כתב נושא: מה זה השטויות האלה?  (נקרא 13859 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק sinai

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • תמיד נזכור אותך סיני אהובתנו
מה זה השטויות האלה?
« ב- : אוגוסט 26, 2007, 13:00:57 »
http://jtf.org/forum_hebrew/index.php?topic=8057.0 אני אבחר באיזה מילים אני רוצה להשתמש ולא אתם

מנותק Eternal

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
מה זה השטויות האלה?
« להגיב #1 ב- : אוגוסט 26, 2007, 13:05:23 »
תבין שבכך שאנו משתמשים במילה "פלסטינים" אנו משקרים לעצמנו.

פעם בעיתונים לא רשמו פלסטינים אלא מקומיים.
למשל, צעיר מקומי נהרג מפעולת צה"ל.

אנא אל תכעס, פשוט ציית לחוקי הפורום.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
מה זה השטויות האלה?
« להגיב #2 ב- : אוגוסט 26, 2007, 13:24:19 »
כשאתה מישתמש במילה הזותי אתה מפיץ את התעמולה הערבית.
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מה זה השטויות האלה?
« להגיב #3 ב- : אוגוסט 26, 2007, 13:30:19 »
להיפך, כאשר הוא משתמש במילה הזאת אנו יכולים להוכיח לו שאין פלסטינים, וכך גם אנשים שעדיין לא השתמשו בה, אך התכוונו לעשות זאת, הבינו את השקר, בנוסף, צריך לתת לשמאלנים (סיני, איני רומז אתה שמאלני חלילה) להשתמש במונחיהם בכדי לקיים דיון הוגן ככל האפשר .

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
מה זה השטויות האלה?
« להגיב #4 ב- : אוגוסט 26, 2007, 13:33:59 »
להיפך, כאשר הוא משתמש במילה הזאת אנו יכולים להוכיח לו שאין פלסטינים, וכך גם אנשים שעדיין לא השתמשו בה, אך התכוונו לעשות זאת, הבינו את השקר, בנוסף, צריך לתת לשמאלנים (סיני, איני רומז אתה שמאלני חלילה) להשתמש במונחיהם בכדי לקיים דיון הוגן ככל האפשר .

אילו לא הבנתה המילה היא "פלסטינים".
ואין דבר כזה.
ושימוש במילה זות זה רק משרת את התעמולה של האויב.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
מה זה השטויות האלה?
« להגיב #5 ב- : אוגוסט 26, 2007, 14:07:30 »
http://jtf.org/forum_hebrew/index.php?topic=8057.0 אני אבחר באיזה מילים אני רוצה להשתמש ולא אתם
בס''ד

'' קרא לצורר בשמו !!!''  = האויב הערבי הנאצי , ואת השם הזה הוא ישמח לקבל מהסיבות הנ''ל:
 1) מודה שהוא אויב ,הן בהתבטאויות והן במעשים.
 2) ערבי = זהו מוצאו יש''ו.
 3) נאצי = מעריץ את הנאצים ,ואת חאג' אמין אלחוסייני יש''ו ,הוא ידידו הקרוב שלל אדולף היטלר יש''ו והמופתי של העיר ירושלים בתקופתו .
כל העובדות ההסטוריות מובילות לשם הנ''ל , והאויב הערבי הנאצי יש''ו אף מתגאה בהן,אולם, מכיוון שרוצה לרכוש אהדה בעולם ,כלפי-חוץ בלבד ,אולי יסתייג מהכינוי '' נאצי '' , אולם בתוך קהלו יתגאה גם בו !!
יכריתהו הקב''ה במהרה , וימחהו  מתחת שמי השמים בזכות שו-כן ע-ד וקד-וש ש-מו אכי''ר   

הגולה בארץ :smil037:                                   
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

Aaron

• אורח
מה זה השטויות האלה?
« להגיב #6 ב- : אוגוסט 26, 2007, 16:57:04 »
אתה תיהיה נאמן לחוקי הפורום ותנהג לפי החוקים.

אם יש "פלסטינים" אז אין ישראל אלא יש "פלסטין". כשאתה משתמש במילה "פלסטינים" אתה בעצם יורק על התנ"ך, אתה שולל את קיומה של ארץ ישראל, ומצדיק את קיומו של עם "פלסטיני" שאדמתו היא "פלסטין". פעם הערבים האלה טענו שהם חלק מסוריה הדרומית, אחרי שהשקר הזה לא עבד, הם החליטו שהם "פלסטינים" ואם אתה קונה את השקר הזה, אתה צריך להתבייש ולתקן את עצמך. הבעיה היא אצלך, לא אצלינו, אתה מתעצבן עלינו שאנחנו מאמינים בקיומה של ארץ ישראל ובעם ישראל? זה עצוב.

אנחנו פורום כהניסטי ולא נשרת את התעמולה הערבית המוסלמית הנאצית, שמטרת היא להשמיד אותנו.

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מה זה השטויות האלה?
« להגיב #7 ב- : אוגוסט 26, 2007, 17:01:13 »
אהרון, מטרתנו היא לאחד את עם ישראל ולא להיות פורום מגזרי, כל האירגונים המגזריים נכשלו כישלון חמור, אל לנו לחזור על הטעות הזו .

מנותק פּז

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מה זה השטויות האלה?
« להגיב #8 ב- : אוגוסט 26, 2007, 17:07:21 »
אהרון, מטרתנו היא לאחד את עם ישראל ולא להיות פורום מגזרי, כל האירגונים המגזריים נכשלו כישלון חמור, אל לנו לחזור על הטעות הזו .
אני מסכים עם מה שאתה אומר, אין צורך שהפורום הזה יהיה מעונו של מיגזר מסוים ומוגדר, אך בכל אופן, זהו פורום ימני-יהודי בהגדרתו, ולכן, השימוש במילה "פלסטינים" מצונזר, כפי שמצונזרות קללות, משום שמילה זו בהגדרתה ובמשמעותה לא מתאימה לפורום הזה.

מנותק sinai

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
מה זה השטויות האלה?
« להגיב #9 ב- : אוגוסט 26, 2007, 17:23:35 »
אתה תיהיה נאמן לחוקי הפורום ותנהג לפי החוקים.

אם יש "פלסטינים" אז אין ישראל אלא יש "פלסטין". כשאתה משתמש במילה "פלסטינים" אתה בעצם יורק על התנ"ך, אתה שולל את קיומה של ארץ ישראל, ומצדיק את קיומו של עם "פלסטיני" שאדמתו היא "פלסטין". פעם הערבים האלה טענו שהם חלק מסוריה הדרומית, אחרי שהשקר הזה לא עבד, הם החליטו שהם "פלסטינים" ואם אתה קונה את השקר הזה, אתה צריך להתבייש ולתקן את עצמך. הבעיה היא אצלך, לא אצלינו, אתה מתעצבן עלינו שאנחנו מאמינים בקיומה של ארץ ישראל ובעם ישראל? זה עצוב.

אנחנו פורום כהניסטי ולא נשרת את התעמולה הערבית המוסלמית הנאצית, שמטרת היא להשמיד אותנו.

אתם חולי נפש אם אתם באמת חושבים שאתם תקבעו לגולשים מה לחשוב ומה להגיד. חחחח ככה אתם מתכננים להצליח?! הצחקתם אותי! להכתיב לאנשים מה לחשוב ומה להגיד?
אתם מדברים על בולשביקים? אתם בעצמכם בולשביקים. אם התחלתי להתעניין ברעיונות שלכם ברצינות ורציתי לתמוך בכם אז הקטע ההזוי הזה לגמרי הוריד לי את העניין ממכם.
אתה ידוע מה מצידי תחסום אותי "מנהל מפחיד". אבל אני אחליט אם לקרוא לפלסטינים פלסטינים או ערבים ולא אתה! דביל!
« עריכה אחרונה: אוגוסט 26, 2007, 17:24:45 על ידי sinai »

מנותק sinai

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
מה זה השטויות האלה?
« להגיב #10 ב- : אוגוסט 26, 2007, 17:28:54 »

חוקי הפורום?? תראה לי איפה זה כתוב פה?!?!

ציטוט
תנאי שימוש בפורומים

מסמך זה נכתב בלשון זכר, אך מכוון לשני המינים

אתר הפורומים של הימין האמיתי נועד לתת חופש ביטוי להבעת דעות באופן חופשי ופתוח
על מצבה ועתידה של ארץ ישראל שנשלטת (נכון להיום), בידי מנהיגים תבוסתניים ושמאלניים.
יחד עם זאת, האתר והפורום של תנועת הימין האמיתי פועלים בהתאם לחוקי מדינת ישראל ומוסדותיה,
גם אם אין אנו מסכימים עם חלקם, שמנו לנו למטרה לפעול עפ"י כללי המשחק הבולשביקים שנכפו עלינו כיהודים בארצנו,
בתקווה ובשאיפה לשנותם יום אחד כמפלגת שלטון באופן דמוקרטי חוקי וצודק אשר ישרת את האינטרסט היהודי בארץ ישראל מעל ולפני הכל.

הנכם מוזמנים להשתתף בפורומים להכיר אנשים רבים כמוכם,
להפנות שאלות לחיים בן פסח גיל אברהם ואחרים וכמובן, ולהביע את דעותיכם בחופשיות.

השימוש בפורומים כפוף להסכמתך לתנאים שנקבעו על ידי הנהלת הפורומים.
אם בחרת להשתמש בפורומים, אתה מצהיר בזאת שהנך מסכים לכל התנאים והמגבלות אשר מפורטים להלן:

• אין לפרסם קריאות להסתה ו\או פגיעה פיזית באדם או קבוצה כלשהיא ו\או כל עבירה אחרת הנוגדת את חוקי מדינת ישראל
בין אם בכתב, או אמצעי מולטימדיה כלשהוא כגון תמונה סרט או קובץ שמע - זכרו! חוקים אלה מחייבים אותנו להשמע להם על מנת שנוכל להיות תנועה המונית בישראל.

• אין לפרסם באתר כל תוכן אשר הינו הפרה של זכויות יוצרים, או אשר מעודד הפרה שכזו, כגון (אך לא רק):
קישורים לתוכן לא חוקי (משחקים, שירים, סרטים וכדו'), או לאתרים המכילים תוכן כנ"ל, הסברים כיצד לפרוץ לתוכנות, וכדו'.

• אין לפרסם בפורומים השונים. "פרסום" (ספאם) שכולל, בין השאר, כל קישור לאתרים חיצוניים, מוצרים ומיזמים מסחריים.

• בהחלט אין להציף בפורומים! הצפה הינה פתיחה של מספר אשכולות הנוגעים לאותו נושא, בין אם הם נפתחים באותו הפורום,
או במספר פורומים שונים (יש לפרסם את ההודעה בפורום הנוגע לה בלבד)!

• יש לשמור על תרבות הדיבור. אין לקלל,להעליב, לפגוע או לאיים על גולש אחר - גולשים שירצו לפנות למנהלים יוכלו לעשות כך בהודעה פרטית.

• אין לפרסם הודעות הנוגעות לגולש אחר בפורום. ניתן לפנות אל הגולש בהודעה פרטית או באי-מייל,
אם הוא חסם אפשרויות אלה, פירוש הדבר שאין הוא רוצה שיפנו אליו. כבדו את רצונו. בכל מקרה חריג ניתן לפנות למנהל בהודעה פרטית בלבד.

• חובה לתת כותרת רלוונטית לתוכן המפורסם בתוך האשכול. כותרת שמנוסחת על מנת לנסות לגרום לגולשים להיכנס לאשכול
למרות שתוכן האשכול אינו מה שמצויין בכותרת, עשוייה לגרום לנעילה או מחיקת האשכול. יש להמנע לחלוטין מכותרות בסגנון "צריך עזרה!!!", "כנסו מהר!!!" וכדו'.

• בטחון שדה: אין לפרסם באתר מידע מסווג, מכל סיווג שהוא (כלומר "מוגבל" ומעלה), ואין לפרסם מידע אשר חל עליו צא"פ (צו איסור פרסום).
אם אינכם יודעים אם מידע מותר בפרסום או לא, יש לשאול את מנהלי הפורום בהודעה פרטית והם יבררו את הנושא עם מי שהוסמך לענות על השאלה.
זכרו! אם יש ספק - אין ספק - לא מפרסמים!

• המידע המפורסם בפורומים מפורסם על אחריות המפרסם בלבד.
אתר "הימין האמיתי" מסיר מעצמו כל אחריות שהיא בנוגע לפרסומים אשר פורסמו על ידי הגולשים באתר.

• מנהלי פורום "הימין האמיתי" שומרים לעצמם את הזכות למחוק או לערוך את תוכנן של הודעות בעת הצורך עפ"י שיקולם,
וכמו כן להעביר הודעות או דיונים למיקומם הרלוונטי באם לא נעשה כך. מנהלי הפורום ינעלו או יסירו, באופן מוחלט או חלקי,
הודעות הנראות להם לא לגיטימיות. המנהלים אינם מחוייבים לנמק כל החלטה בעניין זה.

• צוות האתר והפורום של הימין האמיתי מסיר מעליו כל אחריות על נזק כלשהו שעשוי להיגרם כתוצאה משימוש בו.
פעילות האתר והמידע המצוי בו לא ישמשו לתביעה מכל סוג כלפי הנהלת האתר וצוותו.

• פרטי הכותבים לא ישמשו להפצת פרסומת מסחרית ישירה, עקיפה, או מרומזת, או להטרדה מכל סוג.
גולש שיתפס כשהוא משתמש בפרטי גולשים כגון אימייל, ותיבת הודעות אישית לצורך פרסום לא רצוי יורחק מהפורום ללא התראה.

• הנהלת האתר מכבדת את זכותם של המשתמשים לשמור על אלמוניותם ולהציג עצמם בכינויים במקום בשמם האמיתי.
עם זאת,יש לבחור כינוי אחד בלבד ולהשתמש בעקביות. אין להרשם או לשלוח הודעות בשמות או כינויים שונים.

• הנהלת הפורומים אינה אחראית לפרטיות מידע המשתמש. על הגולשים לזכור שכל מידע גלוי,
דינו להיות מידע ציבורי ועליהם לנקוט בשיקול דעת בזמן ההחלטה לחלוק כל מידע אישי.

• מערכת הפורומים עלולה להכיל קישורים לאתרים חיצוניים ולקבצים.
אין להנהלת הפורומים שליטה על התוכן ואיננו יכולים לוודא שהנ"ל לא יהיה פוגע מזיק או מעורר התנגדות.
אנו, בכל מקרה, נסיר קישורים לתכנים שאנו מוצאים לא ראויים, לכשנהיה מודעים אליהם.

כל תנאי השימוש המצויינים לעיל כפופים לשינויים בכל עת, ללא התראה מראש.
המשך השימוש בפורומים מהווה הסכמה לתנאים המפורסמים בו במועד השימוש, ומחובת הגולש לבדוק אם, ומתי, השתנו התנאים.
כל הפרה של אחד או יותר מסעיפי תנאי הרישום עלול להוביל למחיקה\נעילה של הודעה אחת אויותר של המשתמש ו\או השעיית\מחיקת חשבונו בפורומים.

אם נתקלתם בבעיה בעת הרישום לפורום
אנא שלחו מייל לכתובת הזו בצירוף הבעיה:

[email protected]

בברכה,
הנהלת מערכת הפורומים של הימין האמיתי.

אני ימני מאוד מאוד אבל אני לא יתן לאף אחד להגיד לי מה לחשוב ומה להגיד!

מנותק Eternal

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
מה זה השטויות האלה?
« להגיב #11 ב- : אוגוסט 26, 2007, 17:43:30 »

חוקי הפורום?? תראה לי איפה זה כתוב פה?!?!

ציטוט
תנאי שימוש בפורומים

מסמך זה נכתב בלשון זכר, אך מכוון לשני המינים

אתר הפורומים של הימין האמיתי נועד לתת חופש ביטוי להבעת דעות באופן חופשי ופתוח
על מצבה ועתידה של ארץ ישראל שנשלטת (נכון להיום), בידי מנהיגים תבוסתניים ושמאלניים.
יחד עם זאת, האתר והפורום של תנועת הימין האמיתי פועלים בהתאם לחוקי מדינת ישראל ומוסדותיה,
גם אם אין אנו מסכימים עם חלקם, שמנו לנו למטרה לפעול עפ"י כללי המשחק הבולשביקים שנכפו עלינו כיהודים בארצנו,
בתקווה ובשאיפה לשנותם יום אחד כמפלגת שלטון באופן דמוקרטי חוקי וצודק אשר ישרת את האינטרסט היהודי בארץ ישראל מעל ולפני הכל.

הנכם מוזמנים להשתתף בפורומים להכיר אנשים רבים כמוכם,
להפנות שאלות לחיים בן פסח גיל אברהם ואחרים וכמובן, ולהביע את דעותיכם בחופשיות.

השימוש בפורומים כפוף להסכמתך לתנאים שנקבעו על ידי הנהלת הפורומים.
אם בחרת להשתמש בפורומים, אתה מצהיר בזאת שהנך מסכים לכל התנאים והמגבלות אשר מפורטים להלן:

• אין לפרסם קריאות להסתה ו\או פגיעה פיזית באדם או קבוצה כלשהיא ו\או כל עבירה אחרת הנוגדת את חוקי מדינת ישראל
בין אם בכתב, או אמצעי מולטימדיה כלשהוא כגון תמונה סרט או קובץ שמע - זכרו! חוקים אלה מחייבים אותנו להשמע להם על מנת שנוכל להיות תנועה המונית בישראל.

• אין לפרסם באתר כל תוכן אשר הינו הפרה של זכויות יוצרים, או אשר מעודד הפרה שכזו, כגון (אך לא רק):
קישורים לתוכן לא חוקי (משחקים, שירים, סרטים וכדו'), או לאתרים המכילים תוכן כנ"ל, הסברים כיצד לפרוץ לתוכנות, וכדו'.

• אין לפרסם בפורומים השונים. "פרסום" (ספאם) שכולל, בין השאר, כל קישור לאתרים חיצוניים, מוצרים ומיזמים מסחריים.

• בהחלט אין להציף בפורומים! הצפה הינה פתיחה של מספר אשכולות הנוגעים לאותו נושא, בין אם הם נפתחים באותו הפורום,
או במספר פורומים שונים (יש לפרסם את ההודעה בפורום הנוגע לה בלבד)!

• יש לשמור על תרבות הדיבור. אין לקלל,להעליב, לפגוע או לאיים על גולש אחר - גולשים שירצו לפנות למנהלים יוכלו לעשות כך בהודעה פרטית.

• אין לפרסם הודעות הנוגעות לגולש אחר בפורום. ניתן לפנות אל הגולש בהודעה פרטית או באי-מייל,
אם הוא חסם אפשרויות אלה, פירוש הדבר שאין הוא רוצה שיפנו אליו. כבדו את רצונו. בכל מקרה חריג ניתן לפנות למנהל בהודעה פרטית בלבד.

• חובה לתת כותרת רלוונטית לתוכן המפורסם בתוך האשכול. כותרת שמנוסחת על מנת לנסות לגרום לגולשים להיכנס לאשכול
למרות שתוכן האשכול אינו מה שמצויין בכותרת, עשוייה לגרום לנעילה או מחיקת האשכול. יש להמנע לחלוטין מכותרות בסגנון "צריך עזרה!!!", "כנסו מהר!!!" וכדו'.

• בטחון שדה: אין לפרסם באתר מידע מסווג, מכל סיווג שהוא (כלומר "מוגבל" ומעלה), ואין לפרסם מידע אשר חל עליו צא"פ (צו איסור פרסום).
אם אינכם יודעים אם מידע מותר בפרסום או לא, יש לשאול את מנהלי הפורום בהודעה פרטית והם יבררו את הנושא עם מי שהוסמך לענות על השאלה.
זכרו! אם יש ספק - אין ספק - לא מפרסמים!

• המידע המפורסם בפורומים מפורסם על אחריות המפרסם בלבד.
אתר "הימין האמיתי" מסיר מעצמו כל אחריות שהיא בנוגע לפרסומים אשר פורסמו על ידי הגולשים באתר.

• מנהלי פורום "הימין האמיתי" שומרים לעצמם את הזכות למחוק או לערוך את תוכנן של הודעות בעת הצורך עפ"י שיקולם,
וכמו כן להעביר הודעות או דיונים למיקומם הרלוונטי באם לא נעשה כך. מנהלי הפורום ינעלו או יסירו, באופן מוחלט או חלקי,
הודעות הנראות להם לא לגיטימיות. המנהלים אינם מחוייבים לנמק כל החלטה בעניין זה.

• צוות האתר והפורום של הימין האמיתי מסיר מעליו כל אחריות על נזק כלשהו שעשוי להיגרם כתוצאה משימוש בו.
פעילות האתר והמידע המצוי בו לא ישמשו לתביעה מכל סוג כלפי הנהלת האתר וצוותו.

• פרטי הכותבים לא ישמשו להפצת פרסומת מסחרית ישירה, עקיפה, או מרומזת, או להטרדה מכל סוג.
גולש שיתפס כשהוא משתמש בפרטי גולשים כגון אימייל, ותיבת הודעות אישית לצורך פרסום לא רצוי יורחק מהפורום ללא התראה.

• הנהלת האתר מכבדת את זכותם של המשתמשים לשמור על אלמוניותם ולהציג עצמם בכינויים במקום בשמם האמיתי.
עם זאת,יש לבחור כינוי אחד בלבד ולהשתמש בעקביות. אין להרשם או לשלוח הודעות בשמות או כינויים שונים.

• הנהלת הפורומים אינה אחראית לפרטיות מידע המשתמש. על הגולשים לזכור שכל מידע גלוי,
דינו להיות מידע ציבורי ועליהם לנקוט בשיקול דעת בזמן ההחלטה לחלוק כל מידע אישי.

• מערכת הפורומים עלולה להכיל קישורים לאתרים חיצוניים ולקבצים.
אין להנהלת הפורומים שליטה על התוכן ואיננו יכולים לוודא שהנ"ל לא יהיה פוגע מזיק או מעורר התנגדות.
אנו, בכל מקרה, נסיר קישורים לתכנים שאנו מוצאים לא ראויים, לכשנהיה מודעים אליהם.

כל תנאי השימוש המצויינים לעיל כפופים לשינויים בכל עת, ללא התראה מראש.
המשך השימוש בפורומים מהווה הסכמה לתנאים המפורסמים בו במועד השימוש, ומחובת הגולש לבדוק אם, ומתי, השתנו התנאים.
כל הפרה של אחד או יותר מסעיפי תנאי הרישום עלול להוביל למחיקה\נעילה של הודעה אחת אויותר של המשתמש ו\או השעיית\מחיקת חשבונו בפורומים.

אם נתקלתם בבעיה בעת הרישום לפורום
אנא שלחו מייל לכתובת הזו בצירוף הבעיה:

[email protected]

בברכה,
הנהלת מערכת הפורומים של הימין האמיתי.

אני ימני מאוד מאוד אבל אני לא יתן לאף אחד להגיד לי מה לחשוב ומה להגיד!
איזה דרמה קווין.
מה לקחת את כל כך קשה?
אתה רוצה לספר לנו משהו?

לפני שבכלל באת לפה, כל הפורום התאסף והחליט החלטה שהייתה מקובלת על כולם.
אז תכבד את ההחלטה שלנו, במקום להיות פרנואיד ולחשוב שאנו כופים עליך דברים.

במקום ללכת בדרכי השמאל ולהשתמש בביטואים שלהם ובשפה שלהם, תלך בדרכך שלך.
אני בטוח שאתה יודע שאין עם כזה, אז מה הטעם להמשיך לקרוא להם כך.
ברגע שנצא מתוך נקודת הנחה שאין דבר כזה עם פלסטיני, אז אנחנו מוכנים להתמודד מול כל העולם.

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מה זה השטויות האלה?
« להגיב #12 ב- : אוגוסט 26, 2007, 18:28:33 »
סיני צודק במאה אחוז .

מנותק oferst

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מה זה השטויות האלה?
« להגיב #13 ב- : אוגוסט 26, 2007, 19:06:14 »
דבר ראשון אף אחד לא אומר לגולשים מה לחשוב.
דבר שני החוק הזה הוסכם ע"י רוב חברי הפורום, ככה שאתה לא יכול להתלונן.

ודבר אחרון גם בדמוקרטיה יש חוקים, אולי אתה מעדיף אנארכיה שבה כל אחד יאמר ויעשה מה שבא לו?

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מה זה השטויות האלה?
« להגיב #14 ב- : אוגוסט 26, 2007, 19:14:09 »

ודבר אחרון גם בדמוקרטיה יש חוקים, אולי אתה מעדיף אנארכיה שבה כל אחד יאמר ויעשה מה שבא לו?
ממתי בדמוקרטיה אסור לומר שם של "עם" או שם של עם ?

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
מה זה השטויות האלה?
« להגיב #15 ב- : אוגוסט 26, 2007, 19:22:08 »

הבנת הנִקרא.

א'.

ציטוט
מתי אין ברירה [= מתי כן מותר להשתמש במילה הנ"ל] ?

למשל כשהמילה באה במסגרת ציטוט ממקור כלשהו,
או אם רוצים להשתמש בה דווקא כדי להסביר באמצעוּתהּ את מוּפרכוּתהּ ואת אבסורדיוּתהּ.

ב'.

ציטוט
הבהרה: הדברים הבאים מכוּונים אך-רק לחברי הקהילה המקומית [= משמע לא חל על יריבים פוליטיים].

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מה זה השטויות האלה?
« להגיב #16 ב- : אוגוסט 26, 2007, 19:25:11 »
הבנת הנקרא :
"אתם חולי נפש אם אתם באמת חושבים שאתם תקבעו לגולשים מה לחשוב ומה להגיד. חחחח ככה אתם מתכננים להצליח?! הצחקתם אותי! להכתיב לאנשים מה לחשוב ומה להגיד?
אתם מדברים על בולשביקים? אתם בעצמכם בולשביקים. אם התחלתי להתעניין ברעיונות שלכם ברצינות ורציתי לתמוך בכם אז הקטע ההזוי הזה לגמרי הוריד לי את העניין ממכם.
אתה ידוע מה מצידי תחסום אותי "מנהל מפחיד". אבל אני אחליט אם לקרוא לפלסטינים פלסטינים או ערבים ולא אתה! דביל!"

O0

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
מה זה השטויות האלה?
« להגיב #17 ב- : אוגוסט 26, 2007, 19:25:49 »
אנו נותנים שמאלניים כמו TAREN וSSN לכתוב פה, למרות שדיבריהם מגעילים ובוגדניים. כי אנו רוצים לאמן את הנוער שלנו בעימותים עם בוגדים כאלה.

סיני, אם אתה רוצה להשתמש במונח השיקרי והאנטי יהודי "פלסטינים", אני סבור שצריך לתת לך לעשות זאת בתנאי שתבין שחברינו יתווכחו איתך על מנת להוכיח שמילה כוזבת זו עושה נזק עצום לעם ישראל. אם גולש כמו סיני רוצה לומר משהו שמשרת את האוייב הערבי הנאצי (אולי לא בכוונה זדונית אלא מחוסר ידע בנושא), בסדר שיאמר זאת, אבל שהוא ידע שיש לחברים שלנו את הזכות ואפילו את החובה להתווכח על הדבר.

אילו סיני היה פונה אלינו בעניין בכבוד, הייתי אומר לו זאת. לא שאני מקבל את המונח הערבי הנאצי הזה ח''ו, כי אין למונח המרושע הזה שום לגיטימיות. אולם אנו כן נותנים אנשים לומר דברים שיקריים על מנת להפריך את השקר.

אך סיני עשה משהו לא מקובל: הוא העליב את המנהלים שלנו באופן אישי. הוא קרא לפחות אחד מהם "דביל". זה לא מקובל עלי. אף אחד לא העליב את סיני, והוא מייד התחיל עם יחס מזלזל ומעליב.

לכן, אני מצפה שסיני יתנצל על שהוא קרא למנהל "דביל". אם הוא יעשה זאת, נוכל להתווכח אם יש "פלסטינים" אם לאו. אולם בלי עלבונות אישיים.

מנותק oferst

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מה זה השטויות האלה?
« להגיב #18 ב- : אוגוסט 26, 2007, 19:26:55 »

בדמוקרטיה צריך לציית לחוקים, ומכיוון שהחוק קיבל לגיטימציה ע"י רוב הפורום הוא התקבל וצריך לציית לו אלא אם כן מדובר ביריב פוליטי.

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מה זה השטויות האלה?
« להגיב #19 ב- : אוגוסט 26, 2007, 19:29:13 »

בדמוקרטיה צריך לציית לחוקים, ומכיוון שהחוק קיבל לגיטימציה ע"י רוב הפורום הוא התקבל וצריך לציית לו אלא אם כן מדובר ביריב פוליטי.
אחד הערכים הראשוניים של דמוקרטיה הוא ערך חופש הביטוי, כל צנזורה של מילים מסוימות וכדומה מבטלת את התואר של "דמוקרטיה" .

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
מה זה השטויות האלה?
« להגיב #20 ב- : אוגוסט 26, 2007, 19:30:14 »
אני מסכים עם מה שאתה אומר, אין צורך שהפורום הזה יהיה מעונו של מיגזר מסוים ומוגדר, אך בכל אופן, זהו פורום ימני-יהודי בהגדרתו, ולכן, השימוש במילה "פלסטינים" מצונזר, כפי שמצונזרות קללות, משום שמילה זו בהגדרתה ובמשמעותה לא מתאימה לפורום הזה.

:V:  :V:  :V:

מנותק oferst

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מה זה השטויות האלה?
« להגיב #21 ב- : אוגוסט 26, 2007, 19:31:00 »

אחד הערכים הראשוניים של דמוקרטיה הוא ערך חופש הביטוי, כל צנזורה של מילים מסוימות וכדומה מבטלת את התואר של "דמוקרטיה" .
גם אם נעזוב את הדמוקרטיה, זהו החוק בפורום וכולם הסכימו עליו.
בשביל מה יש חוקים אלא כדי לקיימם?

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
מה זה השטויות האלה?
« להגיב #22 ב- : אוגוסט 26, 2007, 19:33:51 »
זו פורום לא מדינה.
בפורום אף פעם אין דמוקרטיה אמתית.
מה מנהלים יצתרכו את אישור החברים כדי לפעול ומדי 4 שנים יהיוא כאן בחירות?
 :2funny:

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מה זה השטויות האלה?
« להגיב #23 ב- : אוגוסט 26, 2007, 19:37:14 »

גם אם נעזוב את הדמוקרטיה, זהו החוק בפורום וכולם הסכימו עליו.
בשביל מה יש חוקים אלא כדי לקיימם?
סליחה, אבל אני לא תומך צנטרליזם דמוקרטי מאחר ואנחנו שואפים לאחד את כל עם ישראל, כל עם ישראל ישתתף בבחירה הזו, אנחנו לא עם ישראל, אנחנו חלק ממנו, חייבת להיות דמוקרטיה, בנוסף, אסור לנו לצנזר מילים, רק קללות .

ציטוט
זו פורום לא מדינה.
בפורום אף פעם אין דמוקרטיה אמתית.
מה מנהלים יצתרכו את אישור החברים כדי לפעול ומדי 4 שנים יהיוא כאן בחירות?
נכון, אבל זכותו של כל אחד לומר איזה מילים שהוא רוצה, וחוץ מזה, התהדרנו באי-חסימה, צנזורה וכו', אז אני חושב שאפשר גם לא לצנזר מילים כמו פלסטיני ופלסשתינאים .

מנותק oferst

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מה זה השטויות האלה?
« להגיב #24 ב- : אוגוסט 26, 2007, 19:37:37 »
אני מצטער אם הבנתם אותי לא נכון.
אם הפורום דמוקרטיה או לא, זה בכלל לא העניין!
העניין הוא שחוק הוא חוק וחוק חייבים לקיים, בנאדם יכול לבוא ולומר שהוא לא מסכים ולמחות, אבל לבוא ולומר "אני מצפצף על החוקים ואני לא אקיים אותם כי אני לא מסכים איתם" זה כבר סיפור שונה לגמרי! ועל זה אני מדבר!
« עריכה אחרונה: אוגוסט 26, 2007, 19:38:18 על ידי oferst »