כתב נושא: גרפיטי בגטו אתיופי "כל שחור נשמה כל לבן בן זונה"  (נקרא 8501 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אקליפטוס

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
לכושים לא הייתה היסטוריה עד שהאדם הלבן הביא אותם לאמריקה.
במילים אחרות לא היתה להם שפה כתובה לכן גם לא היתה להם היסטוריה.. הם גם היו עירומים לגמרי ולא ידעו אפילו על המצאת הגלגל.. לא הגיוני שאפריקאים שאין להם שפה והיו מאוד מאוד פרימיטיבים הם יהודים.

אני מאמין לתיאוריה שהם אימצו מנהגים יהודיים .. ולכן הוחלט לגיירם כדי לקרוא להם יהודים.
אני לא זוכר שעדות אחרות עברו גיור. לפני העליה הרוסית והעליה ממדינות אפריקה.
"השמאל שכח מה זה להיות יהודים, הם חושבים שהם יתנו נשק לערבים, והערבים ישמרו עלינו." -- בנימין נתניהו.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
כי אצל כולם הייתה מסורת שלמה של כל היהדות.
עוד נקודה בעייתית היא שמן הסתם קהילת ביתא ישראל קיבלה "גרים" במשך השנים. ויש עוררין על גיורים כאלה. כושיות כאלה שהתגיירו, הבנות שלהן וכ'ו... כל הילדים שלהן, גויים. כל הבנות של הבנות שלהן... גויים... וככה כל הצאצאים שלהם בשושלת הנשית, גויים. עד שיתגיירו כמו שצריך.
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק NATALI

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אז אם להיות אמיתיים
ובוא נצא לרגע מהקטע העדתי או מעניין מראה חיצוני תתייחסו אך ורק לעובדה שהיא אתיופית תדמיין אפילו שהיא לבנה בלונדינית הייתם מתחתנים איתה או לא?

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
אם היא גויה? לא!!!
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק יפתח שם טוב (משמיד השמאלנים)

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
ברור שלא חס וחלילה אני רוצה שאשתי תהיה עם תרבות יהודית
שפוך חמתך על הגויים לא ידעוך ועל משפחות אשר בשמך לא קראו

מנותק NATALI

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
ואם אתה התאהבת בה גם לא? לאהבה אין חוקים

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
אהבה בגרביים שלי. זה קשקוש של נקבות. איזה טמבל "מתאהב" בגויה?

צבא יהושע עוד יחזור!

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אהבה בגרביים שלי. זה קשקוש של נקבות. איזה טמבל "מתאהב" בגויה?
O0

מנותק NATALI

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אהבה זה קשקוש של נקבות? אז איך תתחתן אם לא תאהב את אשתך?וקרו המון מקרים של יהודים שהתאהבו בגויות

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
זה אנשים מבולבלים בדיוק כמו העומואים הם רק חושבים שהם התאהבו אבל הם פשוט טיפשים

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
את יודעת מה במיוחד בשבילך אני אפתח סקר על הנושא הזה

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
אהבה זה דבר שנבנה עם שנים של נתינה, היכרות, הבנה והקרבה.
אם אני יוצא מנקודת הנחה שאהבה ממבט ראשון זה קשקוש, הרי שלאדם יש אפשרות להגביל את ה"התאהבויות" שלו.
אז מי שחשק פעם בגויה והיה איתה, אני מבין. אבל לזרוק הכל לעזאזל כי "אבל אני רוצה אותה!!! :'(" זה ילדותי וטפשי.
שילך וימצא לו יהודיה טובה.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק NATALI

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אהבה זה דבר שנבנה עם שנים של נתינה, היכרות, הבנה והקרבה.
אם אני יוצא מנקודת הנחה שאהבה ממבט ראשון זה קשקוש, הרי שלאדם יש אפשרות להגביל את ה"התאהבויות" שלו.
אז מי שחשק פעם בגויה והיה איתה, אני מבין. אבל לזרוק הכל לעזאזל כי "אבל אני רוצה אותה!!! :'(" זה ילדותי וטפשי.
שילך וימצא לו יהודיה טובה.
אז תגיד ככה זה יותר ברור

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
מעניין שהם הופכים את השכונות שלהם לסלאמס שורץ פשע וזוהמה ואז הם מאשימים את האדם הלבן. אבל לא, אין להם על מי להלין מלבד על עצמם. יש שכונות בארץ מתופחות ופורחות שבתי המגורים שלהם הם אותם בלוקים ישנים או אף יותר ישנים. התשתית האנושית היא הבעיה ולא יעזור כמה כסף נשפוך על נסיון לנקות את השכונות האלה.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
כמו שאמרתי, בגטאות האמיתיים גדלה האוכלוסיה המוסרית, המשכילה והחושבת ביותר שידע העולם, היהודים שגשגו והתפתחו הרבה יותר מהאוכלוסיה שבחוץ.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
חח יש פוסט אחד בפייסבוק שלכם "אתיופים מאוחדים" שלא מדבר על אתיופיות שמוצצות ללבנים?

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אני גר לא רחוק מכמה אזורי מגורים של אתיופים אבל פה אין "גטו" אני רואה הרבה ילדים ונוער רוסים, אתיופים וצברים בחבורות מעורבות. נתקלתי פה ושם בפרחחים אתיפים באוטובוס ובאזורים ציבוריים אבל זה יוצא מן הכלל. אני חושב שבקרית ים וקרית חיים הרוב הם יהודים אתיופים שבסה"כ נקלטו טוב. יש בקרית ים בניין מגורים רב קומות ומגודר של הסוכנות או משרד הקליטה. ואני חושב שלשם מביאים פלאשמורה כדי להרגיל אותם לחיים בארץ. בסה"כ גם שם ככל שאני יודע הם מתנהגים כראוי ולא עויינים לסביבה אם כי הם קצת מלכלכים את הסביבה.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אני רואה יותר שוטרים אתיופים מ"ערסים"

מנותק duddi

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
מספיק עם השטויות. יש יהודים שחורים . אף אחד לא יקבע לעצמו מי יהודי וזה סתם מפלג. לך תשאל את הרב במקום להיות גזען נגד יהודים.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
רוב הרבנים קבעו שהם צריכים לעבור גיור - לכל הפחות לחומרא.

צבא יהושע עוד יחזור!