כתב נושא: צריך עזרה בתגובה  (נקרא 2294 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק משה_77

• moshe_77 לשעבר
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא חי!
צריך עזרה בתגובה
« ב- : אוגוסט 14, 2007, 15:28:23 »
שלום לכולם..!

האתאיסט הידוע מפליקס שכבר הספקתם לראות מה הוא מעלה לפליקס כתב לי תגובת העתק הדבק מבלדד השוחי האיש מנענע שכתב על מוות קליני...זה מה שהאתאיסט העתיק לי משם

"ההנחה היא שאם התורה היא דבר האל, אז הוא בטח הטמין בה מסרים חבויים. הרי הוא לא באמת רצה שנבין מה הוא אומר, ובשביל להעביר לנו את כל הידע האנושי, הוא היה צריך לכתוב ספר דחוס במיוחד, מלא ברמזים ובמסרים מוצפנים

האם זו הוכחה לאמיתותה של התורה, או סתם צירוף-מקרים? התומכים טוענים שההסתברות למציאותם של צפנים כאלו בטקסט אחר היא אפסית, וששינוי של אות פה ושם יקלקל את הצופן לגמרי. אבל הרי אפילו לספר התורה יש כמה נוסחים מקובלים, ואף-אחד מהם לא שרד במדויק את אלפי השנים שעברו עליו.

מתמטיקאים שחקרו את הנושא גילו שבכל טקסט ארוך דיו, גם אם הוא נכתב בידי אדם, יש הסתברות גבוהה ל"הודעות" מהסוג הזה. עם קצת מרווח לפרשנות, ועם קצת בורות של הקהל במתמטיקה, ניתן להפיק ניסים ונפלאות. אפילו דורון ויצטום עצמו, ברגע של בלבול, מצא צפנים רשומים בספרי הנביאים, אלו שאפילו לפי המסורת נכתבו בידי בשר-ודם.

הרב ויצטום גם הופיע בטלויזיה וערך "ניסוי אובייקטיבי" של מציאת שמות מחנות השמדה בתורה. לטענתו, הסיכוי שהשמות ימצאו שם באקראי הוא אחד למליון. מומחים חיצוניים חישבו את ההסתברות בעצמם והגיעו לתוצאה של קצת פחות מאחת לשלוש.

דרוזנין, מצידו, הודיע שכשמבקריו יצליחו למצוא הודעה על רצח של ראש-ממשלה בספר "מובי דיק" הוא יאמין להם. המתמטיקאי ברנדן מקיי (McKay) נענה לאתגר ומצא במובי דיק רמזים לא רק לרצח רבין, אלא גם לרציחתם של גאנדי, טרוצקי, מרטין לות`ר קינג, ג`ון קנדי, לינקולן, ועוד כמה מנהיגים חשובים. את תגובתו של דרוזנין לגילויים לא ניתן היה להשיג מאז.

קבוצה של נוצרים זריזים גילתה בשנת 1999 אזהרות מפני אירועים שונים גם בברית החדשה – אחד הספרים המשוקצים בעולם לפי היהדות. את רצח נשיא ארה"ב ג`ון פ קנדי, למשל, הם מצאו בדילוגי אותיות דווקא באחד התרגומים של הספר לאנגלית.

האשמה נוספת נגד המדלגים היא שהם מחליטים על דעת עצמם כיצד לאיית מלים ושמות, אילו מלים להכליל בניסוי וכיצד לפרש אותן. בניסוי שחיפש שמות של עצים בחלק מספר בראשית שמתאר את גן-העדן, נמצא שהחוקרים לא התייחסו בדיוק לחלק הנכון, ושהם החליטו שחיטה, למשל, היא עץ.

הצופן התנ"כי הוא תופעה הסתברותית פשוטה. ניתן ללמוד ממנו הרבה - אבל בעיקר על נפשו של המחפש. דילוגי אותיות הם עיוות של הטקסט, ובעזרתם ניתן למצוא הודעות אפיקורסיות למהדרין גם בתורה עצמה.

השאלה היחידה עמה אנו נשארים, היא האם "חכמי הצופן" סתם טועים , או שהם שרלטנים המנצלים את האמונה כדי לצבור ממון ותהילה. אחרי הכל, אין צורך בדילוגים ובהתחכמויות כדי לקרוא בתורה: "מדבר-שקר תרחק" (שמות, כ"ג, ז`).

אבל את התשובה לשאלה הזו תאלץ למצוא בעצמך."

אשמח אם מישהו יכתוב פה תגובה ואני יענה לו באותו סרטון שבו הוא כתב את זה..!

תודה רבה לכל מי שיתגייס לעזור..!

עין רואה אוזן שומעת וכל מעשיך בספר נכתבים

מנותק סבבתיק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • שמע ישראל ה' אלוהינו ה' אחד
צריך עזרה בתגובה
« להגיב #1 ב- : אוגוסט 15, 2007, 03:47:49 »
בקשר למוות הקליני יש תתשובות על הטענות של האפיקורסים על כל הקטע של זה.. (בסוף המאמר אם אני לא טועה או הודעה-שניים אחריו)
http://hydepark.hevre.co.il/topic.asp?topic_id=1621726

קודם כל זה לא סתם צופן שכתוב שמה נגיד "סבבתיק המלך" או משו,זה מילים מוצלבות אח תבשניה,יש מלא צפנים כאלה באתר הדברות,ולא שמעתי אף פעם על גילוי של צופן בספר אחר חוץ מהתנ"ך,אפילו אפיקורס שדיברתי איתו טען שבשאר הספרים האחרים אין את הצופן ורק בתנ"ך יש,יש מספיק חומר על הצופן באתר הדברות,ואם זה לא מספיק אז קרא גם כאן:
http://hydepark.hevre.co.il/topic.asp?topic_id=2259954

למה בספר בראשית כתובים תאריכים פטירה של בני אדם שונים? דווקא בספר שבו מדובר על תולדות העולם ושל אנשים רבים?
כמו כן שלרוב זה לא בקפיצות משמעותיות (פחות מ50 בד"כ)
ונכון שחלק מהספרים נכתבו ע"י בני אדם בשר ודם... אבל ספרי הנביאים מן הראוי שלא נכתבו ע"י הנביאים? ולנביאים יש יופי של קשר עם ה',שיכול להכתיב להם את הספר וכו' וכו'.

אגב רציתי לתת חיזוק על כל הסרטונים שלך בפליקס ושאתה מפיץ את אמיתות התורה,ישר כוח!
אל תירא ישראל אל תירא
כי גור אריה הלא אתה
ואריה אם יישאג,מי לא יירא,מי לא יירא?

מנותק משה_77

• moshe_77 לשעבר
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא חי!
צריך עזרה בתגובה
« להגיב #2 ב- : אוגוסט 16, 2007, 02:23:03 »
אחי אתה תותחחח רק את יכול לסדר לי את זה שיראה כמו תגובה שאני יעשה העתק הדבק?

אתה תורם למלחמה באפיקורסות וזה חשוב מאוד..! אשריך אחי..!

ותודה ..אני עושה את זה מכל הלב ולאחרונה מצאתי שיטה לעשות צפיות יותר משמעותיות לסרטונים שלי :)

מנותק סבבתיק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
צריך עזרה בתגובה
« להגיב #3 ב- : אוגוסט 16, 2007, 04:59:00 »
הנה בצורה של תגובה

בקשר לטענות על המוות הקליני... אנא קרא את הנושא הבא (גם את התגובות) שם יענו שאלותייך
http://hydepark.hevre.co.il/topic.asp?topic_id=1621726

ועכשיו בקשר לצופן.. זה לא איזה צופן סתמי שאתה מוצא מילה בדילוג של איזה 5000 אותיות,אתה מוצא כמה ביטויים שקשורים אחד בשני מוצלבים בדילוגים של בד"כ עד 50 אותיות,למשל יצחק רבין,יגאל עמיר ורוצח אשר ירצח מצויים האחד בשני,כמו למשל בספר בראשית חבויים הרבה תולדות של אנשים רבים... והרי כתוב בספר בראשית "ואלה תולדות האדם" ומסופר בו על שושלות רבות ואישים רבים של אנשים כולל גילם... צירוף מקרים?
ובקשר לספרים האחרים,אפילו מאפיקורסים לא שמעתי על כך שיש צופן בברית החדשה,וגם אם כן צריך לראות האם הצופן אפילו מתקרב לרמת הצופן בתנ"ך
כמו כן נציין שזה לא רק צפנים,גם גימטריה וראשי תיבות לוקחים פה חלק ומראים את כל הדברים החבויים בתורה..
אתן לך דוגמא:
"אני לדודי ודודי לי" פסוק ידוע משיר השירים המספר על אהבת ה' לעמו ישראל ולהפך,ראשי התיבות הן אלול,וכל מילה מסתיימת בי',4 פעמים י' הם 40 מה שיוצר 40 ימים מר"ח אלול עד ליום הכיפורים לכפר על החטאים ולומר סליחות!!!
יש עוד המון כאלה,אם אתה מעוניין להתעמק בצופן,אנא הכנס לאתר הדברות שם יש דוגמאות רבות,מידע והרצאות על כל הנושא
להעמקה נוספת קרא גם כאן
http://hydepark.hevre.co.il/topic.asp?topic_id=2259954

בקשר לנביאים... אמנם לא שמעתי על זה אף פעם,ונכון שנכתבו ע"י בני בשר ודם אבל אל תשכח שהנביאים היו בקשר חזק עם הבורא... מי אמר שה' לא הכתיב להם/תיקן להם את הספר שיתאים? אל תשכח שגדולי הדור של פעם היו הרבה יותר גדולים מגדולי דורנו..
כמו כן בתורה יש צופן שיוצר כמו מעין כתר שבראשו ה',והוא נמצא הרבה לפני גילויי המתמטיקאים,מה שמצביע על ייחודה של התורה.
אל תירא ישראל אל תירא
כי גור אריה הלא אתה

מנותק משה_77

• moshe_77 לשעבר
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא חי!
צריך עזרה בתגובה
« להגיב #4 ב- : אוגוסט 21, 2007, 00:24:13 »
אחי אתה לא יודע איזה מצווה עשית עכשיו..אתה פשוט תותח !!

תודה רבההההההה O0

ענק אתה ענק..! :)

מנותק סבבתיק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
צריך עזרה בתגובה
« להגיב #5 ב- : אוגוסט 21, 2007, 02:55:49 »
ואתה יודע כמה מצוות עשית עם הסרטונים שלך...
אדם מתחזק שואלים אותו מה קרה אומר לבנאדם מה חיזק אותו וכך הלאה..
איש מחזק אדם אחד והוא יכול לחזק איתו עוד עשרות ומאות ואלפי בני אדם!
זה זכות אדירה על כל אחד ואחד מהם..
אל תירא ישראל אל תירא
כי גור אריה הלא אתה