כתב נושא: כהנא יומי (כ"ג אלול תשע"א)  (נקרא 1444 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
כהנא יומי (כ"ג אלול תשע"א)
« ב- : ספטמבר 22, 2011, 20:36:16 »
בס"ד
י"ט שבט תשמ"ז(18.2.87)
נאום בעת הדיון על הצעות לסדר היום
כבוד היושב ראש כנסת נכבדה שמעתי את דבריו הטובים והנעימים של חבר-הכנסת שאקי ובוודאי ובוודאי יש מידה רבה של הסכמה ביני לבינו.אך ידידי חבר הכנסת שאקי האמת המרה היא כי עצם לימוד התנ"ך היום בבתי ספר חילונים טומן בחיקו אסון ונזק שלא ניתן לתקנו כל זמן שהמורה המחנך זה שמעביר את השיעור הוא אדם שאינו מאמין אדם שלא מבסס את השיעור על דברי חז"ל הפוסקים והמפרשים הקדושים.

ללא מחנך דתי שמאמין התנ"ך נשאר עבור הצבר הממוצע הלא דתי ספר אכזרי פרימיטיבי שבטי ולדאבוננו גזעני.יהושע ואבותינו הופכים לצבא כיבוש למבצעי גינוסייד.שמואל ועמלק מכניסים בחילה בקרב הצעיר הבור החילוני וכהנה וכהנה.

ובכן חברי הכנסת עדיף לבטל את לימוד התנ"ך בבתי הספר הלא-דתיים כך שהנוער לא יקבל רושם מוטעה מזוייף מעוות אנטי יהודי.עדיף שהנער ידע שלא למד תנ"ך ושיש לחפשו אצל רבנים המאמינים בתורה שבכתב ובתורה שבעל-פה.יהודים שמבינים כי ספר התנ"ך ללא דברי חז"ל הינו גוף בלי נשמה.

ברור שהפתרון המכסימלי הטוב ביותר הוא קביעת כלל שכל מורה לתנ"ך חייב להיות יהודי דתי ירא שמים.אבל בנסיבות של היום עם משרד החינוך שלדאבוני דוגל במפגשים בין יהודים לערבים שהם פתח לטמיעה להתבוללות ושהם לוחמים מעל הבריקדות נגד הטפה ליהדות ולמצוות לפתרון זה אין סיכוי.

אי לכך משום שאני רואה בלימוד התנ"ך כפי שהיום הוא נלמד אסון.
אני מציע להוריד את ההצעה לסדר היום.

כסלו תשמ"ה (12.12.84)
נאום בעת הצעה לסדר היום בענין טיפול הורמונלי לדיכוי היצר המיני של עבריין מין.

כבוד היו"ר כנסת נכבדה.מתן טיפול הורמונלי לדיכוי היצר המיני של עבריין מין-בהחלט כן.אבל מי יתן סוף סוף את טיפול הורמונלי לדיכוי היצר הלאומיני של העבריין הלאומיני?
שולמית אלוני:אדוני היושב ראש לפי החלטת הכנסת צריך להפסיק השמצות גזעניות.
הרב מאיר כהנא:הו פתאום פתאום.אבל יש לי זכות אזרח.
יוסי שריד:אדוני היושב ראש אינך יכול להרשות לו.
היו"ר א. שוסטק:חבר הכנסת כהנא אני מבקש שתחזור בך מהביטוי הלאומני.
הרב מאיר כהנא:אבל זה ביטוי נכון וצודק.האם אחזור בי מהאמת?ממה אתם מפחדים?
מרדכי בר-און:אנחנו לא מפחדים אנחנו מקבלים גועל נפש.
הרב מאיר כהנא:זה לא יפה מצדך.
היו"ר א.שוסטק:חבר הכנסת כהנא אתה מתבקש לחזור בך מהביטוי "הלאומיני" וזאת על פי החלטה של ועדת הכנסת.
הרב מאיר כהנא:ביטוי זה הוא הרכב של לאומני ומיני- מה רע בזה?
שולמית אלוני:אדוני היושב ראש תסגור לו את המיקרופון.
הרב מאיר כהנא:אני אסיר את המילה ערבי.דיכוי היצר הלאומיני של העבריין.המבין יבין.אני מסיר את המילה ערבי.

לפני שבוע עמדתי כאן וזעקתי איזה: איה הדס קדמי?ידעתי ידעתי.ובכן היום כבר אין צורך לזעוק איה הדס קדמי כי כל העם חגרו שק והמתאבל לאחר שמצאנו את גופתה.
יאיר צבן ואלעזר גרנות:---(מנסים להפריע)
הרב מאיר כהנא:זאת הצרה.היום בקיבוץ הארצי יש מספר אנשים שחושבים שאולי באמת צדק כהנא.יש כבר כמה שפויים.
מרדכי בר-און:הצרה היא אתה.
שבח וייס:אדוני היושב-ראש אתה צריך לזרוק אותו מהדוכן.
שולמית אלוני:מה זה?המשטרה לא גילתה שום דבר...
היו"ר א.שוסטק:על מה מדובר?הוא חזר מהביטוי ערבי.
יוסי שריד:מה זאת אומרת על מה?תקשיב.
היו"ר א. שוסטק:על מה? הוא חזר מהביטוי ערבי.
שבח וייס:---הוא עושה צחוק מאיתנו.
יוסי שריד:הוא עובר הלאה אתה לא שומע אדוני היושב ראש.
היו"ר א. שוסטק:האם הוא חזר על זה עוד הפעם ?אני לא שמעתי.
הרב מאיר כהנא:לא נשאיר ממך כבר לא נשאיר ממך.
שח וייס:---הוא לא צריך ללכת לשום מקום.הוא עושה את זה כאן.
היו"ר א.שוסטק:חבר-הכנסת כהנא אני מבקש ממך לחזור מכל אותם ביטויים שיש בהם...
הרב מאיר כהנא:איזה ביטוי?

בעוד כמה שעות נדע איפה נמצאת הדס קדמי:בקבר טרי.עוד קבר.עוד תחנה סופית של יהודיה צעירה לחיילת שלא נפלה בחזית כי אם בעיר הדמים חיפה.

« עריכה אחרונה: ספטמבר 25, 2011, 00:37:54 על ידי Rafoe »
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!