כתב נושא: האם אתם מוכנית להקריב את חייכם למען ארץ ישראל?  (נקרא 8903 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק Atex

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • אין לי ארץ אחרת, גם אם אדמתי בוערת!
    • הערוץ שלי בYoutube.com
שאלה לגיטימית.
אבל בכוונה פוליטית,אני לא מדבר על צבא,אני מדבר על התנקשות,האם הייתם מוכנים להתנקש בחייו של אחמדינג'אד לו הייתה לכם  הזדמנות,
למשל,כשהוא ביקר בארצות הברית,והיו לכם הכלים והמכשירים לכך,אז האם הייתם מצילים את ארץ ישראל,אם לא את כל העולם ממלחמה גרעינית (כביכול עתידית),האם הייתם מקריבים את חייכם?
האם הייתם מוכנים לשאת בתוצאות? (עונש מוות,אולי לא,או מאסר עולם? כל החיים  בכלא ללא אפשרות לכל עתיד...)

השאלה המוסרית,שאני מנסה לעלות כאן,זה לא האם המטרה מקדשת את האמצעים(אם זה נכון או צודק לעשות דבר מהסוג הזה)
אלה,עד כמה אתם באמת מוכנים,ללכת עם האידיאלוגיה שלכם,עד כמה אתם מוכנים להקריב בשביל עם ישראל,למען ארצינו?

תשובתכם.

נ.ב במידה מסויימת זה דומה למקרה של חיים בן פסח.

מנותק ימיני משכונת התקווה

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
האם אתם מוכנית להקריב את חייכם למען ארץ ישראל?
« להגיב #1 ב- : ספטמבר 28, 2007, 14:41:38 »
פששש שאלה טובה.

עם אני מודע לכך שעם ישראל הולך להיות בסכנה ובמילא הולכים למות.

ויש לי הזדמנות להתנקש בחייו של הרוצח  אני מוכן לעשות את זה ללא עיסוסים בכלל

העיקר שיהיה שפריצים של דם.!
"אין ערבים אין פיגועים"

כהנא צדק.!

מנותק Eternal

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #2 ב- : ספטמבר 28, 2007, 14:47:56 »
שאלה לגיטימית.
אבל בכוונה פוליטית,אני לא מדבר על צבא,אני מדבר על התנקשות,האם הייתם מוכנים להתנקש בחייו של אחמדינג'אד לו הייתה לכם  הזדמנות,
למשל,כשהוא ביקר בארצות הברית,והיו לכם הכלים והמכשירים לכך,אז האם הייתם מצילים את ארץ ישראל,אם לא את כל העולם ממלחמה גרעינית (כביכול עתידית),האם הייתם מקריבים את חייכם?
האם הייתם מוכנים לשאת בתוצאות? (עונש מוות,אולי לא,או מאסר עולם? כל החיים  בכלא ללא אפשרות לכל עתיד...)

השאלה המוסרית,שאני מנסה לעלות כאן,זה לא האם המטרה מקדשת את האמצעים(אם זה נכון או צודק לעשות דבר מהסוג הזה)
אלה,עד כמה אתם באמת מוכנים,ללכת עם האידיאלוגיה שלכם,עד כמה אתם מוכנים להקריב בשביל עם ישראל,למען ארצינו?

תשובתכם.

מעניין, אף פעם לא חשבתי על זה בדרך הזאת.

למדנו מיגאל עמיר ורבין ששום דבר טוב לא יצא מזה, אז לא נראה לי שזה טוב.

מה שנכון לעשות זה להרוג בן אדם וכולם יחשבו שזה תאונה.
זאת הדרך הכי טובה, כי כך אף אחד לא יעשה ממנו קדוש מעונה ויסגדו לו.

כל השמאלנים הקיצונים ימותו בדרך מסתורית שכבר חשבתי על כמה שיטות.

כמו למשל, מישהו חשוב לשמאל הקיצוני פתאום ימצא את מותו, המון יבואו להלוויה...ולא רוצה להמשיך לפרט.

עז77

• אורח
« להגיב #3 ב- : ספטמבר 28, 2007, 14:52:00 »
שאלה לגיטימית.

תשובתכם.

בקונסטלציה המדינית שלנו בשום אופן לא, בממשלה כהניסטית - בהחלט! אם זה הדרך היחידה להציל את עם ישראל,
כי כידוע זו פעולת התאבדות והתורה אוסרת איסור גמור על התאבדות מכל סוג שהוא, אלא אם זה להצלת יהודים או למען קידוש השם...

מנותק הַיְּמָנִי הָאֲמִתִּי

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק,מוות למחבלים המוסלמים!!!!!
« להגיב #4 ב- : ספטמבר 28, 2007, 15:53:05 »
בס"ד
אני מוכן למות למען מדינת ישראל.
אבל לא אם איזה אידיוט כמו שמאלמרט ישלח אותי לתפוס מבוקש כדי שהוא יוכל לשחרר אותו בתור מחווה.
אם ישלחו אותי לכבוש שטחים למען מדינת ישראל,או להגן על מדינת ישראל,אני מוכן בהחלט לאא כל חרטות למות למען המדינה.
"אין דו קיום איתם!!! אין דו קיום עם סרטן!!!"
]

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #5 ב- : ספטמבר 29, 2007, 19:57:16 »
איראן היא תאוקרטיה ולא אוטוקרטיה כך שהתנקשות בחיי אדם יחיד פשוט לא תועיל, זה לא היטלר.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #6 ב- : ספטמבר 29, 2007, 21:57:50 »
איראן היא תאוקרטיה ולא אוטוקרטיה כך שהתנקשות בחיי אדם יחיד פשוט לא תועיל, זה לא היטלר.
נכון.  הבעיה היא אינה אחמדינג'אד יש"ו או עבאס יש"ו או אסד יש"ו אלא המנהיגים האומללים הנוכחיים של עם ישראל.  להתנקש בחייו של ג'וק מוסלמי ולו הבכיר ביותר אפקטיבי בערך באותה מידה שאפקטיבי להשמיד וירוס בודד בנסיון להבריא משפעת.  מה שנחוץ הוא מערכת חיסונית בריאה ולא השמדה של אויב בודד זה או אחר, ומערכת חיצונית בריאה דורשת מוח בריא שמחליט החלטות נכונות.  ה"מוח" של מדינת ישראל חולה בסרטן, צריך להסיר את הסרטן לפני שיתפשט בכל הגוף.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

Aaron

• אורח
« להגיב #7 ב- : ספטמבר 29, 2007, 22:59:37 »
המנהיגים של המוסלמים הם לא הבעיה, אלא האזרחים המוסלמים עצמם, הם שבחרו את המניהיגים הנאציים האלה.

מנותק oferst

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #8 ב- : ספטמבר 30, 2007, 00:31:42 »
אם לומר את האמת, אני לא יודע.
אני לא אומר שלשבת בכלא זה קטן עלי כי אני בכלל לא יודע איך זה.
אבל הדבר שהכי מפחיד אותי הוא שאני לא אהיה נשוי, שלא יהיו לי ילדים, שהמשפחה שלי תהיה הרוסה מזה שאני אשב בכלא לכל החיים.
גם כשאני חושב שאולי בעתיד נגיד ואני אעבור ואהפוך ל"מתנחל" כביכול. לא אכפת לי על עצמי, אכפת לי על המשפחה שלי, ההורים שלי בעיקר. שהם לא יראו אותי הרבה, שהם לא יאהבו את זה שאני גר בהתנחלות, שאני אגרום להוריי עוגמת נפש.
אני אוהב אותם ואני לא רוצה שהם יהיו עצובים.

כל מי שהקריב מחייו למען עם ישראל, הוא צדיק שאין כמוהו והלוואי ויכולתי להגיע אפילו לעשירית ממנו, אבל אני פחדן, וכתבתי למעלה ממה אני פוחד.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 30, 2007, 00:42:49 על ידי oferst »

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
« להגיב #9 ב- : ספטמבר 30, 2007, 13:38:28 »
אני חושב שכדי לתת תשובה אמיתית לשאלה שלך אני צריך במצב כזה.
בגלל שלא הייתי אף פעם במצב שכזה אני לא יכול לתת לך תשובה אמתית.
אני רוצה להאמין וזה מה שאני מרגיש שהתשובה היא כן.
אבל איך אני יכול לדעת?
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #10 ב- : ספטמבר 30, 2007, 15:55:43 »
נכון.  הבעיה היא אינה אחמדינג'אד יש"ו או עבאס יש"ו או אסד יש"ו אלא המנהיגים האומללים הנוכחיים של עם ישראל.  להתנקש בחייו של ג'וק מוסלמי ולו הבכיר ביותר אפקטיבי בערך באותה מידה שאפקטיבי להשמיד וירוס בודד בנסיון להבריא משפעת.  מה שנחוץ הוא מערכת חיסונית בריאה ולא השמדה של אויב בודד זה או אחר, ומערכת חיצונית בריאה דורשת מוח בריא שמחליט החלטות נכונות.  ה"מוח" של מדינת ישראל חולה בסרטן, צריך להסיר את הסרטן לפני שיתפשט בכל הגוף.
והפתרון לכך הוא לא פעולה בודדת או התנקשות בחיי יחיד, זה לא יעזור,זה לא יעיל.
מה שצריך זה או לפעול בדרכים "החוקיות" דרך המערכצ של הבולשביקים ולמצוא בהם חורים כדי להסתנן דרכם עם כל הקושי.
או לעלות על הבסטיליה, לעלות על הבריקאדות עם ההמונים, זה האופציה השניה וכלל שחולף הזמן זה גם כנראה יהיה האופציה היחידה, לצערי.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

Aaron

• אורח
« להגיב #11 ב- : ספטמבר 30, 2007, 20:24:16 »
אני לא מוכן להקריב את חיי למען המדינה הזאת שמגרשת יהודים, אבל למען הארץ אני חושב שכן.

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #12 ב- : ספטמבר 30, 2007, 20:34:38 »
טוב למות בעד ארצנו! אך לא בעד מדינתנו..

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #13 ב- : ספטמבר 30, 2007, 22:09:27 »
אני חושב שאכן אפשר לסכם את הדיון הזה במילותיו בנות האלמוות של יוסף טרומפלדור:"טוב למות בעד ארצנו".
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
« להגיב #14 ב- : ספטמבר 30, 2007, 22:18:21 »
אני חושב שאכן אפשר לסכם את הדיון הזה במילותיו בנות האלמוות של יוסף טרומפלדור:"טוב למות בעד ארצנו".

ביום מותו טרומפלדור קילל ברוסית ולא אמר וספק גדול אילו בכלל אמר "טוב למות בעד ארצנו".
כמה כיף לישבור מיטוסים  ;)
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #15 ב- : ספטמבר 30, 2007, 22:34:17 »
שלמה, אתה במקרה או שלא במקרה מדבר עם מישהו שיש לו יד ורגל בהיסטוריה, ובנדון דידן, אני לא מקבל את השטויות של "ההסטוריונים החדשים", שהוא קילל ברוסית, ומטילים ספק לגבי אם בכלל אמר את המילים הללו.
הדיון הזה באשר למה באמת אמר טרומפלדור התקיים לא פעם ולא פעמיים הן מעל גלי האתר ברדיו ובטלוויזיה, הן בעיתונות, והן ברשת האינטרנט.
ואגב, למרות הנסיונות לבוא להראות שגם זהו מיתוס שקרי, בניגוד גמור לכל שאר המיתוסים שתפחו פה במדינה על ידי גוורדיית מפא"י את זאת ספיציפית לא הצליחו לשבור, וגם לא יצליחו , כי זה לא מיתוס, זאת האמת ההסטורית, אז שלמה, לפני שאתה מצטרף לעדת שוברי המיתוסים, נא חזור וחקור את העניין.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק פאקו411

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #16 ב- : אוקטובר 01, 2007, 08:55:08 »
זו שאלה ביכלל?

מנותק אנאל

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • "Atras Las Nubes El Cielo Es Siempre AzuL"
    • האתר הכי טוב על כמעט מלאכים!!
« להגיב #17 ב- : אוקטובר 01, 2007, 13:28:23 »
שאלה לגיטימית.

תשובתכם.

שאלה טובה... לא חשבתי על זה....
נותן המון חומר למחשבה עצמית...
"Atras Las Nubes El Cielo Es Siempre AzuL"

מנותק עֹמרי

• Omriz לשעבר
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • -===האויב הערבי מבין רק בכוח===--
    • האמת על דת האיסלאם
« להגיב #18 ב- : אוקטובר 01, 2007, 16:36:41 »
...והתורה אוסרת איסור גמור על התאבדות מכל סוג שהוא, אלא אם זה להצלת יהודים או למען קידוש השם...

האמת שפעם הייתי בדיוק בדעה הזו, אבל בואו קצת נהייה הגיוניים!
אם אני עכשיו הורג את עצמי על "קידוש השם" מה ההבדל ביני לבין מחבלי חמאס!? זה פשוט להיות שאהיד, פשוטו כמשמעו.
הרי התורה אוסרת פגיעה בגוף האדם, כי את גוף האדם ברא הקב"ה ואין לנו (בני האדם הנטולי ערך, שאנו אפר ועפר לעומת הקב"ה) הזכות להחליט אם לפגוע בכלי השייך לקב"ה.
מילא אם זה היה מלחמה ונקח את הסיפור של הגיבור האמיץ רועי קליין ז"ל ה' יקום דמו, שקפץ על רימון חי כדי להגן על חייליו!
ממה שאני מבין ממך\מכם שאתם מוכנים לקחת חגורת נפץ ולהתפוצץ בקהל של ערבים, וזה פשוט להיות שאהיד!!

מחכה לתגובה.
"לעשות נקמה בגויים תוכחות בלאומים, לאסור מלכיהם בזיקים ונכבדיהם בכבלי ברזל"
כדי להפסיק את האלימות יש להשתמש באלימות!
"הפתרון להפסקת הפיגועים: חזיר!"

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
« להגיב #19 ב- : אוקטובר 01, 2007, 17:42:36 »
האמת שפעם הייתי בדיוק בדעה הזו, אבל בואו קצת נהייה הגיוניים!
אם אני עכשיו הורג את עצמי על "קידוש השם" מה ההבדל ביני לבין מחבלי חמאס!? זה פשוט להיות שאהיד, פשוטו כמשמעו.
הרי התורה אוסרת פגיעה בגוף האדם, כי את גוף האדם ברא הקב"ה ואין לנו (בני האדם הנטולי ערך, שאנו אפר ועפר לעומת הקב"ה) הזכות להחליט אם לפגוע בכלי השייך לקב"ה.
מילא אם זה היה מלחמה ונקח את הסיפור של הגיבור האמיץ רועי קליין ז"ל ה' יקום דמו, שקפץ על רימון חי כדי להגן על חייליו!
ממה שאני מבין ממך\מכם שאתם מוכנים לקחת חגורת נפץ ולהתפוצץ בקהל של ערבים, וזה פשוט להיות שאהיד!!

מחכה לתגובה.
ומה עשה ברוך גולדשטיין זצ"ל הי"ד?
הוא מנע רצח של יהודים רבים,הערבים תיכננו לעשות פרוגרום נוסף ביהודי חברון.
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק עֹמרי

• Omriz לשעבר
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
    • האמת על דת האיסלאם
« להגיב #20 ב- : אוקטובר 01, 2007, 19:35:11 »
ומה עשה ברוך גולדשטיין זצ"ל הי"ד?
הוא מנע רצח של יהודים רבים,הערבים תיכננו לעשות פרוגרום נוסף ביהודי חברון.

הוא ידע שלאחר המבצע הוא יהרג, אבל מי החליט שזה על קידוש ה'?
אנחנו בוחרים בשבילו? הוא בחר בשבילנו?
אם זה מוות על קידוש ה' אז זה קצת חורה לי, כי אין הבדל כשערבו'ש מטונף מתעופף לחלקיקים במטרה להרוג יהודים והיעד הוא בשביל "אללה".

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #21 ב- : אוקטובר 01, 2007, 19:38:04 »
הוא ידע שלאחר המבצע הוא יהרג, אבל מי החליט שזה על קידוש ה'?
אנחנו בוחרים בשבילו? הוא בחר בשבילנו?
אם זה מוות על קידוש ה' אז זה קצת חורה לי, כי אין הבדל כשערבו'ש מטונף מתעופף לחלקיקים במטרה להרוג יהודים והיעד הוא בשביל "אללה".
עמרי באותו יום אנשי הביטחון ידעו שהערבים אוגרים נשק ,גרזנים ,וכלי תחמושת אחרים,זה עבר בקשר,אף אחד לא עשה כלום.
כנראה שהייתה לו "יותר מדי" אמונה,והלך להציל את יהודי חברון.
מה שקרה במצדה,זה לא קידוש השם?
« עריכה אחרונה: אוקטובר 01, 2007, 19:48:08 על ידי אֵיתָן »

מנותק Vosegus

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #22 ב- : אוקטובר 01, 2007, 20:47:25 »
בוא אני אדייק בתשובה שלי:
אם הייתה לי את האפשרות להקריב את חיי בתמורה לפתרון בעיות הפנים שלנו(הסתה ושלטון שמאלני)ובעיות החוץ שלנו(הערבים)הייתי עושה את זה בלי לחשוב פעמיים

מנותק עֹמרי

• Omriz לשעבר
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
    • האמת על דת האיסלאם
« להגיב #23 ב- : אוקטובר 02, 2007, 23:56:54 »
עמרי באותו יום אנשי הביטחון ידעו שהערבים אוגרים נשק ,גרזנים ,וכלי תחמושת אחרים,זה עבר בקשר,אף אחד לא עשה כלום.
כנראה שהייתה לו "יותר מדי" אמונה,והלך להציל את יהודי חברון.
מה שקרה במצדה,זה לא קידוש השם?

איתן אתה אולי לא הבנת אותי נכון.
אני מוכן להקריב את הגוף שלי למען יהודים בכל עת ובכל מקום כל עוד אותם יהודים מגינים על המולדת! נאמנים למולדת! נלחמים באמונה שלמה על כל פיסת ארץ קדושה!

יבואו כאלה ויגידו "מה? על המולדת אתה מוכן למות ועל הקב"ה אתה לא!?"
כן! אני לא!! הקב"ה לא רוצה שניהרג על שמו..הוא נתן לנו דרך התורה איסור חד משמעי לא לפגוע בבריאה שלו נקודה.

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #24 ב- : אוקטובר 03, 2007, 03:33:12 »
אני מוכן להקריב את הגוף שלי למען יהודים בכל עת ובכל מקום כל עוד אותם יהודים מגינים על המולדת! נאמנים למולדת! נלחמים באמונה שלמה על כל פיסת ארץ קדושה!

יבואו כאלה ויגידו "מה? על המולדת אתה מוכן למות ועל הקב"ה אתה לא!?"
כן! אני לא!! הקב"ה לא רוצה שניהרג על שמו..הוא נתן לנו דרך התורה איסור חד משמעי לא לפגוע בבריאה שלו נקודה.
ברוך גולדשטיין זצ"ל הי"ד לא נרצח על שמו של הקב"ה,הוא ידע שהולך להיות פרוגרום נגד יהודי קרית ארבע וחברון,וצה"ל לא הולך לעשות כלום בנוגע לפרוגרום.
הוא עשה את הפעולה הזאת למען יהודים אחרים,ברור שאין לעשות את אותה פעולה ככה סתם.המעשה שהוא עשה,זה מעשה מוצדק,ואין צורך לשפוט אותו,כי הוא הציל חיי יהודים.

הפרטיזנים שנלחמו למען יהודים בשואה חיסלו נאצים,בידיעה שהם יכולים למות.(היו גם יהודים ממש משוגעים שגינו את הפרטיזנים)
אותם ימנים שמגנים את הפעולה,כי זה הזיק תדמתית לימין בארץ,זה מראה כמו חשוב להם להיראות בתקשורת כאנשים טובים,מאשר לאחיהם היהודים.(זאת דעתי האישית)

אני מציע לך קצת לקרוא על אותו צדיק.
http://www.geocities.com/dr_b_goldstein/

ציטוט
יהודים שמתיישבים בקרית ארבע וחברון,לא מגיעה להם הגנה??
הם יהודים צדיקים,שצריכים לקבל צל"ש על עבודת הקודש שהם עושים שהם מתיישבים בחברון וקרית ארבע.הם נאמנים למולדת מכל ישראלי אחר,הלוואי שלכל היהודים תהיה נאמנות כמו לאותם יהודים,שהקב"ה ייברך אותם.הרב כהנא זצ"ל הי"ד נלחם למען יהדות ברית המועצות,הוא לא ידע מי נאמן לארץ ישראל ומי לא,הוא ידע שמיליון יהודים בסכנה,והוא היה מוכן לשלם בחייו למען המטרה הקדושה הזאת,אפילו שאחריזה הם יהיו נגדו.

« עריכה אחרונה: אוקטובר 03, 2007, 04:08:03 על ידי אֵיתָן »