כתב נושא: עצה שלי חברים  (נקרא 4434 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק פאקו411

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
עצה שלי חברים
« ב- : מאי 29, 2007, 21:26:27 »
אני מאוד אוהב אומנויות לחימה, במיוחד אגרוף רחוב וכו' (אין לי ממש ידע בנושא) ורציתי להתחיל ללמוד אבל בגלל חוסר זמן אני נאלץ לבתר לוותר. בכל מקרה, חברים,

מאוד ממליץ שתיקחו את זה ברצינות ת'נושא. זה גם נותן משמעת עצמית, גם מפתח כושר ברמה מסוימת וגם נותן ביטחון ויכולת להתמודד במקרים כאלה ואחרים ברחוב.

אישית אני ממליץ על
אוהד קורלנד מלמד במעלות אגרוף תאילנדי רן גוגיטסו

מס' הטל' שלו הוא 054-6575597.

אני יודע שיש פה כמה חברים מהצפון. חוץ מזה מאוד ממליץ אבל תהיו ריצננאים רציניים ותשקיעו ותתרגלו בבית תאימנו תאמינו לי: לא תצטערו, יש לי חבר משהו מומחה כזה - גם יודע לתפקד טוב אם עם סכני ם סכינים ומקלות, חבל לכם על הזמן. זה ממש טוב.

במיוחד לחבר'ה הצעירים, אם יש לכם תיכולת היכולת הכספית, אני ממליץ לכם לקחת שיעורים פרטיים. אבל יותר חשוב: תמצאו אומנות לחימה שמדברת אליכם ותיקחו אותה לשלב הבא.

אפשר לשלב בעניין גםחדר גם חדר-כושר.

« עריכה אחרונה: מאי 31, 2007, 07:34:20 על ידי פאקו411 »

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
עצה שלי חברים
« להגיב #1 ב- : מאי 29, 2007, 21:28:54 »
אני הייתי פעם בג'ודו..לא אהבתי  :(

מנותק Roma

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
עצה שלי חברים
« להגיב #2 ב- : מאי 29, 2007, 21:38:34 »
אני הייתי בג'ודו 4 שנים ופרשתי

תכלס בשביל להתמודד עם עבריינים ברחוב מספיק להיות בכושר ולדעת את המקות הבסיסיות(כמו שכל גבר נורמלי צריך לדעת)
ושמירה על קושר זה נושא אישי של כ ל אחד

תכלס זה באמת טוב לדעת לריב כמו שצריך אבל רוב העבריינים הם סתם הומואים

עז77

• אורח
עצה שלי חברים
« להגיב #3 ב- : מאי 29, 2007, 21:40:43 »
אני מאוד אוהב אומניות לחימה במיוחד אגרוף רחוב וכו (אין לי ממש ידע בנושא)
ורציתי להתחיל לילמוד אבל בגלל חוסר זמן אני נאלץ לבתר כל מקרה חברים

מאוד ממליץ שתיקחו את זה ברצינות תנושא זה גם נותן משמעת עצמית גם מפתח כושר ברמה מסוימת וגם נותן ביטחון ויכולת להיתמודד במקרים כאלה ואחרים ברחוב

אישית אני ממליץ על
 אוהד קורלנד מלמד במעלות אגרוף תאילנדיו רן גוגיטסו

אני יודע שיש פה כמה חברים מהצפון  חוץ מזה מאוד ממליץ אבל תהיו ריצננאים ותשקיעו ותיתרגלו בבית תאימנו לי לא תיצטערו יש לי חבר משהו מומחה כזה גם יודע לתפקד טוב אם סכני ם ומקלות חבל לכם על הזמן זה ממש טוב

במיוחד לחברה הצערים אם יש לכם תיכולת הכספית אני ממליץ לכם לקחת שיעורים פרטיים  אבל יותר חשוב תימצאו אומנות לחימה שמדברת אליכם ותיקחו אותה לשלב הבא

אפשר לשלב בעניין גםחדר כושר

פאקו אני מצטער אבל זה לא תירוץ, איך אתה רוצה להמליץ לאנשים על משהו כשאתה עצמך לא לוקח בו חלק?
העצה שלך נכונה ומצויינת אבל עליך למצוא את הזמן ללמוד להגן על עצמך כיהודי ולשמור על גופך בכושר טוב.
חשוב לרגע מה היתה המתנה הראשונה שקיבלת בחיים, כולם יגידו שזה היה בגיל שנה או שנתיים, בובה צעצוע כלשהו..אבל לא!
המתנה הראשונה שקיבלת היתה הגוף שלך, וזו המתנה הכי טובה כי קיבלת אותה מהקב"ה.
שקונים לנו מתנה צמיד או מכשיר חדש מצלמה דיגיטלית או פלאפון יפה, אנחנו כל כך מתאמצים לשמור על המתנה הזו כי היא יקרה לנו כמו זה שנתן לנו אותה,
אז איך זה שאת המתנה שהקב"ה נתן לנו, המתנה הכי גדולה בחיים שלנו - אנחנו מזניחים כל כך הרבה ולא מוצאים זמן לשמור ולטפח...
תחשוב על זה  :)

מנותק פאקו411

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
עצה שלי חברים
« להגיב #4 ב- : מאי 29, 2007, 21:48:28 »
אני מאוד אוהב אומניות לחימה במיוחד אגרוף רחוב וכו (אין לי ממש ידע בנושא)
ורציתי להתחיל לילמוד אבל בגלל חוסר זמן אני נאלץ לבתר כל מקרה חברים

מאוד ממליץ שתיקחו את זה ברצינות תנושא זה גם נותן משמעת עצמית גם מפתח כושר ברמה מסוימת וגם נותן ביטחון ויכולת להיתמודד במקרים כאלה ואחרים ברחוב

אישית אני ממליץ על
 אוהד קורלנד מלמד במעלות אגרוף תאילנדיו רן גוגיטסו

אני יודע שיש פה כמה חברים מהצפון  חוץ מזה מאוד ממליץ אבל תהיו ריצננאים ותשקיעו ותיתרגלו בבית תאימנו לי לא תיצטערו יש לי חבר משהו מומחה כזה גם יודע לתפקד טוב אם סכני ם ומקלות חבל לכם על הזמן זה ממש טוב

במיוחד לחברה הצערים אם יש לכם תיכולת הכספית אני ממליץ לכם לקחת שיעורים פרטיים  אבל יותר חשוב תימצאו אומנות לחימה שמדברת אליכם ותיקחו אותה לשלב הבא

אפשר לשלב בעניין גםחדר כושר

פאקו אני מצטער אבל זה לא תירוץ, איך אתה רוצה להמליץ לאנשים על משהו כשאתה עצמך לא לוקח בו חלק?
העצה שלך נכונה ומצויינת אבל עליך למצוא את הזמן ללמוד להגן על עצמך כיהודי ולשמור על גופך בכושר טוב.
חשוב לרגע מה היתה המתנה הראשונה שקיבלת בחיים, כולם יגידו שזה היה בגיל שנה או שנתיים, בובה צעצוע כלשהו..אבל לא!
המתנה הראשונה שקיבלת היתה הגוף שלך, וזו המתנה הכי טובה כי קיבלת אותה מהקב"ה.
שקונים לנו מתנה צמיד או מכשיר חדש מצלמה דיגיטלית או פלאפון יפה, אנחנו כל כך מתאמצים לשמור על המתנה הזו כי היא יקרה לנו כמו זה שנתן לנו אותה,
אז איך זה שאת המתנה שהקב"ה נתן לנו, המתנה הכי גדולה בחיים שלנו - אנחנו מזניחים כל כך הרבה ולא מוצאים זמן לשמור ולטפח...
תחשוב על זה  :)

אחי סלח לי אבל כרגע אני גם מיתאמן בפיתוח גוף רציני גם עובד  וגם קצת לומד
וגם מתכנן טיול שלי לחו"ל בגללז ה אני לא יכול את זה עכשיו למרות שניסתי אומנות לחימה פשוט לא אהבתי אותה ספצפית

ואני כן ממליץ כי אני בחדר כושר וזה תורם לך הרבה מהבחינות שתיארתי למעלה אז כן אני יכול להמליץ :)

מנותק פאקו411

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
עצה שלי חברים
« להגיב #5 ב- : מאי 29, 2007, 21:49:24 »
אני הייתי פעם בג'ודו..לא אהבתי  :(

בגללל זה אני אומר תימצא אומנות שמדברת אליך ושתוכל להשקיע בא זמן

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
עצה שלי חברים
« להגיב #6 ב- : מאי 29, 2007, 21:50:31 »

תכלס בשביל להתמודד עם עבריינים ברחוב מספיק להיות בכושר ולדעת את המקות הבסיסיות(כמו שכל גבר נורמלי צריך לדעת)

נכון, פשוט צריך לדעת איפה החלקים הרגישים ביותר של הגוף, עם איזה חלק של היד הכי כואב להכות איתו (כואב ליריב) ומה יכול להמם אותו ולתת לך זמן לברוח (כמו אגרוף באף, באשכים, ומתחת למפתח הלב, שם אי אפשר לנשום משהו כמו 10 שניות).
רק אם אתה הולך לכסח 4 אנשים אז אתה צריך להיות מאסטר בקונג פו או משהו, או בקרב מגע שזוהי אומנות לחימה ישראלית שהומצאה ע"י הצבא, היא יעילה מאוד..מאוד מאוד !

מנותק פאקו411

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
עצה שלי חברים
« להגיב #7 ב- : מאי 30, 2007, 00:13:04 »

נכון, פשוט צריך לדעת איפה החלקים הרגישים ביותר של הגוף, עם איזה חלק של היד הכי כואב להכות איתו (כואב ליריב) ומה יכול להמם אותו ולתת לך זמן לברוח (כמו אגרוף באף, באשכים, ומתחת למפתח הלב, שם אי אפשר לנשום משהו כמו 10 שניות).
רק אם אתה הולך לכסח 4 אנשים אז אתה צריך להיות מאסטר בקונג פו או משהו, או בקרב מגע שזוהי אומנות לחימה ישראלית שהומצאה ע"י הצבא, היא יעילה מאוד..מאוד מאוד !

תאמנין לי תתחיל לילמוד לא תיצטער

מנותק Eternal

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
עצה שלי חברים
« להגיב #8 ב- : מאי 30, 2007, 08:55:14 »
הייתי פעם בקרטה , אבל פרשתי בגלל שהמדריך רצה לפחות 250 שקל לכל מפגש, כלומר יש את השיעורים הרגילים שילהם שילמתי, אבל המדריך מוסיף שיעורים מחוץ לקורס ששם מלמדים למשל על נשקים יפנים ועוד שטווית.
אז היו לפחות איזה 10 מפגשים כאלה, כל מפגש 200 שקל.

אבא שלי הריח שמשהו מסריח פה, ואני כבר פרשתי לבד.

מנותק tomsalts

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
עצה שלי חברים
« להגיב #9 ב- : מאי 30, 2007, 14:33:51 »
לא אוהב את זה, אני מעדיף את הסגנון הישן והטוב, אקדח וכדורים  ::)