כתב נושא: שאלה בנוגע לישמעאל  (נקרא 4595 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק סבבתיק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • שמע ישראל ה' אלוהינו ה' אחד
שאלה בנוגע לישמעאל
« ב- : יוני 18, 2007, 15:22:22 »
אני יודע שישמעאל הוא אבי הערבים, אך השאלה היא לאילוּ ערבים? האם גם ה"פלסטינים" נחשבים כצאצאיו? (ואני מתכוון ע"פ המקורות)

אני יודע למשל שמצרים הקדומה לא הייתה ערביה (הגר שידכה לישמעאל אישה מצרית, מה שאומר שבעבר מצרים לא הייתה ערבית שכן היה עם שכזה לפני ישמעאל).
« עריכה אחרונה: יוני 24, 2007, 03:51:02 על ידי גם בשן וגם גלעד »
אל תירא ישראל אל תירא
כי גור אריה הלא אתה
ואריה אם יישאג,מי לא יירא,מי לא יירא?

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
שאלה בנוגע לישמעאל
« להגיב #1 ב- : יוני 18, 2007, 15:44:09 »
עד כמה שאני יודע, ה"פלשתינאים" הם צאצאיהם של ערבים ממצרים ומסוריה, ואלו בתורם הם צאצאים של ערבים מחצי האי ערב שבשלב מסוים בהיסטוריה כבשו את רוב המזה"ת.  לפני מאה שנה, אבותיהם של ה"פלשתינאים" קראו לעצמם סורים, וכשירדן שלטה תקופה קצרה (בין תש"ח ותשכ"ז) על יו"ש ומזרח ירושלים, ה"פלשתינאים" בשטחים אלו קראו לעצמם "ירדנים".  רק אחרי כשישראל כבשה את השטחים של תשמ"ז פתאום הערבים החלו לכנות את עצמם "פלשתינאים" מסיבות פוליטיות, בניסיון ליצור אשליה של עם נפרד עם לאום, שפה ותרבות נפרדים שכביכול היה קיים מאות שנים לפני ה"כיבוש" האכזרי של ה"ישות הציונית".

מנהיג ישראלי אמיתי היה מבין כבר מזמן שבנושא ה"פלשתינאים" יש אך ורק שני פתרונות: השמדתם המוחלטת (פתרון קיצוני) או הסרתם מאדמות א"י והעברתם למדינות ערב כדי שיטמעו בין אחיהם הישמעאלים.  כל אפשרות אחרת תוביל לאסון רח"ל.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
שאלה בנוגע לישמעאל
« להגיב #2 ב- : יוני 19, 2007, 17:04:26 »
ישמעאל הוא אבי השבטים הבדואים הנודדים, המדיינים, המוזכרים כמי שהתרבו ככוכבי-השמים בתקופות המאוחרות.

אמנם נאמר שסנחריב בלבל את האומות באיזור, אבל מכל מקום, הישמעאלים הפכו עִם הזמן לשם נרדף לכל השבטים השמיים הנודדים באיזור ערב הסעודית של היום.
« עריכה אחרונה: יוני 22, 2007, 06:30:51 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק tomsalts

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שאלה בנוגע לישמעאל
« להגיב #3 ב- : יוני 21, 2007, 13:51:37 »
אם אני לא טועה הפלסטינאים הם הצאצאים של הפלשתים מן האי כפתור, או קפריסין.

מנותק tomsalts

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שאלה בנוגע לישמעאל
« להגיב #4 ב- : יוני 21, 2007, 13:52:28 »
עד כמה שאני יודע, ה"פלשתינאים" הם צאצאיהם של ערבים ממצרים ומסוריה, ואלו בתורם הם צאצאים של ערבים מחצי האי ערב שבשלב מסוים בהיסטוריה כבשו את רוב המזה"ת.  לפני מאה שנה, אבותיהם של ה"פלשתינאים" קראו לעצמם סורים, וכשירדן שלטה תקופה קצרה (בין תש"ח ותשכ"ז) על יו"ש ומזרח ירושלים, ה"פלשתינאים" בשטחים אלו קראו לעצמם "ירדנים".  רק אחרי כשישראל כבשה את השטחים של תשמ"ז פתאום הערבים החלו לכנות את עצמם "פלשתינאים" מסיבות פוליטיות, בניסיון ליצור אשליה של עם נפרד עם לאום, שפה ותרבות נפרדים שכביכול היה קיים מאות שנים לפני ה"כיבוש" האכזרי של ה"ישות הציונית".

מנהיג ישראלי אמיתי היה מבין כבר מזמן שבנושא ה"פלשתינאים" יש אך ורק שני פתרונות: השמדתם המוחלטת (פתרון קיצוני) או הסרתם מאדמות א"י והעברתם למדינות ערב כדי שיטמעו בין אחיהם הישמעאלים.  כל אפשרות אחרת תוביל לאסון רח"ל.

הפלסטינאים הם פלשתים מן האי כפתור.

בייקר

• אורח
שאלה בנוגע לישמעאל
« להגיב #5 ב- : יוני 21, 2007, 14:04:50 »
אתה טועה טום.אין קשר בין הפלישתים לפלשתינים.

מנותק tomsalts

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שאלה בנוגע לישמעאל
« להגיב #6 ב- : יוני 21, 2007, 16:41:17 »
אתה טועה טום.אין קשר בין הפלישתים לפלשתינים.

יכול להיות שכן ויכול להיות שלא, הפלסטינאים הם גם כוחניים ולא שמיים אמיתיים.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
שאלה בנוגע לישמעאל
« להגיב #7 ב- : יוני 21, 2007, 22:52:28 »
הפלסטינאים הם ערבים מחצי האי ערב+ עמים שאוסלמו בסוריה ומצרים , נקודה, אין שום קשר ולו הקלוש ביותר, לא היסטורית, לא גנטית, לא אתנית, לא תרבותית, לא לשונית, לא פוליטית, לא גאוגרפית, לא מדינית, בין ה"פלשתינאים" ובין הפלישתים הקדמונים, חד וחלק, מדובר בהבל גמור.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק tomsalts

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שאלה בנוגע לישמעאל
« להגיב #8 ב- : יוני 22, 2007, 18:53:57 »
הפלסטינאים הם ערבים מחצי האי ערב+ עמים שאוסלמו בסוריה ומצרים , נקודה, אין שום קשר ולו הקלוש ביותר, לא היסטורית, לא גנטית, לא אתנית, לא תרבותית, לא לשונית, לא פוליטית, לא גאוגרפית, לא מדינית, בין ה"פלשתינאים" ובין הפלישתים הקדמונים, חד וחלק, מדובר בהבל גמור.

שניהם ברברים ורודפי חרב..

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שאלה בנוגע לישמעאל
« להגיב #9 ב- : יוני 23, 2007, 20:54:07 »
וודאי, הערבים פלשו לכאן מאוחדים (במסגרת שבטית) במאה ה-7 לספירה הנוצרית, רק לאחר כמה זמן נוצרו 'אומות ערביות' מתוך אינטרסים שונים, אין דבר כזה סורים (הסורים האמיתיים כמעט נכחדו), לבנונים ועיראקים וכך גם 'פלסטינים', כולם ערבים שהמציאו לאום בשביל שיקבלו זכויות לאומיות ושיקבלו מדינה .

מנותק tomsalts

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שאלה בנוגע לישמעאל
« להגיב #10 ב- : יוני 24, 2007, 00:23:26 »
וודאי, הערבים פלשו לכאן מאוחדים (במסגרת שבטית) במאה ה-7 לספירה הנוצרית, רק לאחר כמה זמן נוצרו 'אומות ערביות' מתוך אינטרסים שונים, אין דבר כזה סורים (הסורים האמיתיים כמעט נכחדו), לבנונים ועיראקים וכך גם 'פלסטינים', כולם ערבים שהמציאו לאום בשביל שיקבלו זכויות לאומיות ושיקבלו מדינה .

אני גם בספק אם הם בני ישמעל האמיתיים אפילו למרות שנאמר ידו בכל ויד כל בו..
« עריכה אחרונה: יוני 24, 2007, 00:24:05 על ידי tomsalts »

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שאלה בנוגע לישמעאל
« להגיב #11 ב- : יוני 24, 2007, 00:34:19 »
כך הם וכך אנחנו מאמינים, בסה"כ שבט נוצר ממשפחה אחת גדולה, אז לך תדע, בסופו של דבר כל שבטי ערב מאותו המקור.