כתב נושא: תכלס זה מאוד יפה שאנחנו מדברים והכל...אבל מה עם מעשים?  (נקרא 6233 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק ריאליסט

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
איך אפשר תכלס להיכנס למודעות? להפיץ את האמת לאנשים?
להשפיע על חברי כנסת?
או אפילו להגיע לעמדת מפתח ולשנות משהו?
נמאס לי לחכות שיהיה טוב ואי אפשר לעשות מהפיכה עם קומץ קטן של אנשים.
צריכים לגייס עוד אנשים לפה.
למישהו יש רעיונות איך? או אפילו איך להפיץ את מה שהולך כאן בדרך טובה יותר?
אני אגיד לכם תכלס, עד עכשיו לא ראיתי סרטון אחד של חיים בן פסח מכמה סיבות ואני בטוח שיש עוד הרבה אנשים כמוני, הנה כמה מהן:

1) יש לך חיים מבטא שמשגע אותי, תסלח לי אבל זה לא בא במטרה לפגוע, אני לא יכול להקשיב לסרטון 10 דקות או יותר אם יש לך מבטא כבד, אני אתרכז יותר במבטא במקום במה שאתה אומר.
זה מסיט את תשומת הלב וחבל כי אתה בטוח שאתה אומר דברים חשובים שכדאי לשמוע.
2) הסרטונים ארוכים מדי ודי מונוטוניים, צריכים איזה משהו שימשוך אותך לראות עוד, לא רק לראות בן אדם מדבר מולך.
יודעים מה, אפילו שיהיו 10 דקות, אבל שיהיו יותר מעניינים לעיניים ולא רק לאוזניים, קחו לדוגמה את לאטמה, אני יודע שאנחנו לא מעבירים את אותו המסר בדיוק, אבל הם מעבירים אותו בצורה ממש טובה עם הומור.
אז אולי בלי הומור, אבל עם קצת מצגות, קצת מעברים במסך...קצת "אטרקציות" לעיניים.

ובלי כל קשר, צריך לעשות איזה סרטון חזק ביוטיוב, משהו עם פאנץ', שאנשים יראו ויגידו וואלה, מה זה הפורום הזה? אני חייב לבדוק את העניין.
דוגמת הסרטון הזה:

שאנשים ירצו להעביר את המסר הזה בפייסבוק, בפורומים, בעוד כל מיני אמצעי תקשורת, שימשוך אנשים.
יש לכם עוד רעיונות?
"אני מבין את הערבים והם מבינים אותי, אך שנינו לא מבינים את השמאלנים".
- הרב מאיר דוד כהנא.

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ה' אדוננו מה אדיר שמך בכל הארץ
ייאוש.. פשוט לחכות לבן דוד שיגיע  :old_cry:

ירושלים הקדושה, נמות למענך!

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
ייאוש.. פשוט לחכות לבן דוד שיגיע  :old_cry:
בס"ד
בעזרת השם נביא  אותו בזכות מעשים של  מסירות נפש           וקידוש  השם                                         
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק MaorJudah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
היום אני עושה סרטון ראשון של ״ שאלו את מיסטר מאור ״ לכן אני צריך שתשאלו אותי שאלות באשכול ״ שאלו את מיסטר מאור״

מנותק eshamir

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • יהודי אמיתי שמאמין שאין שום פשרות במאבק עם האויב
    • האתר לכל יהודי
לצערי ניסיון העבר מראה לנו שלעם היהודי יש קצר בדברים האלה.
לעם היהודי יש נטייה לשקוע בתרדמת משתקת מול אויבים שמנסים לרצוח אותו.
אין רצון וחשק אמיתי להילחם.. זה עם מאוד מאוד פאסיבי!
(תראה כמה הערבים יש"ו פועלים במרץ וטעונים אנרגיה לוחמנית)
יש בעם הזה הרבה בוגדים שמעריצים את הרוצחים שלהם ומוכנים לשרת אותם.
זה התחיל בשואה עם הקאפו, וממשיך עם פעילי שלום עכשיו.

הקב"ה ידאג בסוף לעורר את העם מהתרדמה הזאת, רק שזה יקרה בשילוב של ייסורים והרוגים.
אני לא רואה אפשרות שהבוגדים כאן יתנו לנו לשנות דברים במדינה.
גם אם נעשה סרטים מרהיבים כמו בהפקה בהוליווד, אני לא חושב שיזוז כאן משהו.

אם באופן תיאורטי בלבד פעיל תג מחיר מפוצץ/שורף את מסגד אלאקצה, אז זה באמת ייצר תגובת שרשרת
שתוביל למלחמה מכרעת מול האויב הערבי.....
אם באופן תיאורטי ימשיכו פעילי תג מחיר לשרוף מסגדים כמה שיותר, זה יגרום לעם בעקבות המהומות שיהיו
לא לזלזל במתנחלים והם יחשבו פעמיים לפני שמפנים יהודים מאדמתם

(אני מדגיש ואומר שדברי נאמרו בגדר ניתוח תיאורטי בלבד של המציאות ואין לראותם בשום אופן כדרישה או עידוד שלי או של הפורום לצאת ולבצע אותם)
"צָרוֹר אֶת הַמִּדְיָנִים וְהִכִּיתֶם אוֹתָם"‏" (‏במדבר כ"ה, יז‏) – "כִּי צֹרֲרִים הֵם לָכֶם בְּנִכְלֵיהֶם אֲשֶׁר נִכְּלוּ לָכֶם" (שם, יח). מכאן אמרו חז"ל: אם בא להרגך - השכם להרגו".

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
פשוט תפיץ כמה שיותר דיונים מעניינים מהפורום לפורומים אחרים (יש פה חברים שהגיעו עקב קישורים מפורום FXP), ולפייסבוק וליוטיוב.

מהפכה מחשבתית לא מתרחשת מהר, וקשה למחוק כמעט 100 שנים של חינוך "ציוני" (אני בעצמי הייתה "משובש" עד לפני שנתיים).

הסבלנות משתלמת לבסוף - צריך להמשיך לאסוף חברים בפורום ובעזרת ה' לחשוף את האמת לכמה שיותר אנשים.

וברגע שיהיה לנו דף פייסבוק נוכל למשוך עוד חברים.
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
בקיצור צריך להקים מחתרת.

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *

מהפכה מחשבתית לא מתרחשת מהר, וקשה למחוק כמעט 100 שנים של חינוך "ציוני" (אני בעצמי הייתה "משובש" עד לפני שנתיים).

צודק ב100%,את הדור הוותיק יותר דור ההורים שלנו אי אפשר כבר לשנות כי הם גדלו בתוך הבוץ של הבוץ של החינוך הציוני,אנחנו כבר גדלנו בתקופה שרוח התקופה

שונה שהראש פתוח יותר וכבר לא מפחדים מההפחדות של הממסד,כי רוב הדור שלנו כבר אגואיסטי ולא מעניין אותו הממסד או "המפלגה" (הקומוניסטית) ויש משהו טוב

באגואיזם הזה כי אנחנו השתתנו גדלנו לפי הצרכים שלנו ולא לפי הצרכים של התמנון האדום.

אנחנו צריכים יותר בלהתמקד על הדור שלנו ועל הדור הבא לעצב אותו לפי היהדות ולגדל אותם אם הבנה שהציונות זה בדיוק המיתיוונים המודרנים.
אני לא אלוהים אני חלק ממנו

מנותק ריאליסט

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
זה ייקח יותר מדי זמן וזה בסך הכל ילדים קטנים.
אני מדבר על פתרון לטווח של השנים הקרובות, לא הדור הבא.
ומחתרת זה בלתי אפשרי לעשות בלי מספיק אנשים ומימון, כי אתה לא תגיע לשום מקום.
וזה לא אגואיסטי מה שאתה אומר, כי אתה חושב על דור העתיד...זאת חשיבה נכונה.
- הרב מאיר דוד כהנא.

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
לא מסכים אתכם, הרבה מהציבור אם לא כולו ספג פה ושם אונס כפייתי ע"י המדינה, אם זה עיקולים מע"מ תביעות וכדומה.
והראיה לכך זה הנהירה ההמונית לחבורת הזבל בראשות שלום עכשיו ומרצ (או קדאפני ליף, תלוי את מי שואלים).
ככה שאני מאמין שלא קשה היום לשכנע גם קשיש בן 90 להצטרף למהפכה שתבוא בע"ה.

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
לצערי ניסיון העבר מראה לנו שלעם היהודי יש קצר בדברים האלה.
לעם היהודי יש נטייה לשקוע בתרדמת משתקת מול אויבים שמנסים לרצוח אותו.
אין רצון וחשק אמיתי להילחם.. זה עם מאוד מאוד פאסיבי!
(תראה כמה הערבים יש"ו פועלים במרץ וטעונים אנרגיה לוחמנית)
יש בעם הזה הרבה בוגדים שמעריצים את הרוצחים שלהם ומוכנים לשרת אותם.
זה התחיל בשואה עם הקאפו, וממשיך עם פעילי שלום עכשיו.

הקב"ה ידאג בסוף לעורר את העם מהתרדמה הזאת, רק שזה יקרה בשילוב של ייסורים והרוגים.
אני לא רואה אפשרות שהבוגדים כאן יתנו לנו לשנות דברים במדינה.
גם אם נעשה סרטים מרהיבים כמו בהפקה בהוליווד, אני לא חושב שיזוז כאן משהו.

אם באופן תיאורטי בלבד פעיל תג מחיר מפוצץ/שורף את מסגד אלאקצה, אז זה באמת ייצר תגובת שרשרת
שתוביל למלחמה מכרעת מול האויב הערבי.....
אם באופן תיאורטי ימשיכו פעילי תג מחיר לשרוף מסגדים כמה שיותר, זה יגרום לעם בעקבות המהומות שיהיו
לא לזלזל במתנחלים והם יחשבו פעמיים לפני שמפנים יהודים מאדמתם

(אני מדגיש ואומר שדברי נאמרו בגדר ניתוח תיאורטי בלבד של המציאות ואין לראותם בשום אופן כדרישה או עידוד שלי או של הפורום לצאת ולבצע אותם)
בס"ד

אחת המצוות כי חשובות ביהדות היא קידוש השם  פיצוץ אל אקצא זה קידוש השם לעיני העולם וזה צעד שיקרב את הגאולה

בגלל הגלות אנחנו פאסיבים רק בגלל הגלות צריך להוריד את הקליפה הזאת שנקראת גלות
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

ציטוט
1) יש לך חיים מבטא שמשגע אותי, תסלח לי אבל זה לא בא במטרה לפגוע, אני לא יכול להקשיב לסרטון 10 דקות או יותר אם יש לך מבטא כבד, אני אתרכז יותר במבטא במקום במה שאתה אומר.
זה מסיט את תשומת הלב וחבל כי אתה בטוח שאתה אומר דברים חשובים שכדאי לשמוע.

גם אני לא בא לפגוע אבל אתה באמת מגעיל אותי. אסביר למה.
קודם אציין שבשלושת הסרטונים האחרונים שעשיתי אתמול הייתה תקלה בקול שסילפה מילים. משום מה היה הד במילים. אז זה היה יותר קשה להבין. אבל זה רק היה בשלושה הסרטונים האלה.
כתבת שבגלל המבטא שלי, אתה שולל את כל הסרטונים שלי. אסור לי לפתוח את הפה כי יש לי מבטא. זאת אומרת שרוב העם היהודי לא יכול לפתוח את הפה כי יש להם מבטא - מעל 60% מהיהודים בעולם נולדו בגלות כמוני וגרים בגלות. ותאמין לי שיש לרוב רובם מבטא יותר כבד מהמבטא שלי. אז הם צריכים לשתוק כי אתה רק מוכן להקשיב לדובר עם מבטא שאתה מעדיף. זה מה שתמיד אמרו למזרחים - יש לכם מבטא ערבי, למה אתם לא מדברים כמונו? ואמרו את זה ליהודים מברה''מ. אז אני בכלל לא לבד. רוב היהודים בעולם צריכים להתבייש שיש להם מבטא שלא מתאים ל"ריאליסט". אנו - הרוב שלא נולדו בא''י - לא שווים כלום. המבטא שלנו משגע את ה"ריאליסט".
כנראה זה לא רק אתה שחושב כך. כי בין כל חברי הפורום שהגיבו לך, אף אחד לא אמר "איך אתה אומר דבר כזה?" זה באמת מאכזב.

ציטוט
איך אפשר תכלס להיכנס למודעות? להפיץ את האמת לאנשים?

הפורום שלנו הוא לא הדבר העיקרי שאנו עושים. אנו עוזרים לגיבורי יהודה ושומרון כספית. אנו עוזרים אלה שלא מקבלים כסף מאף אחד אחר כמו גיבורי הגבעות ועוד יהודים נפלאים. הגיבורים האלה דוקא מבקשים ממני לעשות כמה שיותר סרטונים. הם לא מתלוננים על המבטא שלי והם יודעים שהסרטונים האלה נראים על ידי אלפי בני נוער ביהודה ושומרון. הם יודעים שהסרטונים האלה כן משפיעים על האנשים החשובים ביותר - הנוער ביהודה ושומרון שחייב להתנגד גופנית אם יהיה גירוש התאבדותי המוני מ97% של יו''ש כמו שהממסד מתכנן לעשות. אולי בקיבוץ השמאלני והגזעני שלך מזלזלים ברוב היהודים בעולם כי יש להם "מבטא משגע" אבל הצדיקים של יו''ש לא חושבים כך. כמה פעמים כל שבוע, הם מבקשים ממני יותר סרטונים. יש לנו מאות אלפי צפיות בסרטונים שלנו, אז כנראה לא כולם גרים בקיבוץ השחצני שלך.

אילו לא היינו תומכים בגיבורים האלה בגבעות חשובות ביו''ש, המצב ביו''ש היה הרבה יותר גרוע. זה הדבר העיקרי שאנו עושים. אנו מקור תמיכה עיקרי למתנחלים שמתנגדים לקו הבוגדני של מועצת רשע. בלעדינו המצב שם היה נורא.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

קודם אציין שבשלושת הסרטונים האחרונים שעשיתי אתמול הייתה תקלה בקול שסילפה מילים. משום מה היה הד במילים. אז זה היה יותר קשה להבין. אבל זה רק היה בשלושה הסרטונים האלה.
כתבת שבגלל המבטא שלי, אתה שולל את כל הסרטונים שלי. אסור לי לפתוח את הפה כי יש לי מבטא. זאת אומרת שרוב העם היהודי לא יכול לפתוח את הפה כי יש להם מבטא - מעל 60% מהיהודים בעולם נולדו בגלות כמוני וגרים בגלות. ותאמין לי שיש לרוב רובם מבטא יותר כבד מהמבטא שלי. אז הם צריכים לשתוק כי אתה רק מוכן להקשיב לדובר עם מבטא שאתה מעדיף. זה מה שתמיד אמרו למזרחים - יש לכם מבטא ערבי, למה אתם לא מדברים כמונו? ואמרו את זה ליהודים מברה''מ. אז אני בכלל לא לבד. רוב היהודים בעולם צריכים להתבייש שיש להם מבטא שלא מתאים ל"ריאליסט". אנו - הרוב שלא נולדו בא''י - לא שווים כלום. המבטא שלנו משגע את ה"ריאליסט".
כנראה זה לא רק אתה שחושב כך. כי בין כל חברי הפורום שהגיבו לך, אף אחד לא אמר "איך אתה אומר דבר כזה?" זה באמת מאכזב.

הפורום שלנו הוא לא הדבר העיקרי שאנו עושים. אנו עוזרים לגיבורי יהודה ושומרון כספית. אנו עוזרים אלה שלא מקבלים כסף מאף אחד אחר כמו גיבורי הגבעות ועוד יהודים נפלאים. הגיבורים האלה דוקא מבקשים ממני לעשות כמה שיותר סרטונים. הם לא מתלוננים על המבטא שלי והם יודעים שהסרטונים האלה נראים על ידי אלפי בני נוער ביהודה ושומרון. הם יודעים שהסרטונים האלה כן משפיעים על האנשים החשובים ביותר - הנוער ביהודה ושומרון שחייב להתנגד גופנית אם יהיה גירוש התאבדותי המוני מ97% של יו''ש כמו שהממסד מתכנן לעשות. אולי בקיבוץ השמאלני והגזעני שלך מזלזלים ברוב היהודים בעולם כי יש להם "מבטא משגע" אבל הצדיקים של יו''ש לא חושבים כך. כמה פעמים כל שבוע, הם מבקשים ממני יותר סרטונים. יש לנו מאות אלפי צפיות בסרטונים שלנו, אז כנראה לא כולם גרים בקיבוץ השחצני שלך.

אילו לא היינו תומכים בגיבורים האלה בגבעות חשובות ביו''ש, המצב ביו''ש היה הרבה יותר גרוע. זה הדבר העיקרי שאנו עושים. אנו מקור תמיכה עיקרי למתנחלים שמתנגדים לקו הבוגדני של מועצת רשע. בלעדינו המצב שם היה נורא.

מדויק וקולע.

מנותק ריאליסט

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
בס''ד

לא דיברתי ספציפית, אלא בכלליות.

תשמע, זה לא במטרה לפגוע.
כשאתה פונה לציבור כלשהו אתה צריך למשוך אותו ולהיות "ייצוגי" כדי למשוך אותו.
זה לא שיש לי בעיה להקשיב לקול שלך, ה"בעיה" שלי זה המבטא, אני מתרכז יותר במבטא במקום במה שאתה אומר כי יש לך מבטא כבד ואני בטוח שהרבה כמוני עוד חושבים ככה.
שלא תבין לא נכון, זה לא שאני נגד מבטאים, פשוט נציג שמדבר צריך לדבר בצורה שתמשוך אנשים לפי דעתי...זה לא שאתה שווה פחות או יותר, אין שום קשר.
לדוגמה, אם יבוא מולך בן אדם וינסה למכור לך משהו, למי תקשיב יותר למה שהוא אומר? למי שמדבר בשפה רגילה או למי שמדבר בשפה עם מבטא?
שוב, אין פסול בזה שיש לך מבטא, זה פשוט פחות משרת את המטרה לפי דעתי.
או לדוגמה אם תבוא למנהל הבנק נגיד, לא תמצא אותו בלי חליפה מהודרת...כי זה פחות ייצוגי ופחות מושך.
אני פשוט אומר שאם אתה בתפקיד מפתח עדיף שתשפיע על הקהל יעד שלך בצורה הכי טובה שאפשר, אחרת החטאת את המטרה, או פיספסת במקצת.

זה לא בא במטרה להשתחצן, אין שום קשר בכלל וזה לא מעיד על זה שאני יותר טוב ממך או להיפך.
ואם זה ככה זה מעולה, אני פשוט לא הייתי מודע לכל מה שהולך עם הכסף והתמיכה.
אבל השאלה שלי זה איך אפשר לעשות יותר, לגרום למודעות יותר גדולה בעם, להוציא אותם מהבועה שהם חיים בה.

יודע מה, הנה דוגמה:
אם כבר יש לך מבטא כי אתה גר בארה"ב, כדאי שגם תפנה ליהודים בתפוצות בכלל ובארה"ב בעיקר.
תעשה את הסרטונים שלך בעברית ותוציא להם גירסה באנגלית, אני יודע שאני אעדיף לשמוע אותך מדבר באנגלית במקום בעברית.
זה כמו שיהודי שגר בישראל יתחיל לדבר באנגלית, זה יישמע מוזר/מצחיק קצת.
ושוב, זה לא בא במטרה לפגוע אלא להגיע למטרה משותפת בצורה הכי טובה שאפשר.
- הרב מאיר דוד כהנא.

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
תכלס זה מאוד יפה שאנחנו מדברים והכל...אבל מה ע
« להגיב #14 ב- : נובמבר 03, 2011, 22:01:43 »
גם לרב כהנא היה קצת מבטא, אז אתה אומר שקשה לך להקשיב למה שהוא אמר?
רק בן אדם ילדותי או מפגר ישים לב למבטא ולא לתוכן עצמו.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
מבטא... מו"ר הרב כהנא נקרא ברחובות "מלך ישראל" והרים מפלגה שהפכה לשלישית בגודלה בכנסת - עם מבטא. מספיק שיש לחיים כריזמה ויכולת שכנוע.

ובמאמר מוסגר - מדובר בהישרדות יהודית, לא בפרסומת לשמפו. לא צריך אפקטים של הוליווד בשביל להרים תנועה המונית.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

ל"ריאליסט":

כמו הרבה קיבוצניקים חסרי ערכים יהודיים, אתה כל כך שיטחי וריקני. זה על אף שאתה מחשיב את עמצך "עליון" על ה"ירודים" בעלי מבטא.

היה לכל המנהיגים הראשונים של מדינת ישראל מבטא כבד. היה לגולדה מאיר מבטא אמריקאי כבד והיא נבחרה לראש ממשלת ישראל. רוב העם בחר בה ותמך בה למרות המבטא שלה. (חבל כי היא הייתה מרושעת, אבל זה נושא אחר). אומנם הקומיקאים צחקו על המבטא שלה וחקיינים רבים חיקו את המבטא. אבל אף אחד לא פסל אותה בגלל זה.

יש לאביגדור ליברמן מבטא כמו שיש למיליון וחצי עולים אחרים מברה''מ. גם הם פסולים לפי הכללים שלך. (ליברמן צריך להיות פסול כי הוא בוגד מושחת אבל לא בגלל המבטא שלו).

יש להרבה מזרחים במדינה מבטא שגם משגע קיבוצניקים "עליונים" כמוך.

וכמו שכבר כתבתי, מעל 60% מהעם היהודי עדיין גר בגלות ולא נולדו בא''י, אז יש גם להם מבטא כבד (ברוב המקרים יותר כבד מהמבטא שלי) והם גם פסולים מלפתוח את הפה.

אמרת שהמבטא שלי "משגע" אותך והוא כל כך בלתי נסבל עד שלא יכולת לצפות אפילו בסרטון אחד שעשיתי. אם המבטא שלי מצליח לשגע שחצנים גזעניים, מה טוב! אני דוקא רוצה לשגע רשעים שמזלזלים ברוב המכריע של עם ישראל.

מנותק ריאליסט

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #17 ב- : נובמבר 03, 2011, 22:48:16 »
גם לרב כהנא היה קצת מבטא, אז אתה אומר שקשה לך להקשיב למה שהוא אמר?
רק בן אדם ילדותי או מפגר ישים לב למבטא ולא לתוכן עצמו.

יש הבדל בין קצת מבטא למבטא כבד...
ותסלחי לי, אבל זה מסיח את התשומת לב שלי מהדברים למבטא.
וזה לא קשר לילדותיות, כי זה לא מצחיק אותי או משהו, זה פשוט מקשה עלי להתרכז בזה.

בס''ד

ל"ריאליסט":

כמו הרבה קיבוצניקים חסרי ערכים יהודיים, אתה כל כך שיטחי וריקני. זה על אף שאתה מחשיב את עמצך "עליון" על ה"ירודים" בעלי מבטא.

היה לכל המנהיגים הראשונים של מדינת ישראל מבטא כבד. היה לגולדה מאיר מבטא אמריקאי כבד והיא נבחרה לראש ממשלת ישראל. רוב העם בחר בה ותמך בה למרות המבטא שלה. (חבל כי היא הייתה מרושעת, אבל זה נושא אחר). אומנם הקומיקאים צחקו על המבטא שלה וחקיינים רבים חיקו את המבטא. אבל אף אחד לא פסל אותה בגלל זה.

יש לאביגדור ליברמן מבטא כמו שיש למיליון וחצי עולים אחרים מברה''מ. גם הם פסולים לפי הכללים שלך. (ליברמן צריך להיות פסול כי הוא בוגד מושחת אבל לא בגלל המבטא שלו).

יש להרבה מזרחים במדינה מבטא שגם משגע קיבוצניקים "עליונים" כמוך.

וכמו שכבר כתבתי, מעל 60% מהעם היהודי עדיין גר בגלות ולא נולדו בא''י, אז יש גם להם מבטא כבד (ברוב המקרים יותר כבד מהמבטא שלי) והם גם פסולים מלפתוח את הפה.

אמרת שהמבטא שלי "משגע" אותך והוא כל כך בלתי נסבל עד שלא יכולת לצפות אפילו בסרטון אחד שעשיתי. אם המבטא שלי מצליח לשגע שחצנים גזעניים, מה טוב! אני דוקא רוצה לשגע רשעים שמזלזלים ברוב המכריע של עם ישראל.

שוב לקחת את זה למקום לא נכון.
אין שום עליון ושום נחות או ירוד, כולנו יהודים...אם ככה אתה מרגיש אז צר לי, אבל ניסיתי להסביר את עצמי הכי טוב שאני יכול.
והמבטא שלך גרם לי לא לצפות בסרטונים שלך זה נכון, אבל זה לא בגלל שהוא בלתי נסבל, זה בגלל ששוב, זה מקשה עלי להתרכז בתוכן.
ולא אמרתי לך לשתוק ולא להוציא סרטונים יותר, אלא נתתי לך עצות שאולי יועילו לעתיד לפי דעתי.
לדוגמה, נתתי לך פתרון שיעזור לי ולהרבה אחרים אני בטוח, להוציא גם גירסה באנגלית, אין לי בעיות עם אנגלית ואני מדבר אנגלית שוטפת, אני בטוח שגם אתה.
חוץ מזה שזה יכול להגיע להרבה יותר אנשים ככה, שידעו את האמת שלנו, של הימין.
קח את זה לאן ואיך שאתה רוצה, אני סיימתי את דבריי פה בהקשר הזה.
- הרב מאיר דוד כהנא.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #18 ב- : נובמבר 03, 2011, 23:32:23 »
יש הבדל בין קצת מבטא למבטא כבד...
ותסלחי לי, אבל זה מסיח את התשומת לב שלי מהדברים למבטא.
וזה לא קשר לילדותיות, כי זה לא מצחיק אותי או משהו, זה פשוט מקשה עלי להתרכז בזה.

שוב לקחת את זה למקום לא נכון.
אין שום עליון ושום נחות או ירוד, כולנו יהודים...אם ככה אתה מרגיש אז צר לי, אבל ניסיתי להסביר את עצמי הכי טוב שאני יכול.
והמבטא שלך גרם לי לא לצפות בסרטונים שלך זה נכון, אבל זה לא בגלל שהוא בלתי נסבל, זה בגלל ששוב, זה מקשה עלי להתרכז בתוכן.
ולא אמרתי לך לשתוק ולא להוציא סרטונים יותר, אלא נתתי לך עצות שאולי יועילו לעתיד לפי דעתי.
לדוגמה, נתתי לך פתרון שיעזור לי ולהרבה אחרים אני בטוח, להוציא גם גירסה באנגלית, אין לי בעיות עם אנגלית ואני מדבר אנגלית שוטפת, אני בטוח שגם אתה.
חוץ מזה שזה יכול להגיע להרבה יותר אנשים ככה, שידעו את האמת שלנו, של הימין.
קח את זה לאן ואיך שאתה רוצה, אני סיימתי את דבריי פה בהקשר הזה.

בס''ד

הבנתי אותך מצויין.

שוב היה לגולדה מאיר מבטא יותר כבד משלי והיא נבחרה לראשות ממשלת ישראל. בתור ראש ממשלה היא נשאה נאומים הרבה יותר ארוכים מ10 דקות ואף אחד לא אמר לה שהמבטא שלה "משגע" ואי אפשר להתרכז כי היא לא נולדה בקיבוץ. אם ניתן להבחר לראשות ממשלת ישראל עם מבטא אמריקאי כבד, גם ניתן לעשות סרטונים עם מבטא.

נכון שאחר כך אמרת שמותר לי לעשות סרטונים באנגלית (תודה על הנדיבות שלך להרשות לי). זאת אומרת אני חייב לדעת את המקום שלי - לדבר באנגלית מותר, אבל לא להעיז להביע את הדעות שלי בסרטון בעברית. אני חייב להשאר בפינה שלי כיהודי מהגלות ואסור לי לדבר בשפה הקדושה של העם שלי כי לא נולדתי בארץ ישראל וזה "משגע" אותך לשמוע את המבטא שלי.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

אגב אני כמעט בן 55 ואני די מנוסה ביחסי ציבור. אז אני יודע שלצערי הרב הישראלים אוהבים מבטא אמריקאי.

לא רק זה - בדור העלוב הזה, מפחדים פחד מוות מארה''ב. מודאגים עד טירוף לכל מה שהאמריקאים אומרים ועושים וחושבים. אז כשיש לדובר מבטא אמריקאי זה נותן לו יותר אמינות לגבי הידע שלו על אמריקה ודעת הקהל שם. כשאני מדבר על לחץ אמריקאי או על יחסי ארה''ב-ישראל, ברור שאני יודע יותר מישראלים על מה שבאמת מתרחש באמריקה. לכן בתחום החשוב הזה, המבטא הוא יתרון גדול.

מנותק MaorJudah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אני לא מבין ריאליסט,
אני מכיר אנשים עם מבטא הרבה יותר כבד מחיים, יש לו מבטא קל.
אז רק תן לי להבין כל מי שיש לו מבטא מציק לך ואתה לא יכול לשמוע אותו?
איזה מן יהודי אתה
שלא מקבל את המוצא של אחיו היהודים מאיפה שלא הגיעו,
לא לכולם יש מבטא צברי ישראלי כמונו לצערנו
(כי אנחנו רוצים שיהודים יוולדו אך ורק בארץ ולא בגלות הארורה)
וצריך לקבל את זה

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
מבטא? נו בחייכם מי מתייחס לזה?.. חיים שה' ישמור אותך.

מנותק לוחם בגאולה ובנשמה

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מדינת יהודה!
פשוט תפיץ כמה שיותר דיונים מעניינים מהפורום לפורומים אחרים (יש פה חברים שהגיעו עקב קישורים מפורום FXP), ולפייסבוק וליוטיוב.

הסבלנות משתלמת לבסוף - צריך להמשיך לאסוף חברים בפורום ובעזרת ה' לחשוף את האמת לכמה שיותר אנשים.

וברגע שיהיה לנו דף פייסבוק נוכל למשוך עוד חברים.
אני גם יתחיל לכצוב הודעות בעד התנועה בfxp ב"ה.
אך חברעם'0,אל תגידו דברים גזעניים כי אז ישמיצו אותנו שם.
בס"ד

מנותק zohar

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #23 ב- : נובמבר 04, 2011, 16:18:25 »
.

מנותק zohar

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #24 ב- : נובמבר 04, 2011, 16:20:01 »
אני גם יתחיל לכצוב הודעות בעד התנועה בfxp ב"ה.
אך חברעם'0,אל תגידו דברים גזעניים כי אז ישמיצו אותנו שם.

דווקא אני שמעתי מחברים מכובדים בפורום הזה שצריך להגיד רק את האמת כי אנחנו יהודים
אז אחי אני מצטער אבל חייבים להגיד פה את האמת ולא לשקר
אנחנו רוצים שערבים ימותו ושצריך לכבוש את ישראל הקדושה ושאלוהים הוא מעל הכל והוא איתנו... ובזכותו ננצח גם עם נשב בבית ונקרא תורה הם פשוט ימותו מעצמם כשאני ירים את היד
ואם זה לא מתאים לך אז אתה לא חייב לפרסם  ואפילו תעזוב עם בא לך...

נ.ב
הא ואנחנו לא גיזענים בכלל אנחנו לא משתמשים במילים ימח שמו או הלוואי ימותו
זאת תגובה מחברים בכירים
המבין יבין