כתב נושא: סיאנסים בצבא  (נקרא 21898 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
סיאנסים בצבא
« ב- : מרץ 22, 2007, 13:14:55 »
http://altv.shemayisrael.com/movie-0086.shtml
אחד הסרטים הכי חזקים שיש..

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
סיאנסים בצבא
« להגיב #1 ב- : מרץ 22, 2007, 14:07:15 »
בס"ד
חצי מזה שקרים..
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק אושרי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לנצרות, יחי אודין והמטאל :)
סיאנסים בצבא
« להגיב #2 ב- : מרץ 22, 2007, 14:27:40 »
אני חושב שלא הכל אמיתי....
אבל אני בטוח שחלק מזה אמיתי לחלוטין...

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
סיאנסים בצבא
« להגיב #3 ב- : מרץ 22, 2007, 14:37:33 »
בס"ד
לך תדע..
יגאל=גואל

=       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק mr.z

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
סיאנסים בצבא
« להגיב #4 ב- : מרץ 22, 2007, 15:22:04 »
בס"ד
חצי מזה שקרים..
הכל שקרים, בימנו אין דברים כאלו (גם אם אתה אומר שדבר כזה היה בעבר בימנו אין, ולהזכירכם חלק מהראשונים אמרו שדברים כאלו לא קיימים כלל, גם לא בימי קדם)

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
סיאנסים בצבא
« להגיב #5 ב- : מרץ 22, 2007, 15:24:45 »
בס"ד
חצי מזה שקרים..
הכל שקרים, בימנו אין דברים כאלו (גם אם אתה אומר שדבר כזה היה בעבר בימנו אין, ולהזכירכם חלק מהראשונים אמרו שדברים כאלו לא קיימים כלל, גם לא בימי קדם)
בס"ד
דרך אגב הרבה ממספרים הסיפורים הללו צורכים בסמים רוב הנערים.
יגאל=גואל

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
סיאנסים בצבא
« להגיב #6 ב- : מרץ 22, 2007, 15:26:16 »
בס"ד
חצי מזה שקרים..

יכול להיות אבל תהיא בטוח שאנשים כן עושים את זה ומדברים אם נשמות , וזה אסור לפי התורה הקדושה

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
סיאנסים בצבא
« להגיב #7 ב- : מרץ 22, 2007, 15:28:14 »
מה אתם דפוקים? אני מכיר מישהו שכן עשה את זה ואחרי זה היו לו רוחות בבית והוא היה צריך לעשות תיקון
ולהביא רב והרב שחט בתוך הבית תרנגולים והלך אם זה בתוך הבית וככה הוא גירש את הרוחות..

אם אתם לא יודעים על תדברו סתם..

מנותק mr.z

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
סיאנסים בצבא
« להגיב #8 ב- : מרץ 22, 2007, 16:30:35 »
מה אתם דפוקים? אני מכיר מישהו שכן עשה את זה ואחרי זה היו לו רוחות בבית והוא היה צריך לעשות תיקון
ולהביא רב והרב שחט בתוך הבית תרנגולים והלך אם זה בתוך הבית וככה הוא גירש את הרוחות..

מעניין, לא ידעתי שמותר לעשות טקסים פגנים של ע"ז בבית.
ותעשה לי טובה, זו שטות גמורה! נו באמת שחט לו תרנגול בבית ולמה לו כבש. ולענ"ד זו עבודה זרה (פשוט כך)

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
סיאנסים בצבא
« להגיב #9 ב- : מרץ 22, 2007, 16:34:00 »

מעניין, לא ידעתי שמותר לעשות טקסים פגנים של ע"ז בבית.
ותעשה לי טובה, זו שטות גמורה! נו באמת שחט לו תרנגול בבית ולמה לו כבש. ולענ"ד זו עבודה זרה (פשוט כך)

אתה נידבק לטפל ולא לעיקר..העיקר זה שכן אפשר לתקשר אם רוחות דרך הסיאנס..ואם אתה לא מאמין אני יפנה אותך לאותו חבר שלי והוא
בעצמו יגיד לך שזה כן קרה לו..

מנותק mr.z

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
סיאנסים בצבא
« להגיב #10 ב- : מרץ 22, 2007, 16:59:21 »
אין כזה דבר וזה לא עניין של אמונה אלא של שכל.
ואני אפנה אותך לחברים, רבנים וכל אדם שקצת חושב והם יגידו לך שזו שטות והבל.

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
סיאנסים בצבא
« להגיב #11 ב- : מרץ 22, 2007, 17:07:13 »
אין כזה דבר וזה לא עניין של אמונה אלא של שכל.
ואני אפנה אותך לחברים, רבנים וכל אדם שקצת חושב והם יגידו לך שזו שטות והבל.

אפילו הרב אמנון יצחק עשה על זה הרצעה אז על תזיין לי תשכל

מנותק mr.z

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
סיאנסים בצבא
« להגיב #12 ב- : מרץ 22, 2007, 17:23:13 »
א. אני אף פעם לא בעלתי שום דבר ואני מתכוון להתחיל שאתחתן, ולא נראה  לי שאני אתחיל בשכל שלך.
ב. קרא והפנם תשובה זו של רבי אברהם בן הרמב"ם (סימן כז) (ההדגשה שלי):

שאלה ילמדנו רבינו מה אמתות האוב +ש"א כ"ח+ ומה אמתות מעשהו.

תשובה אמתות מעשה האוב לא נדענה +ראה תשו' ר' שמואל בן חפני שהו"ל הרכבי בחדשים גם ישנים ח"ג /ב' - ט"ו/ ומש"כ שריינר /מונטשריפט כרך ל"ה עמ' שי"ד/ ואילך, גינצברג גנזי שכטר ח"א /ש"ד/ ואילך, לוין אוצה"ג חגיגה /ב' - ה'/, אסף מספרות הגאונים /קנ"ח - קנ"ט/ ומאן /טקסטים ומחקרים/ ח"א /שפ"ט - שצ"ב/, ועוד+ אבל מה שנבין ממנה שהיא פעלה דמיונית שיראה בה המת לבעלת אוב ולמי שישאל באוב שאלה במצב הדומה לחלום, כלומר שיש בו הסתלקות מן המציאות, ויראה במצב זה כאלו המת עומד לפניו והוא (השואל) אומר דבר ואף נאמר לו דבר, ויתקיים זה או מקצתו, כמו שיראה אחד ממנו בחלומו כאלו הוא ראה את המת ושאלו והחזיר לו ויפתרו לו את זה ויתקיים. לא ששמואל חיה וקם מקברו באמת, והתבונן שאמר: תעלי לי +ש"א כ"ח ח' אבל בפסוק שם: והעלי לי+ ולא אמר: תחיי לי. והפעולה הזאת אבדה מן העולם, ברוך שעקרה, כי היא מדרכי עובדי עבודה זרה שאיסורה בתורה גדול, וענשה חמור מאד +ספר המצות מל"ת ח' ול"ו, רמב"ם ה' ע"ז פי"א הי"ד+ והיא מחטאות שאול +תנחומא אמור ד' (הוצ' בובר מ"ב), ויקרא רבה פכ"ו ז', מדרש שמואל פכ"ד ז', שוחר טוב מזמור ז': על חמש חטאות מת שאול וכו' וגם לשאול באוב+ שתפסו עליה הכתוב באמרו ושאול לו באוב +צ"ל וגם לשאול באוב, דה"י א' י' י"ג.+ וכתב אברהם ביר' משה זצו"ל.

מנותק mr.z

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
סיאנסים בצבא
« להגיב #13 ב- : מרץ 22, 2007, 17:31:41 »
ועיין גם בזה (ההדגשה שלי)
רמב"ם הלכות עבודת כוכבים פרק יא הלכה טז

ודברים האלו כולן דברי שקר וכזב
הן והם שהטעו בהן עובדי כוכבים הקדמונים לגויי הארצות כדי שינהגו אחריהן, ואין ראוי לישראל שהם חכמים מחוכמים להמשך בהבלים אלו ולא להעלות על לב שיש תועלת בהן, שנאמר כי לא נחש ביעקב ולא קסם בישראל, ונאמר כי הגוים האלה אשר אתה יורש אותם אל מעוננים ואל קוסמים ישמעו ואתה לא כן וגו', כל המאמין בדברים האלו וכיוצא בהן ומחשב בלבו שהן אמת ודבר חכמה אבל התורה אסרתן אינן אלא מן הסכלים ומחסרי הדעת ובכלל הנשים והקטנים שאין דעתן שלימה, אבל בעלי החכמה ותמימי הדעת ידעו בראיות ברורות שכל אלו הדברים שאסרה תורה אינם דברי חכמה אלא תהו והבל שנמשכו בהן חסרי הדעת ונטשו כל דרכי האמת בגללן, ומפני זה אמרה תורה כשהזהירה על כל אלו ההבלים תמים תהיה עם ה' אלהיך.

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
סיאנסים בצבא
« להגיב #14 ב- : מרץ 22, 2007, 18:12:38 »

הן והם שהטעו בהן עובדי כוכבים הקדמונים לגויי הארצות כדי שינהגו אחריהן, ואין ראוי לישראל שהם חכמים מחוכמים להמשך בהבלים אלו ולא להעלות על לב שיש תועלת בהן, שנאמר כי לא נחש ביעקב ולא קסם בישראל, ונאמר כי הגוים האלה אשר אתה יורש אותם אל מעוננים ואל קוסמים ישמעו ואתה לא כן וגו', כל המאמין בדברים האלו וכיוצא בהן ומחשב בלבו שהן אמת ודבר חכמה אבל התורה אסרתן אינן אלא מן הסכלים ומחסרי הדעת ובכלל הנשים והקטנים שאין דעתן שלימה, אבל בעלי החכמה ותמימי הדעת ידעו בראיות ברורות שכל אלו הדברים שאסרה תורה אינם דברי חכמה אלא תהו והבל שנמשכו בהן חסרי הדעת ונטשו כל דרכי האמת בגללן, ומפני זה אמרה תורה כשהזהירה על כל אלו ההבלים תמים תהיה עם ה' אלהיך.

לא כול מה שהרמבם אומר זה נכון..אתה יודע שפעם כול הרבנים הגדולים היו שורפים את הספרים שלו? לא אתה לא יודע אז על תיכנס איתי
פה לוויכוחים מיותרים..כי למה שאני אומר יש בסיס
י

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
סיאנסים בצבא
« להגיב #15 ב- : מרץ 22, 2007, 19:01:02 »

במחילה מכבודו, אבל דברי רמב"ם הללו הם דברים שבמחלוקת, וכל הראשונים
שבאו אחריו חלקו עליו מכיון שאין בסיס לדבריו במקרא או בתלמוד אלא שהם לקוחים
מהשיטה הפילוסופית של אריסטו.

וכך כתב רבינו הגר"א בפירושו לשו"ע (יו"ד קע"ט):

הרמב"ם בפי' המשנה לפ"ד דעבודת כוכבים, אבל כל הבאים אחריו חלקו עליו שהרי הרבה לחשים נאמרו בגמרא והוא נמשך אחר הפלוסופיא ולכן כתב שכשפים ושמות ולחשים ושדים וקמיעות הכל הוא שקר אבל כבר הכו אותן על קדקדו שהרי מצינו הרבה מעשיות בגמ' ע"פ שמות וכשפים אמרה איהי מלתא ואסרתה לארבא אמרו כו' (שבת פ"א ב' חולין ק"ה ב') ובספ"ד מיתות ובירושלמי שם עובדא דר"א ור"י ובן בתירה וכן ר"ח ור"א דאיברו עיגלא תילתא ור' יהושע דאמר שם ואוקמיה בין שמיא לארעא (בכורות ח' ב') וכן אבישי בן צרויה (סנהדרין צ"ה א') והרבה כיוצא ואמרו (בספ"ד מיתות חולין ז' ב') למה נקרא שמן כשפים כו' והתורה העידה ויהיו תנינים וע' זוהר שם וכן קמיעין בהרבה מקומות ולחשים רבו מלספר. והפלסופיא הטתו ברוב לקחה לפרש הגמרא הכל בדרך הלציי ולעקור אותם מפשטן וח"ו איני מאמין בהם ולא מהם ולא מהמונם אלא כל הדברים הם כפשטן אלא שיש בהם פנימיות לא פנימיות של בעלי הפלוסופיא שהם חצוניות אלא של בעלי האמת.

מנותק mr.z

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
סיאנסים בצבא
« להגיב #16 ב- : מרץ 22, 2007, 20:52:03 »
לunderground
א. ידוע גם ידוע, ולא כל הרבנים (דון יצחק אברבנאל, הרלב"ג היו בעד הספר, וגם רבינו יונה שהתנגד חזר בו מההתנגדות לספר) ואשמח לקבל מקור בנוגע לעניין השריפה.
ב. הספר המדובר הוא "מורה נבוכים" שבגללו אנשים רבים נהיו כופרים, אבל לא היה חילוק על הי"ד החזקה וספר המצוות (וגם רבינו נחמן שאסר ללמוד מורה נבוכים לא אסר ללמוד י"ד חזקה). הערה: גם על הי"ד החזקה וספר המצוות יש מחלוקת אבל לא מחלוקות עקרוניות אלא מחלוקת על הדינים.
ג. לא כל מה שאמר הרמב"ם-מי אתה שתחליט מה נכון ומה לא נכון.
ד. יש בסיס?, עד עכשיו חוץ מעדות שאין שום הוכחה שהמדבר דובר אמת (והוא לא סתם דמגוג). הבא מקור הלכתי ונדון בו.

להאלקשי
דברי הגר"א ידועים, אולם לא טענתי שמעולם לא היה, על זה יש באמת חילוק בין הפוסקים. אבל אין ספק שבימנו דברים אלו אבדו מן העולם (ואם תחקור תגלה שכל הסיפורים הללו הם הבל, או כל מיני "מכשפים" תגלה שדברים אלו הם שקר וכזב, ויש חוקר אמריקאי אחד שהוכיח שכל מיני מרפאים ובעלי כוחות למינהם הם משקרים, אתה יכול לחפש עליו בגוגל ושמו הוא ג'יימס רנדי ויש עוד רבים וטובים שמוכחים שאנשים הללו הם סתם שרלטנים).

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
סיאנסים בצבא
« להגיב #17 ב- : מרץ 22, 2007, 21:43:32 »
דברי הגר"א ידועים, אולם לא טענתי שמעולם לא היה, על זה יש באמת חילוק בין הפוסקים. אבל אין ספק שבימנו דברים אלו אבדו מן העולם (ואם תחקור תגלה שכל הסיפורים הללו הם הבל, או כל מיני "מכשפים" תגלה שדברים אלו הם שקר וכזב, ויש חוקר אמריקאי אחד שהוכיח שכל מיני מרפאים ובעלי כוחות למינהם הם משקרים, אתה יכול לחפש עליו בגוגל ושמו הוא ג'יימס רנדי ויש עוד רבים וטובים שמוכחים שאנשים הללו הם סתם שרלטנים).

ואמנם יש משהו במה שאתה אומר שכן אבד כוחה של הע"ז בכללותה כמו שנאמר בסנהדרין ס"ד ע"א
וצריך לזכור איזה יצר רע עצום היה לעבוד עבודה זרה ולהמשך אחריה כדכתיב בסנהדרין ק"ב ע"ב:
אמר ליה (מנשה לרב אשי בחלום) אי הות התם הות נקיטנא בשיפולי גלימא ורהטת אבתראי
וכי אפשר לומר שהיה נהיר שהכל הבל כפי דעת הרמב"ם, אם כך מעיד מנשה? תמוה מאוד מאוד.

לכן אם תאמר שרוב הדברים היום שמציגים בתור דברים על טבעיים הם הבל הבלים, אני מסכים.
אבל לאמר שאין ספק שהדברים אבדו מן העולם לא הייתי ממהר, הרי גם ראב"ם כשאמר שהדברים
אבדו מן העולם לכאורה סותר את דברי אביו הגדול שאומר שלא היו ולא נבראו מעולם -
וגם הרבה לאחר הצהרתו של הראב"ם היו סיפורים מגדולי ישראל על ענייני כישוף וכדומה.

הרבה קולמוסין נשברו על הדבר הזה, אבל העיקר הוא להתמקד בעניין עצמו - האיסור העומד בעינו
גם אם 99% שאין בזה ממש.

מנותק mr.z

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
סיאנסים בצבא
« להגיב #18 ב- : מרץ 22, 2007, 21:55:04 »
האלקושי,
בוא נסכם את זה כך:
על מה שהיה בעבר לא נדון עכשיו, זה שייך לעבר ואנחנו אנשי מעשה. ובזמננו הדבר הזה לא קיים וכל מעשי הכשפים, סיאנסים וכו' הם הבל הבלים.

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
סיאנסים בצבא
« להגיב #19 ב- : מרץ 23, 2007, 00:08:40 »
האלקושי,
בוא נסכם את זה כך:
על מה שהיה בעבר לא נדון עכשיו, זה שייך לעבר ואנחנו אנשי מעשה. ובזמננו הדבר הזה לא קיים וכל מעשי הכשפים, סיאנסים וכו' הם הבל הבלים.

לפי התורה והקבלה כן אפשר לעשות כישופים אבל מי שעושה את זה מקבל 7 מיטות גיהנום..על תיתווקח איתי על זה אפילו..

מנותק mr.z

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
סיאנסים בצבא
« להגיב #20 ב- : מרץ 23, 2007, 12:42:24 »
האלקושי,
בוא נסכם את זה כך:

לפי התורה והקבלה כן אפשר לעשות כישופים אבל מי שעושה את זה מקבל 7 מיטות גיהנום..על תיתווקח איתי על זה אפילו..
אני חוזר על דברי: אין בימינו כישופים, הזוהר מדבר על דברים בימים עברו, אבל בימנו אין כישופים.
ואני עדיין מחכה למקור שמראה שיש בימינו כישופים.

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
סיאנסים בצבא
« להגיב #21 ב- : מרץ 23, 2007, 13:00:02 »
האלקושי,
בוא נסכם את זה כך:

אני חוזר על דברי: אין בימינו כישופים, הזוהר מדבר על דברים בימים עברו, אבל בימנו אין כישופים.

בימינו אין כי אף אחד לא יודע לעשות את זה..אבל תאמין שיש מספיק מפגרים שהיו מוכנים לעשות את זה...

מנותק mr.z

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
סיאנסים בצבא
« להגיב #22 ב- : מרץ 23, 2007, 13:08:43 »
האלקושי,
בוא נסכם את זה כך:

בימינו אין כי אף אחד לא יודע לעשות את זה..אבל תאמין שיש מספיק מפגרים שהיו מוכנים לעשות את זה...
אבל לפני רגע סיפרת מעשייה על אדם שעשה זאת והיו צריכים לשחוט לו תרנגולות, אז דברים כאלו קיימים בימינו או לא?

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
סיאנסים בצבא
« להגיב #23 ב- : מרץ 23, 2007, 13:48:23 »
האלקושי,
בוא נסכם את זה כך:

אבל לפני רגע סיפרת מעשייה על אדם שעשה זאת והיו צריכים לשחוט לו תרנגולות, אז דברים כאלו קיימים בימינו או לא?

הוא עשה סיאנסים לא כשופים ויש עדויות לזה שזה כן נכון ויש הוכחות אז של תשחק לי אותה פה עכשיו
« עריכה אחרונה: מרץ 23, 2007, 13:52:23 על ידי underground »

אוריינוש

• אורח
סיאנסים בצבא
« להגיב #24 ב- : מרץ 23, 2007, 13:53:08 »
בס"ד
נכון! ברור שאפשר לעשות סיאנס אבל זה אסור ורק חכמי קבלה יכולים לעשות!וחוץ מזה הסרטון של סיאנסים בצבא אמיתי!אחד מהמספרים חבר של דוד שלי והוא מתפלל בבית הכנסת מגדל דוד בירושלים!!!!!!!וזה אמיתי לגמרי!!!!