כתב נושא: תעזרו לי.. אני חושב שאני לא יודע איך נראים נאצים.. - מוקדש לרון בן מיכאל ואלכס  (נקרא 6699 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ה' אדוננו מה אדיר שמך בכל הארץ
השנאה שלכם לצה"ל לא שונה מהשנאה של האויב הערבי המוסלמי הנאצי והתומכים הניו נאצים היאהודונים קריא מחסום ווטש ובנות המחסומים ה' ינקום בהם במהרה.
בעצם אתם שונאים את צה"ל יותר מהם..

אז רגע אמרנו שחיילי צה"ל נאצים? טוב.. יכול להיות משהו לא בסדר אצלי (?) אבל האנשים בתמונות ממש לא נראים לי נאצים.. (אני מקווה שאתם יודעים איך נראים באמת נאצים..)

------------------------------------------------------------------------------------

יש כל כך הרבה כאלה שאני יצטרך עוד כמה פוסטים טובים..

אבל עכשיו, הכינותי מראש תגובה לתגובה הצפוייה שלכם לבוא והיא כמובן התמונות הבאות:

עכשיו אני יסביר, אני לא יכנס לנושא של "הם רק מילאו פקודות" כי גם הנאצים יש"ו "רק מלאו פקודות".
היהודים שמופיעים בתמונה הזאת, באמת נכשלו בנסיון שאלוהים העמיד להם וזה לראות מה יותר חשוב:
1. טפיחת שכם מהמפקד ו"עבודה טובה"
2. נאמנות למולדת ולפני הכל לאחים שלהם.

אותם חבר'ה שהשתתפו בהתנתקות הם באמת זכאים לשם נאצים, ואני מסכים אתכם.

אבל..

אתם לא יודעים כמה כן סרבו פקודה, כמה נכנסו לדכאונות אחרי זה, וכמה הצטערו על זה עד היום.. (עדיין אני לא אומר שזה בסדר).

שימו לב:

מאז ההתנתקות עברו כמה וכמה מחזורי גיוס, והבוגדים שגירשו יהודים שמה כבר לא בצה"ל, והיום הכל השתנה מקצה לקצה.
כל הנוער היום בצה"ל מורעל ומוכן לשבת בכלא ולא לגרש יהודים. יש עדיין קומץ בזוי ואני מדגיש קומץ ואותו לוקחים לפנות מאחזים.
אבל החיילים של היום ראו ולמדו, רק בתקופה האחרונה היה כמה מקרים שחיילים חטפו כלא ועונשים רק בגלל חולצות ושלטים של "לא לגרש יהודים".

אל תשכחו שהם שמה כדי שאתם תוכלו להיות פה.

זה הכל, אם אתם עדיין מכחישים אז אתם כנראה נטורי קרתא והייתי ממליץ לחיים לשקול את השהות שלכם כאן בפורום..

ירושלים הקדושה, נמות למענך!

מנותק לא חשובה

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • "מוטב שאכשל באהבת חינם מאשר בשנאת חינם"

מנותק Alex37

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • תחי יהודה!
בס"ד

ליודנראטים רבים הייתה כיפה על הראש. איזה זלזול ולעג, איזה צי(ו)ניות, איזה חילול השם! עם ספר תורה בכיס לגרש את אחיך היהודים! להניח תפילין תוך כדי לבישת המדים של הצבא הכי אנטישמי בעולם! איזה חילול השם.   
כל דור שאינו נבנה בימיו [בית-המקדש] מעלין עליו כאילו הוא החריבו. תלמוד-ירושלמי, מסכת יומא, א'.

מנותק לוחם סיירת

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד

ליודנראטים רבים הייתה כיפה על הראש. איזה זלזול ולעג, איזה צי(ו)ניות, איזה חילול השם! עם ספר תורה בכיס לגרש את אחיך היהודים, ללבוש את המדים של הצבא הכי אנטישמי בעולם!               

הוא לא הגן על חיילים שביצעו פקודות גירוש , הוא פשוט אמר שאסור להכליל ולקרוא לכל החיילים כנאצים
{א} שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי: {ב} עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ: {ג} אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ: {ד} הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל: {ה} יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ: {ו} יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה: {ז} יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ: {ח} יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:

פרק תהילים זה יהיה לרפואת יניב בן ענת הי"ו

מנותק Alex37

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • תחי יהודה!
בס"ד

חייל בצבא הנאצי שלא רוצח יהודים במו ידיו, הוא עדיין חייל נאצי בן מוות.   
כל דור שאינו נבנה בימיו [בית-המקדש] מעלין עליו כאילו הוא החריבו. תלמוד-ירושלמי, מסכת יומא, א'.

מנותק דניאלJTF

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • "גם כי אלך בגיא צלמות לא אירא רע כי אתה עמדי"
בס"ד

היית מת מזמן עם לא הצבא הנאצי הזה

מנותק MaorJudah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« עריכה אחרונה: ספטמבר 02, 2011, 18:19:20 על ידי MrMaor100 »

מנותק לוחם סיירת

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד

מה אתה משווה בכלל לצבא הגרמני הנאצי שהם עם עמלק .
יהודי שמתגייס לצה"ל ומסרב לפקודות הוא נאצי בן מוות ?! מה אתה מפגר ?  בעוון שנאת חינם נחרב ביהמ"ק השני
וזה מה שאתה עושה עכשיו !! שונא יהודים גם שמסרבים לפקודות גירוש זה עצת היצר הרע
{א} שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי: {ב} עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ: {ג} אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ: {ד} הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל: {ה} יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ: {ו} יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה: {ז} יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ: {ח} יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אתם פשוט לא קולטים שהצבא עצמו הוא צבא נאצי, ובשל כך מי שמתגייס לצבא שכזה צריך לדעת שהוא הופך להיות חייל של הצבא הזה.
אי אפשר להיות גם חלק מצבא הגירוש וגם להגיד שאתם לא תגרשו. ובקשר לחיילי גולני שלא הסכימו לגרש יהודים, בסופו של דבר הם אמרו שהם מצטערים(פחדנים).
רוב החיילים או שהם רוצים לעזור לעם, אבל בעצם עוזרים לאויב-ואת זה הם לא מבינים, או שרוצים לקבל זכויות והטבות באזרחות.

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אתם פשוט לא קולטים שהצבא עצמו הוא צבא נאצי, ובשל כך מי שמתגייס לצבא שכזה צריך לדעת שהוא הופך להיות חייל של הצבא הזה.
אי אפשר להיות גם חלק מצבא הגירוש וגם להגיד שאתם לא תגרשו. ובקשר לחיילי גולני שלא הסכימו לגרש יהודים, בסופו של דבר הם אמרו שהם מצטערים(פחדנים).
רוב החיילים או שהם רוצים לעזור לעם, אבל בעצם עוזרים לאויב-ואת זה הם לא מבינים, או שרוצים לקבל זכויות והטבות באזרחות.

את שמעת אותם? לא.
אני בניגוד אליך לא ממש סומך על דברי התישקורת (תרתי משמע).
וגם אם כן, הם הביעו צער זה אותו צער שיביע לצורך העניין גדול המתנחלים על מות שיח כלשהו באמצע רעיון בטלויזיה.

אני מקווה שהבנת למה אני חותר..

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
את שמעת אותם? לא.
אני בניגוד אליך לא ממש סומך על דברי התישקורת (תרתי משמע).
וגם אם כן, הם הביעו צער זה אותו צער שיביע לצורך העניין גדול המתנחלים על מות שיח כלשהו באמצע רעיון בטלויזיה.

אני מקווה שהבנת למה אני חותר..

לא מאמינה לתעמולות אבל זה נשמע מאוד הגיוני שהם יגידו את זה מתוך פחד או איומים(מהמפקדים).

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
ויגאל עמיר לא "התנצל"?

אז נניח וזה נכון.. מה עדיף לאותו הבחור, להצטער מול המצלמות, כמובן מהפה ולחוץ וללא שום כוונה ולהמשיך לשרת בצה"ל ולתרום למדינה
או ליפול לציפורני השמאל הנאצי שיטרטר אותם ואת המשפחות שלהם ?

נכון שאסור להתכופף מול הניו נאצים אבל לפעמים צריך לחשוב בהגיון. החיילים האלה עדיף להם לקפל זנב כביכול (וזה ממש לא נכון.. הם גיבורים לדעתי) ולהמשיך בשירות הסדיר שלהם ולזכות אולי ב"ה להרוג מחבלים מאשר לגמור בתור כתבה בעיתון.

מנותק לוחם סיירת

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
לא מאמינה לתעמולות אבל זה נשמע מאוד הגיוני שהם יגידו את זה מתוך פחד או איומים(מהמפקדים).
נו אז גם אם הם אמרו .. זה אומר שפיהם וליבם שווים ?! , כל עוד לא מבצעים פעולות גירוש וכו'  הם בסדר גמור
זה רק הורס את שליטת השמאל בצה"ל נו ברור שיכעסו עליהם . גם אני מעדיף להתגייס ולשכנע הרבה חבר'ה
לסרב פקודות ונישב על זה בכלא כמה שבועות ו.. ? .  

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
ויגאל עמיר לא "התנצל"?

אז נניח וזה נכון.. מה עדיף לאותו הבחור, להצטער מול המצלמות, כמובן מהפה ולחוץ וללא שום כוונה ולהמשיך לשרת בצה"ל ולתרום למדינה
או ליפול לציפורני השמאל הנאצי שיטרטר אותם ואת המשפחות שלהם ?

נכון שאסור להתכופף מול הניו נאצים אבל לפעמים צריך לחשוב בהגיון. החיילים האלה עדיף להם לקפל זנב כביכול (וזה ממש לא נכון.. הם גיבורים לדעתי) ולהמשיך בשירות הסדיר שלהם ולזכות אולי ב"ה להרוג מחבלים מאשר לגמור בתור כתבה בעיתון.

יגאל עמיר הצטער? מתי? ואם הוא הצטער חבל מאוד, אכזבה גדולה.

שמת לב למה שרשמת? עדיף להתנצל ולהמשיך לשרת בצה"ל. אוי..
כשהרב כהנא היה בכלא, הוא לא קיפל את הזנב. הוא המשיך בדעתו עד הסוף. אם אתה סובל על היותך יהודי טוב, אתה תקבל את הסבל הזה ותמשיך להיות יהודי טוב. וכן, זה באמת קשה. לא קל בכלל. אבל זה אחד המבחנים שה' נותן לך.
זה כמו שתגיד לי שלמרות שאסור לקלל את הקב"ה צריך לקלל אותו בשביל שלא יתעללו בי.

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
יגאל עמיר הצטער? מתי? ואם הוא הצטער חבל מאוד, אכזבה גדולה.

שמת לב למה שרשמת? עדיף להתנצל ולהמשיך לשרת בצה"ל. אוי..
כשהרב כהנא היה בכלא, הוא לא קיפל את הזנב. הוא המשיך בדעתו עד הסוף. אם אתה סובל על היותך יהודי טוב, אתה תקבל את הסבל הזה ותמשיך להיות יהודי טוב. וכן, זה באמת קשה. לא קל בכלל. אבל זה אחד המבחנים שה' נותן לך.
זה כמו שתגיד לי שלמרות שאסור לקלל את הקב"ה צריך לקלל אותו בשביל שלא יתעללו בי.

קודם כל זאת השוואה מיותרת, אם כולם היו כמו הרב כהנא הי"ד או לפחות היה עוד אחד כזה, מצבנו היה טוב.
ואת צודקת בטענה שלך, אבל את צריכה להסתכל על זה מהכיוון השני .. שנינו יודעים שה"חרטה" הזאת היא חרטה לא חרטה.. אז למה לטחון מים.

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
נו אז גם אם הם אמרו .. זה אומר שפיהם וליבם שווים ?! , כל עוד לא מבצעים פעולות גירוש וכו'  הם בסדר גמור
זה רק הורס את שליטת השמאל בצה"ל נו ברור שיכעסו עליהם . גם אני מעדיף להתגייס ולשכנע הרבה חבר'ה
לסרב פקודות ונישב על זה בכלא כמה שבועות ו.. ? .  

זה שהם הצטערו זה כבר אומר שהם פחדנים שבשביל כסף או תמורה אחרת יגרשו יהודים אחרים.
וזה ממש לא בסדר להתנצל מול התעמולות רק כי זה תעמולות או רק כי המפקדים איימו עליהם.
זה לא הורס את שליטת השמאל כי שליטת השמאל הרבה יותר גדולה ממה שאתה חושב. זה שאתה לא תגרש יהודים, יהיו חיילים אחרים שכן יגרשו(כאלה שלא מקשיבים לשכנועים שלך) רק כי הם מפחדים שיתעללו בהם אחר כך. אגב לפי מה שידוע לי היו חיילים שהתגייסו במיוחד בשביל הגירוש(כי היו חיילים שלא גירשו). נו ומה יצא מזה? בכל זאת הצבא גירש אותם אפילו שהיו כאלה שלא גירשו. אז תחשוב לבד שאם אתה והחבר'ה שלך לא תגרשו, אחרים יבואו במקומם. לא יצא מזה כלום.

מנותק לוחם סיירת

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
זה שהם הצטערו זה כבר אומר שהם פחדנים שבשביל כסף או תמורה אחרת יגרשו יהודים אחרים.
וזה ממש לא בסדר להתנצל מול התעמולות רק כי זה תעמולות או רק כי המפקדים איימו עליהם.
זה לא הורס את שליטת השמאל כי שליטת השמאל הרבה יותר גדולה ממה שאתה חושב. זה שאתה לא תגרש יהודים, יהיו חיילים אחרים שכן יגרשו(כאלה שלא מקשיבים לשכנועים שלך) רק כי הם מפחדים שיתעללו בהם אחר כך. אגב לפי מה שידוע לי היו חיילים שהתגייסו במיוחד בשביל הגירוש(כי היו חיילים שלא גירשו). נו ומה יצא מזה? בכל זאת הצבא גירש אותם אפילו שהיו כאלה שלא גירשו. אז תחשוב לבד שאם אתה והחבר'ה שלך לא תגרשו, אחרים יבואו במקומם. לא יצא מזה כלום.
סבבה שלא יצא .. אבל הבעיה שמי שלא עשה צבא קשה למצוא עבודה שיקבלו אותך אליה .   

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
תעזרו לי.. אני חושב שאני לא יודע איך נראים נאצ
« להגיב #17 ב- : אוגוסט 07, 2011, 00:10:55 »
קודם כל זאת השוואה מיותרת, אם כולם היו כמו הרב כהנא הי"ד או לפחות היה עוד אחד כזה, מצבנו היה טוב.
ואת צודקת בטענה שלך, אבל את צריכה להסתכל על זה מהכיוון השני .. שנינו יודעים שה"חרטה" הזאת היא חרטה לא חרטה.. אז למה לטחון מים.

השוואה ממש לא מיותרת. אתה בעצמך אומר שאם כולם או לפחות אחד היה כמו הרב כהנא מצבנו היה טוב. אז למה שלא ננסה. מהרב כהנא אפשר ללמוד, הוא לא סתם היה כאן בשבילנו, הוא ניסה למסור לנו משהו(והצליח חלקית ב"ה).
אני לא אומרת שאני לא מפחדת, כי אני כן, אבל החוכמה הגדולה היא האומץ. כולם צריכים לקחת על עצמם אחריות על המעשים שלהם(טובים או רעים).
כולנו ניהיה במבחן כזה או אחר, אנחנו יכולים להיכשל ואנחנו יכולים להצליח.

אגב ממליצה לכולם לקרוא את משנה תורת המלך שפירסמו כאן בפורום.
http://hayamin.org/forum/index.php/topic,31099.0.html
« עריכה אחרונה: אוגוסט 07, 2011, 00:27:04 על ידי JewishGirl92 »

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *

זה בדיוק מה שאמרתי. אנשים גם כשהם לא רוצים להתגייס הם חושבים על הזכויות האזרחיות שלהם.

מנותק לוחם סיירת

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
ובגלל זה צריך לקרוא לכל יהודי  שמתגייס נאצי בן מוות ?! -  אם לא , אז אלכס צריך לבלום את הפה .

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
ובגלל זה צריך לקרוא לכל יהודי  שמתגייס נאצי בן מוות ?! -  אם לא , אז אלכס צריך לבלום את הפה .

אתה מוכן להתגייס לצבא שמגרש את המשפחה שלך בשביל לקבל זכויות? עדיף לגור ברחוב כמו כלב ולא לבגוד בעם שלך.
ותאמין לי שאם יעשו מחאות ובלאגנים(כמו שהקומוניסטים התל אביבים עושים), השלטון האנטישמי יפול(יקח זמן כמובן) והמדינה תיהיה יהודית. צריך מהפכה. ואולי דווקא מלחמת האזרחים האמיתית הזאת תהפוך לגוג ומגוג או תיהיה התחלה של גוג ומגוג. מי יודע. זה תלוי רק בנו היהודים, וה' יהיה בעזרתנו. אבל לפי המצב היום אני חושבת שגוג ומגוג תיהיה יותר קשה.

מנותק soldierofgod

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אז איך את הערבים מקבלים לעבודות?

מנותק לוחם סיירת

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אז איך את הערבים מקבלים לעבודות?
שאלה דיי הזויה  - כי זה שלטון שמאלני ..לערבים יש פה הרבה זכויות הם  חיים בלי מיסים (אני לא יודע אם בכל המקומות , אבל אני יודע שבהרבה מקומות זה ככה)

מנותק לוחם סיירת

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אתה מוכן להתגייס לצבא שמגרש את המשפחה שלך בשביל לקבל זכויות? עדיף לגור ברחוב כמו כלב ולא לבגוד בעם שלך.
ותאמין לי שאם יעשו מחאות ובלאגנים(כמו שהקומוניסטים התל אביבים עושים), השלטון האנטישמי יפול(יקח זמן כמובן) והמדינה תיהיה יהודית. צריך מהפכה. ואולי דווקא מלחמת האזרחים האמיתית הזאת תהפוך לגוג ומגוג או תיהיה התחלה של גוג ומגוג. מי יודע. זה תלוי רק בנו היהודים, וה' יהיה בעזרתנו. אבל לפי המצב היום אני חושבת שגוג ומגוג תיהיה יותר קשה.
נו אז אני אתגייס,  ואסרב לפקודות איזה חטא עשיתי פה? לדעתי אני דווקא אהיה גאה בעצמי שהתגייסתי ולא ביצעתי
פקודות שכביכול מרדתי בצבא הזה.

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
תעזרו לי.. אני חושב שאני לא יודע איך נראים נאצ
« להגיב #24 ב- : אוגוסט 07, 2011, 00:48:02 »
נו אז אני אתגייס,  ואסרב לפקודות איזה חטא עשיתי פה? לדעתי אני דווקא אהיה גאה בעצמי שהתגייסתי ולא ביצעתי
פקודות שכביכול מרדתי בצבא הזה.

כבר אמרתי אבל אני אחזור על זה שוב:
מי שמתגייס לצבא שכזה צריך לדעת שהוא הופך להיות חייל של הצבא הזה. אי אפשר להיות גם חלק מצבא הגירוש וגם להגיד שאתם לא תגרשו.

ודרך אגב, יש מקרה מסויים שאני מכירה אישית של מישהו שכן התגייס לצבא וקרתה לו תאונה ממש קשה(בבסיס), והזיכרון שלו לטווח קצר נפגע, והוא סובל הרבה מכאבי ראש, והחושים שלו השתנו לגמרי. הצבא לא רק שלא טיפל בו, הצבא גם רוצה לפטר אותו(הוא איש קבע).
אתה חושב שלמרות שהוא עשה צבא יקבלו אותו לעבודות? ממש לא.