כתב נושא: החלטתי לחסום את אתר רוטר מהאינטרנט שלי,אתר "חופשי"רחוק מאוד מימין אמיתי  (נקרא 1375 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק Torah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
החלטתי לחסום את האתר לאחר כחצי שנה שאני קורא בו,ההחלטה הסופית שלי באה לאחר שראיתי את התגובות על הקצין שהתאבד,כולם שמה מדברים שטויות כמעט ורובם ילדים קטנים. אני מעדיף לקרוא ארכיונים של הימין האמיתי וקצת כתבות באינטרנט,אין טעם לקרוא חדשות על הדקה שהם קורות זה סתם מלחיץ וטיפשי,
חוץ מזה יש שם מלא אתאיסטים שונאי יהדות  שמקבלים שם במה (פורום "חופשי") להביע את כל דעתם ואפילו שרושמים דברים קשים ושאומרים בקולי קולות "אין ה'" ר"ל ,אף אחד לא חוסם אותם ומעבר לכך מינו מנהל שם שהכינוי שלו "אתאיסט", אני לא ממליץ לאף אחד לבקר שם הם מביאים חדשות של כל האתרים ואז יש תגובות,עדיף להכנס לאתר "מבזקים" שם יש הכל פחות או יותר,ולהכנס לאתר newsnow של חו"ל שמקבץ את כל הכתבות בחו"ל על המזרח התיכון ,אתר רוטר הוא בין האתרים המגעילים ביותר וה"חופשיים ביותר"(גם לילדים קטנים ואנשים פרובוקטיבים),
אני זוכר שפעם ראיתי מישהו שמקלל את הדת בסמוי ,ואז אמרו לו למה אתה עושה את זה? הוא טען שחשפו אותו והוא לא התכוון,אבל זה מה שעושים שם מביאים אנשי חטאים שיקללו בסמוי את הדת ויסיתו את האנשים ואחר כך כולם כמו עדר מגיבים

בנושא הימין הודהמתי לגלות שבנושא יצחק רבין רובם קיללו לא עלינו את יגאל עמיר ואמרו שהוא רוצח וכנ"ל בנושאי גוש קטיף וכו' הם ממלמלים כמו תוכי את כל מה שביבי או הרצוג אומרים ,חשבתי שיש שם ימין אמיתי פה ושם ,כנראה שכולם ברחו משם כי המנהלים מביאים חמולות של אנשי שמאל מרכז קיצונים שישתיקו אותם,
התגובות שם כל כך מחולקת ומגעילות שמעולם בחיי לא נגעלתי מבני אדם כמו שנגעלתי בפורום שלהם

תמונות שצילמתי משם(קצת ולא לבעלי לב חלש שתבינו מי הטיפוסים) http://www.f2h.co.il/ac1o7ljwm7gb
« עריכה אחרונה: יולי 08, 2015, 13:46:07 על ידי Torah »

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אתה מתאר החלטה פשוטה כצעד דרמטי. יש לך חופש לבחור אילו אתרים לקרוא.

מנותק Torah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אתה מתאר החלטה פשוטה כצעד דרמטי. יש לך חופש לבחור אילו אתרים לקרוא.
אין לנו באמת חופש כל אלה כמוני שרוצים ללכת לאלרנטיבי חייבים לעבור דרך האתר זה וחובה להזהיר מהכאוס והכיעור שהולך שם
אני אישית חצי שנה לא רציתי להיות שם וכאילו הייתי חייב בכדי להשקיט את התאווה לשמוע חדשות(רוב החדשות והסקופים זה אצלם) וזה לא עזר כמובן ,הם גורמים נזקים וחשוב לדעת