כתב נושא: "אהבת ישראל" של השמאל הבוגד  (נקרא 2368 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק UM-96

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הבא להורגך-השכם להורגו
"אהבת ישראל" של השמאל הבוגד
« ב- : יוני 17, 2012, 01:21:25 »
משהו שבאמת יש לגזור ולשמור-קרדיט לדף הפייסבוק "השמאל הקיצוני סכנה לישראל":

מקבץ פניני זוועה שנאמרו ע''י אנשי שמאל:

"הכיפות הסרוגות עבורי הן כמו צלב הקרס על השרוול של החיילים הנאצים"
(שלמה גזית, ידיעות אחרונות)

"החרדים יונקים מאותם יצרים אפלים שמהם ינקה הזוועה הנאצים-פשיסטית"
(שולמית אלוני, עיתון דבר)

"כשאני רואה את החרדים אני מבין את הגרמנים שרצחו אותם בשואה"
(הפסל יגאל תומרקין,עיתון ת"א)

"יש מגזר שלם בחברה הישראלית שללא היסוס אני קובע שהוא העתק של הנאצים. תראה את ילדי חברון הם בדיוק כמו נוער היטלר"
(פרופסור משה צימרמן,עיתון ירושלים)

"אנחנו כיפות סרוגות… ואת… יום חג המצות הזה… נחוג בהתכוונות ובמצותנו דם נערים פלסטיניים"
(יצחק לאור, 'המנון לגוש')

"עורכי דר שטרימר (בטאון המפלגה הנאצית) היו נהנים לקרוא את הכותרות הללו של תעמולת הליכוד"
(שולמית אלוני, עיתון הארץ)

"מותר להתגונן מול איתמר, הנאצי הקטן הזה ...סתום את פיך נאצי מלוכלך"
(אמנון דנקנר על איתמר בן גביר, פופוליטיקה ערוץ 1)

"מתי נבין שאנחנו צריכים לכלוא אותם בשכונותיהם, לנתק אותם מצינור החמצן של הקדמה, להותיר אותם לבד, בעליבותם ובשנאתם?"
(גבי גזית על החרדים, רדיו ללא הפסקה)

"העלוקות, התולעים האלה, אלה שלא משרתים בצבא אבל עצם קיומם בבתי הדרש והישיבות והכוללים מושתת על היותו של צה"ל מגן העם, החרדים שונאים את המדינה."

"תפסיקו לנקות להם את הרחובות, כבו להם את החשמל, נתקו להם את המים. הבה נוותר על המיסים שהם משלמים (ובדרך כלל הם לא משלמים). אין בהם כל תועלת. הם לא מייצרים כלום, הם לא תורמים כלום, הם לא נוטעים עץ, הם לא שותלים עגבנייה, לא מייצרים היי-טק, הם פרזיטים מן הסוג הגרוע ביותר, ומצידי - אם זה היה ריאלי - הייתי אורז אותם בחבילה אחת ומשלח אותם לאחיהם הפרימיטיבים בחצרות ברוקלין החשוכות..."

"אני יכולה לשבת מולם ולשנוא, ועם הזמן זה רק מחמיר"
(עינב גלילי, על המתנחלים בראיון למיכל קפרא, במעריב)

"צריך יהיה לשתק אותם (המתנחלים) באמצעות ירי-כדי-לפגוע"
(ח"כ אבשלום וילן בראיון ל'הארץ).

"אי אפשר לעצור את הפאשיזם בנימוקים רציונאליים. את זה עוצרים רק בכוח, וכאשר קיימת נכונות להסתכן במלחמת אזרחים. בשעת הצורך נצטרך להתמודד בכוח עם המתנחלים בעופרה או באלון מורה. רק מי שיהיה מוכן לעלות על עופרה עם טנקים, יוכל לבלום את הסף הפשיסטי המאיים להטביע את הדמוקרטיה הישראלית"
(זאב שטרנהל מטיף לרצח מתנחלים, אפריל 1988 "דבר')

"גוש אמונים: "כת משיחית, אטומה ואכזרית, כנופיית גנגסטרים חמושים, פושעים נגד האנושות, סדיסטים, פוגרומיסטים ורוצחים, שהגיחה מתוך פינה אפילה של היהדות… מתוך מרתפי ההתבהמות וסיאוב…. על מנת להשליט פולחן דמים צמא ומטורף"
(עמוס עוז, ידיעות אחרונות)

"מתנחל עטוי עוזי ודובון כחול, רסיסי רוק ושיירי מזון משובצים בזקנו הפראי. ולצדו, בטרנספורט המשפחתי, אשתו המתנחלת בעיצומה של אביונה לאומית. תינוקות נושרים ללא הרף מבין חלציה בעודה נואמת בלהט על זכות אבות. אידיוט צעקני ועילג… אם אתה מטומטם אתה ימני, ואתה ימני אם אתה מטומטם…"
(דן תדמור, עיתון ירושלים, 28.5.93)

"נתניהו הזכיר לי את מוסוליני והוא תלמיד מצטיין של גבלס…הוא פשוט יודע שפחד, אי שקט בגבולות וקצת רצח יוצרים אחדות סביב המנהיג"
(שולמית אלוני, הארץ, 4.6.99 )

"רק כלי נשק אחד חסר היום בארסנל הנשק של צה''ל, והוא התותח הקדוש"
התותח הקדוש- כך כינו את התותח ששימש לרצח של 16 אנשי אצ"ל באלטלנה
(מאיר שליו, ידיעות אחרונות, י''ט בחשון תשס''ג )

"אני חושב שאנחנו מתייחסים לפלסטינים כמו חרא... אם אמא שלי היתה במחסום, והיו דוחפים אותה, שואלים אותה שאלות ומכריחים אותה להתפשט וצועקים עליה... אולי הייתי המחבל המתאבד הבא. אני מבין את ההרגשה"
"בואו נחזור לקווי 67' ונחזיר את כל המתנחלים - חיים או מתים – ונתחיל מחדש".
(אביב גפן, ואללה, 15 במאי 2005 )

"בוש טיפל באל-קאעידה, אחר כך בסאדם חוסיין ואחריהם יבואו מועצת יש"ע וההתנחלויות".
(אמנון אברמוביץ, אפריל 2003, ערוץ1 )

"מדינת ישראל נשענת על שחיתות ועל יסודות של עושק וחוסר צדק, כך שסוף המעשה הציוני כבר בפתח. מדינה נטולת צדק, שמחזיקה רוב פלסטיני תחת מגף ישראלי לא יכולה להיחשב דמוקרטיה. לישראל שלא אכפת לה מילד פלסטיני, שלא תתפלא כשהוא בא ספוג שנאה ומתאבד בשמחה בכל מוקדי האסקפיזם הישראלי. הם מרטירים במקומות הבילוי שלנו כי חייהם הם עינוי. הם שופכים את דמם במסעדות, כדי להרוס לנו את התיאבון".
(אברום בורג, חולה נפש)

"אני מבין את אנשי החמאס. הם מתנגדים לכיבוש, והייתי נוהג כמוהם אילו חייתי תחת כיבוש"
(דוד גרוסמן, הארץ, 12.3.03)

""הציירים, המשוררים, כל האמנים יפי הנפש אינם מחנכים. המחנכים האמיתיים הם כהנא, רפול וגנדי. תרומתי האמיתית תהיה אם אקח תת-מקלע במקום עט ועיפרון ואהרוג אותם."
(יגאל תומרקין חדשות, 28.9.88 )
״אַתָּה תָקוּם תְּרַחֵם צִיּוֹן כִּי עֵת לְחֶנְנָהּ כִּי בָא מוֹעֵד.״
״כִּי רָצוּ עֲבָדֶיךָ אֶת אֲבָנֶיהָ וְאֶת עֲפָרָהּ יְחֹנֵנוּ.״

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
בעניין: "אהבת ישראל" של השמאל הבוגד
« להגיב #1 ב- : יוני 17, 2012, 06:24:58 »
טינופת. כשהם מדברים נגד שנאה, פאשיזם ונאציזם וכל כולם נוטפים שנאה נאצית מפלצתית. איזה גועל מזוויע. לשפוט את הבוגדים ולתלות את כולם!
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
בעניין: "אהבת ישראל" של השמאל הבוגד
« להגיב #2 ב- : יוני 17, 2012, 17:13:40 »
יש לנו כבר אשכול נעוץ עם שלל ציטוטים (כולל אלה המובאים כאן), אבל תמיד טוב לזכור ולהזכיר עם מי יש לנו עסק.
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!