כתב נושא: בנושא התקיפה של בעלי חיים ע"י חיילים וכו'...  (נקרא 10818 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק יהודי_לוחם

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • לשמאלנים לא תהיה תיקווה!
עזוב. אל תטרח.
להסביר משהו לשמאלן זה כמו להסביר לילד בן 5 שאמא לא יכולה לקנות לו צעצוע יקר כי ההורים במינוס (יש סיכוי יותר גבוה שהילד יבין ולא השמאלן).
אני שמאלני?  :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :::D
אין לנו ארץ אחרת אין לנו דת אחרת

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • "לדוד,ברוך ה׳ צורי,המלמד ידי לקרב,אצבעותי למלחמה"
אני שמאלני?  :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :::D
מה קשור ? אתה אח !  O0
ונדב ,סתום ת'פה שלך יא סמולן אפס מחבק ערבים .
נ.ב
תיזהר שהחברים שלך , השמאלנים כמוך שכל כך אוהבים לקרוא מה שהם רוצים , לא יגידו שאתה אחד מאיתנו שקרא ל"שריפת מסגדים".
הרי זה ידוע שאתם קוראים ורואים מה שאתם רוצים .
הוא הסביר לך כבר אלף פעם מה קרה , אבל אתה מתעקש לראות מה שאתה רוצה,אפס .
ילד ילד , אבל יכול לגדל אותך .  O0
חכמה בגויים תאמין:"אויב גלוי הוא קללה, אבל מעמיד פני ידיד גרוע ממנו." - בנג'מין פרנקלין .
"תכופות אנו נותנים בעצמנו לאויב את הכלים לכלותנו." - איזופוס.
"פייסן הוא אדם המאכיל תנין, בתקווה שהוא יאכל אותו אחרון." - וינסטון צ'רצ'יל
"קודם כל תהיינה העובדות בידיך, ואז תוכל לסלף אותן כאוות נפשך."- מרק טווין.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
נדב,
באופן עקרוני אני לא חושב שאני צריך ללכת מאדם לאדם ולהצטדק בפניו, בגלל שכמה יצורים נתעבים החליטו להעליל עלי עלילות.
כאן, לצורך הדיון וכדי להגן על אחרים שנופלים באותו פח, פתחתי את הפה. 
נדמה לי שכבר הסברתי לך במה מדובר. למה אתה מתעקש לא להבין ? גם כתבתי לך שהסברתי במקום אחר, לפרסם גילוי דעת, אבל כמוך, שאתה מתעקש שאתה לא שמאלני ולגמרי אובייקטיבי, לא השמיעו אפילו לא אחוז ממה שאמרתי. רק שני משפטים, בהקשר שונה לגמרי.
אז, למה לשרוף עליכם זמן?

דבר נוסף. כשמישהו כותב לך שרואים בסרטון שאני משסה את הכלבה בחתול, אם אתה פותח את הסרטון ורואה שאף אחד לא משסה את הכלבה והיא בכלל קשורה לגדר, אתה אמור להבין מיד שהכל מצוץ מן האצבע. אם תפסת כזה שקר גדול, למה אתה עדיין ממשיך להאמין? כי זה מוכיח איזה פושעים הימנים?
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
מתי אמרתי שאני לא מאמין לך? אתה הנחת את זה א פריורי בלי שאמרתי בכלל במה אני מאמין. לא האשמתי אותך בכלום, שאלתי שאלות. אתה עונה באכלו לי שתו לי לא הקשיבו לי. לכן - אני לא מבין. אתה רוצה לפתור את הכל בטענה שאני קשה-הבנה? יבושם לך, אם אתה באמת מאמין בזה. ואגב אין שום בעיה אם תגיד שאתה לא רוצה להצטדק, אתה לא חייב לי הסברים. אבל די עם ערימות המלל האינסופיות האלה. דבר לעניין.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
קרא שוב את התגובות שלי לעיל. הן אמורות לספק לך את התשובות לכל השאלות ששאלת.
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
לא התכוונתי אליך.
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק יהודי_לוחם

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • לשמאלנים לא תהיה תיקווה!
נדב,
באופן עקרוני אני לא חושב שאני צריך ללכת מאדם לאדם ולהצטדק בפניו, בגלל שכמה יצורים נתעבים החליטו להעליל עלי עלילות.
כאן, לצורך הדיון וכדי להגן על אחרים שנופלים באותו פח, פתחתי את הפה. 
נדמה לי שכבר הסברתי לך במה מדובר. למה אתה מתעקש לא להבין ? גם כתבתי לך שהסברתי במקום אחר, לפרסם גילוי דעת, אבל כמוך, שאתה מתעקש שאתה לא שמאלני ולגמרי אובייקטיבי, לא השמיעו אפילו לא אחוז ממה שאמרתי. רק שני משפטים, בהקשר שונה לגמרי.
אז, למה לשרוף עליכם זמן?

דבר נוסף. כשמישהו כותב לך שרואים בסרטון שאני משסה את הכלבה בחתול, אם אתה פותח את הסרטון ורואה שאף אחד לא משסה את הכלבה והיא בכלל קשורה לגדר, אתה אמור להבין מיד שהכל מצוץ מן האצבע. אם תפסת כזה שקר גדול, למה אתה עדיין ממשיך להאמין? כי זה מוכיח איזה פושעים הימנים?

אני שמעתי את הראיון שלך עם גיא לרר... יש שאלה בישבילך, האם אמרת את המשפט הבא:" יש אנשים שמעדיפים שהכלבים שלהם יהיו יותר מכלב שמטייל בבית כמו סמרטוט"(משהו בסיגנון הזה אני לא זוכר בדיוק... האם זה נכון? מעלילים עלייך עלילות? אתה בעצמך הודת בזה מה אתה רוצה אני לא מבין...
אין לנו ארץ אחרת אין לנו דת אחרת