כתב נושא: לינץ' בערבים בקריית-ים  (נקרא 7715 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
לינץ' בערבים בקריית-ים
« ב- : יולי 23, 2007, 13:38:40 »
לפני שנה נערים יהודים-קווקזים התקיפו 2 ערבים שיצאו עם יהודייה ופצעו את הערבים קשה. כל-הכבוד.

http://women.walla.co.il/?w=/10/936442
« עריכה אחרונה: יולי 23, 2007, 13:39:34 על ידי גם בשן וגם גלעד »
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק Vosegus

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
לינץ' בערבים בקריית-ים
« להגיב #1 ב- : יולי 25, 2007, 20:42:19 »
בטרור נלחמים בעזרת טרור
ואם לא הצבא אז אנחנו אני מקווה
בכל אופן כל הכבוד להם
מקווה שנחזה בעוד תקיפות,אבל הפעם מרצון להן על שלמות המדינה

מנותק 10

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
לינץ' בערבים בקריית-ים
« להגיב #2 ב- : יולי 29, 2007, 02:14:24 »
עם אתם שואלים אותי הם בטח סתם הרביצו להם כי הם הכירו את הבחורה שיצאה איתם או משהו, אבל בכל מיקרה הגיע להם  :knuppel2:

מנותק oferst

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
לינץ' בערבים בקריית-ים
« להגיב #3 ב- : יולי 29, 2007, 23:57:35 »
אני די סקפטי לגבי המניעים שלהם, הם יכלו לעשות את זה גם ליהודי אם תשאל אותי.

מנותק SSN

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
לינץ' בערבים בקריית-ים
« להגיב #4 ב- : אוגוסט 03, 2007, 01:06:32 »
אתם מתכוונים להגיד לי שאתם תומכים בתקיפה חסרת רחמים בשני ערבים שאחד מהם חייל?

אתם סתם שונאים כל ערבי, לא יושב לי בהיגיון למה שני אנשים שלא עשו כלום יחטפו מכות רצח ואתם תגידו "כל הכבוד".

טרור מנצחים בעזרת טרור? הצחקת אותי. אתה לא מזיז בקטנה לעולם האיסלאמו נאצי אם אתה דופק מכות לשני ערבים שלא עשו כלום.

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
לינץ' בערבים בקריית-ים
« להגיב #5 ב- : אוגוסט 03, 2007, 01:13:10 »

אתם סתם שונאים כל ערבי, לא יושב לי בהיגיון למה שני אנשים שלא עשו כלום יחטפו מכות רצח ואתם תגידו "כל הכבוד".

טרור מנצחים בעזרת טרור? הצחקת אותי. אתה לא מזיז בקטנה לעולם האיסלאמו נאצי אם אתה דופק מכות לשני ערבים שלא עשו כלום.
מי זה אתם?
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק SSN

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
לינץ' בערבים בקריית-ים
« להגיב #6 ב- : אוגוסט 03, 2007, 01:14:13 »

מי זה אתם?

כל מי שהגיב לכתבה עם שיבוח והילול התוקפים.

Aaron

• אורח
לינץ' בערבים בקריית-ים
« להגיב #7 ב- : אוגוסט 03, 2007, 01:19:56 »

אתם יודע כמה הערבים בישראל תוקפים יהודים? הם אונסים נשים, גונבים רכוש, נוסעים ללא רישיון עם מכוניות גנובות, מחללים קברים יהודיים, תומכים באויב.

ממש אכפת לי שהרביצו לאיזה 2 ערבים...

מנותק SSN

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
לינץ' בערבים בקריית-ים
« להגיב #8 ב- : אוגוסט 03, 2007, 01:26:15 »

אתם יודע כמה הערבים בישראל תוקפים יהודים? הם אונסים נשים, גונבים רכוש, נוסעים ללא רישיון עם מכוניות גנובות, מחללים קברים יהודיים, תומכים באויב.

ממש אכפת לי שהרביצו לאיזה 2 ערבים...

אם אלף ערבים תקפו יהודים חפים מפשע, זה אומר שלנו מותר לתקוף ערבים חפים מפשע? לתלות את אלה שתוקפים אותנו מבפנים, אבל שניים שלא עשו כלום לאף אחד, ואחד חייל למען השם, זה הצדקה?

אני לא אראה בחיים הצדקה לטרור שאנו חווים על ידי האיסלאם, ולהשתמש בטרור הזה בשביל המטרות הנעלות והאציליות שלנו ישחית אותנו בדיוק כמו השמאל.

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
לינץ' בערבים בקריית-ים
« להגיב #9 ב- : אוגוסט 03, 2007, 01:31:20 »
אין שום סיבה להלל את מבצעי ה"לינץ'", אתה צודק, אין לנו ולא אמור לנו להיות משהו אישי נגד ערבי ספיציפי כלשהו (חוץ מהמחבלים), אלא משהו נגדם כעם וכאויב .

מנותק Diversant

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • ימני בלב, כהניסט בנשמה
לינץ' בערבים בקריית-ים
« להגיב #10 ב- : אוגוסט 09, 2007, 19:17:23 »
כל הכבוד להם! אני גר באזור, ואני רואה הרבה כאלה ואני משתתף בכאלה אם חברים קוראים לי לצאת ולעזור להם.
הרבה ערבים באים למועדונים פה, להכיר בנות, או סתם להתלהב על ילדים יהודים פה, שיענו ערבים הרבה ויהודים יכול להיות 2-3 חבר'ה. אנחנו פשוט לא נותנים להם, בדרך כלל זה מתיחל במכות, ערבים מתחילים להתלהב עם סכין, ואז זה נמשך ככה...
« עריכה אחרונה: אוגוסט 09, 2007, 19:20:13 על ידי Diversant »

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
באים להתחיל עם בנות?
« להגיב #11 ב- : אוגוסט 09, 2007, 21:04:15 »
אל תתנו להם אפילו לדרוך שם רסקו אותם :knuppel2:

מנותק Diversant

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • ימני בלב, כהניסט בנשמה
באים להתחיל עם בנות?
« להגיב #12 ב- : אוגוסט 09, 2007, 21:30:25 »
אל תתנו להם אפילו לדרוך שם רסקו אותם :knuppel2:
בדיוק!
"זכותינו לשמור על אדמתינו" ככה אנחנו אומרים להם כשהם שואלים בטמטום "למה?"

מנותק 10

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
לינץ' בערבים בקריית-ים
« להגיב #13 ב- : אוגוסט 22, 2007, 15:33:43 »

מי אמר שהם לא עשו כלום? אני סקפטי לגבי הסיבה של ה"לינץ'", אבל סקפטי בנוגע לערבים "המסכנים"

מנותק זרטוסטרה

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
לינץ' בערבים בקריית-ים
« להגיב #14 ב- : אוגוסט 23, 2007, 03:56:47 »
שלום לכולם אני חבר חדש לא ידעתי שיש אתר שנושא בחובו את כל דעותיי אני שמח להיות חלק מכם ואני מקווה שעיני רבים יפקחו ויצטרפו אלינו אני מוכרח לציין שאני מתעב ערבים בכל ליבי לא את תתי האדם הפלסטינים מבחינתי הם יכולים להירקב בערים המטונפות שלהם אני דואג מבעיית ערביי ישראל מה עושים עם הנגע הזה?
מה עושים עם החולדות הללו?
מה עושים עם חיות האדם הללו?
פיתרון אחד יש לערבים פיתרון אחד ויחיד אך עם ישראל צריך להיות מאוחד בפתרון זה!
למה אנחנו לא רצים לכנסת? למה אין לי ייצוג בכנסת בניגוד לכל חלאות האדם שלהם יש עשרה מנדטים
למה לא עושים מפגשים?
אני רוצה להיות חבר בתנועה איך מצטרפים?

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
לינץ' בערבים בקריית-ים
« להגיב #15 ב- : אוגוסט 23, 2007, 04:56:13 »
שלום לכולם אני חבר חדש לא ידעתי שיש אתר שנושא בחובו את כל דעותיי אני שמח להיות חלק מכם ואני מקווה שעיני רבים יפקחו ויצטרפו אלינו אני מוכרח לציין שאני מתעב ערבים בכל ליבי לא את תתי האדם הפלסטינים מבחינתי הם יכולים להירקב בערים המטונפות שלהם אני דואג מבעיית ערביי ישראל מה עושים עם הנגע הזה?
למה אנחנו לא רצים לכנסת? למה אין לי ייצוג בכנסת בניגוד לכל חלאות האדם שלהם יש עשרה מנדטים
למה לא עושים מפגשים?

ברוך הבא! :)

אתה צודק. אנחנו כאן בדיוק לייצוג וליישום הנקודות שהעלית. אנחנוּ תומכים בעידוד הגירה ערבית המונית מארץ ישראל ובהחלפת הממסד הבוגדני הרקוב השולט על חיינוּ וּממלא את מוחנוּ בטימטום, בלבול, אנטי-דרך, חוסר-ערכים וכו'.  בקיצוּר, הִגעת לַמקום הנכון. ;)

כמו-כן אנחנו רוצים שהיהוּדים יתאחדוּ ותתקיים בנוּ אהבת ישראל אמיתית. אין דרך אחרת להתמודד נכוחה מול הבעיות הנשקפות אלינוּ מפתח הימים הבאים.

אנחנוּ עכשיו בשלב שבו אנוּ מרכזים את מיטב מאמצינוּ לַמשׂימה העיקרית שלנוּ כרגע, שהיא העלאת חיים בן-פסח, יו"ר התנוּעה, לארץ אחרי שנים רבות של גירוש והגלייה באופן אנטי-דמוקרטי וּבלתי-צודק. חיים בן-פסח הקדיש את חייו למען העם היהודי וּבִזכוּת פעילותו שוחררוּ יהודי בריה"מ לשעבר בתחילת שנות ה-90. הוא ישב חמש שנים וחצי בכלא בגלות הארורה, וסיכן את עצמו אין-סְפור פעמים כדי להציל יהודים. היום הוא מגורש מהארץ על-ידי המדינה והמִמסד, פשוט כי הוא אומר את האמת עליהם, ועל הערבים, וכו'.

כולנו מתגייסים כעת למסע להפוך את ההחלטה הנִפשעת הזו של המדינה הבוגדנית. תוּכל לקרוא עוד פרטים וּלהתגייס לעזור במאבק, כאן באשכול הבא:
המסע הֶחשוּב להעלאת חיים בן-פסח לארץ ישראל (לְחַץ).

בעזרת ה' כאשר יגיע חיים לארץ, נוּכל להתחיל להיפגש וּלארגן פעילויות בשטח כמו כל תנועה פוליטית, וכמובן לרוץ לַכּנסת כמפלגה.

כדי להצטרף פשוט תצטרף, ::)
משמע תהייה פעיל. ^-^

אתה יכול למשל להתחיל באשכול הכרויות, כאן:
הכרויות (לְחַץ).

:)
« עריכה אחרונה: אוגוסט 23, 2007, 04:59:19 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
לינץ' בערבים בקריית-ים
« להגיב #16 ב- : אוגוסט 23, 2007, 05:03:17 »
למה לא עושים מפגשים?

בס''ד,

ברוך הבא, ידידנו היקר!!

ראשית עלי להסביר לך כמה דברים בעניין המינוח הלקוי אליו הרגילו אותך כלי-התשקורת של השמאל הנלוז :

1). אין דבר הנקרא "ערבים פלסטינים" או "ערבים ישראלים" או "ערבים ירדנים" או כל סוג אחר של חלאות-אדם מסוג זה !! זוהי המצאה של השלטון השמאלני הבולשביקי, שהוא הערב-רב שהוא המקור לכל הצרות שעוברות על העם היהודי בארץ הקודש.
האוייב הערבי הנאצי (ולא בכינוי בלבד כי אם הוכיח זאת מעשית, כפי שתראה בסרטונים שלי) הוא הכינוי הכולל לאוייב האכזר שגייס לשורותיו את הערב-רב מקרב בני-עמנו, הפועל פעולות התאבדותיות מכיוון ששטיפת-המוח השיטתית שקבל במערכת-החינוך ובכלי-התשקורת השבויים בידי הגרעין השמאלני הבולשביקי הרואה ביהדות דבר "גלותי" שיש להעלימו מהעולם ח"ו.

2). בשלב זה ישנו חשש לשתילת סוכנים מקרב השמאל ועוזריו שהם "הימין המתון" שיצר השמאל הנלוז, על-מנת לדחוק הצידה את גוש הימין האמיתי באשמת "קיצוניות", ואילו "הימין המתון" הוא למעשה ה-"מאסף" של שאריות של אנשים מִסכנים ומבולבלים בשטיפות-המוח החזקות של השמאל כאמור לעיל. אלה מחפשים פשרה לרצות את שני הצדדים, ובכך נופלים הם למלכודת של "הימין המתון" שמובילה אותם לבסוף שמאלה (כמו הליכוד שהוביל ל-"קדימה").

3). בקישורים הללו תִראה סרטונים שלי המסבירים את המצב לאשורו:

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=1751133

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=1774531

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=1797502

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=1819858

בתקווה שתקשיב ותבין היטב את האמת בנוגע למצב הקשה בו אנו נמצאים, והקב"ה ישלח לנו גואל-צדק בב"א.

הגולה בארץ :smil037:
« עריכה אחרונה: אוגוסט 23, 2007, 05:29:57 על ידי גם בשן וגם גלעד »
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
לינץ' בערבים בקריית-ים
« להגיב #17 ב- : אוגוסט 23, 2007, 05:42:02 »
ברוך הבא .
בכדי להבין למה אין דבר כזה פלסטינים, קרא את המאמר הבא :
http://jtf.org/forum_hebrew/index.php?topic=7135.0

מנותק oferst

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
לינץ' בערבים בקריית-ים
« להגיב #18 ב- : אוגוסט 23, 2007, 09:41:02 »
אם אתה רוצה מענה לכל השאלות, אני ממליץ לך לשאול אותן בדיון חדש בפורום הכללי O0.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
לינץ' בערבים בקריית-ים
« להגיב #19 ב- : אוגוסט 23, 2007, 16:22:34 »

בס''ד

המרחם על אכזרים סופו מתאכזר לרחמנים !!, האויב הערבי הנאצי משסה את נעריו בבנותינו ורואה מצוה בכיבושן ,הורדתן לזנות ובכך להשפיל את עם-ישראל , שידולן להביא ילדים מהם ולחנכם על ברכי הדת הארורה שלהם ,ולהפוך אותם למחבלים מתאבדים פוטנציאלים .ראה מקרה אודות יהודי'ה שנפלה ברשת כזו :

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/165935

הפתרון היחידי לכך הוא סילוק האויב הערבי מערים וישובים המאוכלסים ביהודים , ופגיעה מאסיבית באויבים ערבים נאצים שמסתובבים בערים וישובים מאוכלסים ביהודים!, אין לנו צורך בהם , הם באים הן לעבוד על מנת להתקיים, והן להסב כמה שיותר נזק בנפש ורכוש יהודים , והן להתעסק עם בנותנו ,להשפילן ולהורידן לזנות ,שזוהי מצוה דתית ולאומית אצלם, לשדלן להביא ילדים מהם ולהפכם למחבלים פוטנציאלים בחינוכם לדת שפיכות-הדמים של האיסלאם ,ישמידהו הקב''ה מעל פני -האדמה ויימחה שמו וזכרו אכי''ר , האויב הערבי הנאצי יש''ו -משסה את נעריו בישובים היהודים ,ואלו שודדים ,גונבים ,מזיקים לרכוש , וכן אונסים נשים , ומוסרים מודיעין לארגונים העויינים שלהם כגון חמ''ס , וזאת במצוות דתם ,וכשליחות לאומית , והחוק השמאלני איננו מעוניין להתמודד עם זאת כלל , ולכן יש לעשות זאת כהסכם לאומי שאיננו כתוב, כל אויב ערבי שיסתובב בערים ו/או בישובים המאוכלסים ביהודים ייעשה בו לינץ' , כפי שיהודי שמסתובב ברמאללה צפוי לכך , וכל שכן אם התעסק עם נערה מקרב האויב הערבי יש''ו ר''ל .
בס''ד

מנותק פּז

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
לינץ' בערבים בקריית-ים
« להגיב #20 ב- : אוגוסט 23, 2007, 16:44:26 »
למה לא עושים מפגשים?
למה אין לנו ייצוג בכנסת?
לפי חוק ייסוד: הכנסת, אסור למפלגה שמטיפה לגזענות, שואפת לבטל את האופי הדמוקרטי או היהודי של ישראל להיות בכנסת.
מקריאה בין השורות של הדברים שלך בדבר כל מיני פתרונות, עולה רמז למעשים לא דמוקרטיים.
מה לעשות, זו לא דרכה של הדמוקרטיה.
לצערנו, הפיקוח על סעיף זה של חוק יסוד הכנסת חל בעיקר על יהודים, בעוד מפלגות טרור (תמיכה בטרור=טרור) כמו בל"ד נמצאות בכנסת ישראל.

הכנסת היא דמוקרטיה. אם אתם רוצים משהו אחר, לא דמוקרטי, אל לכם לשאוף לייצוג בכנסת.
« עריכה אחרונה: אוגוסט 23, 2007, 16:46:26 על ידי פּז »

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
לינץ' בערבים בקריית-ים
« להגיב #21 ב- : אוגוסט 23, 2007, 21:36:04 »
למה לא עושים מפגשים?
למה אין לנו ייצוג בכנסת?
לפי חוק ייסוד: הכנסת, אסור למפלגה שמטיפה לגזענות, שואפת לבטל את האופי הדמוקרטי או היהודי של ישראל להיות בכנסת.
מקריאה בין השורות של הדברים שלך בדבר כל מיני פתרונות, עולה רמז למעשים לא דמוקרטיים.
מה לעשות, זו לא דרכה של הדמוקרטיה.
לצערנו, הפיקוח על סעיף זה של חוק יסוד הכנסת חל בעיקר על יהודים, בעוד מפלגות טרור (תמיכה בטרור=טרור) כמו בל"ד נמצאות בכנסת ישראל.

הכנסת היא דמוקרטיה. אם אתם רוצים משהו אחר, לא דמוקרטי, אל לכם לשאוף לייצוג בכנסת.
בס''ד

זו דמוקראטי'ה מזוייפת שנועדה להצדיק את פשעי השמאל הבולשביקי, כשהחוק לא נוח להם הרי שלא יתייחסו אליו בכלל, אולם כשהוא נוח להם ,הם ינפנפו ב '' דמוקראטי'ה '' המזוייפת שיצרו.
הגרוש הנורא מגוש -קטיף בחבל עזה , הי'ה אמור להשקל ע''י משאל עם , הם עשו זאת ללא משאל עם .
ההסכמים עם האויב הערבי הנאצי יש''ו -מחייבים לאפשר בכל עת ביקורים במקומות הקדושים, העליה לקבר יוסף הצדיק זיע''א שבשכם ביום פטירתו ,נמנעה מפאת הסכנה הנשקפת מפגיעה במתפללים ע''י האויב הערבי הנאצי יש''ו-שהשלטון הבולשביקי השמאלני המטומטם רואה בו '' פרטנר של שלום ''.
חוק הסעד במדינת-ישראל , בוטל כמעט לגמרי ,מכיוון שהאזרחים החדשים שהביא השמאל מקרב האויב הערבי הנאצי ,(שהצביעו רובם לחמ''ס --וזה משקף בדיוק מי הם) - רוקנו את הקופה במעשי המרמה שלהם לקבלת כספים.( שהרי רוב ההון שבידיהם שחור והם יכולים לטעון שהם הומלסים למרות שהם מחזיקים מליונים).
ועוד כהנה וכהנה דוגמאות , אנו רוצים שלטון המבוסס על צדק, ונלחם בכל בני העוולה למיניהם ,ובראשם האויב הערבי הנאצי יש''ו ,שמנצל בתחבולותיו הנבזיות את השלטון שמעלים עין מכך מכיוון שמי שנפגע מכך בינתיים אלו השכבות החלשות בחברה היהודית ,שלא מעיזים להרים קולם.
לסיכום : מערך השלטון מושחת, תומך באויב ,ומביא להתאבדות עצמית , ולכן יש ליצור רפורמה רצינית ודחופה ,שתכלול בראש ובראשונה הפרדה מוחלטת בין האוכלוסי'ה היהודית לאויב הערבי הנאצי, ועידוד הגירה של האויב הערבי הנאצי מהארץ לצמיתות .
« עריכה אחרונה: אוגוסט 23, 2007, 21:38:47 על ידי הגולה בארץ »
בס''ד

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
בישראל יש דמוקטטורה
« להגיב #22 ב- : אוגוסט 23, 2007, 23:01:14 »
ולמה בל"ד חוקית וכ"ך לא?