקראת "שלוש ארבע לעבודה" בביצוּע אליעזר שטיינגרט (ייתכן שזאת הגִרסה ששמעת ברדיוֹ, אבל בכלל לא בטוּח. יכול מאד להיות שמה ששמעת היה גִרסת-כּיסוּי חדשה לַשיר, ולכן היא גם לא מופיעה עדיין באקו"ם). מו"ל: אולפני כינור דוד -שטיינגרט. הקלטת השניה נקראת "אלף זמר ג'" (לא יודע מי המְבַצע) ויצאה-לאור על-ידי "כנרת בית הוצאה לאור".

אני לא יודע להגיד לך כמה השיר הוא בר-השׂגה בחנוּיות. לא מצאתי את השיר באתר "מומה", כך שייתכן שתצטרך להזמין אותו במיוּחד (דרך כל חנוּת-תקליטים בַּסביבה).

אגב, המילים של
יחזקאל סן ז"ל והלחן של יצחק אדל ז"ל האגדי!!!

יש לך טעם טוב במוסיקה, אני מוכרח לציין. ^-^

פשש כל הכבוד בשן, אני בטוח שעם המידע שהבאת לו הוא ימצא את מבוקשו  O0

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #5 ב- : אוקטובר 07, 2007, 21:27:49 »
תודה גבר!! אבל אתה יודע מי שר שם בגרסה הזאו?

ממשיכים בדרכו !