כתב נושא: נטורי קרתא הגיעו לוועידת השואה בטהרן  (נקרא 16760 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
בעניין: נטורי קרתא הגיעו לוועידת השואה בטהרן
« להגיב #25 ב- : דצמבר 13, 2006, 18:01:39 »
שכחתי גם לציין שעצם הסכמתכם עם כך שהנבלות האלה טובים יותר מחילונים ציוניים לאומיים, כדוגמתי, מהווה בסיס לכך שאין שום סיבה שתגורו במדינת ישראל. אתם מוזמנים ללכת לחיות בגולה... עד אז, תעריכו ציוניים חילוניים שלוחמים למען המדינה בה אתם חיים...!

אתה פוראנואיד או מה? אתה לא רואה שכולם התנגדו לדבריו של EARN? הרוב פה הם חילונים ציונים!
הרב כהנא צדק!

מנותק eran

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #26 ב- : דצמבר 13, 2006, 18:43:55 »
תגיד ל אתה עיוור או מה?? אני לא סתרתי את דברי בכהוא זה. אני רק הסברתי שמה שהרב כהנא אומר הוא בעצם שחסידות סאטמר היא יותר טובה מחילונים לאומים, שכן ככה משמע מדבריו, אבל  מנטורי קרתא שהם אלה שהראתם את התמונות שלהם לעיל, יכול להיות שלא הוא לא דיבר עליהם.

מליק: הרב כהנא חוזר על זה אין ספור בכתביו "חלוניות לאומית" זה נבילה וטריפה, חילוניות לאומית אתה יכול למצוא גם בתנועת "חירות" של קליינר, "כך" מייצגת את היהדות וכל מקורותיו של הרב כהנא נובעים מהמקורות היהודים, וכמו שהוא נהג להגיד תמיד: "כך איננה מפלגה היא רעיון". ואת אותו רעיון פרש הרב כהנא הי"ד בסיפרו "אור הרעיון", שהנה תוכן העיניינים שלו:
אור הרעיון
הרב מאיר כהנא
http://www.hameir.org/books/Or-Haraayon/

תלמד אותו טוב ותראה באמת, אבל באמת מה הרב כהנא חושב.

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #27 ב- : דצמבר 13, 2006, 18:51:32 »
בהתחלה אמרת שהרב כהנא הי"ד התכוון שהוא מעדיף נטורי קרתא מאשר חילונים ועכשיו אתה משנה מנטורי קרתא לסטאמר... (את יכול לראות בדף הקודם מה כתבת...) וכשפגעו בנטורי קרתא הגנת עליהם כאילו שהרב כהנא העדיף אותם!!!!
הרב כהנא צדק!

מנותק eran

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #28 ב- : דצמבר 13, 2006, 20:21:37 »
אני לא יודע איפה אתה קורא, אבל אתה מוזמן להסתכל על כל ההודעות שלי בדף הקודם אתה לא תמצא שהשתמשתי במושג "נטורי קרתא" אפילו פעם אחת.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #29 ב- : דצמבר 13, 2006, 20:25:24 »
אני לא יודע איפה אתה קורא, אבל אתה מוזמן להסתכל על כל ההודעות שלי בדף הקודם אתה לא תמצא שהשתמשתי במושג "נטורי קרתא" אפילו פעם אחת.
תגיד מה אתה חושב אנחנו דפוקים אתה עורך תהודעה?
אם הייתה קצת יותר חכם הייתה גם עורך תהודעות למטה..
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

עז77

• אורח
« להגיב #30 ב- : דצמבר 13, 2006, 21:08:20 »

eran עדיין בסטטוס של גולש חדש,
וזה אומר שהוא עדיין לא יכול לערוך הודעות..
« עריכה אחרונה: דצמבר 13, 2006, 21:18:08 על ידי עז77 »

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #31 ב- : דצמבר 13, 2006, 21:10:03 »

וזה אומר שהוא עדיין לא יכול לערוך הודעות.
איך לא הגיוני אני זוכר שראיתי שהוא כתב "נטורי קרתא" אל תעשו ממני משוגע..
וגם לא יודע אם הוא או לא הוא אבל החליפו והדגישו את מה שהחליפו...
יגאל=גואל

=       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

עז77

• אורח
בעניין: נטורי קרתא הגיעו לוועידת השואה בטה
« להגיב #32 ב- : דצמבר 13, 2006, 21:11:10 »

אתה יכול לראות אם הודעה מסוימת נערכה בתחתית ההודעה
כמו למשל ההודעה הזו שלי עכשיו.
« עריכה אחרונה: דצמבר 13, 2006, 21:17:49 על ידי עז77 »

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #33 ב- : דצמבר 13, 2006, 21:12:32 »

כמו למשל ההודעה הזו שלי עכשיו
כן אני יודע אבל משהו התחלף שמה זה לא הגיוני שום דבר לא היה מודגש שמה ועכשיו יש הדגש בצבע אדום על המילים שהחליפו במקום  "נטורי קרתא"
יגאל=גואל

עז77

• אורח
« להגיב #34 ב- : דצמבר 13, 2006, 21:14:48 »

כן אני יודע אבל משהו התחלף שמה זה לא הגיוני שום דבר לא היה מודגש שמה ועכשיו יש הדגש בצבע אדום על המילים שהחליפו במקום  "נטורי קרתא"

איפה ההודעה שוב?

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #35 ב- : דצמבר 13, 2006, 21:17:18 »

איפה ההודעה שוב?
ההודעה בדף הראשון ואז באות ההודעות הבאות אני זוכר מלפני יומיים שהוא כתב "נטורי קרתא" בעיניים שלי ראיתי
יגאל=גואל

עז77

• אורח
« להגיב #36 ב- : דצמבר 13, 2006, 21:22:18 »

איפה ההודעה שוב?
ההודעה בדף הראשון ואז באות ההודעות הבאות אני זוכר מלפני יומיים שהוא כתב "נטורי קרתא" בעיניים שלי ראיתי

מבלי להכנס לתוכן הוויכוח של האשכול הזה,
אני יכול להגיד לך שטכנית גולש עם פחות מ 50 הודעות לא יכול לערוך הודעות,
וזאת כדי למנוע מגולשים חדשים בעלי כוונות זדון ליצור קאוס בפורום,
ומהסיבה הזו בדיוק למי שכן יכול לערוך הודעות, שונתה שיטת העריכה שעכשיו מוגבלת לשעה בלבד מתחילת כתיבת ההודעה.

« עריכה אחרונה: דצמבר 13, 2006, 21:23:57 על ידי עז77 »

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #37 ב- : דצמבר 13, 2006, 21:24:49 »

איפה ההודעה שוב?

מבלי להכנס לתוכן הוויכוח של האשכול הזה,
אני יכול להגיד לך שטכנית גולש עם פחות מ 50 הודעות לא יכול לערוך הודעות,
וזאת כדי למנוע מגולשים חדשים בעלי כוונות זדון ליצור קאוס בפורום,
ומלבד זאת מהסיבה הזו בדיוק העריכה מוגבלת לשעה בלבד לאלו עם 50 הודעות ומעלה.

כן אני מודע לדבר הטכני אבל אני לא ישקר בטוח ראו את זה גם אחרים אני לא יודע אני ראיתי "נטורי קרתא" וגם לפני כמה ימים איפה שהיה כתוב "נטורי קרתא" זה לא היה מודגש עכשיו הפכו את זה וגם הדגישו לפני זה שום דבר בהודעה לא היה מודגש.
יגאל=גואל

עז77

• אורח
« להגיב #38 ב- : דצמבר 13, 2006, 21:27:24 »
יש מצב שהסתכלת על הכותרת של האשכול שערן לא טרח לשנות בתגובה שלו, אולי זה זה..

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #39 ב- : דצמבר 13, 2006, 21:56:44 »
eran, אתה עושה כאן מה שהרבה חרדים אוהבים לעשות: במקום לקרב יהודים לתורתנו, אתה מרחיק אותם.  איזו יוהרה נגד היהודים הטובים בפורום הזה!

בתור יהודי אמוני שעבד 20 שנה עם גדול דורנו, הרב מאיר כהנא זצוק''ל, אני פשוט מתבייש מהדברים שאתה כותב בשמו. אתה ממש מעוות את משנתו, ואתה גם בודה דברים שלא היו ולא נבראו.

אתה מצטט ציטטה קצרה אחת שוב ושוב ואתה מסלף לגמרי את פירושה.

תנועת הסאטמאר מכחישה כל קשר עם נטורי קרטא, ולעתים קרובות מנהיגי סאטמאר מגנים את נטורי קרטא בחריפות.

לכן, כש הרב כהנא הזכיר את סאטמאר, הוא התכוון לתנוע חרדית שלא מכירה במדינת ישראל, אבל תנוע זו לא נפגשת עם נאצים מוסלמים באיראן שנשבעו בפני כל העולם שהם מתכוונים להשמיד את עם ישראל. והנאצים המוסלמים האלה יותר גרועים מהמן - המן הצהיר על כוונתו להשמיד אותנו אולם הוא לא פגע באף יהודי. לעומת זאת, המוסלמים הנאצים כבר רצחו אלפי יהודים הי''ד.

נטורי קרטא תומכים באויבנו הנאצים בהתלהבות. הם דוקא רוצים שהמוסלמים הנאצים ינצחו וישמידו אותנו, ח''ו, כדי להעניש את הציונים ו"להוכיח" שהם צודקים. אין גבול לשנאה הנאצית של המלשינים הבוגדניים הללו, ימח שמם וזכרם.

אתה כתבת שהגינויים פה נגד הנאצים האלה מהווים ביזיון "תלמידי חכמים". המלשינים הבוגדניים האלה הם "תלמידי חכמים"?!

אתה הוא שמבזה את תורתנו הקדושה עם מילים כאלו.

בו בזמן שאתה מכנה את בני בלייעל אלה "תלמידי חכמים", אתה מוציא דיבה נגד יהודים טובים בפורום הזה וכותב שהם "מתיוונים". יהודים שגדלו בבתים חילוניים ולא קיבלו חינוך תורני, ובכל זאת הם מצטרפים לתנועתנו כי הם מלאי אהבת ישראל - יהודים נפלאים כאלה אתה מכנה כ"מתיוונים"?! המתיוונים התנגדו לריבונות יהודית בא''י. לכן החרדים שאתה תומך בהם ושהם גם מתנגדים למדינה יהודית, הם המתיוונים בדורנו.

כש ראית את התמונות המגעילות מאיראן, החלטת להודות שיש הבדל בין סאטמאר לבין נטורי קרטא. לא אמרת זאת קודם. רצית לתת את הרושם השקרי שהרב כהנא העדיף מלשינים נאצים של נטורי קרטא על פני יהודים חילוניים, ח''ו.

הרב כהנא עבד כל החיים שלו עם יהודים חילוניים, הוא מינה אותם לתפקידי מפתח באירגוניו, והוא שם אותם ברשימה של מפלגת כך בבחירות לכנסת. אתה סבור שהוא היה עושה כל זאת עם המרושעים של נטורי קרטא?

אתה אפילו כתבת, "כמובן שכולם מתעלמים מדברי הרב כהנא שהם [נטורי קרטא] פי מיליון יותר טובים מחילוניים לאומים...."

איפה הרב כהנא כתב דבר כזה? בדית זאת.

eran, תהיה יהודי טוב ותודה שטעית, ותתנצל שהוצאת דיבה נגד יהודים טובים בפורום הזה, שלמרות שרובם עדיין אינם שומרי מצוות, אנו אוהבים אותם ושואפים לקרב אותם לתורתנו הנפלאה. זה באמת מה שרב כהנא היה רוצה.

« עריכה אחרונה: דצמבר 13, 2006, 22:15:20 על ידי חיים בן_פסח »

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #40 ב- : דצמבר 13, 2006, 22:01:55 »
eran, אתה עושה כאן מה שהרבה חרדים אוהבים לעשות: במקום לקרב יהודים לתורתנו, אתה מרחיק אותם.  איזו יוהרה נגד היהודים הטובים בפורום הזה!

בתור יהודי אמוני שעבד 20 שנה עם גדול דורנו, הרב מאיר כהנא זצוק''ל, אני פשוט מתבייש מהדברים שאתה כותב בשמו. אתה ממש מעוות את משנתו, ואתה גם בודה דברים שלא היו ולא נבראו.

אתה מצטט ציטטה קצרה אחת שוב ושוב ואתה מסלף לגמרי את פירושה.

תנועת הסאטמאר מכחישה כל קשר עם נטורי קרטא, ולעתים קרובות מנהיגי סאטמאר מגנים את נטורי קרטא בחריפות.

לכן, כש הרב כהנא הזכיר את סאטמאר, הוא התכוון לתנוע חרדית שלא מכירה במדינת ישראל, אבל תנוע זו לא נפגשת עם נאצים מוסלמים באיראן שנשבעו בפני כל העולם שהם מתכוונים להשמיד את עם ישראל. והנאצים המוסלמים האלה יותר גרועים מהמן - המן הצהיר על כוונתו להשמיד אותנו אולם הוא לא פגע באף יהודי. לעומת זאת, המוסלמים הנאצים כבר רצחו אלפי יהודים הי''ד.

נטורי קרטא תומכים באויבנו הנאצים בהתלהבות. הם דוקא רוצים שהמוסלמים הנאצים ינצחו וישמידו אותנו, ח''ו, כדי להעניש את הציונים ו"להוכיח" שהם צודקים. אין גבול לשנאה הנאצית של המלשינים הבוגדניים הללו, ימח שמם וזכרם.

אתה כתבת שהגינויים פה נגד הנאצים האלה מהווים ביזיון "תלמידי חכמים". המלשינים הבוגדניים האלה הם "תלמידי חכמים"?!

אתה הוא שמבזה את תורתנו הקדושה עם מילים כאלו.

בו בזמן שאתה מכנה את בני בלייעל אלה "תלמידי חכמים", אתה מוציא דיבה נגד יהודים טובים בפורום הזה וכותב שהם "מתיוונים". יהודים שגדלו בבתים חילוניים ולא קיבלו חינוך תורני, ובכל זאת הם מצטרפים לתנועתנו כי הם מלאי אהבת ישראל - יהודים נפלאים כאלה אתה מכנה כ"מתיוונים"?! המתיוונים התנגדו לריבונות יהודית בא''י. לכן החרדים שאתה תומך בהם ושהם גם מתנגדים למדינה יהודית, הם המתיוונים בדורנו.

כש ראית את התמונות המגעילות מאיראן, החלטת להודות שיש הבדל בין סאטמאר לבין נטורי קרטא. לא אמרת זאת קודם. רצית לתת את הרושם השקרי שהרב כהנא העדיף מלשינים נאצים של נטורי קרטא על פני יהודים חילוניים, כ''ו.

הרב כהנא עבד כל החיים שלו עם יהודים חילוניים, הוא מינה אותם לתפקידי מפתח באירגוניו, והוא שם אותם ברשימה של מפלגת כך בבחירות לכנסת. אתה סבור שהוא היה עושה כל זאת עם המרושעים של נטורי קרטא?

אתה אפילו כתבת, "כמובן שכולם מתעלמים מדברי הרב כהנא שהם [נטורי קרטא] פי מיליון יותר טובים מחילוניים לאומים...."

איפה הרב כהנא כתב דבר כזה? בדית זאת.

eran, תהיה יהודי טוב ותודה שטעית, ותתנצל שהוצאת דיבה נגד יהודים טובים בפורום הזה, שלמרות שרובם עדיין אינם שומרי מצוות, אנו אוהבים אותם ושואפים לקרב אותם לתורתנו הנפלאה. זה באמת מה שרב כהנא היה רוצה.

כל מילה בסלע חיים!
תגובה שמסכמת את כל הנושא הזה פה.
יגאל=גואל

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #41 ב- : דצמבר 13, 2006, 22:44:26 »
חיים אפילו כשאתה כותב לא בשפת האם שלך אפשר להבין טוב מאוד למה אנו כל כך מעריכים אותך!!!
הודעה מצוינת! אבל מי אני שאתן לך אפילו ציונים עלייך!
הרב כהנא צדק!

מנותק eran

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #42 ב- : דצמבר 14, 2006, 00:45:42 »
חיים בן פסח כתב: "תהיה יהודי טוב ותודה שטעית".עכ"ל.
רבותינו אומרים: "ומודה על האמת ודובר אמת בלבבו", כשאדם טעה הוא צריך להודות בכך, וכן אני טעיתי בכך שלא עשיתי את החילוק בין סאטמר לנטורי קרתא, אבל אחר כך חזרתי בי ותיקנתי.

חיים בן פסח כתב:אתה כתבת שהגינויים פה נגד הנאצים האלה מהווים ביזיון "תלמידי חכמים". עכ"ל.
אם תבדוק טוב אני מעולם לא אמרתי את זה, אני אמרתי שמי שמעז לדבר על רבנים כמו הגר"ע יוסף שליט"א, או הרב אליישיב זה מהווה בזיון תלמידי חכמים.

חיים בן פסח כתב:אתה אפילו כתבת, "כמובן שכולם מתעלמים מדברי הרב כהנא שהם [נטורי קרטא] פי מיליון יותר טובים מחילוניים לאומים...."
חיים אתה הוספת את הסוגריים, ולא אני!!!

חיים בן פסח כתב: הרב כהנא עבד כל החיים שלו עם יהודים חילוניים, הוא מינה אותם לתפקידי מפתח באירגוניו, והוא שם אותם ברשימה של מפלגת כך בבחירות לכנסת.עכ"ל.

חיים אתה יודע טוב מאוד מה הרב כהנא הי"ד חשב על "חילוניות לאומית", ואם אתה רוצה שאני אפתח "ערך" עם אין ספור ציטטות של הרב נגד "החילוניות הלאומית" אני יעשה את זה בשמחה.

חיים בן פסח כתב:eran, אתה עושה כאן מה שהרבה חרדים אוהבים לעשות: במקום לקרב יהודים לתורתנו, אתה מרחיק אותם.  איזו יוהרה נגד היהודים הטובים בפורום הזה!עכ"ל.

אני מבין שאתה כנראה אף פעם לא שמעת על אירגון "ערכים", "הידברות" , "שופר", "לב לאחים", ועוד.

אני רוצה שתגיד לי משהו מאחר שאתה מכיר את הרב כהנא הי"ד, את מי הרב כהנא יותר העריך: יהודי שהוא פטריוט, שנלחם למען המדינה שלו אבל במקרה הוא גם מחלל שבת ואוכל נבילות וטריפות. או יהודי פשוט שומר תורה ומצוות, אבל לא לוחם גדול? התשובה היא פשוטה לא צריך אפילו לענות.