כתב נושא: שר החוץ הסורי: "הגולן אינו תנאי מוקדם למו"מ  (נקרא 2789 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
בכירי הממשל הסורי ממשיכים לשלוח מסרים של שלום לעבר ישראל. יממה לאחר הצהרות השלום של הנשיא אסד, שולח הבוקר גם שר החוץ הסורי עלה של זית: "יש לנו מטרה אצילית של שלום עם ישראל. המשא ומתן ייפתח ללא תנאים מוקדמים"

אני מקווה שהנאצי שמלאמרט לא יענה לקריאות "השלום" הללו...
אם נחזור חודש אחורה מה אסד אמר? נשחרר את הגולן בשתי דרכים האחת שלום ואם היא לא תצליח אז המלחמה היא האופציה היחידה.
וכמובן שהצבא הסורי חלש מאוד ומיושן מאוד אז הוא רוצה לעשות "מודל" חיזבאללה בגולן כי הוא יודע שלא יהיה לו סיכוי טנק מול טנק, מטוס מול מטוס.
לכתבה המלאה:
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3340661,00.html
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

Aaron

• אורח
אין דבר כזה שלום עם ערבים. אתם רואים שאנחנו ב"שלום" עם מצריים, והמצרים הנאצים האלה שולחים טונות של נשקים לרצועת עזה על מנת להרוג יהודים.
ככה זה גם יהיה עם סוריה עם ניהיה ב"שלום" איתם.
צריך להגיד לאסד שאם הוא לא נותן לנו את דמשק נצטרך להשתמש בכוח. העכבר הזה תפס גובה ומאיים שאם לא נחזיר לו את הגולן הוא יצטרך לשחרר את הגולן בכוח. תראו לאן הגענו - מדינה עניה ועלובה עם צבא של קופים מאיימת עלינו...

מנותק ליאו

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אז זה אומר שנקבל שדרוג לגולן של איזה אלף-אלפיים קמ"ר תמורת שלום?

אני מקווה שלפני שהעסק הזה יתחיל לזוז תסתדר טיפה המדינה והצבא ,
ואז שהם יצאו למלחמה נעשה להם את מה שקרה ללבנון , הפעם בלי חשבון דעת הקהל
The Jewish Defense League (JDL) is a terrorist Jewish organization whose purported goal is to protect Jewish people and property from anti-Semitism.

--Wikipedia.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
הנני מפרסם בזאת את התנאים שלי לשלום עם סוריה.

1.) נסיגה סורית מלאה אל מעבר לנהר הפרת (צפונה צפון מזרח, ומזרחה לנהר הפרת), זה כולל הן את צבא סוריה והן את כל והדגש הוא על כל "אזרחיו" המתנחלים בשטח שמגיע לנו בדין.

2.) כל מי שמוצאו האתני הוא ערבי, יגורש ממרחב זה לאלתר וגם משאר החלקים של סוריה שיוותרו בידיהם לחצי האי ערב.

3.) הסגרת כל הנשק הבלתי קונבנציונלי בהם גם הארסנל של עיראק של סדאם חוסיין שהועבר ברובו המוחץ לסוריה לפני הפלישה האמריקאית, יודע לכולם שהרוסים המטונפים עזרו להם במבצע מסובך זה.

4.) הסגרת כל הערבים בעלי דם יהודי על ידיהם בין באופן ישיר ובין באופן עקיף בכדי שיוצאו להורג קבל עם ועולם בישראל.

5.) החזרת עצמותיו של אלי כהן לקבר ישראל.

6.) פיצוי כספי על הצרות שגרמו לנו בכל המלחמות והפיגועים.

7.) סיוע בהקמה של מדינה כורדית שבחלקה גם תתפרש גם על השטח שבסוריה שמעבר לפרת.

אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

Aaron

• אורח

1.) נסיגה סורית מלאה אל מעבר לנהר הפרת (צפונה צפון מזרח, ומזרחה לנהר הפרת), זה כולל הן את צבא סוריה והן את כל והדגש הוא על כל "אזרחיו" המתנחלים בשטח שמגיע לנו בדין.

2.) כל מי שמוצאו האתני הוא ערבי, יגורש ממרחב זה לאלתר וגם משאר החלקים של סוריה שיוותרו בידיהם לחצי האי ערב.

3.) הסגרת כל הנשק הבלתי קונבנציונלי בהם גם הארסנל של עיראק של סדאם חוסיין שהועבר ברובו המוחץ לסוריה לפני הפלישה האמריקאית, יודע לכולם שהרוסים המטונפים עזרו להם במבצע מסובך זה.

4.) הסגרת כל הערבים בעלי דם יהודי על ידיהם בין באופן ישיר ובין באופן עקיף בכדי שיוצאו להורג קבל עם ועולם בישראל.

מסכים איתך. תנאים אידיאליים.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir

וחשוב לציין שאם התנאים לא יתקבלו על ידי סוריה ישראל תצא למלחמה עם סוריה ותשמיד אותה כליל וכל האמצעים כשרים (ביולגי,כימי,גרעיני) במידה והתנאים לא יתקבלו עליהם.
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה

בניגוד אליך אני מוכן להיות נדיב ולסווג את סעיף מס' 7 לא כדרישה אלא כהמלצה.  מה אכפת לי מהערבושים הכורדים---הם גם מוסלמים נאצים.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן