כתב נושא: צה"ל: אנחנו שונאים את אלוקים  (נקרא 7135 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
צה"ל: אנחנו שונאים את אלוקים
« ב- : אוגוסט 04, 2011, 20:11:25 »
הרמטכ"ל רב-אלוף בני גנץ אימץ היום (חמישי) את המלצות הצוות המיוחד לבחינת נוסח ה"יזכור" לפיהן, יש לדבוק בנוסח "יזכור עם ישראל" ולא בנוסח "יזכור אלוקים".

הרב הצבא הראשי תא"ל רפי פרץ, בדעת מיעוט, התנגד להמלצה.

בתום עבודה שנמשכה כחודש הציג הצוות את המלצותיו לרמטכ"ל. המלצת הצוות היא כי פתיח נוסח ה"יזכור" יהיה בהתאם לנוסח המקורי שכתב ברל כצנלסון בעקבות מאורעות  תל-חי בשנת 1920 – "יזכור עם ישראל".

בראש צוות הבחינה עמד אלוף (מיל') פרופ' ישי בר ובין חבריו נמנו הרב הצבאי הראשי, תת-אלוף רפי פרץ, קצין החינוך והנוער הראשי, תת-אלוף אלי שרמייסטר וראש מינהל הנפגעים וקציני הערים, אלוף-משנה יאיר בן-שלום.

חברי הצוות גיבשו את המלצותיהם תוך היוועצות בנציגי המועצה להנצחת החייל שליד משרד הביטחון, ארגון "יד לבנים" וארגון אלמנות ויתומי צה"ל, כמו גם במגוון אנשי רוח ורבנים.

ראש צוות הבחינה, אלוף (מיל') ישי בר, אמר כי "לפנינו דיון כואב הנוגע בשני עצבים חשופים של החברה הישראלית: מחד, אלה הנוגעים לאבל ולשכול, ומאידך, ליחסי דתיים – חילוניים. על כן החלטנו לדון בסוגיה הנידונה ברגישות הראויה, תוך שנתנו דעתנו לעמדות השונות הרווחות בחברה הישראלית בכלל ובקרב בני משפחת השכול בפרט. הנוסח המוצע על-ידי הועדה מקבע את המרכיבים הדתיים שבטקס (קדיש, תפילת "אל מלא רחמים" ופרק תהילים) ולצד זה מכבד את תרבות הזיכרון החילונית".

"בהמשך לשיקולים המוסכמים על דעת כל חברי הצוות, משבאנו להמליץ לפניך על הנוסח הראוי, נחלקו דעותינו", נכתב בהמלצות הצוות. "כולנו מסכימים כי מן הראוי לאפשר ביטוי בטקסי הזיכרון לכלל השותפים בהם. אשר על כן, מן הראוי לקבוע בפקודת המטכ"ל את השמעת המרכיבים הדתיים המובהקים של הטקס: קדיש ואל מלא רחמים, וכן את פרק התהילים. על-פי דעתם של רוב חברי הצוות, יש לאמץ, לצד כל אלה, את הנוסח הממלכתי של 'יזכור עם ישראל'".

כאמור, בין חברי הצוות היו שסברו אחרת: "דעת המיעוט של הרב הצבאי הראשי, מסכימה כי איזון ראוי היה מאפשר, מלכתחילה, את אימוץ הנוסח הממלכתי. אבל, משנקבע לפני שנות דור הנוסח של 'יזכור אלוהים', אין זה ראוי עתה, לדעתו, להשמיט את שם אלוהים מנוסח היזכור. רוב חברי הצוות מבינים ומכבדים את הרקע לעמדת הרב הצבאי הראשי ואת מקורה", נכתב בהמלצות.

הרמטכ"ל, רב-אלוף בני גנץ, הודה לצוות הועדה על עבודתו היסודית והמעמיקה בסוגיה רגישה זו הנוגעת לכלל החברה הישראלית על קשת גווניה, אשר מלווה את משפחת השכול  וכואבת את כאבה.

עוד אמר הרמטכ"ל כי "זוהי חובתנו כעם לזכור את נופלינו ולהשמיע את ציווי הזיכרון בטקסינו הממלכתיים סביבם מתקבצת החברה הישראלית. נדע להשמיע קול זה באופן צלול וברור עת נחלוק עם המשפחות את הכאב הצורב אותו הן נושאות עימן יום יום, שעה שעה."

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/223937

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ה' אדוננו מה אדיר שמך בכל הארץ
« להגיב #1 ב- : אוגוסט 04, 2011, 20:19:11 »
תערוך את הכותרת ל: "צמרת השמאל ששולטת בצהל אנחנו שונאים את אלוקים"

אתה יודע שזה לא נכון לגבי החיילים עצמם ומספיק יש פה חבר'ה שמלכלכים על צה"ל.. אז חבל.

ירושלים הקדושה, נמות למענך!

מנותק צביון יהודי

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • אנו מייחלים ל"נכבה 2"
« להגיב #2 ב- : אוגוסט 04, 2011, 20:30:25 »
דווקא בסדר, זה נוסח שמקובל על כל הציבור בישראל ולא רק על המאמינים.
אם ייתכן להעביר ערבים מכפר אחד לשני בתוך תחומי המנדט הבריטי – קשה למצוא איזה נימוק פוליטי או מוסרי נגד העברת אותם הערבים משטח העומד תחת שלטון יהודי לשטח שיעמוד תחת שלטון ערבי. אנו לא היינו יכולים להסכים להעברה – גם אם היא מוצעת ומוצאת לפועל על ידי אנגלים - - - אילו הייתה ההעברה כרוכה בנישול, כלומר בהריסת הקיום הכלכלי של האנשים המועברים. אבל גם מתוך חסידות יתירה וקפדנות מוסרית מקסימלית אי אפשר להתנגד להעברה, המבטיחה למועברים גם תנאים חומריים מספיקים וגם ביטחון לאומי מקסימלי, כפי שמחייבת ההעברה המוצעת על ידי הוועדה.
דוד בן גוריון

מנותק דניאלJTF

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • "גם כי אלך בגיא צלמות לא אירא רע כי אתה עמדי"
« להגיב #3 ב- : אוגוסט 04, 2011, 21:29:26 »
אנחנו זוכרים אותם,אל תדאג,אבל גם הקב"ה צריך לזכור אותם(לא שאני חושב שהוא לא)

מנותק צביון יהודי

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • אנו מייחלים ל"נכבה 2"
« להגיב #4 ב- : אוגוסט 04, 2011, 21:39:24 »
אז שישנו את זה לצור ישראל(כינוי גם לאלוהים וגם לעם ישראל).
אם ייתכן להעביר ערבים מכפר אחד לשני בתוך תחומי המנדט הבריטי – קשה למצוא איזה נימוק פוליטי או מוסרי נגד העברת אותם הערבים משטח העומד תחת שלטון יהודי לשטח שיעמוד תחת שלטון ערבי. אנו לא היינו יכולים להסכים להעברה – גם אם היא מוצעת ומוצאת לפועל על ידי אנגלים - - - אילו הייתה ההעברה כרוכה בנישול, כלומר בהריסת הקיום הכלכלי של האנשים המועברים. אבל גם מתוך חסידות יתירה וקפדנות מוסרית מקסימלית אי אפשר להתנגד להעברה, המבטיחה למועברים גם תנאים חומריים מספיקים וגם ביטחון לאומי מקסימלי, כפי שמחייבת ההעברה המוצעת על ידי הוועדה.
דוד בן גוריון

מנותק דניאלJTF

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #5 ב- : אוגוסט 04, 2011, 21:42:37 »
מה בעיה להגיד "יזכור אלוקים ועם ישראל"

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #6 ב- : אוגוסט 04, 2011, 21:46:39 »
תערוך את הכותרת ל: "צמרת השמאל ששולטת בצהל אנחנו שונאים את אלוקים"

אתה יודע שזה לא נכון לגבי החיילים עצמם ומספיק יש פה חבר'ה שמלכלכים על צה"ל.. אז חבל.

מי שלובש את מדי הצבא מקבל על עצמו את נהליו ושותף לא פחות מהמפקדים. מהיום, ללבוש מדי צה"ל ולומר שאתה מאמין באלוקים זו סתירה מובהקת.

הבחירה ברורה: או צה"ל, או יהדות. אני בוחר ביהדות. ואתם?

מנותק דניאלJTF

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #7 ב- : אוגוסט 04, 2011, 21:48:18 »
מי שלובש את מדי הצבא מקבל על עצמו את נהליו ושותף לא פחות מהמפקדים. מהיום, ללבוש מדי צה"ל ולומר שאתה מאמין באלוקים זו סתירה מובהקת.

אני בוחר בצה"ל ויהדות.אני באמת לא מבין איך שמירה על כבולות ישראל סותרת את היהדות

מנותק InvadersMustDie

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #8 ב- : אוגוסט 04, 2011, 21:49:19 »

אני בוחר את צה"ל.
מישהו צריך להגן על התחת שלך, אלוהים לא עושה את זה לבד.

מנותק JewSoldier

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • הימין האמיתי=581=גואל ישראל
« להגיב #9 ב- : אוגוסט 04, 2011, 21:56:52 »
אני בוחר את צה"ל.
מישהו צריך להגן על התחת שלך, אלוהים לא עושה את זה לבד.
בס"ד

הקב"ה הכל יכול לא צריך את צה"ל,לצערי שכחנו פה מי עשה את נס מלחמת העצמאות ומלחמת ששת הימים,אבל הבעיה היא שכולנו מסתכלים על הניסים כמובן מאליו בגלל זה קיבלנו את מלחמת יום הכיפורים ואת מלחמת לבנון השנייה,תפסיקו לשבח את צה"ל כל הזמן בלי הקב"ה צה"ל לא היה מחזיק מעמד אפילו חודש מול חצי מילארד הערבים שרוצים להשמיד אותנו והגטו שבו אנחנו מוקפים

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #10 ב- : אוגוסט 04, 2011, 22:00:45 »
אני בוחר בצה"ל ויהדות.אני באמת לא מבין איך שמירה על כבולות ישראל סותרת את היהדות

אלא, שאתה שוכח שצה"ל הוא:

א. הצבא הסדיר היחיד בעולם ב-66 השנים האחרונות שביצע גירוש מתוכנן ואלים כנגד אלפי יהודים, כולל נשים וטף, על רקע דתם וגזעם.
ב. הצבא היחיד בעולם שמכריז בגלוי על מרידה נגד ה' ובשנאת דת משה
ג. צבא שמפקדיו מכריזים השקם וערב שהם רואים ביהודים שלא מעוניינים גרש יהודים (אני מניח שזה כולל גם אותך) כגרועים יותר מכל אויבי המדינה, כולל החיזבאללה ואירן.
ד. הצבא היחיד בעולם שטבח באכזריות בניצולי שואה כשהגיעו לארץ, בשל השקפתם הפוליטית הימנית.
ה. צבא שמפעיל מדיניות של גירוש שיטתי, דיכוי ואלימות כלפי מתיישבים יהודים ביו"ש. רק השבוע צה"ל גירש מינהלית (ללא כל אישום או אשמה) 12 יהודים מיצהר, קרע אותם ממשפחותם וממקור פרנסתם.

את הרשימה הזו אני יכול להמשיך עד סעיף 100. אולי יותר. אבל מה שחשוב הוא
שמדובר בצבא שפעולותיו, השקפותיו ומהותו סותרת את היהדות הן כדת והן כלאום.

מנותק JewSoldier

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • הימין האמיתי=581=גואל ישראל
« להגיב #11 ב- : אוגוסט 04, 2011, 22:07:47 »

א. הצבא הסדיר היחיד בעולם שביצע גירוש מתוכנן ואלים כנגד אלפי יהודים, כולל נשים וטף, על רקע דתם וגזעם.
ב. הצבא היחיד בעולם שמכריז בגלוי על מרידה נגד ה' ובשנאת דת משה
ג. צבא שמפקדיו מכריזים השקם וערב שהם רואים ביהודים שלא מעוניינים גרש יהודים (אני מניח שזה כולל גם אותך) כגרועים יותר מכל אויבי המדינה, כולל החיזבאללה ואירן.
ד. הצבא היחיד בעולם שטבח באכזריות בניצולי שואה כשהגיעו לארץ, בשל השקפתם הפוליטית הימנית
ה. צבא שמפעיל מדיניות של גירוש שיטתי, דיכוי ואלימות כלפי מתיישבים יהודים ביו"ש. רק השבוע צה"ל גירש מינהלית (ללא כל אישום או אשמה) 12 יהודים מיצהר, קרע אותם ממשפחותם וממקור פרנסתם.

את הרשימה הזו אני יכול להמשיך עד סעיף 100. אולי יותר. אבל מה שחשוב הוא
שמדובר בצבא שפעולותיו, השקפותיו ומהותו סותרת את היהדות הן כדת והן כלאום.
בס"ד

לא לשכוח צבא שמפקיר את חייליו,ראינו את החייל שדרך נשק בגלל שהוא היה בסכנת חיים ואיך ישר צה"ל גינה אותו ואמר שיטפל בו בחומרה
החיילת שהצטלמה מול ערבים ואיך שצה"ל הפקיר אותה בשידור חי ואמר שהיא תטופל בחומרה וצה"ל לא אחראי עליה
את החיילים המסכנים בעופרת ייצוקה שהיו בסכנת חיים ואמרו לבן של מחבל לפתוח תיקים שהיו בבית איך הם נשפטו ונדפקו בכלא
את החיילים המסכנים שהניפו שלט שבו הודיע שהם בשום פנים ואופן לא מוכנים לגרש יהודים ואיך קרעו את השלט מידיהם באכזריות וסילקו אותם מהיחידה
לא לשכוח את חוסר האחריות של המפקדים ששלחו וסיכנו אלפי חיילים לכבוש בתי ספר ממולכדים ואינספור מטרות שיכלו להפציץ מהאוויר על מנת שהגויים לא יגנו אותם,מי שמתגייס לצה"ל רק שידע עד כמה פרייאר הוא הולך להיות

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #12 ב- : אוגוסט 04, 2011, 22:22:30 »
בס"ד

לא לשכוח צבא שמפקיר את חייליו,ראינו את החייל שדרך נשק בגלל שהוא היה בסכנת חיים ואיך ישר צה"ל גינה אותו ואמר שיטפל בו בחומרה
החיילת שהצטלמה מול ערבים ואיך שצה"ל הפקיר אותה בשידור חי ואמר שהיא תטופל בחומרה וצה"ל לא אחראי עליה
את החיילים המסכנים בעופרת ייצוקה שהיו בסכנת חיים ואמרו לבן של מחבל לפתוח תיקים שהיו בבית איך הם נשפטו ונדפקו בכלא
את החיילים המסכנים שהניפו שלט שבו הודיע שהם בשום פנים ואופן לא מוכנים לגרש יהודים ואיך קרעו את השלט מידיהם באכזריות וסילקו אותם מהיחידה
לא לשכוח את חוסר האחריות של המפקדים ששלחו וסיכנו אלפי חיילים לכבוש בתי ספר ממולכדים ואינספור מטרות שיכלו להפציץ מהאוויר על מנת שהגויים לא יגנו אותם,מי שמתגייס לצה"ל רק שידע עד כמה פרייאר הוא הולך להיות

כמו שאמרתי, עד 100 ויותר.

והבה לא נשכח את זה שצה"ל משווק את עצמו בחו"ל כצבא ההומואים, הצבא היחיד בו סוטים יכולים לבצע מעשי סדום זה בזה במסגרת הצבאית.
בארה"ב הצבא לא מגייס סוטים, וצה"ל התגייס כדוגמה ו"מופת" לטובת האגף השמאלני קיצוני שדרש מאובמה לבטל את תקנות הצבא האמריקאי.

איזה חילול השם נורא ללבוש את מדי הצבא הזה.
עובדתית, ללבוש את מדי צה"ל זה כמו להיות מעוטר בצלב קרס, לחבוש כאפייה, לענוד צלב ולהניף את דגל ההומואים, הכל בבת אחת.

מנותק דניאלJTF

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #13 ב- : אוגוסט 04, 2011, 22:22:57 »
אז אני פראייר גאה.אין תחליף לצה"ל,נכון שהוא עושה דברים שאסור לו לעשות,ואני חושב
שפשוט צריך לסרב פקודה.אבל בלי צה"ל היו שוחטים את כולנו

חחחחח "הצבא היחיד בו סוטים יכולים לבצע מעשי סדום זה בזה במסגרת הצבאית"

מנותק InvadersMustDie

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #14 ב- : אוגוסט 04, 2011, 23:07:54 »
בס"ד

הקב"ה הכל יכול לא צריך את צה"ל,לצערי שכחנו פה מי עשה את נס מלחמת העצמאות ומלחמת ששת הימים,אבל הבעיה היא שכולנו מסתכלים על הניסים כמובן מאליו בגלל זה קיבלנו את מלחמת יום הכיפורים ואת מלחמת לבנון השנייה,תפסיקו לשבח את צה"ל כל הזמן בלי הקב"ה צה"ל לא היה מחזיק מעמד אפילו חודש מול חצי מילארד הערבים שרוצים להשמיד אותנו והגטו שבו אנחנו מוקפים
אם לא היה צה"ל אז אלוהים היה מכה באויבים מהשמיים? החיילים נלחמים ומסכנים את חייהם ואפילו שאלוהים עוזר הם מאבדים את החיים שלהם בגיל 20 בשבילכם ואתם יושבים בבית קוראים להם נאצים ואנטישמים.

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #15 ב- : אוגוסט 04, 2011, 23:11:23 »
אתם יודעים טוב מאוד שהכל מגיע מהצמרת של השמאל (שלשם כמובן צריך להפנות את הכעס) והחיילים הקרביים עצמם הם בחורים ברובם ואני עומד מאחורי המילים שלי, ימניים כמוני וכמוכם.
זה שלא כולם סרבו פקודה זה חמור מאוד אתם לא יכולים לשפוט אף אחד כי אתם לא יודעים מה המפקדים הגבוהים "הרעילו" אותם. אני הכרתי בחור ששירת בתקופת הגירוש (ההתנתקות) אבל לא השתתף כמובן, והוא סיפר לי שחודשים שלמים לפני המפקדים הרעילו את החיילים (בחורים צעירים סכ"ה) שחובה לקיים את הפקודה, כמה המתנחלים רוצים להרוג גם את החיילים.. כמה זה מסכן את המדינה וכ'.. וכל זה בהוראת המטכ"ל הניו נאצי.
אז תפסיקו לנסות להראות יותר מדי יהודים גיבורים על גבי חיילי צה"ל, עצם זה שאתם מדברים ככה אתם לא שונים מהערבים נקודה.

ולא לדבר על זה שהציבור הימני יכול להוקיע אותכם בגלל הדיבור הזה. אנחנו חיים היום במדינה שחיילי צה"ל זה הכבוד המעט שנשאר לנו .. ילדים שמה שלא תגידו הולכים ומסכנים את עצמם בניגוד לסטודנטים בת"א שבוחרים להעביר 3 שנים בבהמתיות.

מה נראה לכם שאנשים מתגייסים לקרבי כדי ללבוש מדים ולהחזיק נשק לכיף? לא, הם מתגייסים כדי לשמור על המדינה.

בושה וחרפה שאתם קוראים לחיילי צה"ל נאצים, מה עם כל החיילים שנהרגו במלחמות? הם נאצים? הם נהרגו כדי שאתם תוכלו לשבת בבית בכיף ולבלבל פה תמוח.. בושה וחרפה

אל תגידו שעדיף לשבת כל היום בישיבה ולא ללכת לצבא כי ה' ילחם לנו.. אני מאמין בה' אבל אני ריאלי, ולצערי בדור שלנו אני לא רואה את יד ה' יורדת ומפנה את עזה מהפה.
גם בני ישראל במדבר שהיו ברובם צדיקים גמורים והלוואי על הדור שלנו רשעים כמו בדור ההוא, החזיקו צבא ונלחמו.

כל מי שמדבר ככה על חיילי צה"ל (ואני מדגיש חיילי) הוא לא ימין, ולא ימין קיצוני. הוא אדיוט שמקלקל את השם לתנועה. (לא נכנס לזה, אבל שכחתם שהנאצים מYNET והתישקורת שורצים פה ומחפשים מדי פעם כותרות, אוי לנו ואוי לשם שלנו אם יחליטו לפרסם פה תצלומי מסך עם ביטויים נגד צה"ל אין לכם מושג איזה נזק תגרמו לימין האמיתי ואיזה חילול ה' חס וחלילה.) שחכתם שכל המתנחלים גם עושים צבא? גם שומרים על תורה ומצוות וגם עושים צבא ונלחמים באויב.
3 החבר'ה ממחתרת בת עין הגיבורים האלו, כן גם הם עשו צבא, ברוך גולדשטיין ? עשה צבא. הרב כהנא זצוק"ל ? עשה צבא והרשימה כמובן לא נגמרת..
אז אם אתם מחליטים להרים את האף ולצאת על חיילי צה"ל אז תרשמו שגם המתנחלים הם נאצים חס וחלילה. כי זה מה שאתם אומרים נקודה סוף פסוק.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #16 ב- : אוגוסט 04, 2011, 23:28:22 »
על זה עוד לא שמעתי.

מנותק צביון יהודי

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • אנו מייחלים ל"נכבה 2"
« להגיב #17 ב- : אוגוסט 04, 2011, 23:29:31 »
לא יותר גרועים מאירן וחיזבאללה, אבל הצבא אומר שמי שמסרב לפקודה נכנס לכלא(שזה כולל גירוש גוש קטיף ופינוי התנחלויות ביו"ש)
דוד בן גוריון

מנותק דניאלJTF

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #18 ב- : אוגוסט 04, 2011, 23:30:55 »
לא יותר גרועים מאירן וחיזבאללה, אבל הצבא אומר שמי שמסרב לפקודה נכנס לכלא(שזה כולל גירוש גוש קטיף ופינוי התנחלויות ביו"ש)
גנץ אמר את זה
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3031223,00.html

מנותק לא חשובה

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • "מוטב שאכשל באהבת חינם מאשר בשנאת חינם"
« להגיב #19 ב- : אוגוסט 04, 2011, 23:39:55 »
חאלס עם התגובות האלה
לא היינו יכולים להתקיים בלי הקב"ה ובלי צהל! את שתיהם אנחנו צריכים !
והחיילים לא אשמים אז די להכליל

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #20 ב- : אוגוסט 04, 2011, 23:41:10 »
גנץ אמר את זה
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3031223,00.html

גנץ הוא שרץ נאצי.. לא צריך להתייחס אליו בכלל.
הנבלה אמר גם שהימין ה"קיצוני" בצה"ל יותר מסוכן מרקטות חיזבאללה.. האמנם?
הבנאדם קשיש אדיוט לא צריך לשים לב אליו בכלל..

מנותק דניאלJTF

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #21 ב- : אוגוסט 04, 2011, 23:43:02 »
גנץ הוא שרץ נאצי.. לא צריך להתייחס אליו בכלל.
הנבלה אמר גם שהימין ה"קיצוני" בצה"ל יותר מסוכן מרקטות חיזבאללה.. האמנם?
הבנאדם קשיש אדיוט לא צריך לשים לב אליו בכלל..
צריך להתייחס אליו.הוא הרמטכ"ל הנבלה הזה

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #22 ב- : אוגוסט 04, 2011, 23:50:43 »
אם על כזה דבר ממנים פה ועדה מיוחדת, הייתי אומר שמצבנו טוב...
"אנחנו לא רוצים עקרונות, אנחנו רוצים עובדות!" (קלימנט וורושילוב)

מנותק Alex37

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • תחי יהודה!
« להגיב #23 ב- : אוגוסט 04, 2011, 23:53:48 »
בס"ד

התירוץ הפתטי והילדותי של "הם רק ממלאים פקודה" או "הם רק לובשים את המדים" אינו תופס. מי שנשבע אמונים להיטלר, הוא נאצי, לא משנה אם הוא ממלא אחר ההוראות הנאציות או שלא. צה"ל ההיטלריסטי הנאצי הוא כבוד?! חבורת תרנגולות פחדניות ומשקשקות שבורחת נוכח המראה של ארנב ערבי (ארנבים הם חיה מאיימת, לא?), זה כבוד?! להכריז מלחמה נגד הקב"ה, זה כבוד?! לגרש בנאציות רצחנית וחייתית אלפי יהודים על עצם יהדותם, זה כבוד?! לא מעוניין ב"כבוד" הזה. כשצה"ל ושאר היהודונים האנטישמים הנאצים (ארגונים היטלריסטיים כמו שירות ביזיון כללי הנאצי רודף היהודים ,מוSSעד הבולשביקי האנטישמי, בית הזונות העליון לאדולף, והעמלקים בני המוות האחרים) בשירות דאולת יSSרעיל הנאצית יושמדו, גם הבעיה הערבית הנאצית תושמד. אין חיים למגרשי יהודים, מתי תבינו את זה כבר.  :'(           
כל דור שאינו נבנה בימיו [בית-המקדש] מעלין עליו כאילו הוא החריבו. תלמוד-ירושלמי, מסכת יומא, א'.

מנותק דניאלJTF

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #24 ב- : אוגוסט 05, 2011, 00:06:31 »
אז מי ייגן עלינו אם לא חיילי צה"ל?אני רוצה שתגידו לי.אין אף אחד!כל חיזבאללון
היה יכול לעבור את הגבול ולהרוג כפויי טובה כמוכם אם לא היה עכשיו ילד בן 18 שבזמן שאתם
קוראים לו נאצי במחשב הוא שומר בעזה או בלבנון