כתב נושא: בנושא התקיפה של בעלי חיים ע"י חיילים וכו'...  (נקרא 10809 פעמים)

0 משתמשים ו- 3 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
רק עיוור גמור לא ישים לב שהם מנצלים דברים כמו "זכויות בעלי חיים" כדי להראות כמה הם טובים ונאורים.
הם לא באמת כאלה. ואם כן? אבוי לנו שיש יהודים שחשוב להם חיי חתול רחוב יותר מחיי יהודי אחר.
אין סתירה בין דאגה לבעלי חיים (מבחינת צער בעלי חיים) לבין אהבת ישראל.
להיפך - יהודי טוב הוא יהודי הדואג גם לסביבה (ברוח תורתנו).
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אני לא מבין מה קשור בכלל בין סמולנות לצער בעלי חיים. אני לא אגן על מישהו שמתעלל בבעלי חיים כיוון שהוא שייך למחנה שלי. אם הוא עבר עבירה כל כך חמורה שיישא בעונש ויביע חרטה.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אני לא מבין את ההשוואה הזו בין חייל שהרג חתול לחייל שבעט בערבי. לתקוף בעל חיים מתוך שעמום או לא כל תירוץ דבילי אחר, זו אזכריות לשמה.

מנותק יהודי_לוחם

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • לשמאלנים לא תהיה תיקווה!
אז מה יהודי לוחם, אתה רוצה לכרות לי את הידיים? ;D

לעניינינו. ראיתי בפייסבוק שמישהו שיתף תמונה של קבוצת השטנים חובבי החתולים. אמרתי לו שלא ישתף איתם פעולה. אני יודע בידיעה ברורה שהם לוקחים דבר שנראה כביכול כמו ראיה, ומנפחים אותו פי מליון.
אז אין לי מושג מה החייל הזה עשה, ובאופן עקרוני לא אתעניין בזה. היות ומבחינתי, יהודים חשובים לי יותר מחתולים, ויותר ממחבלים חובבי חתולים שמוכנים להרוג אנשים בשביל חתולים, אתעלם מכך.
אם יקום אדם מהימן, ויקח את אותו החייל למשפט צדק, מקום בו יתלוננו עליו בלי לנסות לנפח ולעשות אותו אשם יותר ממה שהוא, וכל מה שירצו זה למנוע צער בעלי חיים, מכוונה טהורה, אני בעד.
כל מי שמחפש לכרות אברים, שלא ימציא תירוצים על צער בעלי חיים. זה פשוט עקום ושקרי.

על החתום, יוסי כהן (ובוניטה).
אם אתה מיתכוון לOVER מידע שהביאו עליך בקבוצה המטומטת הזאת בפייסבוק אני מסכים שהם טיפשים ושמאלנים... אבל להגיע למצב כזה שאתה משדל חיות להרג של חיות אחרות? אם זה היה תלוי בי היית צריך לשבת בכלא לפחות 5 שנים אתה פוגע ביצירות ה' ואם אתה חבר בפורום שאני בו אחריי דברים כאלו מזוועים זה פשוט בושה בשבילי שאני עדיין פה..  אומנם חתולים לא חשובים באותה מידה כמו חיי יהודי ברור שלא.. אבל זה לא אומר שצריך להיתאכזר אלייהם בצורה כזאת במיוחד שהם לא אוכל כשר (לפחות ממה שאני יודע כן..) ראו מצויין מה החייל עשה זה התאכזרות לשמה ולפי דעתי הוא בכלל לא יהודי אמיתי אחריי דבר שכזה..

וד"א... ראיתי את הסירטון של החייל וגם שלך... ובדיוק כמו שאחד אמר פה.. ממש לא משנה לי מי עשה את זה ומאיזה מחנה הוא (הכי גרוע שהוא יהודי מאמין) הוא צריך לשלם על זה. זה התאכזרות לשמה.
אין לנו ארץ אחרת אין לנו דת אחרת

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
אם עדיין לא הבנת, אני מסביר לך שהם כותבים שקרים במטרה לקדם את האינטרסים שלהם. עדיין לא הבנת? הם כותבים שקרים. ברור לך?
אז אני אומר לך. עד שלא ראית את החייל ממש עושה את מה שמייחסים לו, אלא רק "ראיות נסיבתיות" קלושות ובלתי אמינות, שאתה מאמין להם רק בגלל שכתבו לך יופי של סיפור, מן הסתם זה לא קרה.
לעומת זאת ישנם סרטונים שבהם רואים בבירור ערבים בני מוות הורגים בעלי חיים.
ישנו סרטון אחד מפורסם ביותר (ולא אביא אותו כאן מפאת תמונות קשות לצפייה) שבו רואים נערים ערבים ארורים שורפים כלב בעודו חי.
יימח שמם של נערי המוות הללו. שהקב"ה יגמול להם באותה מידה ושיישרפו אף הם בחיים  :old_Angry2:

האם מישהו שמע שמאלן "לוחם למען בעלי חיים" נגד אותם ערבים? (את התשובה אתם יכולים לנחש לבד)
יש סרטונים יותר מפורסמים שבהם רואים ערבושים מתעללים בבני אדם. כשהאורקים מוסרטים זורקים אבנים על יהודים, שזה חמור יותר לפי כל אמת מידה נורמלית וברור שזה באמת התרחש, אף אחד לא מתרגש.
אז לכל הדלוקים, קחו פרופורציה בבקשה...
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק יהודי_לוחם

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אם עדיין לא הבנת, אני מסביר לך שהם כותבים שקרים במטרה לקדם את האינטרסים שלהם. עדיין לא הבנת? הם כותבים שקרים. ברור לך?
אז אני אומר לך. עד שלא ראית את החייל ממש עושה את מה שמייחסים לו, אלא רק "ראיות נסיבתיות" קלושות ובלתי אמינות, שאתה מאמין להם רק בגלל שכתבו לך יופי של סיפור, מן הסתם זה לא קרה. יש סרטונים יותר מפורסמים שבהם רואים ערבושים מתעללים בבני אדם. כשהאורקים מוסרטים זורקים אבנים על יהודים, שזה חמור יותר לפי כל אמת מידה נורמלית וברור שזה באמת התרחש, אף אחד לא מתרגש.
אז לכל הדלוקים, קחו פרופורציה בבקשה...
תגיד משהו לא ברור לך? אני ראיתי את הסירטון שרואים בו את החייל בועט בחתול אחריי שהוא מפתה אותו באוכל.. החתול הזה יותר קטן מהאגרוף הזה.. מאמין להם? יש סירטון לא אכפת לי ממש מי פירסם את הסירטון מה שחשוב שזה קרה ואני ראיתי את זה.. פרופורציה? אתה רוצה שאני ישחרר חתול טיפה יותר גדול על הכלבה החמודה שלך? ואז תיקח את זה בפורופוציות מה אומר? 
ראית מצויין מה הם כתבו שמתי לב לזה שהם מזכירים דברים לא חשובים ביכלל כמו למשל איפה הוא גר איזה עמדה הוא מחזיק אבל בכול זאת לי זה שינה... אתה טוען שאתה ימני אמיתי יהודי אמיתי... לא ניראה ככה  ושוב פעם להגיד לך? ראית את הסירטון בעייניים שלי!
זה הבוניטה החמודה שלך לא?(שימו לב התמונות קשות לצפייה!) http://www.youtube.com/watch?v=v2vKD034NWs&feature=youtu.be&oref=http%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fl.php%3Fu%3Dhttp%253A%252F%252Fyoutu.be%252Fv2vKD034NWs%26h%3DnAQHaH2XcAQFFLURsusqWmDDa9euDX-yxXYuxhWGYh08eHQ%26enc%3DAZMyIXaqd8kWT5qmvGp2Kd7r8oeRqOaWN7o6pxAAEVW4L4p5qpOtMl-kCKa6Eed0Suqwam8QQBEZ8HxNNTVCdgPf
 פרופורציות?

עוד אחד של עוד יהודי כביכול:(התמונות קשות לצפייה!) http://www.mako.co.il/news-channel2/Channel-2-Newscast/Article-dfbae9b907bf031004.htm

לגביי החייל כרגע אני לא מוצא את הסירטון אבל יש תמונות של המקרה תוך כדי אם אתה רוצה בפרטי..
 אני ראיתי אותו בקבוצה הזאת ישר איך שהוא היתפרסם..
ושוב פעם פרופורציות?

אתה פשוט גועל נפש ואני מתבייש שאני בכלל מדבר איתך או קשור אלייך בכול נושא שהוא....... מוסר? איזה מוסר אתה מדבר? להרוג את כולם? מה נעשה כשמשיח בעזרת השם יגיע? תתחיל להרוג יהודים?

הודעה 100!
« עריכה אחרונה: יולי 03, 2012, 05:32:31 על ידי יהודי_לוחם »

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • "לדוד,ברוך ה׳ צורי,המלמד ידי לקרב,אצבעותי למלחמה"
וואו תרגע אח שלי ...
נראה לי שאתה נסחף , כנס לפרופורציות .
אתה תופס עצבים מכתבות מעוותות , תנסה לשים לב מה הדברים שמסתובבים מסביב לכתבה הזאת !
א. אני באמת צריך להגיד לך מי זאת הליאל הזאת שעשתה את הכתבה ? אם אתה לא יודע מי זאת , ומה היחוס שלה , תבדוק , אל תאמין סתם לאנשים עם אינטרסים ברורים לשנות את הדעה שלך כלפי "נערים בחופש הגדול" , למרות שערבים בפירוש מתעללים הרבה יותר בבעלי חיים ,אבל יש מטרה למה מתמקדים ב"נערים" בחופש הגדול ,ולא בערבים או בבדואים שהרבה יותר גרועים .
ב. רוצה לדעת מה הסיבה ? שים לב שבכתבה זורקים לך על זה איזה מילה או שתיים , רומזים לך .
"צריך ללמד את הנוער לרחם על החלש " ...
למה לא אמרו " צריך ללמד את הנוער לרחם על חיות" ? למה אמרו דווקא חלש ? אני יגיד לך למה . מדובר פה בתעמולה סטייל בצלם .
אתה לא מבין איך הכל מתחבר בראש שלהם ?
חכמה בגויים תאמין:"אויב גלוי הוא קללה, אבל מעמיד פני ידיד גרוע ממנו." - בנג'מין פרנקלין .
"תכופות אנו נותנים בעצמנו לאויב את הכלים לכלותנו." - איזופוס.
"פייסן הוא אדם המאכיל תנין, בתקווה שהוא יאכל אותו אחרון." - וינסטון צ'רצ'יל
"קודם כל תהיינה העובדות בידיך, ואז תוכל לסלף אותן כאוות נפשך."- מרק טווין.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
אתה עיוור מרוב זעם. בלעת לגמרי את כל התעמולה. לכן אנסה להסביר לך עוד פעם אחת בלבד.
כן.. אתה מראה לי סרטון שבו כלבה קשורה לגדר הרגה חתול. אז? הכלב אשם שהרג חתול?
אולי אתה מאשים מישהו, לא ברור מי, על זה שכלבה קשורה לגדר הצליחה לתפוס חתול טפש שנכנס לטווח השרשרת שלה ?

אולי, אתה עדיין מאשים אותי בכך שהייתי שם ושחררתי את הכלבה על חתול, למרות שבסרטון רואים מפורשות שזה לא ככה...
תראה מה זה. בסרטון אתה רואה מפורשות שאין על מה להזדעק. אבל בגלל שכתבו כמה מילים בצד על הסרטון, אתה מרעיש עולמות.
ואתה מדבר על להרוג יהודים? איפה רציתי להרוג יהודים? נדמה לי שזה אתה שהעלית פה הצעות על כריתת אברים.

אני חושב שלפני שתכתוב את ההודעה הבאה שלך, נסה להרגע. נסה לחשוב בראש קר. קרא את הטיעונים שעלו פה. אם תצליח לחשוב, בלי להתלהם, אולי אפילו תהיה מספיק גבר כדי להתנצל.
למרות שאני לא בונה על זה...
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אביר קרנפים, אני לא ראיתי סרטון ולא דיברתי עליך ולא שפטתי אותך. אני לא יודע מה קרה ומי מאשים אותך. אני אומר באופן כללי שמי שמתעלל בבעלי חיים הוא מבחינתי אדם רע ופסול מוסרית, וגם עבריין שצריך להעניש בחומרה.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
צלהר, כתבתי לעיל. כל מי שבתוקף תפקידו יקח אדם שהתעלל בבעלי חיים, למשפט נקי ואמיתי, הרי שכך צריך להיות.
כל השטויות והעצבים, מראים עם מי יש לנו עסק.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק יהודי_לוחם

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אתה עיוור מרוב זעם. בלעת לגמרי את כל התעמולה. לכן אנסה להסביר לך עוד פעם אחת בלבד.
כן.. אתה מראה לי סרטון שבו כלבה קשורה לגדר הרגה חתול. אז? הכלב אשם שהרג חתול?
אולי אתה מאשים מישהו, לא ברור מי, על זה שכלבה קשורה לגדר הצליחה לתפוס חתול טפש שנכנס לטווח השרשרת שלה ?

אולי, אתה עדיין מאשים אותי בכך שהייתי שם ושחררתי את הכלבה על חתול, למרות שבסרטון רואים מפורשות שזה לא ככה...
תראה מה זה. בסרטון אתה רואה מפורשות שאין על מה להזדעק. אבל בגלל שכתבו כמה מילים בצד על הסרטון, אתה מרעיש עולמות.
ואתה מדבר על להרוג יהודים? איפה רציתי להרוג יהודים? נדמה לי שזה אתה שהעלית פה הצעות על כריתת אברים.

אני חושב שלפני שתכתוב את ההודעה הבאה שלך, נסה להרגע. נסה לחשוב בראש קר. קרא את הטיעונים שעלו פה. אם תצליח לחשוב, בלי להתלהם, אולי אפילו תהיה מספיק גבר כדי להתנצל.
למרות שאני לא בונה על זה...

יש תוכנית כזאת בערוץ נשיונל גאוגרפיק על ה:"לוחש לכלבים" יש שם בנאדם שמטפל בכלבים בעייתים.. ממליץ לך לצפות בזה.. לכול כלב יש בעלים אם הכלב חרא מיתנהג כמו חיית טרף הבעלים הוא האשם הבלעדי עובדה שאפשר לאלף אפילו את הסוגים הקיצוניים ביותר כמו אמסטף וכו'.. אם הכלב שלך עושה דברים כאלו זה לא בעיה לא של החתול לא של האנשים ולא של הכלב אך ורק שלך!

להיתנצל? תהיה גבר ותשדל את החיות שלך על מישהו שיכול להיתמודד איתם ולא על חיות שפי 10 יותר קטנות ממנו. יש עוד סירטונים שלך אל תשחק אותה ראש קטן אל בלעתי את התעמולה השמאלנית.. אתה לא יודע בכלל מה ראיתי ומה לא ראיתי.. ואני אומר לך שראיתי הכול ראיתי את החיות שלך רצות אחריי חתולים שאתה משדל בהן ליתפוס אותם אל תשקר.. בבקשה.. לא לי...

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אני לא ראיתי שום סרטונים של יוסי כאלה שאתה מדבר עליהם .
ראיתי סרטון שלו משחק עם הכלבה שלו , וגור קטן .
זה גם התעללות עכשיו ?
חכמה בגויים תאמין:"אויב גלוי הוא קללה, אבל מעמיד פני ידיד גרוע ממנו." - בנג'מין פרנקלין .

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
כשאין מה לומר, ממציאים. אחלה שיטה. אתה באמת לוחם דגול. סליחה שעצבנתי אותך. :o

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
 ;D גדול... אביר, לא היה לי ספק שתגיע רחוק יום אחד. תראה מה זה אינטרנט, תוך כמה ימים הפכת מסתם עוד כהניסט לאחד האנשים השנואים במדינה בלי קשר לשמאל או ימין! O0

קצת התבלבלתי מכל ההסברים.http://net.nana10.co.il/Article/?ArticleID=840738

אז הנה אני שואל אותך בלי שנאה ובלי לקחת צד מראש - זו הכלבה שלך בסרטון, נכון? האם אתה צילמת אותו והעלת אותו לרשת? אם כן - למה לא ניסית לעצור את הכלבה בעודך מצלם?

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
חחח תשמע הם אפסים ...
"אנשים שחושבים שחתולים זה נזר הבריאה,וקוראים לרצוח בן אדם בגלל זה הם מעוותים".
"זה חוצפה " , ברור שזה חוצפה , הרי לרצוח את יוסי בגלל שהכלבה שלו הרגה חתול ,זה נימוסים , ולא לרצוח אותו,זה חוצפה .     ???

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
;D גדול... אביר, לא היה לי ספק שתגיע רחוק יום אחד. תראה מה זה אינטרנט, תוך כמה ימים הפכת מסתם עוד כהניסט לאחד האנשים השנואים במדינה בלי קשר לשמאל או ימין! O0

קצת התבלבלתי מכל ההסברים.http://net.nana10.co.il/Article/?ArticleID=840738

אז הנה אני שואל אותך בלי שנאה ובלי לקחת צד מראש - זו הכלבה שלך בסרטון, נכון? האם אתה צילמת אותו והעלת אותו לרשת? אם כן - למה לא ניסית לעצור את הכלבה בעודך מצלם?
הנה לך דוגמא של תשקורת עוינת ושקרנית.
גיא לרר צלצל אלי לאפריקה. דיבר איתי שיחה ארוכה. בין עשר לעשרים וחמש דקות (משוער). האם אתה רואה רמז לזה בכתבה? כמובן שלא. האם את כל ההסברים שלי, הוא שם בכתבה? לא. הוא גזר משפט אחד או שניים שלי, ושם אותם בהקשרים שהוא רצה. למה אתה לא שומע בהקלטה את השאלה שהוא שאל לפני שאמרתי את הדברים?

לא צילמתי את הסרטון. אפילו לא העליתי לרשת. שיתפתי קישור ששלחו לי. לא הייתי בסביבה כשהסרטון צולם. הייתי במרחק של 5000 קילומטר. עד כאן מספיק?
רק כדי לשבר את העין, מי שהעלה את הסרטון ליוטיוב היו כנופיית חובבי החתולים. כמו כן הם העלו ליוטיוב את הסרטון שלי עם בוניטה וג'קי. אפשר למצוא אותו אם תחפש ביוטיוב: רוצח החתולים.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
הנה לך דוגמא של תשקורת עוינת ושקרנית.
גיא לרר צלצל אלי לאפריקה. דיבר איתי שיחה ארוכה. בין עשר לעשרים וחמש דקות (משוער). האם אתה רואה רמז לזה בכתבה? כמובן שלא. האם את כל ההסברים שלי, הוא שם בכתבה? לא. הוא גזר משפט אחד או שניים שלי, ושם אותם בהקשרים שהוא רצה. למה אתה לא שומע בהקלטה את השאלה שהוא שאל לפני שאמרתי את הדברים?

לא צילמתי את הסרטון. אפילו לא העליתי לרשת. שיתפתי קישור ששלחו לי. לא הייתי בסביבה כשהסרטון צולם. הייתי במרחק של 5000 קילומטר. עד כאן מספיק?
רק כדי לשבר את העין, מי שהעלה את הסרטון ליוטיוב היו כנופיית חובבי החתולים. כמו כן הם העלו ליוטיוב את הסרטון שלי עם בוניטה וג'קי. אפשר למצוא אותו אם תחפש ביוטיוב: רוצח החתולים.
עזוב. אל תטרח.
להסביר משהו לשמאלן זה כמו להסביר לילד בן 5 שאמא לא יכולה לקנות לו צעצוע יקר כי ההורים במינוס (יש סיכוי יותר גבוה שהילד יבין ולא השמאלן).

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
ריפו, אתה הורס את הסיכויים של יהודי לוחם לכרות לי את הידיים :)

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אז מישהו אחר היה אצלך בבית, צילם את הכלבה שלך קורעת חתול לגזרים, שלח לך את הסרטון ואתה מצאת לנכון לשתף את הסרטון הזה ביוטיוב, הבנתי נכון?

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הוא מסביר לך שהוא לא העלה את הסרטון ליטיוב , קשה לך לקרוא גם ?
טוב נו , אתה סמולני אחריי הכל , אתה אוהב לראות מה שטוב לך..

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אחותך שמאלנית אולי, בטח לא אני. לא העלה, שיתף. זו הכלבה שלו והערוץ שלו ביוטיוב.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
הערוץ שלי ביוטיוב? אין לי ערוץ ביוטיוב! מעולם לא העליתי סרט ליוטיוב!
איך קל לעבוד עליכם...

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הערוץ שלי ביוטיוב? אין לי ערוץ ביוטיוב! מעולם לא העליתי סרט ליוטיוב!
איך קל לעבוד עליכם...
עזוב , הוא אידיוט .
וד"א אין לי אחות , שמאלן אידיוט ,שגם משקר וגם מגדף .
ומה זאת אומרת אתה לא שמאלני ? עוד פעם אתה משקר ? אתה שמאלני בריבוע .

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
עזוב , הוא אידיוט .
וד"א אין לי אחות , שמאלן אידיוט ,שגם משקר וגם מגדף .
ומה זאת אומרת אתה לא שמאלני ? עוד פעם אתה משקר ? אתה שמאלני בריבוע .
ימין מתון (אף פעם לא הבנתי כל כך מה ההבדל  :old_sad:).

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
מאורו, ילד, לך שניה שרוף איזה מסגד ותן למבוגרים לנהל שיחה, בסדר?

אביר - אתה יודע למה מסלפים את מה שאתה אומר? כי אתה פשוט דורש את זה. אולי פשוט תספר במילים שלך מה בדיוק קרה, מי צילם את הסרטון? למה צריכים להתחנן ולחלוב ממך טיפות מידע? דבר! שפוך!

מדהים איך במשך עמודים שלמים אתה מקשקש "השמאלנים הרסו לי, ואכלו לי, ושתו לי, והוציאו לי, ולקחו לי, והם אוהבים חתולים, וכשבועטים בערבים זה ככה, וכשבועטים ביהודים זה אחרת,וזה לא מה שאתם חושבים, והעיתונאי שמע ככה, והכתב כתב אחרת, והתקשורת, והממשלה, ומס ההכנסה, ושר הביטחון, ומשפט צדק... רגע למה אתם לא מקשיבים לי?! למה?!" - אם במקום כל המלל הטרחני הזה היית פשוט כותב "חבר'ה תשמעו, זה לא אני, מה שקרה זה ככה ______" היו מקשיבים לך יופי. אבל אתה חופר וחופר... אז אל תתפלא שאנשים מפסיקים להקשיב.