כתב נושא: תוכנית השלבים מתקדמת לפי התכנית.....  (נקרא 2293 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
אל תטעו. לא תכנית השלבים של צהל אלא של החמאס.
אמר בזמנו יאסר ערפאת. "אנחנו נקבל בשמחה את מה שתחזירו לנו, ומה שלא תחזירו לנו נקח בכוח שלב אחרי שלב"
ובכן תכנית השלבים שלו עובדת ועובדת יפה!!!
ראשית החזרנו לו את מה שסוכם בהסכם אוסלו. (ולמרבה האירונייה מי שנאלץ להחזיר היה לא אחר מאשר ביבי)
אחר כך החזרנו להם את כל הרצועה, עם ההודעה שעכשיו אין להם עילה לפגוע בנו כי פינינו הכל (אפילו מה שלא נדרשנו ע"פ כל דין - אלי סיני, דוגית, וניסנית ). וראה זה פלא - רק יצאנו והחלו לעוף הקסמים לשדרות ועוטף עזה. והנה לנגד עינינו מתבצע השלב הבא. מרצון ומתוך הסכמה, אנחנו מפנים את שדרות, וכיוון שהחקלאים לא ממהרים לפנות ניתנה הוראה לא לרסס להם את השדות כך שכל היבולים יושמדו ע"י מזיקים, ואז בעצם אין לנו מה לחפש פה יותר.
והנה כבר הודיעו לנו שהשלב הבא הוא "בעד בעד שדרות. יעני
מג'דל (אשקלון)!!! ובעד בעד מג'דל - איסדוד (אשדוד) ואנחנו נפנה!!!!
למה מה??? את חיפה לא פינינו?????

אולמרט-לבני-פרץ-ליברמן=תבוסתנים הביתה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
העם דורש חומת-מגן2 בעזה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
לנתק להם את החשמל,מים,טלפון ולהכנס בהם בכל הכוח. לחסל את כל הנהגת-חמאס.
רק כיבושה מחדש של רצועת-עזה והקמתם של כל היישובים היהודיים שהוכחדו על-ידי אריאל שרון וחבריו מרעיו תעצור את הטרור.
הקמתם מחדש של היישובים צריכה להעשות אחרי ניקוי עזה מקיני המחבלים ומהאמל"ח בקיצור אחרי חומת-מגן2.

אביגדור ליברמן שותף לפשע!!!!!!!!!!
אביגדור ליברמן יושב בממשלה שמפקירה יהודים למוות(תושביי שדרות) לכן גם ליברמן הוא פושע!!!!!!!!!!!!!!!!
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק tomsalts

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
תוכנית השלבים מתקדמת לפי התכנית.....
« להגיב #1 ב- : יוני 04, 2007, 13:59:09 »
ליברמן הוא מנהיג אידיאלי. זה שהוא שותף בממשלת אולמרט לא הופכת אותו לפושע.
אני גם תומך בביבי בתור שר אוצר. ובפרס בתור נשיא, למרות שהוא שמאלני הוא השריד היחידי מאותה תקופה שמנהיגיה ידעו להנהיג.

מנותק Eternal

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #2 ב- : יוני 04, 2007, 17:39:49 »
ליברמן הוא מנהיג אידיאלי. זה שהוא שותף בממשלת אולמרט לא הופכת אותו לפושע.

זה רק מטאפורה, אני מקווה שידעת את זה.

מנותק 10

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #3 ב- : יוני 04, 2007, 19:56:38 »
לאור המצב המעורער על המנהיגים המצב שבו כמעט אף תושב ישראלי לא אוהב את המנהיגים הללו עוד מעט יהיו בחירות, מעשה חכם יהיה עם ימנעו מבל"ד להשתתף בבחירות(למרות שהממשלה היא שמאלנית מפגרת) והעם ילמד מהטעויות ויבחר במנהיג ימני כמה שיותר קיצוני, ועל הדרך אפשר יהיה אפילו להקים מפלגה שתייצג את הימין האמיתי, בשם אחר ולא כ"ך כי את כ"ך לצערינו פסלו על היותה "ארגון טרור" ואפשר להתחיל עם שם אחר כדי לחסוך בעיות, חשוב שיהיו מפלגות כמו כ"ך (לשעבר) וכו' כדי למנוע ממפלגות השמאל להשתלט על הממשלה ולמנוע מהם לרצוח את כל היהודים עם ה"פתרונות" חסרי היכולת.
אני יודע שאני אומר פה דברים שאפשר להגיד אפילו עד למדע בדיוני אבל צריך לפעול איכשהוא כל עוד ניתנת ההזדמנות.