כתב נושא: ערבים מהנגב כמעט ביצעו לינץ׳ בסטודנט יהודי שעמד בטרמפיאדה  (נקרא 3189 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
http://www.hakolhayehudi.co.il/?p=77643 יש הרבה מקרים של תקיפות יהודים שבכלל לא מדוחים עליהם בתקשורת כדי לא להתסיס את היהודים לנקום.
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק דמי אחיך

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
הקישור שנתת לא עובד לי. וזה מצחיק, כי אני הלכתי לגוגל News (כדי למצוא את הידיעה באתר אחר) וזה לא מופיע בשום מקום... איזו הפתעה...

אוי התקשורת העלובה והנאצית הזאת. אמרתי זאת כמה וכמה פעמים. יותר מבית המשפט, יותר מארגוני "זכויות האדם" (או זכויות האורקים), יותר מחברי הכנסת של בל"ד ומהרוצחים של פת"ח - התקשורת במדינה הזאת היא הסכנה הכי גדולה שיש!

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
הקישור עובד
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק דמי אחיך

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
עכשיו גם לי הוא עובד. הנקודה היתה שכל שאר כלי התקשורת הבזויים מתעלמים מן המקרה כמובן, בגלל זהות התוקפים והקורבן.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
כמובן. רק כשגם אורקים נפגעים, מזכירים את זה.
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
כמובן. רק כשגם אורקים נפגעים, מזכירים את זה.
כמו "הלינץ'" בכיכר ציון..
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
דווקא דיברתי על מקרה שבו זרקו אבנים על יהודים. זה הגיע לכותרות כי אחת האבנים פגעה ב"ילדה פלסטינית"...

צבא יהושע עוד יחזור!