כתב נושא: איזה רב הכשיר את עסקת שליט ושחרור אלף רוצחים, בניגוד לדעת ההלכה? - לא מפתיע!  (נקרא 14339 פעמים)

0 משתמשים ו- 8 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אם עובדיה יוסף היה חי בתקופת הסנהדרין ומתנהג כמו שהוא
מתנהג היום ופוסק את מה שהוא פוסק היום, היו מוציאים לו דין רודף
ופוסקים שהוא חייב מיתה.
עובדיה יוסף הורס את עם ישראל בשיטת השלבים!
החל מהסכמתו להסכמי אוסלו, שיתוף הפעולה שלו עם תוכנית ההתנתקות, תמיכה בשחרור
רוצחים מהכלא בשביל שיחזרו להרוג יהודים - כי אין לזה משמעות אחרת
ועובדיה כמובן הלך על כל הקופה שהוא התיר גיורים שאינם תקינים ע"פ ההלכה
מתוך מטרה לעודד נישואי יהודים גויים.
מובן לי שיש כבשים עיוורות כמוך וכמו אלפי מעריציו שיהיו מוכנים לקפוץ לתהום למענו
ואפילו להשתחוות לבעל ולאשרה רק עם כבוד המרן יבקש זאת מהם.
ותדע לך שהייתי עדין מאוד בלשוני שכתבתי מה שכתבתי על המאפיונר המושחת הזה.
בס"ד
נתחיל מזה שתקרא לו הרב עובדיה יוסף
הרב עובדיה התנגד להתנתקות וקילל את שרון ובקשר לגיורים הרב עובדיה לא אמר שהם יהודים אלא הוא אמר שהם לא גויים ולא יהודים זה המצב שלהם אם הם יבחרו להיות יהודים אז שיתגיירו רק כמו שצריך לא זוכר איך קוראים למצב כזה על פי ההלכה
ובקשר לשאר הטענות שאתה מעלה כאן יש לי נימוקים גם אליהם פשוט הם לא מדוייקים הכי טוב שתסע לרב עובדיה לירושלים ותשאל אותו בכבוד ובנימוס כדרך התורה
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק eshamir

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • יהודי אמיתי שמאמין שאין שום פשרות במאבק עם האויב
    • האתר לכל יהודי
בס"ד
הרב עובדיה התנגד להתנתקות וקילל את שרון ובקשר לגיורים הרב עובדיה לא אמר שהם יהודים אלא הוא אמר שהם לא גויים ולא יהודים זה המצב שלהם אם הם יבחרו להיות יהודים אז שיתגיירו רק כמו שצריך לא זוכר איך קוראים למצב כזה על פי ההלכה
ובקשר לשאר הטענות שאתה מעלה כאן יש לי נימוקים גם אליהם פשוט הם לא מדוייקים הכי טוב שתסע לרב עובדיה לירושלים ותשאל אותו בכבוד ובנימוס כדרך התורה
נתחיל מזה שאני לא יקרא לו רב, מקסימום ראביי (של הרפורמים)
הרב עובדיה ועוד איך תמך בהתנתקות! החל מהפסיקה שלו לחיילים שלא יסרבו פקודה
(מובן שהוא תיבל את זה בטיעונים מפוקפקים והזויים)
ואם הוא היה נותן הוראה לעדר השוטים שסובבים אותו לצאת ולהילחם בגופם נגד כוחות הגירוש
אז לא היו מצליחים לפנות את כל היישובים (תראה סרטון של חיים הי״ו עם הסברים)
ולגבי פסיקת הגיורים.. אתה באמת חושב שיש גיור פרווה?? אין שטות כזאת ביהדות!!!!
ההלכה היהודית מאוד מאוד ברורה בנושא - יהודי או גוי - שחור או לבן אין עוד אופציות!!
והחילוני הממוצע מבין מהפסק הזה שהם יהודים לכל דבר ועניין.
הרב עובדיה כן תמך בחוק הגיורים באופן אקטיבי, זה כולל שליחת הבובה על חוטים שלו עמאר
ומסתיים בישיבה בממשלה שמעבירה את החוק הזה!! תקרא:
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4013541,00.html
"צָרוֹר אֶת הַמִּדְיָנִים וְהִכִּיתֶם אוֹתָם"‏" (‏במדבר כ"ה, יז‏) – "כִּי צֹרֲרִים הֵם לָכֶם בְּנִכְלֵיהֶם אֲשֶׁר נִכְּלוּ לָכֶם" (שם, יח). מכאן אמרו חז"ל: אם בא להרגך - השכם להרגו".

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
נתחיל מזה שאני לא יקרא לו רב, מקסימום ראביי (של הרפורמים)
הרב עובדיה ועוד איך תמך בהתנתקות! החל מהפסיקה שלו לחיילים שלא יסרבו פקודה
(מובן שהוא תיבל את זה בטיעונים מפוקפקים והזויים)
ואם הוא היה נותן הוראה לעדר השוטים שסובבים אותו לצאת ולהילחם בגופם נגד כוחות הגירוש
אז לא היו מצליחים לפנות את כל היישובים (תראה סרטון של חיים הי״ו עם הסברים)
ולגבי פסיקת הגיורים.. אתה באמת חושב שיש גיור פרווה?? אין שטות כזאת ביהדות!!!!
ההלכה היהודית מאוד מאוד ברורה בנושא - יהודי או גוי - שחור או לבן אין עוד אופציות!!
והחילוני הממוצע מבין מהפסק הזה שהם יהודים לכל דבר ועניין.
הרב עובדיה כן תמך בחוק הגיורים באופן אקטיבי, זה כולל שליחת הבובה על חוטים שלו עמאר
ומסתיים בישיבה בממשלה שמעבירה את החוק הזה!! תקרא:
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4013541,00.html

בס"ד
פתאום התחלת להאמין לתשקורת שאתה מראה לי את האתר ההזוי הזה
הרב כהנא הי"ד הופיע בתוכנית של לארי קינג ב-1985
הוא ציטט את התלמוד שאומר: " כל מי שמדבר נגד רבנים נקרא אתיאסט, כופר, רשע"
(דרך אגב אני מצטט את הקטע הזה מחבר בפורום שהיה כאן פעם והוא עזב אותו)

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
כבוד גדול לקרוא את הפנינים שלך, eshamir.

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
כבוד גדול לקרוא את הפנינים שלך, eshamir.
בס"ד
לא כבוד לתורה

מנותק eshamir

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
    • האתר לכל יהודי
בס"ד
פתאום התחלת להאמין לתשקורת שאתה מראה לי את האתר ההזוי הזה
הרב כהנא הי"ד הופיע בתוכנית של לארי קינג ב-1985
הוא ציטט את התלמוד שאומר: " כל מי שמדבר נגד רבנים נקרא אתיאסט, כופר, רשע"
(דרך אגב אני מצטט את הקטע הזה מחבר בפורום שהיה כאן פעם והוא עזב אותו)
כתב ידו מספיק לך??
תיכנס לקישור ותקרא:

http://www.nrg.co.il/images/news1/ovadia-yossef-approves.pdf

המשמעות של זה היא ברורה 4500 גויים גמורים נחשבים ליהודים..
וכל זה בתירוץ מפוקפק של "למנוע פילוג בעם ישראל"..
הגיור הצה"לי הוא בדיחה אחת גדולה, היו גם שרק חתמו שהם רוצים להיות יהודים.
הרבה מאוד מפקדים ו- "רבנים צבאיים" (שאחרי המשמרת מורידים את הכיפה בדרך הביתה)
החליקו "ועיגלו פינות" להרבה מאוד מתגיירים.
בכלל כל העניין הוא חילול ה' גדול מאוד שעובדיה יוסף נותן סמכות כזאת לגוף שאיננו רבני.
רק בית דין יהודי יכול להכניס גוי תחת כנפי היהדות.

בכלל עובדיה יוסף חכם מאוד גדול.. הוא לעולם לא ישאיר את הפסיקות שלו בלי פילפולי סרק מטופשים
שיגרמו ליהודים כמוך להאמין שהוא רוצה בטובת עם ישראל.. הוא אומן בטישטוש הסירחון האנטי יהודי שלו..

אבל אתה צודק! הוא באמת רב גדול וקדוש! מי אני לעומתו.. אני אפילו לא שווה לחוט הזהב שבגלימת הקטיפה שלו!
אני חייב לסור באופן מיידי למשרד המפואר שלו בשביל לנשק את ידו הענוגה, ובשביל שתהיה לי מחילה מושלמת, אני יצחצח ויבריק את
רכב ה- b.m.w המפואר והנוצץ שלו.

רק תמליץ לי איך לנשק את ידו.. ככה?
"צָרוֹר אֶת הַמִּדְיָנִים וְהִכִּיתֶם אוֹתָם"‏" (‏במדבר כ"ה, יז‏) – "כִּי צֹרֲרִים הֵם לָכֶם בְּנִכְלֵיהֶם אֲשֶׁר נִכְּלוּ לָכֶם" (שם, יח). מכאן אמרו חז"ל: אם בא להרגך - השכם להרגו".

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
בס"ד

הרבוביה מקלל את כל העולם. אז מה החוכמה ?
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד
אני לא מאמין שאני שומע כאלה מילים ליהודים לאן הגענו?! :'(
כשהרב עובדיה יוסף היה ילד קטן לאבא שלו היו מצוקות כלכליות  והוא רצה ללכת לעבוד בחנות של אביו כדי לעזור למצב הכלכלי של המשפחה מסופר שבאו לאבא שלו שני אנשים או איש אחד(לא זוכר את הסיפור במדוייק)  אומרים שאלה היו מלאכים אפילו בקיצור אני אברר והם אמרו לאבא שלו הבן שלך עילוי הוא עתיד להיות גדול הדור תן לו ללמוד תורה של יעבוד...
בקיצור הרב כהנא הי"ד מתבייש במעשה שלכם ועוד יותר מתבייש בחיים בן פסח  שנותן יד לליצנות הזאת!
ואני מצטט את מה שאמר(לחיים) חברינו היקר שעזב את הפורום
"צדק אבטליון שאמר: "חכמים, היזהרו בדבריכם-שמא תחובו חובת גלות, ותגלו למקום המים הרעים, וישתו התלמידים הבאים אחריכם וימותו, ונמצא שם שמיים מתחלל".
השר סויסה היה רק שליח, והקב"ה מגלגל זכות ע"י זכאי וחובה ע"י חייב, אתה חבת חובת גלות, עיין בדבריו של אבטליון - אולי תלמד משהו.?

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד
בקשר לתמונה ששלחת תתבייש לך!
"כל המקיים את התורה מעוני סופה לקיימה מעושר"(לא בטוח אם הציטוט מפרקי אבות מדוייק)
זה נאמר על הרב עובדיה יוסף הי"ו  שקיים את התורה מעוני ועמל בה וגם עכשיו כשהוא עשיר הוא מקיים אותה הקב"ה אוהב אותו!

מנותק eshamir

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
    • האתר לכל יהודי
בס"ד
בקשר לתמונה ששלחת תתבייש לך!
"כל המקיים את התורה מעוני סופה לקיימה מעושר"(לא בטוח אם הציטוט מפרקי אבות מדוייק)
זה נאמר על הרב עובדיה יוסף הי"ו  שקיים את התורה מעוני ועמל בה וגם עכשיו כשהוא עשיר הוא מקיים אותה הקב"ה אוהב אותו!
חחחחחחחחחחח  :::D :::D :::D :::D :::D
אתה כל כך תמים, מה??
אתה באמת חושב שהכסף הגיע מצד הקדושה?
הוא לא איש עסקים יקירי.. (מלבד תאגידי הכשרות שלו)
זה כסף מסריח מריח של ערב רב ומכירת עם ישראל מאז הסכמי אוסלו..
מובן שהערב רב יודע לשלם טוב טוב לעושי דברו.

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
חחחחחחחחחחח  :::D :::D :::D :::D :::D
אתה כל כך תמים, מה??
אתה באמת חושב שהכסף הגיע מצד הקדושה?
הוא לא איש עסקים יקירי.. (מלבד תאגידי הכשרות שלו)
זה כסף מסריח מריח של ערב רב ומכירת עם ישראל מאז הסכמי אוסלו..
מובן שהערב רב יודע לשלם טוב טוב לעושי דברו.
בס"ד
בדיוק מפני שהוא לא איש עסקים הכסף הגיע מצד הקדושה

מנותק eshamir

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
    • האתר לכל יהודי
בס"ד
בדיוק מפני שהוא לא איש עסקים הכסף הגיע מצד הקדושה
איזה קדושה?? גדולי ישראל האמיתיים חיו בעוני ובדוחק מכפיר!
הרב שך זצ"ל היה יושן על מיטת סוכנות פשוטה..
הרב עובדיה מקבל כסף רב בעבור תמיכתו בממשלה שלא נאמנה לעם ישראל
הוא מוכר את עם ישראל בשביל בצע כסף.
דעתו לא דעת תורה.. זה בדיוק כמו שאני יגיד ח"ו "הפסוק שמשה רבנו כתב לא נכון"
בגלל שזה "גורם לפילוג בעם ישראל".
אתה מבין את זה??

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד
לפני שהוקמה מפלגת ש"ס הרב יוסף פסק שמותר לתת שטחים תמורת שלום(אמיתי כמובן)
שוב אני נדרש להביא ציטוטים מחבר ותיק בפורום הזה

בקשר לטענות המטופשות של חיים בן פסח שח"ו קנו את הרב עובדיה לתמוך בהסכמי אוסלו -
ובכן הגר"ע יוסף שליט"א כבר בשנת 1973 (כ-11 לפני שתנועת ש"ס הקומה בכלל) פסק הלכה! הלכה טהורה! בלי קשר לתנועת ש"ס, היא בכלל לא הייתה קיימת! בלי קשר "לשוחד" כספי ח"ו, כי ש"ס לא הייתה קיימת! וההלכה היא - ששטחים תמורת שלום - מותר!!!!
כ-20 לאחר פסיקתו היה לו אפשרות לא רק לפסוק על הנייר אלא גם לממש את פסיקותיו, שהרי: "נאה דורש נאה מקיים".
הרב עובדיה היה תמיד ונשאר איש רודף שלום, ההלכה שלו היא ששלום בא לפני שטחי ארץ ישראל בלי שום קשר לש"ס כפי  שכבר הוכחתי לעיל.
לכן בהסכמי אוסלו שאלו את הרב עובדיה: אנחנו יכולים ורוצים לנסות להגיע להסכם שלום, תתמוך בצעד הזה וגם בחורים ישיבות יקבלו עזרה פיננסית.
ממש חלום - גם ללכת בעקבות הפסיקה שלו, שלה אין שום קשר לש"ס, גם לנסות להגיע לשלום, וגם תלמוד תורה יתחזק.
הרב עובדיה ניסה להגיע לשלום, אבל הערבים היה להם תוכניות אחרות ימ"ש, ולכן בראיון ל"ידיעות אחרונות" אמר את הדברים הבאים: "הרב עובדיה נשאל בראיון ל"ידיעות אחרונות" אם פסק ההלכה המפורסם שלו בדבר ההיתר למסור שטחים תמורת שלום כבר לא בתוקף, והשיב: "חלילה. ככוחי אז כוח גם עתה. אבל המצב הוא כזה: אנחנו רוצים שיהיה שלום של אמת. לא שלום של טרוריסטים. לא שיבואו ויהרגו אותנו בתוך בתינו. זה שלום זה? 'אני שלום וכי אדבר המה למלחמה'. זה לא שלום, כמובן.
"אבל אני לא חוזר בי ממה שפירסמתי בשעתו, כי בעד שלום עם ביטחון אמיתי כדאי לוותר על שטחים. כל יהודי שווה עולם מלא. כל יהודי. ותשמע חביבי, זו דעתי על פי דעת התורה. ולא אמרתי את זה רק ביני לבין עצמי. בכל דבר אני דוגל באמרה 'מכל מלמדי השכלתי'. הייתי חבר בית הדין הגדול עם הרבנים ז'ולטי, גולדשמידט ואלישיב. אנשים גדולים וחכמים גדולים. דיברנו בזה כמה פעמים, והם הסכימו אתי".
הרב עובדיה עדיין רוצה להגיע לשלום, בלי שום קשר לתנועת ש"ס כמו שראית לעיל, הוא נשען על מקורות הילכתיים חזקים ועל גדולי ישראל כמו  הרבנים ז'ולטי, גולדשמידט ואלישיב, וחוץ מעניין השלום עדיין צריך ללמוד תורה בישראל, ולצערינו בראש מדינת ישראל יושבים אנשים צוררים ליהדות, מישהו צריך להאכיל את כל התינוקות של בית רבן, מישהו צריך לשלם למלמדים.
תשמע - אתה רוצה לקבל את הטענות של מרן הגר"ע יוסף שליט"א - אז סבבה. אתה לא רוצה לקבל - אל תקבל, אבל לבוא לבזות כמו שחיים בן פסח עושה מי התיר???
ויותר מזה עיין בספר צופה ומנהיג עמ' 287 ששם הרב כהנא הי"ד, שם יש נאום של הרב כהנא משנת 1989 כ-5 שנים לאחר שש"ס הוקמה, וכ-16 שנים לאחר פסיקתו של הרב עובדיה בנושא "שטחים תמורת שלום"
 בנאום הזה הוא מזכיר את הרב עובדיה בשמו המלא (הרב עובדיה יוסף) כיאה לגדול בדורינו, ולא חס וחלילה חס ושלום "כסף". אם מישהו מעוניין לדעת למה הוא דיבר עליו, הרב כהנא אמר שהרבנות צריכה להיות מעל המדינה, ושמנהיגי הרבנות כמו הרב עובדיה (שהיה הרב הראשי במשך רוב שנות פעילות כך)  צריכים להיות צריכים להיות מעל למדינה ולא כפופים לה!!!!!
אני הוכחתי שהפסיקה של הרב עובדיה אין שום קשר לש"ס, זאת הלכה טהורה שהרבה מגדולי הדור אשכנזים גם ספרדים מסכימים איתה.

מנותק Gloomwraith

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • ממתין לגאולה
איזה רב הכשיר את עסקת שליט ושחרור אלף רוצחי&#
« להגיב #38 ב- : אוקטובר 17, 2011, 23:57:52 »
אחי ESHAMIR, לדבר ככה על גדול הדור זה ממש ממש לא לעניין, הרב עובדיה הוא צדיק ובן אדם נעלה, אני מאמין שאם יש לנו משהו שלא נראה לנו עדיף לסתום את הפה ולא חס ושלום לדבר עליו לשון הרע או פגיעה בכבודו.
אני מציע לך שפשוט תמחק את מה שרשמת עליו ותרשום שאין לך דעה בנוגע להחלטה שלו. עדיף לשאול רבנים אחרים מה הם חושבים על ההחלטה שלו אבל אסור לנו לחלוק עליו בשום פנים.

דרך אגב JEWISHGIRL92 אני אזכיר לך דבר נוסף מההלכה:
"המזלזל בתלמידי חכמים נחשב לאפיקורס" ואין לו חלק לעולם הבא. אני מציע לך לשמור על איפוק ולא לקלל ולקרוא ליהודים אחרים בוגדים בגלל שאת חולקת עליהם ובטח שלא לבזות ולקלל את גדול הדור בפרהרסיה.
ואני אוסיף עוד כמה ציטוטים

"לֹא תָסוּר מִן הַדָּבָר אֲשֶׁר יַגִּידוּ לְךָ יָמִין וּשְׂמֹאל"
רש"י:
ד"ה ימין ושמאל: אפילו אומר לך על ימין שהוא שמאל ועל שמאל שהוא ימין, וכל שכן שאומר לך על ימין ימין ועל שמאל שמאל.

מסכת סוטה:
"וחכמות סופרים תסרח ויראי חטא ימאסו והאמת תהא נעדרת נערים פני זקנים ילבינו זקנים יעמדו מפני קטנים וגו'"
« עריכה אחרונה: אוקטובר 18, 2011, 00:21:45 על ידי Gloomwraith »

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #39 ב- : אוקטובר 18, 2011, 00:20:49 »
אחי ESHAMIR, לדבר ככה על גדול הדור זה ממש ממש לא לעניין, הרב עובדיה הוא צדיק ובן אדם נעלה, אני מאמין שאם יש לנו משהו שלא נראה לנו עדיף לסתום את הפה ולא חס ושלום לדבר עליו לשון הרע או פגיעה בכבודו.
אני מציע לך שפשוט תמחק את מה שרשמת עליו ותרשום שאין לך דעה בנוגע להחלטה שלו. עדיף לשאול רבנים אחרים מה הם חושבים על ההחלטה שלו אבל אסור לנו לחלוק עליו בשום פנים.

"המזלזל בתלמידי חכמים נחשב לאפיקורס" ואין לו חלק לעולם הבא. אני מציעה לך לשמור על איפוק ולא לקלל ולקרוא ליהודים אחרים בוגדים בגלל שאת חולקת עליהם ובטח שלא לבזות ולקלל רב בפרהרסיה.
בס"ד
אם לדעתו הרב עובדיה יוסף טועה שיכתוב וינמק רק בלי ביזוי גם הרב כהנא הי"ד חלק על רבנים חרדים אבל הוא אף פעם לא ביזה אותם אלא הוכיח אותם בדרכי נועם בהרצאותיו ובספריו

מנותק Gloomwraith

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • ממתין לגאולה
« להגיב #40 ב- : אוקטובר 18, 2011, 00:24:48 »
מה שבטוח זה שלאף אחד מאיתנו אין זכות בכלל לחלוק על הרב עובדיה שליט"א. זה הר! רק הר יכול לחלוק על הר!
אם זה היה הרב אלישיב או הרב קנייבסקי או כל גדול דור אחר שחולקים עליו אז אין בעיה. אבל מה לנו ולחלוק על אחד ענק כזה ועוד לבזות אותו ולדבר לשון הרע גמור עליו בריש גלי השם ירחם!!!
כל אחד שדיבר עליו רע צריך להתנצל כאן על כל הבזיונות ולבקש מהקדוש ברוך הוא סליחה שביזה את כבודו.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
יהודים יקרים אתם טועים!
הרב עובדיה יוסף הוא תלמיד חכם.
אסור לחלוטין לדבר דברים רעים על תלממידי חכמים:
תראו מה אומר החפץ חיים על מי שמדבר לשון הרע על תלמידי חכמים:
המדבר לשון הרע על תלמיד חכם בין שבפניו ובין שלא בפניו, עובר עברה חמורה ביותר.
המבזה תלמיד חכם נחשב כמי שמבזה את דבר ה', והגמרה קובעת (סנהדרין צט:) כי אין לו חלק לעולם הבא.
תלמיד חכם נקרא כל מי שראוי להורות הלכה ועוסק בתורה.
אם אותו תלמיד חכם הוא רב המקום או ראש ישיבה, חמור חטאו של המבזה אותו הרבה יותר.
                                                     "נצור לשונך"
אמת התקשורת אוהבת להציג את הרב עובדיה יוסף כזקן טיפש ושונא אשכנזים כול זה שקר.
מדובר באדם דגול.
ואני בטוח שאדם בגדולתו כמוהו יכול להגיד הרבה יותר טוב מכול אחד בפורום אילו העסקה כשרה או לא.
גם אני מתנגד לעסקה הזאת אבל אני מבקש אין לבזות תלמידי חכמים.
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק Gloomwraith

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • ממתין לגאולה
יהודים יקרים אתם טועים!
הרב עובדיה יוסף הוא תלמיד חכם.
אסור לחלוטין לדבר דברים רעים על תלממידי חכמים:
תראו מה אומר החפץ חיים על מי שמדבר לשון הרע על תלמידי חכמים:
המדבר לשון הרע על תלמיד חכם בין שבפניו ובין שלא בפניו, עובר עברה חמורה ביותר.
המבזה תלמיד חכם נחשב כמי שמבזה את דבר ה', והגמרה קובעת (סנהדרין צט:) כי אין לו חלק לעולם הבא.
תלמיד חכם נקרא כל מי שראוי להורות הלכה ועוסק בתורה.
אם אותו תלמיד חכם הוא רב המקום או ראש ישיבה, חמור חטאו של המבזה אותו הרבה יותר.
                                                     "נצור לשונך"
אמת התקשורת אוהבת להציג את הרב עובדיה יוסף כזקן טיפש ושונא אשכנזים כול זה שקר.
מדובר באדם דגול.
ואני בטוח שאדם בגדולתו כמוהו יכול להגיד הרבה יותר טוב מכול אחד בפורום אילו העסקה כשרה או לא.
גם אני מתנגד לעסקה הזאת אבל אני מבקש אין לבזות תלמידי חכמים.

חזק וברוך אחי. שכינה מדברת מגרונם של גדולי הדור בין ספרדים בין ליטאים בין חסידים בין תימנים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #43 ב- : אוקטובר 18, 2011, 00:29:18 »
מה שבטוח זה שלאף אחד מאיתנו אין זכות בכלל לחלוק על הרב עובדיה שליט"א. זה הר! רק הר יכול לחלוק על הר!
אם זה היה הרב אלישיב או הרב קנייבסקי או כל גדול דור אחר שחולקים עליו אז אין בעיה. אבל מה לנו ולחלוק על אחד ענק כזה ועוד לבזות אותו ולדבר לשון הרע גמור עליו בריש גלי השם ירחם!!!
כל אחד שדיבר עליו רע צריך להתנצל כאן על כל הבזיונות ולבקש מהקדוש ברוך הוא סליחה שביזה את כבודו.
בס"ד
אל תשווה בין רבנים הרב עובדיה יוסף פסק על פי דעת תורתו ויש רבנים אחרים שאומרים שהעסקה לא הייתה טובה!
ואני מאמין שכוונותיו של eshamir הן לשם שמים והוא רוצה לטובת ישראל אבל הוא טועה

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד
כל אדם יכול לטעות אפילו אם הוא תלמיד חכם ולמרות זאת אין לבזותו
אני מאמין בדרכו של הרב כהנא הי"ד שבכמה מקרים דעתו לא זהה לדעתם של גדולי הדור ולמרות זאת אני לא מבזה תלמידי חכמים כי  אסור הרב כהנא הי"ד אמר שאם אנחנו חולקים על רב וחושבים שהוא טועה צריך לעשות זאת בנימוס ובלי ביזוי

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #45 ב- : אוקטובר 20, 2011, 19:58:02 »

"המזלזל בתלמידי חכמים נחשב לאפיקורס" ואין לו חלק לעולם הבא. אני מציע לך לשמור על איפוק ולא לקלל ולקרוא ליהודים אחרים בוגדים בגלל שאת חולקת עליהם ובטח שלא לבזות ולקלל את גדול הדור בפרהרסיה.
ואני אוסיף עוד כמה ציטוטים

"לֹא תָסוּר מִן הַדָּבָר אֲשֶׁר יַגִּידוּ לְךָ יָמִין וּשְׂמֹאל"
רש"י:
ד"ה ימין ושמאל: אפילו אומר לך על ימין שהוא שמאל ועל שמאל שהוא ימין, וכל שכן שאומר לך על ימין ימין ועל שמאל שמאל.

מסכת סוטה:
"וחכמות סופרים תסרח ויראי חטא ימאסו והאמת תהא נעדרת נערים פני זקנים ילבינו זקנים יעמדו מפני קטנים וגו'"

רוצה מלחמת ציטוטים? אין בעיה.
"היה בינו ובין רבו שנים עשר מיל, ושאל לו אדם דבר הלכה--מותר להשיב.  ולהפריש מן האיסור--אפילו בפני רבו, מותר להורות.  כיצד:  כגון שראה אדם עושה דבר האסור מפני שלא ידע באיסורו, או מפני רשעו--יש לו להפרישו, ולומר לו דבר זה אסור, ואפילו בפני רבו, ואף על פי שלא נתן לו רבו רשות:  שכל מקום שיש חילול השם, אין חולקין כבוד לרב." (הלכות תלמוד תורה פרק ה')
« עריכה אחרונה: אוקטובר 20, 2011, 21:21:24 על ידי JewishGirl »

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
בס"ד
כל אדם יכול לטעות אפילו אם הוא תלמיד חכם ולמרות זאת אין לבזותו
אני מאמין בדרכו של הרב כהנא הי"ד שבכמה מקרים דעתו לא זהה לדעתם של גדולי הדור ולמרות זאת אני לא מבזה תלמידי חכמים כי  אסור הרב כהנא הי"ד אמר שאם אנחנו חולקים על רב וחושבים שהוא טועה צריך לעשות זאת בנימוס ובלי ביזוי
יש מי שטועה ולומד מטעותו ויש מי ש"טועה" וחור על טעותו שוב ושוב ושוב ככלב השב אל קיאו.. מה שאומר שהוא כלב השב אל קיאו....
תתרגזו עלי שכתבתי שהרבובדיה כלב? תגידו שהגמרא אומרת שמי שמבזה תלמיד חכם הוא אפיקורס? הסטייפעלער קרא לו חמור נושא ספרים עוד לפני שהרבובדיה ביצע אתכל בגידותיו המחפירותבעם ישראל ובתורת ישראל. כנראה הסטייפעלער שנודע בראייתו, ידע כבר אז מה יצא ממנו.
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
יש מי שטועה ולומד מטעותו ויש מי ש"טועה" וחור על טעותו שוב ושוב ושוב ככלב השב אל קיאו.. מה שאומר שהוא כלב השב אל קיאו....
תתרגזו עלי שכתבתי שהרבובדיה כלב? תגידו שהגמרא אומרת שמי שמבזה תלמיד חכם הוא אפיקורס? הסטייפעלער קרא לו חמור נושא ספרים עוד לפני שהרבובדיה ביצע אתכל בגידותיו המחפירותבעם ישראל ובתורת ישראל. כנראה הסטייפעלער שנודע בראייתו, ידע כבר אז מה יצא ממנו.
בס"ד
תגיד את האמת ראית בכלל את הסטייפלער לפני שאתה אומר דברים בשמו?

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #48 ב- : אוקטובר 20, 2011, 23:37:43 »
רוצה מלחמת ציטוטים? אין בעיה.
"היה בינו ובין רבו שנים עשר מיל, ושאל לו אדם דבר הלכה--מותר להשיב.  ולהפריש מן האיסור--אפילו בפני רבו, מותר להורות.  כיצד:  כגון שראה אדם עושה דבר האסור מפני שלא ידע באיסורו, או מפני רשעו--יש לו להפרישו, ולומר לו דבר זה אסור, ואפילו בפני רבו, ואף על פי שלא נתן לו רבו רשות:  שכל מקום שיש חילול השם, אין חולקין כבוד לרב." (הלכות תלמוד תורה פרק ה')
בס"ד
נכון במקום שיש חילול השם אין חולקין כבוד לרב זה בכלל לא אומר שמותר לבזות אותו

מנותק eshamir

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
    • האתר לכל יהודי
« להגיב #49 ב- : אוקטובר 21, 2011, 01:10:36 »
בס"ד
נכון במקום שיש חילול השם אין חולקין כבוד לרב זה בכלל לא אומר שמותר לבזות אותו
יש הבדל בסוג חילול ה' שרב עושה..
רב שמחלל את ה' אם הוא גונב או לוקח שוחד וכ"ו.. זה חילול ה' במובן הרגיל ואז אין חולקים לו כבוד.
אבל "רב" שמעז לפגוע בעם ישראל בפסיקות שמסכנות חיי יהודים, מעבר לחילול ה' יש לו גם דין רודף
ומובן שאדם שיש לו דין רודף, אז להשפיל אותו (כלשונך) זה אפילו לא מותר, זה הכרחי ומתבקש.

וסתם נקודה למחשבה.. למה אני מבזה אותו? האם לא נכון יותר להגיד שהוא מבזה את עצמו בזה שהוא הולך נגד העם שלו?