כתב נושא: דברים שאמרתי בפורום באתר כיפה בתחילת הקרבות בלבנון.  (נקרא 2741 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
אנחנו נפסיד בשל העובדה שאנחנו למרות ההרוגים הרבים אצלנו, ממשיכים להתחנף לאירופים כאילו אין מחר.
אנחנו נפסיד כי אנחנו מסרבים להתנהג כמו כל מדינה נורמלית שעריה הראשיות ומרכזי התעשייה הכבדה שלה, מופגזות יום יום ללא הרף ע"י ארטילריה רקטית.

אנחנו נפסיד כי אנחנו מתעקשים לשלוח חיילים להלחם בתוך שטח בנוי בצפיפות בנוסף למערכת בונקרים מבוטנת ומקושרת ברשת מנהרות מסועפת שאנחו נתנו להם לבנות ברוב איוולתנו במשך שש שנים תמימות.

אנחנו נפסיד כי אנחנו מסרבים להשתמש בפצצות תבערה, דלק-אוויר, נאפאלם, נאפאלם שחור ושאר טוקסינים מעכלים, ולמעט שימוש כמעט מזערי בכמה פצצות בודדות של זרחן אנחנו לא עושים כלום, כל מדינה נורמלית הייתה הופכת את לבנון כולה למאכולת אש על תושביה ללא ניד עפעף.

אנחנו נפסיד בגלל שאנחנו מסרבים לערב בזה את הגורמים שכן אחראים לזה, וזה לא חיזבאללה אלא סוריה ואיראן, צריך לפתוח במלחמה אם סוריה כאן ועכשיו, יש גבול למה שמדינה יכולה לספוג מהם ולשבת בשקט על כך.

אנחנו נפסיד כי ישראל התעקשה במודע לקצץ ביחידות ובשעות אימונים למלחמה קונבנציונלית כוללת וברמתם.
וכל זה מוכיח כי צה"ל לא מוכן למלחמה שכזו.

מתי תגיע ההתפכחות?
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

עז77

• אורח
ידידי, תראה איפה אנחנו היום - אנחנו כבר הפסדנו..

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
עז תקרא את הכותרת, זה ציטוט שלי מתחילת הקרבות, עוד לפני שמישהו בכלל ידע את התוצאות.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

עז77

• אורח
עז תקרא את הכותרת, זה ציטוט שלי מתחילת הקרבות, עוד לפני שמישהו בכלל ידע את התוצאות.

לא לזה התכוונתי, אני התכוונתי שאנחנו כבר הפסדנו מהיום שבגין מסר שטחים,
מהיו שדיין נתן לוואקף את הר הבית - אנחנו הפסדנו מהיום שזנחנו את הצביון היהודי לטובת הקומוניזם.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
אם כך, אני מסכים איתך במליון אחוז.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל