כתב נושא: - ביקורת קשה על קבוצת בית"ר והאוהדים  (נקרא 2023 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק בת-המלך

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
  • בוחרים בה' מלך העולם ובמשיח בן דוד להנהיג את ישראל
- ביקורת קשה על קבוצת בית"ר והאוהדים
« ב- : אוגוסט 04, 2015, 17:11:02 »
לא מובן עד עכשיו מה כל הרעש וההתפעלות מקבוצת בית"ר?  רוב השחקנים והאוהדים שלהם הם
פרא אדם ממש! נותנים דוגמא שלילית ביותר לחוסר דרך ארץ ושנאה. אם הערבים שונאים אותנו ומתנהגים כמו פרא אדם וברברים - מדוע גם היהודים צריכים לנהוג כך?? במה זה טוב או תורם ולמי?
אני אישית ימנית מאוד מעריצה את יגאל עמיר ואת הרב מאיר כהנא הי"ד מהרה בימנו. בבחירות האחרונות לא הלכתי לבחור כי לא היה במי לבחור. הרב כהנא לא איתנו ואת המשיח בורא עולם עדיין לא המליך עלינו, עד שתעקר ממשלת הזדון והשמאל יעלמו.
לא מובנת לי כל ההערצה של הביתר האלה.
מעלינו גר אוהד ביתר ברברי שמתעב אותנו כאילו היינו ערבים. משפחה של עמי ארצות תת רמה שמחפשים איך להטריד ולהזיק. כל שבת קודש בוקר וצהריים משחק כדור-עגל עם הבן בתוך הבית ומטריד אותנו.
למרות שבעלי ואני שייכים לציבור הכיפות השחורות. והם עצמם חילונים ש(לא) נוסעים בשבת אבל (כן) מקללים אותנו כל הזמן. איך שהם מתנהגים אפילו ערבים לא היו מתנהגים כך. זו בושה וחרפה להתנכל כך ליהודים דתיים שומרי מצוות ולמה? כי פעם אחת לפני כמה שנים לא נתנו להם מספיק כבוד. וזה כבר סיפור אחר.
* כי לה' המלוכה ואין עוד מלבדו *

מנותק Torah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
בעניין: - ביקורת קשה על קבוצת בית"ר והאוהדים
« להגיב #1 ב- : אוגוסט 04, 2015, 19:17:40 »
תופעה כזאת של "מתחזים" לימין ולכהניזם היא ידועה,רשמתי בעצמי מאמר פה בגנות אנשי השמאל אבל בשורה התחתונה המחופשים גורמים נזק רב יותר,
אין בעיה לקבל מי שרוצה באמת וקשה לו ,אבל ככה לעשות על קבוע זה ממש התחזות ואין צורך להחשיב ממנו הוא גורם נזק רב מהשמאל ובגלל זה יש הרבה שנאה,
יש אימרה שאין כמעט הבדל בין מי שמתקרב ליהדות כי טוב לו לבין מי שמתקרב לשקר כי טוב שם,מתי נחשב זה שגם שרע לבן אדם הוא מתקרב ,בשעת אמת וצרה,זה המבחן,מה שבטוח שהנזק שנגרם הוא גרוע יותר מ"בפנים" מאשר מבחוץ .

המאמר:http://hayamin.org/?p=1433

מנותק בת-המלך

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
  • בוחרים בה' מלך העולם ובמשיח בן דוד להנהיג את ישראל
« להגיב #2 ב- : אוגוסט 04, 2015, 20:43:38 »
כהניסטים "מתחזים" לא ברור למי הכוונה כאן?  מי מתחזה?

תגובתך לא נוגעת לנושא שכתבתי. צר לי. מדובר באוהד בית"ר ירושלים.

לא ידועה לי השקפתו הדתית או מפלגתית - ידוע לי רק שהם שונאים ערבים וחושבים
עצמם לפטריוטים גדולים ומועילים למדינה.  לא תורה. לא דרך ארץ.  לא אהבת הזולת
לא ידע מינימאלי בתורת ה' ומצוותיו.
בור ריק אין בו מים - אך נחשים ועקרבים יש בו - רפש רפשים ושקצים.
יהודים ללא דרך ארץ - הם גרועים מגויים!! 
לדעתי מצווה למחות אותם מעם ישראל יחד עם העמלק והישמעאלים.
לא שייך כאן "זכות אבות".  "זכות אבות"  לאף יהודי אין טאבו על "זכות אבות".
אנשים לא דתיים. אך גם ללא דרך ארץ מינימאלית.

יש לחוקק חוק נגד התפרעויות בשני הצדדים.
* כי לה' המלוכה ואין עוד מלבדו *

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #3 ב- : אוגוסט 04, 2015, 22:48:39 »
התלונה שלך היא על שכן טורדני, שהוא במקרה גם אוהד של קבוצת כדורגל מסויימת.

אני באמת לא מבין איזו מסקנה נחרצת ניתן להסיק מהמקרה הזה חוץ מהעובדה שערס ספציפי
מתנהג בפראות.

מנותק Torah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #4 ב- : אוגוסט 04, 2015, 23:24:41 »
לא לזה התכוונתי רשמתי לא ברור,התכוונתי שרובם מקבלים חסינות בגלל שהם מגדירים עצמם "כהניסטים" אבל זה לא נכון בכלל והם עוד לא ימין אמיתי , זה כמו איתמר בן גביר ומיכאל בן ארי שמגדירים עצמם כך ומבזים כל מה שקשור אלינו
לשורה תחתונה
אני באמת מבין את הכעס אבל לדעת זו רק קבוצת כדורגל ולה ולנו אין שום קשר,וזה ממש כמו העניין עם הטלית ותפילין שעטופים בהם זה לא עושה בן אדם צדיק והם ייתנו את הדין
לימין האמיתי לא צריך להיות קשר לכדורגל,והם גם משחקים בשבת ואת סגנון הגויים ,וגם רובם שם מאוד צעירים בגיל גיוס בערך אז אין מה להתייחס לזה
הכעס שלך מוצדק והוא צריך ללכת לשורשו ,לכל דבר יש שורש ,ואת השורש הרע שלהם צריך לברר ולעקור,ואני אומר זאת שיש לי ממש אבל ממש ניסיון במקרים מהסוג הקשה הנ"ל,  :old_afro:
« עריכה אחרונה: אוגוסט 05, 2015, 00:00:35 על ידי Torah »