כתב נושא: לגולה-בארץ  (נקרא 2021 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
לגולה-בארץ
« ב- : ספטמבר 09, 2007, 18:43:36 »
מכיוון שאתה מכיר טוב מאוד את התרבות-הערבית הייתי רוצה לבקש ממך להנחות אותי איך להתנהג עם האויב הערבי בכל-מיני מצבים אתה מסכים לספר ולפרט בבקשה?
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
לגולה-בארץ
« להגיב #1 ב- : ספטמבר 09, 2007, 22:41:01 »
מכיוון שאתה מכיר טוב מאוד את התרבות-הערבית הייתי רוצה לבקש ממך להנחות אותי איך להתנהג עם האויב הערבי בכל-מיני מצבים אתה מסכים לספר ולפרט בבקשה?
בס''ד

להלן מה שעושים שמאלנים כאשר אין להם מה להגיב , פשוט כותבים ש '' אינך ריאלי '' , והפקרת הציבור היהודי בידי אויב ערבי נאצי מתוחכם וצמא דמים '' זה ריאלי ! ''
הדבר פשוט לכאורה --מה עושים כאשר אויב מתוחכם חודר לפני ולפנים של המדינה שבה אתה חי? ומה עושים כשאויב תוקף אותך ברקטות לתוך הערים והישובים ? ( שאלות רטויריות)
התשובה לכך פשוטה ביותר --לסלק אותו מתוך המדינה , ואם ימשיך לתקוף מבחוץ --לחסל אותו טוטאלית !!
אינך צריך להיוולד בתוך אויב ערבי ( כמוני) בשביל להבין זאת !!יהי רצון שאף יהודי לא יסבול השפלה כזו )--אינני יכול להקנות לך במסגרת פורם הבנה מלאה בדרך חשיבתו של האויב הערבי הנאצי יש''ו , דתותיו , מנהגיו , והתחכום בו הוא פועל . את זה הינך רואה בחדשות היומיות , עקוב אחר המאמרים שכתבתי בפורם בעבר ותמצא שם המון דברים בנושא , כללתי שם כמעט את כל הדברים שיש לנהוג לפיהם על-מנת לגרום לו רתיעה ולהרחיקו מהערים ומהישובים היהודיים , מכיוון שגם מנהיגי השמאל הבולשביקי הנלוז אינם מסוגלים לרדת לתחכום הפוליטי והטאקטי של אויב בן עוולה זה ,מכיוון שלא חיו בתוכו ,הם מנסים לשנות את מהותו וזהו כיוון בלתי אפשרי , לפשר לדמות זאת לניסיון לגרום לעכבר שינבח כמו כלב , הרי שהאויב הערבי הנאצי יש''ו לא יוותר על מהותו ,דתו, מורשתו וצוואות מנהיגיו משחר התהוותו המטיפים לשנאת-ישראל והשמדתם ח''ו , הוא לא יעשה זאת למען שום שמאלני בולשביקי נלוז , אולם הוא משתמש בתחבולות בכדי לקנות את אנשי השמאל הנלוזים ומדינות העולם ,על-מנת לרכוש את אמונם בכדי שהם יעשו לו את העבודה , השמאל הנלוז עם אנשיו שנמצאים בתוך המדינה, והעולם מבחוץ כמו בית-המשפט העולמי בהאג , ארה''ב וארופה וכי''ב , זאת הוא עושה בתחבולות של הצגת חלק מהאוכלוסי'ה שלו כ '' מחנות פליטים '' והכל מבויים בצורה מאד משכנעת למי שלא מכיר אותו מקרוב, ועוד שמשסה את נעריו באוכלוסי'ה יהודית למען ביצוע מעשי נבלה כגון אונס בנות והורדתן לזנות ר''ל למען השפל את העם היהודי, רצח ,שוד וביזה ,גניבות מתוחכמות שמתואמות בצורה לחוק המקומי שכן החוק שלא בנוי לגנבים מתוחכמים כאלה איננו מסוגל לאכוף אותם,ונשאר חסר-אונים מולם , ועוד דברים שפירטתי במאמרי הקודמים שאין לי כאן מקום לפרט הכל ( אני מציע לך לקרוא בעיון את מאמרי הקודמים , בחלקם השקעתי המון זמן ומחשבה לכלול את כל הדברים)  , אולם הסיכום פשוט: זהו אויב אכזרי ומתוחכם שלא בוחל בשום תחבולה ובשום מעשה נבלה אחר בכדי לבצע את זדונותיו כנגד העם-היהודי, ולא יחדול עד טיפת הדם האחרונה-והוא אכן מצהיר על-כך בראש חוצות (אלא שהתשקורת השמאלנית הבולשביקית הישראלית מצנזרת זאת), ואין לו תקנה לחיות עם שום עם אחר , הוכיחה זאת ההסטורי'ה ,וממשיכות החדשות להוכיח זאת כיום .
                                                                       בתקוה שהצלחתי לענות לשאלותך . הקב''ה יכרית את כל אוייבי ושונאי-ישראל וישלח לנו גואל-צדק בב''א .                                       

הגולה בארץ :smil037:

« עריכה אחרונה: ספטמבר 09, 2007, 22:53:29 על ידי הגולה בארץ »
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''