כתב נושא: לקרוא ולא להאמין! כנסו ותראו לאן הגיעו חברי הכנסת הערבים.  (נקרא 6902 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק מליק

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
http://news.walla.co.il/?w=//1019052

כנסו לזה, ותגיבו בכתבה ופה. בואו נארגן הפגנת ענק באמצעות איחוד לאומי מפד"ל, אשר תעסוק הלהוקיע את חברי הכנסת הערבים מתוכנו.
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל, אמן.!

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
http://news.walla.co.il/?w=//1019052

כנסו לזה, ותגיבו בכתבה ופה. בואו נארגן הפגנת ענק באמצעות איחוד לאומי מפד"ל, אשר תעסוק הלהוקיע את חברי הכנסת הערבים מתוכנו.
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל, אמן.!

מתאים לערבים. זה הרי הסגנון שלהם. אני מתערב שהממסד הבולשביקי לא יעיף אותו. לערבים הנאצים בכנסת שקוראים בגלוי להשמדתה של מדינת ישראל נותנים במה חופשית, לעומת זאת את הרב כהנא זצ"ל שהיה תמיד חרד לשלומם של היהודים ושל מדינת ישראל העיפו מהכנסת בצורה אנטי-דמוקרטית.

אתה מדבר על איחוד לאומי מפד"ל? הם גם בולשביקים! הם מתחזים לימנים. אל תיפול בפח שלהם. הם מהווים חלק בלתי נפרד מהממסד.
אם אתה רוצה לדעת עוד על כך, שאל את חיים באשכול "שאלו את הימין האמיתי". הוא יוכל להסביר לך הרבה יותר טוב ממני.

מנותק כך או כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
נו עוד איזה סימנים  אנחנו מחפשים לראות מה היחס של ערביי ישראל ליהודים
בדיחה ממש בדיחה צריך לגרש אותו לסוריה ולתת לו להיקבר שם ולקלל את הנשיא הסורי

מנותק ליאו

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
עושים רעש כדי לעכב את הצעק החוק נגדם
The Jewish Defense League (JDL) is a terrorist Jewish organization whose purported goal is to protect Jewish people and property from anti-Semitism.

--Wikipedia.

מנותק wjw

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
סתם ערבי נאצי צריך להעיף אותו לכיבינימט...
כל מי שרואים הופכים אותו לחבר כנסת...
אבא שבשמים אותך אנחנו אוהבים!

מנותק מליק

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
מתאים לערבים. זה הרי הסגנון שלהם. אני מתערב שהממסד הבולשביקי לא יעיף אותו. לערבים הנאצים בכנסת שקוראים בגלוי להשמדתה של מדינת ישראל נותנים במה חופשית, לעומת זאת את הרב כהנא זצ"ל שהיה תמיד חרד לשלומם של היהודים ושל מדינת ישראל העיפו מהכנסת בצורה אנטי-דמוקרטית.

אתה מדבר על איחוד לאומי מפד"ל? הם גם בולשביקים! הם מתחזים לימנים. אל תיפול בפח שלהם. הם מהווים חלק בלתי נפרד מהממסד.
אם אתה רוצה לדעת עוד על כך, שאל את חיים באשכול "שאלו את הימין האמיתי". הוא יוכל להסביר לך הרבה יותר טוב ממני.
ציטוט

אני לא מסכים איתך.... אין טעם להצביע למפלגות כמו חרות ומרזל כי הם חסרות כח והשפעה, איחוד לאומי מפד"ל, אם ניתן להם ולליברמן ביחד כ50 מנדטים, הם יקימו ממשלת ימין חזקה אשר תעשה את המירב על מנת לפתור את הבעיות המדיניות שיש לנו, ויש לא מעט היום.

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *

ציטוט

אני לא מסכים איתך.... אין טעם להצביע למפלגות כמו חרות ומרזל כי הם חסרות כח והשפעה, איחוד לאומי מפד"ל, אם ניתן להם ולליברמן ביחד כ50 מנדטים, הם יקימו ממשלת ימין חזקה אשר תעשה את המירב על מנת לפתור את הבעיות המדיניות שיש לנו, ויש לא מעט היום.

באמת? ומה אריק שרון "הימני" עשה? שכחת מ"ההתנתקות"

מנותק מליק

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אריאל שרון לא היה ימני מובהק, הוא תמיד היה מתון....
עובדה שהוא בחר בליכוד שהיא מפלגת מרכז עם נטיה קלה ימינה ולא באחת ממפלגות הימין-
נעלה את השאלה אחרת: אני הצגתי את הסיבות שלדעתי צריך לבחור באיחוד לאומי מפד"ל, למה לדעתכם צריך לבחור במפלגה אחרת, ואיזה מפלגה זו?

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
נעלה את השאלה אחרת: אני הצגתי את הסיבות שלדעתי צריך לבחור באיחוד לאומי מפד"ל, למה לדעתכם צריך לבחור במפלגה אחרת, ואיזה מפלגה זו?

חזית יהודית לאומית! יש רק אדיאליסט אחד באיחוד הלאומי מפד"ל והוא אריה אלדד כל השאר אותו הממסד הרקוב.. חבל שלא הקשבת לתוכנית שבערך לפני חודשיים... חייבים ארכיון לכל התוכניות.
הרב כהנא צדק!

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *

חזית יהודית לאומית! יש רק אדיאליסט אחד באיחוד הלאומי מפד"ל והוא אריה אלדד כל השאר אותו הממסד הרקוב.. חבל שלא הקשבת לתוכנית שבערך לפני חודשיים... חייבים ארכיון לכל התוכניות.

יש לי את כל התוכניות של חיים בעברית ובאנגלית, של נעם פדרמן ושל גיל אברהם החל מ 24-04-2006. כל זה תופס קרוב ל-5GB. האם יש למישהו הצעה כיצד אוכל להפיץ אותם?

עז77

• אורח
מעניין לדעת אם יש למישהו את התוכנית הראשונה של חיים בעברית, זה יהיה שוס  :)

מנותק מליק

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אני חדש פה ואין לי מושג מיזה חיים ולא ראיתי אפילו תכנית אחת שלו- אבל לא משנה מיהו, הוא לא יודע יותר טוב מכולם בטוח. דעות ימניות זה טוב ויפה- אבל אנחנו חיים בעולם מודרני ושאיפות לארץ ישראל השלמה ומוות לערבים גם לי יש, אבל עובדתית זה לא ניתן לעשיה כרגע, בואו נהיה יותר ריאליסטים.

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אני חדש פה ואין לי מושג מיזה חיים ולא ראיתי אפילו תכנית אחת שלו- אבל לא משנה מיהו, הוא לא יודע יותר טוב מכולם בטוח. דעות ימניות זה טוב ויפה- אבל אנחנו חיים בעולם מודרני ושאיפות לארץ ישראל השלמה ומוות לערבים גם לי יש, אבל עובדתית זה לא ניתן לעשיה כרגע, בואו נהיה יותר ריאליסטים.

ממש עוד מעט חנוכה... כדאי לך ללמוד "על הניסים שהוללו המכבים"- אמונה, אמונה ואמונה!!!
הרב כהנא צדק!

מנותק מליק

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
תקשיב, תאמין לי שאני יודע על הניסים, אבל אם נסמוך על הניסים, יכול להיות שזה יקח שבוע ויכול להיות שזה ייקח 100 שנה ויכול להיות שזה לא יקרה בכלל....
אתה מוכן לקחת סיכון שזה לא יקרה, ותוך 20-30 שנה הערבים ישתלטו על המדינה ויהרגו אותנו?!
כי אני לא, מצטער.

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
תקשיב, תאמין לי שאני יודע על הניסים, אבל אם נסמוך על הניסים, יכול להיות שזה יקח שבוע ויכול להיות שזה ייקח 100 שנה ויכול להיות שזה לא יקרה בכלל....
אתה מוכן לקחת סיכון שזה לא יקרה, ותוך 20-30 שנה הערבים ישתלטו על המדינה ויהרגו אותנו?!
כי אני לא, מצטער.

לא צריך לשבת בחיבוק ידיים ולחכות אלא לפעול ולארגן אנשים כמו המכבים שלא ישבו וחיכו שפתאום כל הייונים יאלמו אלא פעלו בשביל זה...
הרב כהנא צדק!

מנותק מליק

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אוקיי, אז אני אגיד לך כמו שאמרתי לך בדיון בנושא אחר, אתה יכול להציע פתרון בר קיימא? כי אני יכול אבל הוא לא יהיה מספיק "ימני" לטעמכם, אז יש לך פתרון ריאליסטי.....? שלא כולל אמונה או ניסים אלא עשיה של ממש?

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
התארגנויות כמו ההתארגנות בפורום שבנתיים גדלה... והצטרפות לתנועה של נועם פדרמן ואיתמר בן גביר.
הרב כהנא צדק!

מנותק מליק

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
התנועה הזאת לא תעשה שום דבר חוקי, ובאמצאות דברים לא חוקיים נעשה אולי שינויים נקודתיים, אני מדבר על שינוי אמיתי וכולל

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אם דבר חוקי אז רק להכניס תנועה כהניסטית לכנסת...
הרב כהנא צדק!

מנותק מליק

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
שתכניס כמה? 1? 2? 5 חברים? לדעתך 5מתוך 120 שהם קצת יותר מ4% יעשו שינוי אמיצתי? צריך מפלגת ימין שהיא מספיק חזקה ומציעה רעיונות ריאליסטים עם 30 מנדטים, ורק איחוד לאומי מפד"ל או ישראל ביתנו מסוגלים להגיע לזה.

מנותק אריה י

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
לק"י [!!!]

לא! מפלגת ימין בישראל, לא תצליח! כי ברגע שהאליטה השולטת, תרגיש מאויימת, היא תפסול אותה- ותדכא את המנהיגים בה! ואני מתפלא עליכם, כיצד אתם כאנשים בוגרים, לא הפנמתם את זה! - ככלל, דמוקרטיה, זה מנוגד להלך הרוח היהודי!  כך שאין מה [לדעתי] להשתתף בכנסת שמושתת על חוקים לא יהודיים! - ואתה צודק. שלושה ארבעה מנדטים, לא יועילו ל"ימין" - אף יזיקו! כי השמאל יגיד "הנה - אנחנו נותנים לכם להשמיע את הקול שלכם..."

ולנושא עצמו; תבינו. הבעיה הרבה יותר חמורה - כשמוחמד בראכה צולם משתתף בלינץ' בחייל הצדיק והקדוש עדן עדי נתן זאדה זצוק"ל הי"ד [וזה מהיכרות אישית!!] - אתם לא מעיפים אותו מהכנסת - מה אתם מתפלאים שחבר שלו מדבר ככה?

מנותק מליק

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אמת בדבריך

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
לק"י [!!!]

לא! מפלגת ימין בישראל, לא תצליח! כי ברגע שהאליטה השולטת, תרגיש מאויימת, היא תפסול אותה- ותדכא את המנהיגים בה! ואני מתפלא עליכם, כיצד אתם כאנשים בוגרים, לא הפנמתם את זה! - ככלל, דמוקרטיה, זה מנוגד להלך הרוח היהודי!  כך שאין מה [לדעתי] להשתתף בכנסת שמושתת על חוקים לא יהודיים! - ואתה צודק. שלושה ארבעה מנדטים, לא יועילו ל"ימין" - אף יזיקו! כי השמאל יגיד "הנה - אנחנו נותנים לכם להשמיע את הקול שלכם..."

ולנושא עצמו; תבינו. הבעיה הרבה יותר חמורה - כשמוחמד בראכה צולם משתתף בלינץ' בחייל הצדיק והקדוש עדן עדי נתן זאדה זצוק"ל הי"ד [וזה מהיכרות אישית!!] - אתם לא מעיפים אותו מהכנסת - מה אתם מתפלאים שחבר שלו מדבר ככה?

הלא משנאיך ד' אשנא ובתקוממיך אתקוטט תכלית שנאה שנאתים לאויבים היו לי (תהלים קלט, כא)

השאיפה להיבחר לכנסת מוצדקת אך ורק מהטעם של הצקה לממסד הבולשביקי בכל דרך אפשרית---לעשות שימוש ב"דמוקרטיה" שלהם כנגדם.  העם לצידנו, והמושחתים שונאי ישראל המתיוונים יודעים זאת.  בין אם נצליח ובין אם לאו---משתלם לנסות, ותוך כדי, לקבל נחת רוח מאיך שהם נלחצים, ומתוך יאוש ופחד באים לידי בזיון על-ידי הוצאת צווי מעצר נגד נערים ונערות כהניסטים צדיקים.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן