כתב נושא: נותנים לבדואים את כל המדינה, והם לא מסתפקים בזה. רוצים עוד.  (נקרא 2003 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אלימות ועשרות שוטרים פצועים.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4459670,00.html

אתרי התעמולה מכנים זאת כמובן : "מחאה" או "הפגנה".

חוץ מזה, אנשי רוח בריטיים מתגייסים למען הבדואים, ומראים שוב את "עשו שונא ליעקב".

http://news.walla.co.il/mahadura/?w=//2699417

חיים, איך היית מטפל בבדואים בטווח המידי?

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
זה מגוחך. נותנים להם בתים וקרקעות למרות שהם גנבים ופושעים, והם במקום לקבל את המתנה, מוחים על זה שהחוק מגביל אותם ולא מאפשר להם לגנוב ולשדוד ככל העולה על רוחם.
אז הם עושים מה שאורקים יודעים הכי טוב לעשות - מחוללים מהומות וטרור.
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק דמי אחיך

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
הבדואים הם כנראה הערבים המסוכנים ביותר מקרב הערבים בעלי אזרחות ישראלית.
אני לא מאשים אותם ולא כועס על כך שהם הפגינו. אני לא מצפה מהם לשום דבר אחר. הממשלה שלנו נכנעת לכל מה שזז אז למה שלא ישרפו חצי מדינה כדי לקבל עיסקה טובה יותר? הרי הם יודעים שביבי יתקפל. זה יהיה טפשי מצידם לא לצאת במהומות.

הייתי אצל חברים וקראתי על "המחאה" בעיתון הערבי ידיעות אחרונות. הביאו שם גם בדואית שהסבירה כמה ההסכם הזה רע להם. כמו שתמיד אמרתי, התקשורת המוסלמית היא הסכנה הגדולה ביותר לישראל כיום, יותר מכל ערבי ויותר מכל ארגון שמאל או שופט בג"ץ.

וכל זה קורה בחג החנוכה, אוי לבושה. אנחנו יורקים על מורשת המכבים המופלאים והגיבורים.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
המורשת של המכבים? טוב שהזכרת את זה. כי לאחרונה ראיתי יותר מדי מטומטמים בורים שמנותקים ממסורת ישראל וטוענים שחנוכה מסמל את ניצחון החירות והנאורות המודרנית בלה בלה בלה...
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!