כתב נושא: הערב רב באחרית הימים  (נקרא 2910 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק Torah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
הערב רב באחרית הימים
« ב- : אוגוסט 15, 2014, 18:12:55 »

מנותק Torah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
בעניין: הערב רב באחרית הימים
« להגיב #1 ב- : אוגוסט 15, 2014, 18:17:26 »
מסרים נוספים של גליה הילדה האוטיסטית (זה מספר על תקשור עם נשמות)
..."הקב''ה יכה מכה ניצחת את הערבים המזנבים בנו כעמלקים... לא תהיה להם שום סליחה ומחילה על כל הקורבנות היהודיים שנפלו... הקב''ה בעצמו יפרע מהם... עד שימחקו מן העולם..."
גליה: "בקרוב ביותר ישובו רבים מאוד לאבינו שבשמים, המצב מראה לנו באופן הכי מוחשי שזמן הגאולה השלמה קרוב מאוד. כל ההתרחשויות הללו וכל האסונות הללו, הכל חשבונות שמים שאין לנו מושג בהם, אבל בקרוב ביותר יהיו שני מחנות ברורים מאוד בעם, ורק מחנה ה' יוותר ויגאל וישרד וימשיך אל הגאולה השלמה, לה ציפינו אלפיים שנות גלות.
אמא יקרה שלי, בקרוב ביותר הקב''ה יכה מכה ניצחת את הערבים המזנבים בנו כעמלקים בצאתנו ממצרים, לא תהיה להם שום סליחה ושום מחילה על כל הקורבנות היהודיים שנפלו, על כל הזוועות שביצעו, על כל הדם שנשפך כמים על ידם, על כל רשעותם ורוע מעלליהם, בקרוב ביותר הקב''ה בעצמו יפרע מהם והם יסבלו קשות, כל הזמן יותר ויותר עד שימחקו מן
העולם.
לא לדאוג, המצב קשה ועצוב ונהרגים המונים מאחינו עם ישראל ואחיותינו הקדושים, והם עולים לשמים ומסנגרים על ישראל ודורשים דין לפורעים בנו, וכל הצדיקים בשמים ואבותינו ואמותינו הקדושים דורשים דין על כל הכאב והצער שהוא מנת חלקנו כיום. אל דאגה משמים
דואגים לנו, משמים יושיעו אותנו ולא בכח ולא בחיל, רק בדבר ה'. אנחנו מוקפים מלאכים קדושים המסייעים לנו ובקרוב ביותר יפעלו בעוצמה רבה ויפילו חללים רבים של הרשע עד תומו. סופו המוחלט מאוד קרב, רק לא להתייאש מכלום, אף פעם, ה' דואג לנו ואוהב אותנו ורוצה כבר לגאול אותנו והיום מאוד קרוב, יותר מכפי שאתם יכולים לדמיין כלל.
בקרוב המצב יהיה קשה הרבה יותר מכל הבחינות ובעיקר הבטחונית ומי שצדיק ועושה רצון ה' יתברך באמת וללא שום צביעות או מניעים של רווח אישי, יעבור הכל בצורה קלה הרבה יותר מכל אדם. בקרוב ביותר ישובו רבים לאבינו שבשמים. כבר היום רואים רבים מישראל שלי, שאין לנו להישען על כוח פיזי, או צבא, או נשק מתוחכם, אלא רק אבינו שבשמים שהוא הכל יכול. אליו אנחנו חייבים לפנות בעת צרה וצוקה זו ולשוב מדרכינו ולקיים את מצוות ה' ותורתו ובכך
ניוושע.
זכות גדולה מאוד והגנות רוחניות אדירות יש לעם ישראל מלימוד התורה של כל לומדי התורה בישראל בכל גיל וזמן. ככל שילמדו יותר תורה כך יתבטלו עוד ועוד גזרות, ובע''ה יתבטלו בקרוב ביותר כל גזירות שאינן טובות מכל עם ישראל האמיתיים.
מי שהוא ערב רב, בזמן הקרוב הקשה שיהיה, פשוט יברח מן הארץ כל עוד נפשו בו, ויעזוב לארצות הגויים אליהם הוא שייך באמת. כבר כתבתי לך בתחילת התקשורים שלנו שכל אלה שיעזבו את הארץ בזמנים הקשים שיהיו, זה יהיה סימן מובהק לכך שהם ערב רב. כי עם ישראל עם קדושים, אוהבים את ארץ ישראל הקדושה ולא עוזבים אהובה בעת צרה. לא עוזבים את
ארצנו האהובה כשקשה, זה המבחן האמיתי, האם אתה אוהב באמת, או לא.
כל אהבתם של אלה הנוטשים את אהוביהם בעת קשה, היא מזוייפת. האהבה האמיתית נבחנת, נבדקת ומוכחת רק בעת צרה.
יהיו ניסיונות רבים בקרוב לכל ישראל בפרט ובכלל כדי לבחון ולבדוק ולצרף ולזכך את הראויים לגאולה. אמא יקרה שלי, לא כולם ראויים לגאולה ולקדושה העצומה שיורדת לעולם הזה, רבים לא יוכלו לעמוד בקדושה העצומה הזו, לרבים זו עת מבחן".
מסרים של גליה האוטיסטית
..."כאשר האדם חוזר בתשובה באמת, כל חטאיו מתפוגגים ונעלמים... לכן הרבה יותר קל לאדם שחזר בתשובה, אחרי יציאתו מן הגוף... מי שלא לבוש כראוי, יכול להשרף מן ההוד וההדר שיש בשמים..."
..."הזמנים הקשים באמת עדיין לא התחילו... בקרוב תפרוץ מלחמה איומה מאוד וקשה וכואבת... כל מצווה שיהודי לוקח על עצמו, מרבה זכויות לעם ישראל... לקרוא הרבה תהלים..."
גליה: "אמא יקרה שלי, בקרוב ביותר בכל העולם, המון סבל, מגפות, חולאים, צער נורא. אמא העולם בפני תיקונו הסופי, החטאים הרבים שיש בעולם הזה, העוולות הרבות וכל הרוע ימחק בקרוב על ידי מירוק מאוד כואב, אמא הצדיקים כל כך ממורקים וזכים, הם כבר כמעט מוכנים לקבל את כל השפע המתעתד לרדת לעולם הזה כל כך בקרוב, השאר לא יוכלו לעמוד בקדושה העצומה שתרד בקרוב לעולם הזה, הם יעלמו, רבים רבים מיושבי כדור הארץ יעלמו כלא היו. כל מי שיחזור לאבינו שבשמים ויקבל עליו לשמור מידותיו, להיות הגון וישר ודובר אמת בפיו ולבבו, ולקיים מצוות ה' יתברך וחסד, לא יאונה לו כל רע. הוא הכלי היחיד אשר יוכל להשרד אחרי שיתנפצו כל הכלים המטונפים לרסיסים כל כך בקרוב. אנחנו בזמן גאולתנו וחרותנו, הכל
כל כך קרוב.
יש לנו עם ישראל הקדושים הגנות משמים, הרבה אורות, הצדיקים והזכויות והמצוות של כל עם ישראל מכל הדורות עומדים לנו בשמים להלחם לנו, זה כמו המלאכים שנבראים מהמצוות של כל אדם, כך האורות הללו הם המלאכים שנבראו מכל המצוות של כל עם ישראל מכל
הדורות.
זו עת גאולה לעם ישראל, המצב יהיה מאוד קשה לכולנו, קיום המצוות יש בכוחם לרכך ולמתן את הגזרות שבדרך, כל האוחז בדרך ה' ובמצוותיו יעבור בקלות יחסית את התקופות הקשות המצפות לנו. הדבר נכון לגבי כל אדם מישראל בכל מקום ואתר בארץ ובעולם. אם האנשים היו מודעים לכח שיש לכל מצווה ומצווה בעולם הזה, הם היו עוזבים הכל
ורודפים אחרי המצוות, אבל אלה שמודעים לכך באמת רודפים כל היום אחרי המצוות.”
)המחבר ערן בן עזרא מוסיף כפי שגליה אומרת כאן מי שחכם שיעזוב הכל כפי שעשה המחבר ויעסוק בזיכוי הרבים במשרה מלאה ובאיסוף מצוות שכן אין מצווה גדולה מזאת. (
והיא ממשיכה ואומרת:
"חשוב לצאת אל הרבים ולעזור בהשבת לב בנות ובנים לאבינו שבשמים. לא לחשוש לצאת להרצאות ושיעורי תורה בכל הארץ ואפילו בזמנים הקשים מאוד. להיות עז כנמר וקל כנשר לקיים זיכוי הרבים, והשכר יהיה עצום לאין שיעור, כי מזכי הרבים יזהירו ככוכבי השמים בקרוב ביותר. כל אבא שמח ומאושר שמוצאים ומשיבים לו את בנו האבוד והאהוב, ועל כך גם גומלים בעין יפה וברוחב לב. אין אפשרות לתאר את השפע של מלך המלכים הקב''ה למשיבי בניו ובנותיו האהובים אליו. להשיב לאבינו האוהב את ילדיו האובדים, זו אחת המצוות המעולות ביותר בעולמנו זה, זיכוי הרבים זו אחת המצוות המעולות ביותר והנאצלות ביותר בעולמנו זה, בזכות זה משמים יתנהגו עם מזכי הרבים בהנהגה אחרת ושונה מאשר עם שאר בני האדם, יתנהגו עמהם בהנהגה של לפי משורת הדין על כל דבר ודבר ויזכו אותם לעשות מצוות נוספות ורבות. כל מי שיכול להשקות את הצמאים למים באמצע המדבר בו הם נימצאים נחשב לחסד גדול.
אמא בעולם הזה לא קל לאף אחד, ואסור להגרר אחרי הכבדות של הגוף הגשמי, או החולאים המדומים שלו, צריך להמשיך ולזכות את הרבים ולקיים מצוות ה' יתברך בזריזות וחריצות. כי זה כל האדם וכל מטרת בואו לעולם הזה. אנחנו שליחים של מלך המלכים הקב''ה שכל כך אוהב
אותנו".
אמא: "האם גם לימוד תורה של נשים עוזר לבטל גזרות? הורג מקטרגים?"
גליה: "אמא בודאי, יש ללימוד תורה לנשים עוצמה אדירה לשנות את כל ביתם ואורח חייהם ולהשפיע נחרצות על כל בני ביתם, כי האשה היא עיקר הבית היהודי ובזכות נשים צדקניות נגאל, כי יש להם כוח השפעה עצום על הבעל והילדים ועל כל סביבתם. הנשים אשר הולכות לשעורי תורה זה חסד עצום, הן מודרכות כיצד לנהל את ביתן באהבה ובדרך ה' יתברך, האשה מעלה והאשה מורידה, ואם היא הולכת לשיעורי תורה היא מעלה מאוד את עצמה ומעלה אתה
ביחד את כל בני ביתה ומאפשרת שפע עצום ושכינה שורה בביתה". אמא: "כשהנשמה יוצאת מהגוף אז היא רואה את כל מה שהיא עשתה בזמן שהיתה בגוף,
במשך כל החיים, אז איך היא יכולה לסבול לראות את כל המעשים הרעים שהגוף עשה בזמן שהיתה בתוכו? והאם הם מופיעים לה גם אם האדם חזר בתשובה אמיתית בעודו בתוך הגוף?" גליה: "אמא יקרה, הנשמה מאוד סובלת לראות את כל הדברים הרעים שהגוף עשה כאשר היתה בתוכו, אך גם מאוד נהנית לראות את כל הדברים הטובים שהגוף עשה כאשר היתה נתונה בתוכו. כאשר האדם חוזר בתשובה באמת, אזי כל חטאיו מתפוגגים ונעלמים ונשמתו מזדככת מכל הטומאה ולכן הרבה יותר קל לאדם שחזר בתשובה אחרי יציאתו מן הגוף מאשר למי שלא חזר בתשובה, אלפי מונים".
אמא: "איך אדם בעולם הזה יכול לשמח את ה' הכי הרבה?"
גליה: "אמא יקרה שלי, רק על ידי קדושה וטהרה, יושר והגינות, תורה, מצוות, מעשים טובים וזיכוי הרבים".
אמא: "גליה, איך את מסתדרת כאן, האם לא קשה לך מדי שאני כבר לא יכולה לקחת אותך הביתה לשבתות וחגים?" )גליה כבר גדולה וכבדה...(.
גליה: "אמא יקרה ואהובה שלי, לא קשה לי שום דבר. אני רואה הכל ברוחניות ומקבלת הכל באהבה גדולה מאוד, כי הכל זה רק לטובה ולברכה לי ולכל עם ישראל. אני כולי אושר כל הזמן כי זמני לעזוב את ארץ הגזירה הזו מאוד מאוד קרוב, אני מאושרת שהצלחתי למלא את שליחותי נאמנה, אמא זכיתי למלבושים יפים לתפארת, רוחניים כמובן והם כבר מושלמים ויפים ובוהקים וזוהרים בשלל אורות ונגוהות שאין לך שום הבנה בהם. כל המצוות שתמשיכי לעשות רק יוסיפו עוד מלבושים וקישוטים ודעי לך אמא יקרה שלי, שבעולם העליון ככל שיש יותר לבושים יפים ובוהקים וזכים, כך יש לנשמה רשות ויכולת להכנס להיכלות עצומים ונהדרים ביופיים ובהדרם. הלבושים הם אישור הכניסה למקומות הנשגבים הללו. עם לבוש דל ופשוט, ניתן להיכנס רק למקומות הכי פחות נשגבים, שגם הם תענוגות לנשמה אחרי
זיכוכה במידת הצורך בגיהינום, אך יש לה צער עצום ביותר שלא השכילה להתאמץ בעולם הזה הגשמי כדי לתפור לה את לבושי ההוד וההדר, אז אמא, כמה כדאי וחשוב להתאמץ בעולם הזה, ובכך להרבות זכויות לכל עם ישראל וכמובן לכל הדורות הבאים.
אמא הלבושים שזוכים בהם בזכות המצוות גם מקנות אפשרות לנשמה להיות במחיצת נשמות מאוד ענקיות ומאירות ביותר, כי עם לבושים לא מתאימים אין אפשרות לזה, זה כמו צוללן שלא יכול לצלול לעומקים ללא חליפת צלילה. הלבושים הרוחניים הרבים יכולים לזכות לשפע עצום ולשהיה במחיצת הצדיקים, כי מי שלא לבוש כראוי, יכול להשרף מן ההוד וההדר שיש בשמים
בעולם הרוחני".
אמא: "גליה, למה אני מרגישה שאת מתרחקת לי? למה את מתרחקת לי כך?"
גליה: "אמא מה אתך? את מדברת כאילו עוד לא הכנתי אותך לפרידה ממני כלל! אמא יקרה שלי, לא לשכוח, אני עוזבת אותך בקרוב ביותר, כל המצב הזה שאת כבר לא לוקחת אותי יותר לשבתות מכוון משמים והוא רק לטובתך כדי שתתרגלי קצת למרחק, ואני מתרחקת לך רק בגוף
המסכן שלי, אני גליה שלך בנשמה לעולם לא מתרחקת לך ובע''ה לעולם לא אתרחק לך. בקרוב ביותר המונים יחזרו בתשובה, אשריכם כל מזכי הרבים.
אמא, הזמנים הקשים באמת עדיין לא התחילו, לצערי הרב. רק מצוות יכולות להציל אותנו ולרכך את המכות, כל יהודי ויהודיה שיחזור לאבינו שבשמים ירככו את כל המכות וימתקו את הדינים. כל מצווה ומצווה שיהודי לוקח על עצמו מרבה זכויות לעם ישראל. הולך להיוולד עולם חדש, יפה ומאושר, עולם של יושר והגינות של אושר גדול, ומי שיזכה יראה נסים ונפלאות. אנחנו כבר לפני גאולתנו השלמה ושום דבר לא יעצור את זה. אמא יקרה שלי, לא לחשוש מכלום, ככל שנרבה מצוות כך הנזקים יהיו קטנים יותר. ה' עמנו ולא לחשוש, אין הפקרות בעולם הזה, לא כלפי היחיד ולא כלפי הכלל ובמיוחד לא כלפי עם ישראל, עם הבחירה
הקדושים לה'.
הגוף שהוא כולו גשמי וחומרי שייך לס.א.)סיטרא אחרא שהוא היצר הרע והוא השטן והוא מלאך המוות הערה של המחבר ערן( וכל הזמן מפתה לעשות דברים רבים שהם נהדרים לגוף אך אסון לנשמה. נשלחנו לעולם הזה כדי להתגבר על היצרים החומריים הללו ולהוציא את הרוע
מקרבנו ולזכך את החומר שיישמע לנשמה ולרוח ולא הרוח יישמע לחומר.
כאשר יש נצחון של הנשמה על החומר, למרות שהיא בתוך מעמקי החומר, אך מצליחה להתגבר ולהתעלות, זה בעצם תיקונה של הנשמה ובכך היא מושכת את כל ניצוצי הקדושה מן החומר. אך אם חס וחלילה היא נכשלת בשליחותה, היא שוקעת בתוך החומר ולא מצליחה להעלות מתוכו את הקדושה, ואם הצליחה רק מעט היא מגיעה לכאן לסיבוב נוסף. לכל נשמה יש תפקיד עצום ויש לה עבודה רבה להתגבר על הגוף והתאוות החומריות וזה מאוד לא קל, זה גם תיקון גדול לעולם ומקרב מאוד את גילוי המשיח, ועל כך נכון לכל נשמה ונשמה שהצליחה,
שכר עצום כפי הצלחתה בעולם הזה.
כאשר הגוף מתכלה הנשמה נשארת לנצח נצחים, לעולם אינה מתכלה, היא קדושה מאוד ושייכת לעליונים ולשם תשוב בסוף הימים שלה כאן, והגוף ישוב לעפרו ולמקורו בסוף הימים שלו, כל החיים הללו חולפים ביעף, כל התיקון הקשה שלנו מסתיים ביום מן הימים וכל הקושי חולף כלא היה. נשארים רק הפירות של המעשים, והם פירות מיוחדים שאינם מתכלים לעולם.
כל מאמץ בעולם הזה הוא כדאי, כל סבל, כל מה שהוטל עלינו הכל לטובה ולברכה".
אמא: "מותר לומר לי משהו לגבי המצב הבטחוני, הגאולה?"
גליה: "כן. הגאולה קרובה מאוד ברוך ה', את בשכל מודעת לכך מאוד, לפי כל מני סימנים שאת רואה. הגאולה כבר בפתח, בקרוב ביותר יתגלה משיח צדקנו בע''ה יתברך, כבר כלו כל הקיצין, בשמים יש תכונה עצומה לקבלת משיח. יש הכנות עצומות גם בארץ, רבים שבים
לאבינו שבשמים, הגאולה ממש בפתח, אנחנו בחבלי משיח. בקרוב ביותר הזמנים יהיו מאוד קשים, הרבה יותר קשים מאשר כעת. יהיה הרבה סבל וייסורים. גויים רבים יאבדו ויעלמו, כולל הערבים הרעים למיניהם. המצב הולך להתגעש מאוד בארץ ובעולם, כל הרעש בעולם הוא לפני רעש גדול יותר.
אנשים יפחדו לצאת מבתיהם, ישבו ספונים ונצורים בבתיהם. כמובן שהפחד ישפיע עליהם מאוד והם יבינו כמו רבים אחרים שאין לנו על מי להישען רק על אבינו שבשמים, רק בו אנו בוטחים וכל השאר זה הבל וריק. אלה שישובו לאבינו שבשמים, יהיו מאושרים בדרך ה' ויעברו הכל בקלות רבה יותר. בקרוב תפרוץ מלחמה איומה מאוד וקשה וכואבת. וכל מי שישוב לאבינו שבשמים יכנס לתוך מניין הזוכים לגאולה בקרוב ביותר. אין ברירה, לא כולם יכולים להיות בקבלת המשיח".
אמא: "מדברים על מלחמת עולם שלישית, מה מותר לי לדעת על זה ואיך לעזור?"
גליה: "לא לדאוג לכלום, משמים מכוונים הכל, כך שגאולת ישראל תהיה בקרוב ביותר. כל מה שקורה בעולם זו סלילת הדרך לגאולה הקרובה, זיכוי הרבים מאוד מקרב ועוזר.
לקרוא הרבה תהלים! אם קוראים הרבה תהלים באופן קבוע, זה מאוד עוזר להרגע.
לא לדאוג, אין הפקרות בעולם, יש השגחה על כל נברא ובמיוחד על עם קדוש ישראל ובמיוחד על הצדיקים שהולכים בדרך ה' ובמיוחד על הצדיקים מזכי הרבים ברוך ה'.
אמא לא לדאוג, כי עם ישראל כולו ישובו לאבינו שבשמים מאוד בקרוב כי יהיו צרות קשות ורבות שאין לך אפילו אפשרות לדמיין, אך יהיו גם ניסים ונפלאות. כולם יראו בחוש שרק הקב''ה מנהל את עולמו ולא אף אחד אחר, הכל מכוון לקראת הגאולה, מאוד תלוי בנו כמה
מהר זה יהיה וכמה ייסורים יהיו.
תורה, מצוות ומעשים טובים הם שיגרמו להכל להתרחש מהר יותר וקל יותר. אמא, למרות שזמן החיים ואורך החיים הוא יחסית קצר ואפילו למי שמאריך ימים מאוד, יש לאדם יכולת לעשות המון למען שמו בתקופת חייו, ראי רבי עקיבא התחיל הכל בגיל ארבעים ועד היום כולם זוכרים אותו ולומדים את דבריו, לכל אדם יש תפקיד חשוב בעולם
הזה.
אמא, אנחנו מתקנים בעולם הזה על ידי ייסורים וסבל לפעמים. הכל לטובה ולברכה, הייסורים מאוד ממרקים ומזככים ותפקידם חשוב בתיקון האדם עלי אדמות, ושהנשמה לא תסבול בעולמות העליונים כי שם הסבל הוא הרבה יותר קשה לאין ערוך ולאין שיעור. בתוך הגוף אין מודעות לכל הדברים החשובים ולכל התיקונים העצומים שאנו מתקנים בהיותנו בתוך הגוף הגשמי שלנו. ברוך ה' שזכינו לתקן, רק לא להכנס לפחד, כי החיים והמוות רק בידי שמים ומשמים יודעים ומחליטים כמה על כל אדם לחיות בעולם הזה. רק הקב''ה יודע הכל וברור שהכל לטובה ולברכה, רק להתחזק באמונה ובטחון ולחזק, כי המצב של עם ישראל היום קשה, גם האישי וגם הכללי וכולם זקוקים לחיזוק ועידוד ובטחון
בשם''.
אמא: "האם את יכולה לומר עוד על המצב המתגעש שצפית בחסדי ה' וזכינו כל עם ישראל לקבל מסרים מעולם האמת, ברוך ה'. אנשים צמאים למסרים חדשים. האם יש לך מסרים חדשים לגבי הבאות? מה לשפר? איך להתנהג? איך לעודד את האנשים?"
גליה: "אמא יקרה, אנחנו לפני גאולתנו השלמה והכה מיוחלת, לפני הלידה באים צירים ויש שיולדות יותר בקלות ויש שיותר בקושי, הכל דומה ללידת העולם החדש. ככל שיחזרו יותר בנים ובנות לאבינו שבשמים, הלידה של הגאולה תהיה הרבה יותר בקלות, כל המצב המתגעש הזה הוא הצירים. לפעמים הצירים מאוד ממושכים, וכך קורה לנו שכבר שנים רבות מאוד הצירים מתמשכים ומתמשכים, אך אנו נמצאים כעת בצירים החזקים והתכופים
שכבר מאוד קרובים ללידה עצמה, המעידים שהלידה כבר מאוד קרובה וכבר בפתח.
היום רואים הכל באופן חושי, וגם ללא המסרים שלנו פגועי המוח. הכל פרוס לעינינו, כל המצב. אנו רואים בחוש ובפירוש וללא צל של ספק שהשליטה יצאה מיד אנוש. הכל מכוון משמים לקראת גאולת עם ישראל הקרובה בע''ה. כל המהלכים לגאולה מכוונים משמים ולמרות שנדמה למישהו שהשלטון מנווט הכל או הצבא, או המשטרה, אין הדברים כך. הם כבר יצאו מזמן משליטת הצבא או המשטרה או השלטונות, והם היו תמיד ויהיו תמיד בידי מלך מלכי
המלכים הקב''ה, הוא ולא אחר. רק אבינו מלכנו יכול להושיענו, ולא שום אדם או צבא!
הישועה קרובה מאוד לבוא, ככל שניקח על עצמנו לקיים את מצוות ה' יתברך כך בע''ה נקרב את הגאולה מאוד ונרכך את כל המכות. אין לנו על מי לסמוך, רק על אבינו שבשמים וכל השאר זה הבל וריק.
העולם מנוהל בהעלם גדול על מנת לאפשר בחירה חופשית מוחלטת, ובכך גם שכר - על הבחירה בקדושת התורה והמצות, וזיכוך ומירוק לעיתים קשה מאוד - על הבחירה בדרך הלא טובה. אך בסופו של מירוק וזיכוך, הנשמה לא זוכה לאפס קצהו של הבוחרים בתורת
ה' הקדושה ובמצוות ה' יתברך".
אמא: "גליה, אולי יש לך רשות לומר לי משהו על המצב הבטחוני? עם הערבים? בעולם?"
גליה: "אמא זה ברור שסוף הטומאה קרב מאוד, העולם לקראת גאולתו המיוחלת והקרובה מאוד, הערבים כל הזמן מתגרים בנו עוד ועוד, עד שמשמים יתנו להם מכה ניצחת שממנה כבר לא יוכלו לקום יותר לעולם. הזכות שלהם בארץ ישראל הסתיימה, הם לא מודעים לכך אבל בקרוב נתחיל לראות את פחד השם נופל עליהם ואוחז בהם, והם מאוד יפחדו מישראל
ויבינו שמעולמות עליונים נלחמים להם.
אמא אנחנו רק בראשית ההתגעשות, אך לא לדאוג, מי שהולך בדרך ה' יתברך יראה הרבה אור בקרוב ביותר, יעבור הכל הרבה יותר בקלות ובקרוב ביותר ינחל אושר עצום ביותר, עוד קצת סבלנות ונראה נסים ונפלאות בע''ה יתברך. צפויים לנו זמנים קשים ביותר בקרוב, כל העת יהיה יותר ויותר קשה ואז יתגלה משיח צדקנו בע''ה ויביא בע''ה יתברך מזור לכל עם ישראל הכואב והמבולבל כל כך. הגאולה ממש בפתח, על הסף, אושר גדול מצפה למי שילך בדרך ה' יתברך ויקיים תורתו
ומצוותיו היקרות.
אוצר גדול ועצום קבלנו משמים, תורה מתוקה מדבש ויקרה מפנינים, אין מה ישווה לה וידמה לה, לתענוג בלימודה ובקיום מצוותיה, בקרוב רבים מישראל יבינו ויפנימו.
אמא יקרה שלי, אני מתפללת עלייך בשמים כל הזמן. לבטוח רק בה' תמיד, כי ה' אוהב אותנו אהבת נצח אמיתית".
אמא: "מישהו שאל אותי פעם , למה את מתקשרת עם הבת שלך , הנסתרות לשם אלוקינו והנגלות לנו... מה אני אמורה להגיד לאנשים כאלה?"
גליה: "אמא להגיד להם שהם לא יודעים במה מדובר, כי אם הם היו יודעים לא היו מדברים כך. ישנם גילויים של אמת מהעולמות העליונים וזה נעשה בכמה מישורים: אחד מהם זה התקשור אתנו פגועי המוח ויש מיני חלומות שהאנשים חולמים, חלומות לא רגילים בכלל. ויש אנשים שיש להם כל מיני גילויים וחזיונות , והצדיקים של דורנו זוכים לדעת דברים שהיו נסתרים במשך מאות בשנים ועכשיו השם מגלה לנו אותם , כי לפני בוא יום השם הגדול והנורא השם מגלה לנו משמים אמיתויות רבות , שילכו ויתרבו ויגדלו , ככל שהזמן מתקרב יותר לגאולה . אז אלה לא נסתרות שאסור לעסוק בהם , אלה הם הנגלות שהשם מגלה לנו והופך אותם מנסתרות לנגלות לנו! אשרינו שזכינו לראות את האמת האלוקית המתחילה להתגלות בעולמנו ומפלסת את דרכה בעולם השקר הזה . מתחילה להתגלות בעולם הנהגת השם יתברך קדוש הוא". האם חכמי ישראל ידעו על אפשרות תקשור זו? כתב הגאון מוילנא: ''הכלל , כי כל מה שהיה והווה ויהיה עד עולם , הכל כלול בתורה מ''בראשית'' )תחילת התורה( עד ל''עיני כל ישראל'' )פסוק אחרון בתורה(. בגמרא, במסכת בבא בתרא דף י"ב , נאמר: "מיום שחרב בית המקדש ניטלה נבואה מן הנביאים וניתנה
לשוטים ולתינוקות".
וכן מובא בזוהר הקדוש, פרשת שמות דף ו ע"ב:
"ר' חיא אמר: שלשים יום טרם בוא חוזק לעם בארץ או טרם בוא משבר לעם בארץ, מכריזים עליו בעולם . ופעמים נמסר הדבר בפי הילד , לעתים לאותם בני אדם שאין בהם דעת, ולעתים נמסר בפי העופות , ומכריזים בעולם ואין מי שיקשיב אליהם . כאשר העם זכאין, נמסר הדבר ההוא לראשי העם, צדיקי העולם, כדי שיודיעו להם וישובו לריבונם, וכאשר
אינם זכאין, הרי זה כפי שאמרנו". מה אומרים בשמים על קירוב רחוקים? "אנחנו בשדה הקרב ונופלים מכל הצדדים! איך אפשר ללכת לישון בשקט בלילה באמצע
המלחמה?”
גליה: "אלה הזוכים ומזכים את הרבים הם בעצם ההגנה של אלה שלא מקיימים תורה ומצוות. כל הזמן יש להקפיד שיהיו זכויות רבות לעם ישראל, כדי שחס וחלילה לא יווצר
מצב שהזכויות יהיו פחות מהחובות . חייב כל אדם מישראל לקיים מצוות ולזכות את האחרים על מנת להרבות זכויות לעם ישראל, כי אף פעם לא נוכל לדעת מה המאזן הנוכחי. תמיד יש לצאת מנקודת הנחה שהוא קרוב למאוזן ומביא אתו סכנה של חובה ואנחנו חייבים כל הזמן להטות את הכף לכף זכות , שרק כך נינצל מכל הפורענויות המתרגשות ובאות לעולם. כל המקדיש את כל כוחותיו הנפשיים לחיזוק הרבים יכול לעורר המונים. כל המקרין את כל אהבתו לשם יתברך ומסירותו ללא לאות יכול לעזור להתעוררות המונית. כל בעלי היכולת הנפשית והרוחנית , הידע והאינטליגנציה לארגן ולהכין חומר והרצאות משכנעות , חייבים לצאת היום לרבים ולדבר עם ההמונים, זו חובת השעה! זה זמן חרום
לעם ישראל היקר!
כולנו חייבים לעמול למען הצלת הכלל וכל מי שיכול לעשות ולא עושה , ידון בשמים בחומרה יתרה! זה זמן מיוחד בו אפשר עדיין להציל נשמות עם ישראל רבות מאבדון, זוהי עת רצון ! זה זמן חרום , חייבים להחזיר כל יהודי יקר לאבינו שבשמים , הזמן עומד להגמר! כל החול בשעון כבר ירד למטה ונשאר כל כך מעט ופתאום הכל ישתנה והגאולה תגיע! כולנו נרגיש כמו חולמים! הכל תלוי בנו אם הגאולה תגיע בקלות ובשלווה ובנחת או בדרך קשה . כל מזכי הרבים בעם ישראל יזכו לגדולות , ישועות ונצורות , הם לא יכולים לתאר לעצמם כמה השם אוהב אותם , כמה גדול שכרם לאין ערוך ולאין שיעור . כל מזכי הרבים סוללים את הדרך לגאולה שתגיע ברכות ובאהבה ובשלווה. כל המצליח להציל נפש מישראל , מן השמים ילבישוהו בשלל גוונים זוהרים ומזהירים בכל רחבי הרקיע וכל הרקיעים יראו ויתפעלו מיופיו וזוהרו ומארמונותיו , ארמונות הבדולח הרוחניים המצפים לו. העבודה הקשה של כל מזכי הרבים מצילה נפשות רבות מללכת לאבדון! זה עניין של פיקוח נפש ממש , לחזק אנשים היום זו הצלתם ! בזמן המשיח שערי תשובה ננעלים! משמים ידונו על כל איש ישראל שאבד. אסור לנטוש את המערכה, חייבים להלחם על כל יהודי שעדיין בחושך ולהאיר לו את הדרך כדי שלא ימעד ויפול לתהום שאין תקומה ממנה".
תקשור עם ב. פגוע מוח.
מתוך הספר ונפשי יודעת מאוד-2
"אנחנו צריכים להציל כל נשמה יהודית מן השמד . העבודה החשובה ביותר כעת היא להחזיר בתשובה, זה מאמץ להציל נשמות של יהודים ולהביא את המשיח בלי הרבה סבל כאשר במאמצים שלנו נחזיר את כל עם ישראל להאמין בה' ובמלכותו אז נהיה מסוגלים להכתיר את המשיח בשלום . אני צריך להוסיף , אם אנו לא נעבוד יום ולילה כדי להציל נשמות יהודיות , הרבה ילכו לאבדון והמשיח יגיע בסבל רב . אני מבקש מאחי ואחיותי תצילו את כולנו! אתם לא מבינים שאנחנו בשדה הקרב ונופלים מכל הצדדים?! איך אפשר ללכת לישון בשקט בלילה באמצע המלחמה? אתם וכל אחד חייבים לצאת החוצה, לנסות לעזור לחבריו היהודים לחזור לה'. דתיים ולא דתיים! אינכם מודעים לכך שזה יהיה יותר איום ממה שאנחנו יכולים להעלות בדעתינו, מפחיד יותר מכל זמן! הישועה תבוא בעזרת
ה'. האם אינכם רוצים להיות שם? “ עוד תקשור עם ב. פגוע מוח.
מתוך הספר ונפשי יודעת מאוד-2
"עדיף לקפל את השרוולים ולהיכנס לתוך המלחמה - להציל נשמות יהודיות, לפני שלא
נוכל להצילם!!! הרגש את הסבל של אחיך היהודים, תרד לעולמם המבולבל ותוציא אותם לחיים של תורה ומצוות.
ש.אני צריך קודם לעבוד על עצמי. אני לא מרגיש את עצמי מושלם לתת לאחרים. ת.אי אפשר לחכות עד שתהיה מושלם, שאז אדם מת ולא יכול לעזור לאף אחד. ש.האם לעסוק רק בתיקון העם או גם בחידושי תורה? ת.אם היית חי במלחמת העולם השניה ויושב באמצע הקרב, מה היית
עושה? עוסק בהצלת נשמות או בחידושים?
ש.החידושים מוסיפים לי כוח לחזק את העם. ת. רק אם יש לך זמן" עכ"ד
תקשור עם בתיה פגועת המוח מהספרון בתיה מסרים מעולם האמת :”ש. את אמרת שכל שאלה שאת נשאלת על ידינו את שומעת תשובה מהשם יתברך מנין לך שהשם הוא העונה אולי זה מלאך או דבר אחר?
ת. איך אפשר לחשוב או להתבלבל כששומעים את מילתו של השם !? כי ככה ה' בנה אותנו למטרה זו, אנחנו עבדי השם בלבד, אבל יכול להיות אדם לא טהור מפריע לנו כי אנחנו משתמשים בהם, גם לפעמים אם השואל לא טהור "
הקטעים הבאים הם דברים נוספים שמפאת חשיבותם אני מפרסם אותם כאן והם חלק מדבריה של הנשמה של גליה הילדה האוטיסטית שהוכחו על ידי רבנים רבים..
תזמינו את ספרה גליה מסרים מעולם האמת והספר ונפשי יודעת מאוד והספר דניאל 3 מסרים מעולם האמת.או שתורידו אותם בחינם באתר www.dani18.com ,שהוא ספר מאוד מחזק ועוזר להבין שיש בורא לעולם והתורה אמת בצורה שלא משתמעת לשתי פנים,להלן מקצת
השאלות שנשאלה גליה על יד אמא ותשובותיה שניתנו לה מידי שמיים למסור לנו:
גליה : "אמא , יש עכשיו זמנים מאוד קשים לישראל . הבלבול משתלט על הכל , אלה חבלי לידה של המשיח שיבוא אלינו בעזרת ה' יתברך כל כך בקרוב, ויביא מזור לכל המצב החולה אליו נקלענו בעוונותינו. אני שמחה לראות כל העת את ההכנות האדירות בשמים לקראת הגאולה השלמה. כל החוזרים בתשובה הם כאוויר לנשימה לקרוב גאולתנו, את זרם השבים עד השם אי אפשר לעצור, כל הזמן ילך ויתגבר כמעיין המתגבר בעזרת השם יתברך. אושר גדול ירד לישראל ולעולם כולו בקרוב מאוד, אך יש גזירה קשה שאינה מתבטלת! כל הזמן מצליחים לדחות אותה עוד ועוד בזכות הצדיקים החיים בתוכנו ובזכות תפילות כל הצדיקים מכל הדורות המתחננים על ישראל בשמים ומסנגרים. אך לא ירחק היום וישארו רק הראויים להישאר, זה יהיה כאב גדול מאוד לפני הגאולה הקרובה שלנו ולפני גוג ומגוג שעדיין מצפה לנו . אמא , הכל ניתן לשנות על ידי התקרבות לשם יתברך , רק המתקרבים
יוכלו לזכות לכל הישועות הקרובות, לכל שפע האורה והשמחה, שירד כל כך בקרוב לעולם. אמא יקרה שלי, המסרים מן האוטיסטים ופגועי המוח, מזכירים את תקופת הנביאים, אשר
היתרו והיתרו בעם ישראל ומאחר שמשמים נתנו לעם ישראל המון זמן לחזור בתשובה על פשעיהם ורוע מעלליהם , העם טעו לחשוב שדברי הנביאים הם הבל וריק ואין בכוחם להתגשם , וכאשר קרו הדברים ביתר שאת , ונחתו על עמינו ייסורים קשים , חורבן וגלות, הבינו עם ישראל שכל דברי הנביאים היו אמת, אך הכל היה כבר מאוחר מדי! כי מידת הדין כבר החלה לפעול בעולם מבלי יכולת לסגת. הגזרה אז יצאה לפועל! הסתיימו ההתראות הרבות, הגיעה לקיצה כל תקופת ההמתנה הארוכה אשר קיבלו עם ישראל, ונותר היה רק
לבכות על עם ישראל בשמים ובארץ.
יש קצת דמיון למסרים שלנו פגועי המוח. בקרוב כאשר יראו שהכל קורה והלוואי שלא, אזי יותר לנו רק לבכות ולבכות ולהתפלל לאבינו שבשמים שירחם עלינו ולשוב עד השם, כדי להפסיק את הפורענויות הקשות המתרגשות לבוא עלינו . אמא יקרה שלי , אין שלום ואין שלווה עם הערבים, לא היה ולא יהיה, ומלב הסכסוך הזה יתפתח תוהו ובוהו. אמא העולם בפני תיקונו הסופי . החטאים הרבים שיש בעולם הזה , העוולות הרבות וכל הרוע ימחק בקרוב על ידי מירוק כואב. גם בזמנים הקשים מאוד שיהיו כל כך בקרוב, מי שצדיק וחסיד יעבור הכל בקלות. שפע גדול מתעתד לרדת לעולם הזה כל כך בקרוב, רבים לא יוכלו לעמוד
בקדושה העצומה שתרד בקרוב לעולם הזה.
כל מי שיחזור לאבינו שבשמים ויקבל עליו לשמור מידותיו, להיות הגון וישר ודובר אמת בפיו ולבבו, ולקיים מצוות ה' יתברך וחסד, לא יאונה לו כל רע. הוא הכלי היחיד אשר יוכל להישרד אחרי שיתנפצו כל הכלים המטונפים לרסיסים כל כך בקרוב . יש תהליכים מאוד מואצים לגאולה הכללית של עם ישראל, יש תהליכים של בירור גדול, ומי לה' אלי! כל יראי ה ' יהיו במחנה אחד והשאר במחנה שני . יהיו שני מחנות : אחד של קדושה ואחד של
טומאה.
הקדושה תנצח בקרוב ביותר וכל מחנה הטומאה והסוגדים לטומאה וליצרים ימחק בקרוב ביותר. אמא יקרה שלי, לצערנו יש מישראל שמבינים רק במכות, אחרת הם לא מתעוררים לשוב לאבינו שבשמים, אך אין יותר משובחת מתשובתם של ישראל ששבים לאבינו שבשמים ללא צורך במכות וניסים ונפלאות. המצב כפי שהוא כיום הוא התחלה של ההתגעשות עליה דברתי בספרים שכתבת עלי , הכל הולך להיות קשה כדי לעורר מה שיותר מישראל הקדושים לשוב לאבינו שבשמים לפני הבירור הגדול העומד בפתח ועל הסף, רבים מישראל
שלנו עדיין לא פוקחים עיניים.
כל ישראל מצווים ללמוד תורה, ללכת בדרך ה' יתברך ומצוותיו ולאהוב כל אדם מישראל - ואהבת לרעך כמוך , זה יכול להציל רבים מאבדון גשמי ורוחני , הרבה חסד , עזרה לזולת, אבינו שבשמים רוצה לגאול אותנו מאוד בקרוב. כל המצב המתגעש הזה וכל ההתעקשות של הערבים מזכיר לנו את פרעה שהקב''ה הקשה והכביד את לבו וכך קורה כעת. ככל שרצו לתת לו יותר , זה לא השביע אותו ורק הכביד והקשה את לבו , כל ההתגעשות הזו היא התחלתה של הגאולה , אלה הייסורים הראשונים , אך כל הזמן המצב יהיה הרבה יותר
קשה, עם הפוגות, והשיא יהיה כאשר כל הגויים יבואו להלחם על ירושלים .
הקב''ה אין עוד מלבדו, יפרע מהם בעוצמה אדירה, על כל מעשיהם הרעים ורוע מעלליהם כלפי עם ישראל במשך כל הדורות. אנו בבת עיניו של הקב''ה! אנו אהוביו, ישראל שלו! כל מי שפגע בציציות ראשו של כל איש מישראל במשך כל הדורות, יבוא בקרוב ביותר על עונשו הקשה זה זמן גאולתנו וסוף גלותנו, אף אחד לא יפריד אותנו מירושלים שלנו, בירת הנצח
של עם ישראל . בקרוב מאוד יותר ליהודים לעלות להר הבית , כי בקרוב ביותר תיבנה ירושלים הקדושה ובראשה יתנשא גאה ורם, בית המקדש לו חיכינו אלפיים שנות גלות!
אנחנו כבר בסוף גלותנו , אך חייבים להיות חזקים ברוח ולקבל את כל הצרות הקשות שיפקדו אותנו בהבנה גדולה כפי שמקבלים את צירי הלידה בהבנה גדולה מאוד, כי הצער הגדול הזה הוא לפני הלידה של העולם החדש והמאושר . בקרוב ביותר יהיו ניסים ונפלאות!!! רק התורה והמצוות יכולות להציל אותנו ולרכך את המכות. כל יהודי ויהודיה שיחזרו לאבינו שבשמים ירככו את כל המכות , ימתקו את הדינים ." אמא: "האם אנחנו יכולים לבטל את המלחמה שדיברת עליה?" גליה: "אמא לא, זו גזירה, אך אם ישובו לאבינו שבשמים המונים מעם ישראל, כל הגזרות יתמוססו מידית! הסבל גורם לבני האדם השוגים בהבל ובריק להתבונן סביבם, לחשוב אחרת על החיים ולא לשקוע רק בתאוות הגשמיות הרגעיות והמטופשות. כל השבויים בידי התאוות והסטרא אחרא אינם משכילים להבין את מצבם, מסתובבים מתוסכלים, כי הנשמה שלהם מאוד עצובה מכך שאינם מצליחים למלא
את שליחותם את יעודם עלי אדמות.
מה יגידו ביומם האחרון? כיצד יתמודדו עם הבושה העצומה והאיומה אשר תציף אותם בתום חייהם כאן עלי אדמות, כאשר יתברר להם שהם החטיאו את מטרת בואם לעולם הזה מבלי יכולת לשנות זאת לעולמי עד ? רק הצדיקים יהיו מאושרים בתכלית האושר . אמא,
בעולם הזה אין זמן למנוחה!
המנוחה שייכת רק לעולם המנוחה, לעולם שכולו טוב אחרי שעוזבים כאן, אך מי שלא הכין לו צידה לדרך ישאר רעב ומסכן ואומלל . אמא יקרה שלי , גל המונים כזה של חוזרים בתשובה לא היה כבר המון בשנים, תנופה כזו גדולה של מבקשי ודורשי ה' לא נראתה זה
דורות, ברוך ה' שזכינו. אנחנו בפתחה של הגאולה השלמה.
אבל לא להתייאש מכלום אף פעם, ולא לחשוש מכלום אף פעם, ה' איתנו. כל הזמן מתנהלת מלחמה עצומה בין הקדושה והטומאה , אך את המנגינה הזו כבר אי אפשר לעצור ! רבים מתעוררים מכל המכות הקשות הנוחתות עלינו השכם והערב, חבל שיש כאלה שמתעוררים רק בעקבות המכות , אך המכות ימשיכו עד שיתעוררו כל ישראל לשוב לאבינו שבשמים ויבינו וידעו כי ה' מלך, ה' מלך וה' ימלוך לעולם ועד ואין עוד מלבדו, הוא השולט בעולמנו ובכל העולמות כולם ולא כוחי ועוצם ידי עשו לי את החיל הזה, כי כבר רואים בבירור שאין לנו שליטה על המצב! למרות שיש לנו צבא חזק ונשק מתוחכם ביותר, זה לא עוזר! כי הנשק האמיתי שלנו זה רק תורה , שבת , מצוות ה ' ומעשים טובים , רק כך נבטל את המכות הניתכות עלינו ואת הגזירות של כל המקטרגים למיניהם . הכל הולך להשתנות בקרוב, הגאולה כבר ממש בפתח, רק לא להתייאש, זה המסר העיקרי שעלייך למסור, אין יאוש ואל
יאוש, ה' אוהב אותנו ובקרוב ביותר גאולת הנצח שלנו.
אם ישראל שבים לאבינו שבשמים הם מבטלים את כל הגזרות . כל החוזרים בתשובה פועלים פעולות גדולות למען עם ישראל , וכל זכויות הצדיקים מכל הדורות עומדים לעם ישראל כסלע איתן. הכל כל כך קרוב, עוד מעט - סבלנות ואורך רוח ונראה ניסים ונפלאות
בע''ה יתברך". אמא: "אמרת שתהיה מלחמה, האם זה בכל זאת התבטל? ואם לא, האם מותר לך לומר מה
יהיו התוצאות?"
גליה: "אמא לא להיות מוטרדת מכלום, רק לבטוח בקב''ה מלך העולם שאוהב את ישראל שלו והוציאם מעבדות לחרות עולם. ה' נלחם לנו כל הדורות, וילחם לנו הלאה. לצערי הרב גזירת המלחמה עדיין לא תבטלה, אך משמים מרחמים עלינו ודואגים לנו בזכות אבותינו הקדושים ואמותינו הקדושות , וכל אויבינו יפלו בקרוב ביותר ! גם אויבינו הגלויים וגם אויבינו הנסתרים! אמא יקרה, אין שום משוא פנים לאף אחד. הכל חשבונות שמים עצומים ומשפט צדק מוחלט, והכל לטובת עם ישראל. כל הצרות הללו הם חבלי משיח וככל שלידת העולם החדש קרבה, כך תוכפים הצירים. רבים יבינו שאין לנו על מי להישען, רק על אבינו
שבשמים, רק בו אנו בוטחים וכל השאר זה הבל וריק". אמא: "האם מותר לך לומר משהו לגבי המצב המתגעש בעולם? לגבי המתקפה האמריקאית
על אפגניסטן, בין לאדן והטרור?"
גליה: "כן, ההתגעשות בעולם היא רק בראשיתה וכל הזמן ילך ויתגעש יותר ויותר גם בארץ וגם בעולם! רבים רבים ישובו לאבינו שבשמים ויבינו בחוש שאין עוד מלבדו. כל המלחמות הבאות שיתרחשו בעולם בעתיד יהיו בעצם מלחמות של דת , זוהי בעצם מלחמה אחת גדולה, המלחמה האחרונה לפני בוא משיח צדקנו, כי האיסלם רוצה לשלוט ואדום לא יתן לישמעאל לשלוט. היהודים העם הנבחר יהיו תמיד מטרה לקנאה הנוראית שיש לכל העמים על כך שה' בחר בישראל שלו ולא בהם, הכל חשבונות שמים, הכל מאוד מורכב, אך במבט פשוט ביותר ניתן לראות שאנו כבר לקראת הקץ לו חיכינו אלפי שנים , ולו חיכה העולם מרגע בריאתו , הקץ של הרע והתחלת שלטון הטוב . אין שום משמעות למי שעומד בראש המחרחרים ריב ומדון בשם הדת , יש התעוררות דתית עצומה והבנה של רבים שיש מלך אחד לעולם, וכל המשתמשים בדת לצורך השגת מטרות לא ישרות ולא הגונות ולגרימת סבל לעולם, ייענשו קשה מאוד. אין ספק שהעולם לפני גאולתו הסופית ברוך ה', ורק ההולכים
בדרך ה' יתברך הם היחידים שישרדו בעולם הזה ונפשם לא תיכרת בעולם הזה והבא". אמא: " האם יש איזה שהן הנחיות איך להתנהג במצב חרום?"
גליה: "כן, לסמוך ולבטוח על אבינו שבשמים שהכל רק לטובתנו בלבד. זו ההגנה הכי טובה שיש, שהייתה תמיד ושתהיה תמיד. אין שלום עם הערבים ולא יהיה, הסתיים זמנם לשלוט בארצנו הקדושה, ובקרוב ביותר תיפול חיתת ה' עליהם! ויפחדו מאוד מישראל ויבינו שה'
נלחם לנו.
זה סוף הזמן שניתנה רשות לישמעאל למשול , וכמו חיה פצועה הוא מנסה בכל כוחו להתקומם, אבל בקרוב יפלו וימחקו מן העולם! הכל יתרחש במהרה, כל הר הבית החרב והמאוכלס על ידי זרים וגויים המטמאים אותו בשיקוציהם, יתנקה מכל טומאתו הנוראית ומכל שיקוציו אשר יעלמו כלא היו ויבלעו באדמה וימחקו לנצח נצחים . הר הבית כולו יזדכך ויתכונן לבניין בית המקדש! אני רואה את כל ההכנות הנהדרות, בשמים יש תכונה עצומה , המלאכים מכינים , כל הרקיעים מתקשטים , הכרוזים מכריזים בקרוב גאולת עם
ישראל השלמה! השמים מלאים מלאכים המגנים עלינו ברשות שמים ובאהבת השם אלינו.
השם ילחם לכם ואתם תחרישון! אמא זה מה שהולך לקרות, ולא כוחי ועוצם ידי יעשו את החיל הזה. כוחות השמים מקיפים אותנו מכל עבר והשמים מלאים בהם, בבוא הזמן הם ירעידו את כל הארץ, כי מן השמים ילחמו לעם ישראל! אין לחשוש ולא לפחוד מכלום, רק
להתחזק בדרך ה' ובתורתו הקדושה ובכך ניוושע ישועה גדולה ברחמים גדולים". עד כאן דבריה
מתוך הספר ונפשי יודעת מאוד-2, הילדה האוטאיסטית גליה: "האמת מסתתרת מהלא מאמינים . אם אדם חוזר באמת מתוך אהבת השם אז החטאים
נהפכים לזכויות"