כתב נושא: האיום האירני  (נקרא 2446 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

בייקר

• אורח
האיום האירני
« ב- : ינואר 07, 2007, 12:27:48 »
לפי וענונו לישראל 200 פצצות אטום ופצצות מימן.לאירן אין פצצה אחת.במקרה של התקפה אירנית על ישראל אירן פשוט תושמד.אירן לא רוצה להיות מושמדת.יש כושר הרתעה לישראל.
יש לתקוף את מפעלי הגרעין באירן ואין לשבת בחיבוק ידיים.יש צורך בפצצות חודרות בונקרים.
אבל אין צורך להכנס לפאניקה והיסטריה שמחר אין לנו מדינה.
אני לא הייתי סומך על ארצות הברית בנושא.
במקרה עירק דאגנו לעצמנו ואין לסמוך על הגויים.
"אם אין אני לי מי לי?"

Aaron

• אורח
בעניין: האיום האירני
« להגיב #1 ב- : ינואר 07, 2007, 13:07:08 »
היו לנו 200 פצצות בתקופת וענונו... עכשיו יש לנו בסביבות 500 - 1000 פצצות תרמו-גרעינית (כל פצצה היא פי 6000 יותר חזקה מפיצוץ של פצצת אטום).
http://youtube.com/watch?v=Yf39qkvwOhU
עם רצון נוכל לטפל באיראן בלי בעיה.

מנותק mashras

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • "גונב איש ומכרו...מות יומת"
« להגיב #2 ב- : ינואר 07, 2007, 13:10:45 »
תסלחו לי אבל אני לא מאמין שאבו שמאלמרט ילחץ על ההדק. אשתו הנאצית לא תיתן לו לעשות את זה. היא לא תיתן לו להרוג "חפים מפשע" באירן.
הוא יעדיף לוותר על החלום הציוני מאשר לעשות את זה.

בייקר

• אורח
« להגיב #3 ב- : ינואר 07, 2007, 14:14:33 »
אז נתניהו או מישהו אחר.

Aaron

• אורח
« להגיב #4 ב- : ינואר 07, 2007, 14:20:18 »
רק ארה"ב תחליט אם ישראל תשתמש בגרעין. הפקודות מגיעות מארה"ב, שכחתם?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #5 ב- : ינואר 07, 2007, 15:20:29 »
לישראל יש מאות פצצות, בהן פצצות אורניום, פלוטוניום, תרמו-גרעיני/מימן, וניטרון (הפצצה השקטה).
תוסיפו לזה גם פצצות טקטיות, ובנוסף לזה גם את הארסנל הכימי והביולוגי (מכון ויצמן ברחובות, והמכון הביולוגי בנס ציונה הם רק חלק מהרשימה, אם מישהו חשב שישראל הזניחה את השדה הכימי והביולוגי, חי באשליות), האמת אם יש דבר שארה"ב לא מסוגלת לתת פקודות לישראל, מאז ומתמיד, הרי שזה בעניין הבלתי קונבציונלי, לגבי כל השאר, אנחנו בובה על חוטים.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

עז77

• אורח
« להגיב #6 ב- : ינואר 07, 2007, 21:45:27 »
הקב"ה נתן לנו הכל מטוסים טנקים פצצות שירעידו יבשות שלמות והכי חשוב את עמוד האש של האמונה בו,
מי שחושב שלא היתה התערבות אלוקית במלחמת ששת הימים משלה את עצמו, יותר מדי "ניסים" קרו לנו,
גם במלחמת יום העצמאות, 600 אלף חקלאים שנלחמים ברובי צעצוע נגד צבאות של מיליונים ומנצחים?!
מלחמת יום כיפור, שהצבא המצרי חצה כבר 40 ק"מ אל תוך שטח ישראל, ובנס חזר חזרה
כי פירש את החלמאות הישראלית כאולי סוג של "מלכודת", שראה שאין שום התנגדות ישראלית בדרכו.

הרבה ניסים הרבה התערבות ה' היתה לנו, ככה שכל מה שצריך זו תעוזה,
כמו התעוזה של עֹז77 שלחמו בטירוף דעת עם כמה טנקים בודדים נגד מאות טנקים סורים וניצחו!
דויד מול גוליית, יש לנו ב"ה הכל - רק צריך את ההנהגה עם הנחישות עם אהבת ישראל עם מורשת כהנא,
וכל השאר כבר יסתדר מעצמו, ואז שוב נוכל לזקוף ראש בגאון אל מול העולם ולצעוק - אנחנו היהודים מכריזים - לא עוד! לא עוד! לא עוד!...

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #7 ב- : ינואר 07, 2007, 23:38:15 »
הקב"ה נתן לנו הכל מטוסים טנקים פצצות שירעידו יבשות שלמות והכי חשוב את עמוד האש של האמונה בו,
מי שחושב שלא היתה התערבות אלוקית במלחמת ששת הימים משלה את עצמו, יותר מדי "ניסים" קרו לנו,
גם במלחמת יום העצמאות, 600 אלף חקלאים שנלחמים ברובי צעצוע נגד צבאות של מיליונים ומנצחים?!
כי פירש את החלמאות הישראלית כאולי סוג של "מלכודת", שראה שאין שום התנגדות ישראלית בדרכו.

כמו התעוזה של עֹז77 שלחמו בטירוף דעת עם כמה טנקים בודדים נגד מאות טנקים סורים וניצחו!
דויד מול גוליית, יש לנו ב"ה הכל - רק צריך את ההנהגה עם הנחישות עם אהבת ישראל עם מורשת כהנא,
וכל השאר כבר יסתדר מעצמו, ואז שוב נוכל לזקוף ראש בגאון אל מול העולם ולצעוק - אנחנו היהודים מכריזים - לא עוד! לא עוד! לא עוד!...

והכי עצוב לראות איך הבולשביקים בשלטון מוכנים לזרוק את כל מה שהקב"ה נתן לעם ישראל לזבל. זוהי ממש יריקה בפרצופו של הקב"ה. זה כמו שתקנה מתנה לבן שלך ואז הוא ירק לך בפרצוף ויגיד לך שהוא לא רוצה ממך שום דבר.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #8 ב- : ינואר 07, 2007, 23:40:03 »

צודק ב-100% מי שרוצה לראות באמת את כל הניסים והנפלאות יש סרט מצוין באתר הידברות בשם "שעת האפס" כל הניסים שקראו לישראל במלחמות עם הוחכות!
משהו מדהים צפייה חובה לכולם!
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק ליאו

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #9 ב- : ינואר 08, 2007, 18:58:43 »
לא צריך אטום בשביל להוריד את איראן על הברכיים ובעצם לשתק אותה לדמריי כי מי יסמוך עליהם כשהם אפילו על הברכיים.

אבל צריך לעשות את זה וביעילות.
The Jewish Defense League (JDL) is a terrorist Jewish organization whose purported goal is to protect Jewish people and property from anti-Semitism.

--Wikipedia.