כתב נושא: למה קרתה השואה?  (נקרא 34640 פעמים)

0 משתמשים ו- 46 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק NATALI

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
למה קרתה השואה?
« ב- : נובמבר 13, 2012, 23:31:58 »
זה היה משהו שהוא אמר לי שבגלל שאנחנו לא מאמינים בו זה קרה ברור לי שזה שטויות אבל ממה שראיתי אתם גם אומרים משהו לא הגיוני שזה קרה בגלל שהיהודים חטאו מה תינוקות גם חטאו?
אם אלוהים אוהב אותנו אז למה זה קרה?

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
בעניין: למה קרתה השואה?
« להגיב #1 ב- : נובמבר 13, 2012, 23:40:04 »
קודם כל בואי נעשה סדר.
שום דבר שקרה ליהודים בגולה לא קשור לעובדה שלא האמנו באותו בן פרוצה.

הרי הנצרות אומרת שהיהודים בכלל לא יקימו מדינה בגלל שהם לא מאמינים בישו, וראי זה פלא - יש מדינה (ואת זה הנצרות לא יכולה להסביר. הם בולעים את הגלולה המרה).

בקשר לשואה - אף מאיתנו לא יוכל לתת לך תשובה חד משמעית ומהסיבה הפשוטה: אנו לא נביאים ואיננו יודעים מהם סיבותיו של הקב"ה.
ישנם כל מני השערות שמבוססים על הכתוב בתורה - שעם ישראל יסבול בגולה כשהוא עושה הרע בעיני ה', וצריך להבין שעם ישראל באמת עשה הרע בעיני ה'.

שוב - לא תשובה חד משמעית, אבל יש על מה להתבסס. בניגוד לנצרות שהיא חסרת כל בסיס (וציינתי מדוע).
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק NATALI

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #2 ב- : נובמבר 13, 2012, 23:42:26 »
קודם כל בואי נעשה סדר.
שום דבר שקרה ליהודים בגולה לא קשור לעובדה שלא האמנו באותו בן פרוצה.

הרי הנצרות אומרת שהיהודים בכלל לא יקימו מדינה בגלל שהם לא מאמינים בישו, וראי זה פלא - יש מדינה (ואת זה הנצרות לא יכולה להסביר. הם בולעים את הגלולה המרה).

בקשר לשואה - אף מאיתנו לא יוכל לתת לך תשובה חד משמעית ומהסיבה הפשוטה: אנו לא נביאים ואיננו יודעים מהם סיבותיו של הקב"ה.
ישנם כל מני השערות שמבוססים על הכתוב בתורה - שעם ישראל יסבול בגולה כשהוא עושה הרע בעיני ה', וצריך להבין שעם ישראל באמת עשה הרע בעיני ה'.

שוב - לא תשובה חד משמעית, אבל יש על מה להתבסס. בניגוד לנצרות שהיא חסרת כל בסיס (וציינתי מדוע).
אז אם כל עם ישראל צריך לסבול למה רק אלה שהיו באירופה סבלו?
דרך אגב להוא עם הקרנפים שאמר שהספר מתימן ורוסיה הוא אותו דבר זה לא הגיוני הוא גם צריך לשים לב למה שהוא אומר

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
« להגיב #3 ב- : נובמבר 13, 2012, 23:51:38 »
באירופה היה גל של פריקת עול, פריקה מהדת. שם החלה תנועת ההשכלה, כת הרפורמים, התבוללות באחוזים גבוהים. בצפון אפריקה, תחת שלטון הצרפתים, החל גם גל קטן של מודרניזציה. אבל בכלל בכלל לא התקרב למה שקרה באירופה.
למה גם תינוקות? יש כמה סיבות.
כשהאש משתוללת, היא לא מבחינה. ברגע שניתנת הרשות למשחית להשחית, גם צדיקים נספים. וכל עם ישראל ערבים זה לזה. ועל זה נאמר: אוי לרשע אוי לשכנו.
והתינוקות, כנראה שזה היה התיקון שלהם מהגלגול הקודם. לכי תדעי מה עשו בגלגול קודם.
אנחנו צריכים לזכור שהעולם הזה הוא בסך הכל מבוא לעולם הבא. ופה זה לא העיקר. וכל מה שקורה פה, זה כדי להכין אותנו לעולם הבא. לכן מי שלא משלים את התיקון שלו פה, חוזר שוב פעם בלידה אחרת כדי להשלים את התיקון.
בשבילנו שאנחנו רואים רק את מה שקורה פה, מבחינתנו זה נראה כאילו הכל מתחיל בלידה ומסתיים במוות. אז אנחנו תמהים מה קרה?
אבל אם אנחנו יודעים שזה לא התחיל בלידה, אנחנו יודעים שלתינוק ההוא יש חשבון ארוך מפרק שעבר.

בקשר לספר. למה לא הגיוני שזה אותו דבר? למה נראה לך שכתבתי משהו בלי לשים לב? למה לא בדקת לפני שאת מערערת על מה שכתבתי, שזו עובדה ברורה וידועה?
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק לוחם סיירת

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #4 ב- : נובמבר 13, 2012, 23:54:14 »
אז אם כל עם ישראל צריך לסבול למה רק אלה שהיו באירופה סבלו?
דרך אגב להוא עם הקרנפים שאמר שהספר מתימן ורוסיה הוא אותו דבר זה לא הגיוני הוא גם צריך לשים לב למה שהוא אומר
באירופה היתה התבוללות גדולה ,ורב הדתיים שם היו רפורמים וקונסרבטיבים.
כתוב "שה' מבדיל בין קודש לחול ,בין חושך לאור ,ובין ישראל לעמים" ,
כשישראל מעורבבים ומתבוללים בעמים הקב"ה נאלץ לעשות הפרדה ואת יכולה לעיין בס' דברים
על כל הייסורים שה' מבטיח להביא לעמ"י אם הם לא ילכו בדרכו וכו'.
{א} שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי: {ב} עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ: {ג} אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ: {ד} הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל: {ה} יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ: {ו} יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה: {ז} יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ: {ח} יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:

פרק תהילים זה יהיה לרפואת יניב בן ענת הי"ו

מנותק NATALI

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #5 ב- : נובמבר 13, 2012, 23:56:44 »
באירופה היה גל של פריקת עול, פריקה מהדת. שם החלה תנועת ההשכלה, כת הרפורמים, התבוללות באחוזים גבוהים. בצפון אפריקה, תחת שלטון הצרפתים, החל גם גל קטן של מודרניזציה. אבל בכלל בכלל לא התקרב למה שקרה באירופה.
למה גם תינוקות? יש כמה סיבות.
כשהאש משתוללת, היא לא מבחינה. ברגע שניתנת הרשות למשחית להשחית, גם צדיקים נספים. וכל עם ישראל ערבים זה לזה. ועל זה נאמר: אוי לרשע אוי לשכנו.
והתינוקות, כנראה שזה היה התיקון שלהם מהגלגול הקודם. לכי תדעי מה עשו בגלגול קודם.
אנחנו צריכים לזכור שהעולם הזה הוא בסך הכל מבוא לעולם הבא. ופה זה לא העיקר. וכל מה שקורה פה, זה כדי להכין אותנו לעולם הבא. לכן מי שלא משלים את התיקון שלו פה, חוזר שוב פעם בלידה אחרת כדי להשלים את התיקון.
בשבילנו שאנחנו רואים רק את מה שקורה פה, מבחינתנו זה נראה כאילו הכל מתחיל בלידה ומסתיים במוות. אז אנחנו תמהים מה קרה?
אבל אם אנחנו יודעים שזה לא התחיל בלידה, אנחנו יודעים שלתינוק ההוא יש חשבון ארוך מפרק שעבר.

בקשר לספר. למה לא הגיוני שזה אותו דבר? למה נראה לך שכתבתי משהו בלי לשים לב? למה לא בדקת לפני שאת מערערת על מה שכתבתי, שזו עובדה ברורה וידועה?
עובדה ברורה וידועה?
אתה מבין מה אתה אומר ששתי קבוצות של אאנשים שחיו מאות שנים בנפרד ויהיה להם את אותו ספר?זה בלתי אפשרי אני רק אומרת שלפני שאתה אומר דבר כזה אתה צריך לבדוק את זה
לגבי הנצרות והיהדות קראתי על זה בויקיפדיה קצת ודי ברור לי שנצרות זה בולשיט לפי מה שקראתי שם הקטע היה שלא בדקתי כי לא אכפת לי אני מסתכלת על זה מנקודת מבט של הפסד ורווח מאיפה אני ירוויח יותר ואם כל מה שאני צריכה זה לטבול אז שיהיה כי מה זה משנה אם גם ככה אני לא מאמינה בשתי הדתות עכשיו הבנתם?

מנותק חייל אלמוני

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • עלי בריקדות ניפגש, עלי בריקדות חרות נישא בדם ואש!
« להגיב #6 ב- : נובמבר 14, 2012, 00:07:33 »
מבחינת שמיים וחשבונות של אלוהים לא אני ולא את יודעים את הסיבות האמיתיות.
זה בדיוק כמו שתשאלי למה היה הוריקן סנדי? ולמה היה צונאמי בתאילנד? ולמה היה אסון גרעיני בצ'רנוביל?
יש הרבה למה בעולם ואין לנו את ספר החשבונות של העולם.

מבחינת בני אדם אני פחות או יותר יודע למה..
היטלר הרשע ראה ביהודים את האנטיתזה המוחלט לאידיאולוגיה שלו - הנאציזם סימל פאגניזם (אמונה באלילים נורדיים) חייתיות והפקרות מוסרית.
היהדות מסלמת חמלה, אמונה באל אחד, מצפון ותואר מידות.
כמו"כ הנאצים דגלו בעיקרון שהם הגזע העליון ומהצד השני היהדות אומרת (ובצדק מוחלט) שאנחנו העם הנבחר.
כל זאת הביאו את היטלר להבנה שעלייה שלו ושל גרמניה תלויה בהשמדת היהודים.
חוץ מזה שהיטלר חיפש גורם "לרדת עליו" בשביל ללכד את העם שלו מסביבו.

חוץ מזה שהיה הסכם שיתוף פעולה הדדי להשמדת היהודים בין האפיפיור חלאת האדם פיוס ה- 12 לבין היטלר וראשי הנאצים.
מבחינת ההנהגה הנוצרית זה היה חלום שהתגשם, החיסול המוחלט של היהודים מסמל את נטישת האלוהים מעמו והוכחה ניצחת לכך שהם צודקים וישו הוא נביא אמת.

שאת מחברת את כל הגורמים האלה לתבשיל אחד את מקבלת אושוויץ, אס אס ותאי גזים.

להלן תמונות שמראות את הקשר העמוק בין הנאצים לבין הממסד הנוצרי קתולי:

האפיפיור פיוס ה- 12 יוצא ממפגש עם נאצים בשנת 1939: 

חיילים אלמונים הננו, בלי מדים, וסביבנו אימה וצלמוות. כולנו גויסנו לכל החיים: משורה משחרר רק המוו‏ת.
בימים אדומים של פרעות ודמים, בלילות השחורים של יאוש, בערים, בכפרים את דגלנו נרים ועליו: הגנה וכיבוש.
(המנון הלח"י, יאיר שטרן)

מנותק NATALI

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #7 ב- : נובמבר 14, 2012, 00:14:00 »
מבחינת שמיים וחשבונות של אלוהים לא אני ולא את יודעים את הסיבות האמיתיות.
זה בדיוק כמו שתשאלי למה היה הוריקן סנדי? ולמה היה צונאמי בתאילנד? ולמה היה אסון גרעיני בצ'רנוביל?
יש הרבה למה בעולם ואין לנו את ספר החשבונות של העולם.

מבחינת בני אדם אני פחות או יותר יודע למה..
היטלר הרשע ראה ביהודים את האנטיתזה המוחלט לאידיאולוגיה שלו - הנאציזם סימל פאגניזם (אמונה באלילים נורדיים) חייתיות והפקרות מוסרית.
היהדות מסלמת חמלה, אמונה באל אחד, מצפון ותואר מידות.
כמו"כ הנאצים דגלו בעיקרון שהם הגזע העליון ומהצד השני היהדות אומרת (ובצדק מוחלט) שאנחנו העם הנבחר.
כל זאת הביאו את היטלר להבנה שעלייה שלו ושל גרמניה תלויה בהשמדת היהודים.
חוץ מזה שהיטלר חיפש גורם "לרדת עליו" בשביל ללכד את העם שלו מסביבו.

חוץ מזה שהיה הסכם שיתוף פעולה הדדי להשמדת היהודים בין האפיפיור חלאת האדם פיוס ה- 12 לבין היטלר וראשי הנאצים.
מבחינת ההנהגה הנוצרית זה היה חלום שהתגשם, החיסול המוחלט של היהודים מסמל את נטישת האלוהים מעמו והוכחה ניצחת לכך שהם צודקים וישו הוא נביא אמת.

שאת מחברת את כל הגורמים האלה לתבשיל אחד את מקבלת אושוויץ, אס אס ותאי גזים.

להלן תמונות שמראות את הקשר העמוק בין הנאצים לבין הממסד הנוצרי קתולי:

האפיפיור פיוס ה- 12 יוצא ממפגש עם נאצים בשנת 1939: 

רגע קצת בלבלת את ההיסטוריה אולי שכחת אבל אני עכשיו לומדת על זה
יכול להיות שהמטרה של הפיפור ושל היטלר היתה אותו דבר להרוג יהודים אני יודעת למה זה קרה אם מדברים על זה בהגיון בגלל זה שאלתי על כל אלה שאומרים שזה בגלל שהתחתנו עם לא יהודיות
הנאצים היו נגד הדת!! וכל דת!! או לפחות לא דתיים הם היו לאומנים ובגלל זה קראו להם נאצים (נאציונל) שזה לאומני

מנותק חייל אלמוני

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #8 ב- : נובמבר 14, 2012, 00:19:16 »
יכול להיות שהמטרה של הפיפור ושל היטלר היתה אותו דבר להרוג יהודים אני יודעת למה זה קרה אם מדברים על זה בהגיון בגלל זה שאלתי על כל אלה שאומרים שזה בגלל שהתחתנו עם לא יהודיות
הנאצים היו נגד הדת!! וכל דת!! או לפחות לא דתיים הם היו לאומנים ובגלל זה קראו להם נאצים (נאציונל) שזה לאומני
את טועה חביבתי,
ואני מביא לך ציטוט מתוך מצע המפלגה הנאצית והוכחה שהם היו פרו נוצרים (זה חלק מהדיל שהם סגרו עם האפיפיור פיוס ה- 12)

"אנחנו דורשים חירות לכל הדתות במדינה, עד כמה שאינן מסכנות את קיומה ועד כמה שאינן פוגעות ברגשי המוסריות של הגזע הגרמני. המפלגה כשלעצמה נוקטת עמדת נצרות פוזיטיבית. מבלי לקשור את עצמה לדת ידועה. היא נלחמת ברוח היהודית החומרנית שבתוכנו ושמחוצה לנו והיא חדורה ההכרה, שלא תעלה ארוכה לעמנו אלא מבפנים על יסוד: טובת הכלל קודמת לטובת הפרט"

http://lib.cet.ac.il/pages/item.asp?item=15764
חיילים אלמונים הננו, בלי מדים, וסביבנו אימה וצלמוות. כולנו גויסנו לכל החיים: משורה משחרר רק המוו‏ת.
בימים אדומים של פרעות ודמים, בלילות השחורים של יאוש, בערים, בכפרים את דגלנו נרים ועליו: הגנה וכיבוש.
(המנון הלח"י, יאיר שטרן)

מנותק חייל אלמוני

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #9 ב- : נובמבר 14, 2012, 00:22:54 »
בבית ספר שלך מנסים בכוונת תחילה לטשטש את החלק של הממסד הנוצרי בשואה.
(המנון הלח"י, יאיר שטרן)

מנותק NATALI

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #10 ב- : נובמבר 14, 2012, 00:23:13 »
את טועה חביבתי,
ואני מביא לך ציטוט מתוך מצע המפלגה הנאצית והוכחה שהם היו פרו נוצרים (זה חלק מהדיל שהם סגרו עם האפיפיור פיוס ה- 12)

"אנחנו דורשים חירות לכל הדתות במדינה, עד כמה שאינן מסכנות את קיומה ועד כמה שאינן פוגעות ברגשי המוסריות של הגזע הגרמני. המפלגה כשלעצמה נוקטת עמדת נצרות פוזיטיבית. מבלי לקשור את עצמה לדת ידועה. היא נלחמת ברוח היהודית החומרנית שבתוכנו ושמחוצה לנו והיא חדורה ההכרה, שלא תעלה ארוכה לעמנו אלא מבפנים על יסוד: טובת הכלל קודמת לטובת הפרט"

http://lib.cet.ac.il/pages/item.asp?item=15764
מוזר אז המורה שלי מטעה אותי אני אראה לה את זה.
אולי היא התכוונה שלא בגלל שהם נוצרים הם היו נגד יהודים אלא בגלל תורת הגזע?

מנותק חייל אלמוני

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #11 ב- : נובמבר 14, 2012, 00:30:12 »
מוזר אז המורה שלי מטעה אותי אני אראה לה את זה.
אולי היא התכוונה שלא בגלל שהם נוצרים הם היו נגד יהודים אלא בגלל תורת הגזע?
תורת הגזע בגרמניה זה היה לחם להמונים הנבערים,
מהות התורה הזאת זה עירבוב דעות של אנטישמיים משנים שקדמו לתורת הגזע,
(לדוגמא הספר יסודות המאה ה- 19 של יוסטון סטיוארט צ'מברליין)

הגורמים האמיתיים שמשכו בחוטים היו ראשי הנאצים + ראשי הנצרות
לשניהם לא היה נוח שיש יהודים תחת שלטונם (כל אחד והסיבות שלו)
(המנון הלח"י, יאיר שטרן)

מנותק NATALI

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #12 ב- : נובמבר 14, 2012, 00:32:36 »
תורת הגזע בגרמניה זה היה לחם להמונים הנבערים,
מהות התורה הזאת זה עירבוב דעות של אנטישמיים משנים שקדמו לתורת הגזע,
(לדוגמא הספר יסודות המאה ה- 19 של יוסטון סטיוארט צ'מברליין)

הגורמים האמיתיים שמשכו בחוטים היו ראשי הנאצים + ראשי הנצרות
לשניהם לא היה נוח שיש יהודים תחת שלטונם (כל אחד והסיבות שלו)
אם ככה  אז לה הם הרגו גם פולנים שהיו נוצרים?או צוענים שהם לא יהודים ולמה הוא נלחם ברוסים?
זה די ברור שזה בגלל תורת הגזע

מנותק חייל אלמוני

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #13 ב- : נובמבר 14, 2012, 00:42:06 »
אם ככה  אז לה הם הרגו גם פולנים שהיו נוצרים?או צוענים שהם לא יהודים ולמה הוא נלחם ברוסים?
תורת הגזע היא כלי בשבילו למימוש המטרות.
הוא רצה את שטח רוסיה בגלל שהוא חמד את המחצבים שם (עד הרי אורל)
כמו"כ הוא חשב שהצבא הרוסי חלש בגלל טיהור שעשה סטאלין בשורת הקצינים שלו.
הפולנים מרדו בנאצים (ראי המרד הפולני הגדול) ולכן מתו מהם מאות אלפים.
ולגבי הצוענים אני לא יודע מה היו המטרות שלו..

ההוכחה הגדולה ביותר שהוא לא האמין בתורת הגזע זה שיתוף הפעולה שלו עם הערבים המוסלמים.
כידוע הערבים והיהודים הם אותו גזע שמי, אבל לנאצים לא היה בעיה לגייס 2 דיוויזיות של מוסלמים לאס אס.
כמו"כ השייח הערבי חאג' אמין אל חוסייני היה קצין אס אס.

כל זה מוכיח שראשי הנאצים וראשי הנצרות השמידו יהודים בשואה רק בגלל היותם יהודים (גזע לא עניין אותם יותר מידי)
(המנון הלח"י, יאיר שטרן)

מנותק NATALI

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #14 ב- : נובמבר 14, 2012, 00:44:38 »
תורת הגזע היא כלי בשבילו למימוש המטרות.
הוא רצה את שטח רוסיה בגלל שהוא חמד את המחצבים שם (עד הרי אורל)
כמו"כ הוא חשב שהצבא הרוסי חלש בגלל טיהור שעשה סטאלין בשורת הקצינים שלו.
הפולנים מרדו בנאצים (ראי המרד הפולני הגדול) ולכן מתו מהם מאות אלפים.
ולגבי הצוענים אני לא יודע מה היו המטרות שלו..

ההוכחה הגדולה ביותר שהוא לא האמין בתורת הגזע זה שיתוף הפעולה שלו עם הערבים המוסלמים.
כידוע הערבים והיהודים הם אותו גזע שמי, אבל לנאצים לא היה בעיה לגייס 2 דיוויזיות של מוסלמים לאס אס.
כמו"כ השייח הערבי חאג' אמין אל חוסייני היה קצין אס אס.

כל זה מוכיח שראשי הנאצים וראשי הנצרות השמידו יהודים בשואה רק בגלל היותם יהודים (גזע לא עניין אותם יותר מידי)
הערבים גם היו עם הנאצים? כנראה עוד לא הגענו לזה בכיתה אבל גם זה מוזר כי זה גם שתי דתות שונות אז היטלר גם היה צריך להיות נגדם לא?

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #15 ב- : נובמבר 14, 2012, 00:45:00 »
עובדה ברורה וידועה?
אתה מבין מה אתה אומר ששתי קבוצות של אאנשים שחיו מאות שנים בנפרד ויהיה להם את אותו ספר?זה בלתי אפשרי אני רק אומרת שלפני שאתה אומר דבר כזה אתה צריך לבדוק את זה
למה להאמין לנו?
לכל לבתי כנסת של העדות השונות ותבדקי אם יש להם את אותו ספר תורה.
אם תמצאי הבדל אחד (אפילו בסימני ניקוד) אני מבטיח לך שאני מתנצר מחר. מוסכם?

זו הרי ההוכחה הכי גדולה לאמיתותה של התורה שלנו.  התורה הבטיחה שנצא לגלות של 2000 שנה ונחזור כאשר התורה לא משתנה. כל עדה חוזרת עם ספר התורה שלה שהוא דומה לחלוטין לספרים של העדות האחרות. ואת זה אני מבטיח לך. לכי תבדקי.

כמו שציינתי בתגובתי הראשונה - העם היהודי עשה הרע בעיני ה'. הובטח לנו שהקללה תתגשם. היא התגשמה. אי אפשר לשים את האשמה רק על ההתבוללות. זה היה מכלול של דברים.

הנאצים אומנם היו גזעניים. הם האמינו שהם היו הגזע הארי, אך בו זמנית הם גם היו נוצריים. 
היו כנראה מחלוקות כאלה ואחרות בין הממד הנוצרי לבין הנאציזם אבל בדבר אחד הייתה תמימות דעים - היהודים חייבים להיות מושמדים.

שוב - תורת הגזע הייתה דבר נפרד מהנצרות. הנאצים אכן האמינו שהם העליונים מכל הגזעים.
הם השמידו מליונים של גזעים אחרים (כולל כושים וצועניים). אבל שוב - בדבר אחד הייתה חפיפה מוחלטת בין הנצרות לבין הנאציזם וזה נושא היהודים.

מנותק חייל אלמוני

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #16 ב- : נובמבר 14, 2012, 00:47:05 »
חפשי
הערבים גם היו עם הנאצים? כנראה עוד לא הגענו לזה בכיתה אבל גם זה מוזר כי זה גם שתי דתות שונות אז היטלר גם היה צריך להיות נגדם לא?
חפשי באינטרנט חאג' אמין אל חוסייני,
כמו"כ חפשי "הלגיון הערבי החופשי"
ותקראי מה עוללו הערבים בשואה.
שוב אני מוכיח לך שהנאצים שיתפו פעולה עם הגזע הערבי השמי נגד הגזע היהודי השמי.
לא היה פה בכלל חשיבות לגזע מבחינת היטלר
(המנון הלח"י, יאיר שטרן)

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #17 ב- : נובמבר 14, 2012, 00:47:13 »
הערבים כרתו ברית עם הנאצים. היטלר ראה בהם נחותים אך ניצל אותם כחיילים (כי מי יכול להיות הכי אכזרי אם לא הערבים?).

היטלר העריץ את דת האסלאם. כי כמו שציינתי מקודם היו לו חילוקי דעות עם הנצרות (כל העניין של שלום ואחווה החליא אותו), אבל בדבר אחד הוא שיתף איתם פעולה (נחשי איזה).

מנותק NATALI

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #18 ב- : נובמבר 14, 2012, 00:50:08 »
למה להאמין לנו?
לכל לבתי כנסת של העדות השונות ותבדקי אם יש להם את אותו ספר תורה.
אם תמצאי הבדל אחד (אפילו בסימני ניקוד) אני מבטיח לך שאני מתנצר מחר. מוסכם?

אני לא רוצה שתתנצר אני רק רוצה הוכחה וכמו שאמרתי אני יודעת שנצרות זה בולשיט קראתי על זה בויקיפדיה וזה גם לא נשמע הגיוני
אז בדקתי והנה למשל אצל האתיופים לא היה ספר תורה בעברית אז מה איך אפשר לתרגם ולבדוק אם זה במדויק איך תסביר את זה?

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #19 ב- : נובמבר 14, 2012, 00:52:15 »
אני לא רוצה שתתנצר אני רק רוצה הוכחה וכמו שאמרתי אני יודעת שנצרות זה בולשיט קראתי על זה בויקיפדיה וזה גם לא נשמע הגיוני
אז בדקתי והנה למשל אצל האתיופים לא היה ספר תורה בעברית אז מה איך אפשר לתרגם ולבדוק אם זה במדויק איך תסביר את זה?
היה גם היה.

לאתיופים היו ספרי תורה מתורגמים לאמהרית וגם ספרי תורה בעברית (אותו ספר תורה בדיוק כמו בפולין).

מנותק NATALI

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #20 ב- : נובמבר 14, 2012, 00:54:00 »
הערבים כרתו ברית עם הנאצים. היטלר ראה בהם נחותים אך ניצל אותם כחיילים (כי מי יכול להיות הכי אכזרי אם לא הערבים?).

היטלר העריץ את דת האסלאם. כי כמו שציינתי מקודם היו לו חילוקי דעות עם הנצרות (כל העניין של שלום ואחווה החליא אותו), אבל בדבר אחד הוא שיתף איתם פעולה (נחשי איזה).
אני צריכה לברר את זה עם המורה שלי זה די משהו חדש מה שאמרת לי.
ולRAFOE תקרא בויקיפדיה זה ביוק מה שאמרתי שאתם אומרים דברים בלי בסיס הנה
לקהילת ביתא ישראל היו מנהגים ומסורות שונים משל רוב עם ישראל. השוני הבולט ביותר הוא העובדה שלקהילה לא היה ספר תורה בעברית, ולמעשה לא הוכרה העברית כלל אצל העדה. לעומת זאת היה להם ספר הנקרא "אורית" - שהוא תרגום של התורה לשפת הגעז, שפה אתיופית עתיקה ששימשה את ה"קייסים" (רבני הקהילה) בטקסים.
הקהילה לא ידעה שבית המקדש נחרב, וסברה שהוא עדין קיים. משום כך הקהילה גם הקריבה קרבנות, ובית הכנסת שלה היה מעין "בית מקדש מעט" כפשוטו, שחולק לקודש ולקודש קודשים שבו הונח ספר ה"אורית", ואליו הורשו רק הקייסים להכנס. בחצר בית הכנסת היה מזבח עליו הוקרבו קרבנות.

וזה הקישור http://www.yeshiva.org.il/wiki/index.php?title=%D7%99%D7%94%D7%93%D7%95%D7%AA_%D7%90%D7%AA%D7%99%D7%95%D7%A4%D7%99%D7%94

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #21 ב- : נובמבר 14, 2012, 00:56:48 »
לקהילת ביתא ישראל היו מנהגים ומסורות שונים משל רוב עם ישראל. השוני הבולט ביותר הוא העובדה שלקהילה לא היה ספר תורה בעברית, ולמעשה לא הוכרה העברית כלל אצל העדה. לעומת זאת היה להם ספר הנקרא "אורית" - שהוא תרגום של התורה לשפת הגעז, שפה אתיופית עתיקה ששימשה את ה"קייסים" (רבני הקהילה) בטקסים.
הקהילה לא ידעה שבית המקדש נחרב, וסברה שהוא עדין קיים. משום כך הקהילה גם הקריבה קרבנות, ובית הכנסת שלה היה מעין "בית מקדש מעט" כפשוטו, שחולק לקודש ולקודש קודשים שבו הונח ספר ה"אורית", ואליו הורשו רק הקייסים להכנס. בחצר בית הכנסת היה מזבח עליו הוקרבו קרבנות.

וזה הקישור http://www.yeshiva.org.il/wiki/index.php?title=%D7%99%D7%94%D7%93%D7%95%D7%AA_%D7%90%D7%AA%D7%99%D7%95%D7%A4%D7%99%D7%94
ישנו סרט שנקרא "מונית לגונדר". זהו סרט דוקומנטרי שמתעד מסע של נערים יהודים אתיופים (שנולדו בארץ) בעקבות המקום שממנו עלו הוריהם.
באחת הקטעים בסרט הם מגיעים לבית הכנסת המוזנח ששימש את הקהילה ובו היו ספרי תורה בעברית.

אני ממליץ לצפות בסרט. סרט מצויין.

מנותק NATALI

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #22 ב- : נובמבר 14, 2012, 00:59:54 »
ישנו סרט שנקרא "מונית לגונדר". זהו סרט דוקומנטרי שמתעד מסע של נערים יהודים אתיופים (שנולדו בארץ) בעקבות המקום שממנו עלו הוריהם.
באחת הקטעים בסרט הם מגיעים לבית הכנסת המוזנח ששימש את הקהילה ובו היו ספרי תורה בעברית.

אני ממליץ לצפות בסרט. סרט מצויין.
אתה בעצם אומר שויקיפדיה משקרת?
קח עוד קישור http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4205758,00.html
חוץ מזה ששאלתי בפייסבוק חברה אתיופית והיא בעצמה אמרה את זה אז זה די מקורות אמינים

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #23 ב- : נובמבר 14, 2012, 01:01:39 »
אתה בעצם אומר שויקיפדיה משקרת?
קח עוד קישור http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4205758,00.html
חוץ מזה ששאלתי בפייסבוק חברה אתיופית והיא בעצמה אמרה את זה אז זה די מקורות אמינים
בבקשה:

מנותק חייל אלמוני

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #24 ב- : נובמבר 14, 2012, 01:04:12 »
זה לא סותר מה שאת אומרת.. רק מחזק..
סנחריב הגלה את 10 השבטים לפני שנחרב בית המקדש והפיץ אותם בכל העולם
הקהילה שייכת בוודאות ל- 10 השבטים האבודים שע"פ הנבואה אמורים להתגלות לקראת הגאולה.
איך את מצפה שהם ידעו שנחרב בית המקדש? לא היה אינטרנט בתקופת החורבן והמנהגים של הקהילה המשיכו מאב לבן החל ממתי שסנחריב גירש אותם.
(המנון הלח"י, יאיר שטרן)