כתב נושא: גופשטיין על מות שריד: "באבוד רשעים רינה"  (נקרא 1806 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק Torah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
יו"ר ארגון להב"ה הגיב לפטירתו של שר החינוך לשעבר בחשבון הפייסבוק שלו, וכתב: "השבוע הזה התחיל טוב". יו"ר האופוזיציה, יצחק הרצוג: "גופשטיין הוא בריון מקלדת מסוכן"

בעוד במערכת הפוליטית מבכים את לכתו של שר החינוך לשעבר יוסי שריד, יו"ר ארגון להב"ה בצי גופשטיין הגיב הערב (שבת) באופן שונה לחלוטין לפטירתו של שריד, שנפטר אמש בביתו בעקבות דום לב.

"באבוד רשעים רינה!", כתב גופשטיין בעמוד הפייסבוק שלו. "על יוסי שריד הקפיד הרב כהנא לא להזכיר את שמו בלי שהוסיף ימח שמו. השבוע הזה התחיל טוב. שבוע טוב!"

"יימח שמו". הפוסט של גופשטיין:

באבוד רשעים רינה! על יוסי שריד הקפיד הרב כהנא לא להזכיר את שמו בלי שהוסיף ימח שמו. השבוע הזה התחיל טוב. שבוע טוב!
    Posted by ‎בנצי גופשטיין - העמוד הרשמי‎ on Saturday, December 5, 2015

יו"ר האופוזיציה יצחק (בוז'י) הרצוג פרסם תגובה נזעמת מטעמו לדברים של גופשטיין. "בנצי גופשטיין הוא בריון מקלדת מסוכן שמבזה את היהדות בשמה הוא מתהדר", כתב הרצוג. "מעטות הפעמים בהן הגבול בין חופש ביטוי לבין הסתה ואלימות מופיע באופן בהיר כל כך בדמותם של אדם ותנועה שיש להוציאם מהחוק ללא דיחוי".

הרצוג הוסיף כי "הדמוקרטיה הישראלית יכולה וצריכה לשמור על עצמה מפני גופשטיין וחסידיו בארגון להב"ה. תגובתו למותו של יוסי שריד, דמוקרט, מנהיג ואיש רוח משכמו ומעלה, היא רק דוגמא אחת לשפל אליו מגיע גופשטיין. שפל שאין סיבה שימשיך להיות חוקי וקביל במדינת ישראל".

צילום: מירי צחי
''דמוקרט, מנהיג ואיש רוח משכמו ומעלה''. יוסי שריד צילום: מירי צחי

גם ח"כ איציק שמולי הגיב לדברים שפרסם גופשטיין. "נו, מבינים כבר עם איזה מטורלל יש לנו עסק?!", כתב שמולי. "מישהו במשרד הבטחון מוכן כבר להזדרז עם הבדיקה ולזרוק את הטרוריסט הזה לכלא?"
» הירשמו למהדורה המרכזית וקבלו כל יום ב-15:00 את הכותרות הכי מעניינות

באתר הדתי "סרוגים" פרסמו גם כן ידיעה על מותו של שריד, בה הוזכרו "אמירות מקוממות" של השר לשעבר.

במסגרת הידיעה צוין כי שריד אמר בעבר כי "מבחינתי מנחם בגין ויצחק שמיר הם לא פחות טרוריסטים מיאסר ערפאת". עוד נכתב כי בראיון שנתן לפני כשש שנים אמר שריד כי הוא מקווה שירושלים "תתחלק בקרוב וניתן לערבים את של הערבים וליהודים את של היהודים".

נלקח מאתר nrg הבאתי את הכתבה במלואה שתראו

מנותק Torah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
בעניין: גופשטיין על מות שריד: "באבוד רשעים רינה"
« להגיב #1 ב- : דצמבר 06, 2015, 10:53:58 »
יו"ר ארגון להב"ה התייחס בראיון לשי ודרור ב-10FM לשמחה שהביע על מותו של שר החינוך לשעבר: "הוא קרא לי נאצי. כתוב בתורה לשמוח כשרשע מת. שהציבור יחליט מי הבא בתור שימות, אנחנו כבר נודיע לכם"
....................בין יוצאי הדופן שדווקא הביעו שמחה על מותו נמצא בנצי גופשטיין, ראש ארגון להב"ה (למניעת התבוללות בארץ הקודש). פעיל הימין שאמר אתמול את הדברים הקשים, זכה הבוקר (ראשון) לשיחת טלפון מפתיעה משי גולדשטיין ודרור רפאל ב"רדיו ללא הפסקה 103FM", השניים שוחחו עמו בעקבות הסערה שחולל.

"אמרתי שביום כזה אנחנו שמחים כי יש פחות רשע אחד בעולם וזה טוב לכולם", חזר גופשטיין על דברים שפרסם אמש. "אני בטוח שכאשר יוסי שריד קרא לי 'נאצי' לפני שלושה שבועות, וכשקראו לי 'דאעש' אז גם העליתם אותם ושאלתם איך זה שמקללים אנשים חיים", אמר בציניות.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #2 ב- : דצמבר 06, 2015, 15:21:11 »
יוצאי דופן? כל המדינה שנאה אותו

מנותק Torah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *