כתב נושא: כהנא יומי (ט"ו באייר ה'תשע"א)  (נקרא 6452 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
כהנא יומי (ט"ו באייר ה'תשע"א)
« ב- : מאי 19, 2011, 09:34:53 »
הערבי בישראל קשור למדינה היהודית? מדינה אשר עפ"י הגדרתה עושה אותו לשותף לא מלא? מדינה אשר עפ"י הגדרתה מסורה להישרדות יהודית, לקשרים יהודיים בעולם, לזהות יהודית ולתרבות יהודית, לגיבורים יהודיים ומעל לכל – לריבונות יהודית ולעוצמה יהודית, לעולם לא תתקבל על דעת הישמעאלי ולא תיחשב ביתו. הוא מוכרח לראות בה נטע זר, הוא אינו יכול להרגיש בה בנוח, המגבית היהודית המאוחדת וסיורי הקונגרס היהודי האמריקני החולפים בכפרו לא יתנו לו לעולם לחוש בטוב. והיהודי המסרב להבין זאת - או שהוא שוטה, או שהוא יהיר ומבזה את הישמעאלי ביזוי מוחלט. הערבי רואה במדינה היהודית גוף זר ובתושביה היהודיים שודדים זרים. הוא מאמין שהארץ כולה שלו היא. הוא דוחה את הבעלות היהודית עליה. הוא חולם על היום שיגיע לריבונות. ממדיו תופחים יום יום, בעוד שהוא מתקדם אל עבר השמדתה של המדינה היהודית.

זר כזה בארצנו, בעצם נוכחותו, כשהוא דוחה את ריבונותו של היהודי ואת אדנותו של ה' אלוקי ישראל, מהווה חילול השם. כל רגע שהוא נשאר בתנאים אלה הוא השפלה, ביזוי וחילול ה'. כל שניה היא טרוף דעת מוחלט, מרוץ משוגע מצד היהודים לטרגדיה לאומית. הגליל ייהפך לאזור של שפיכות דמים בשם ההסתה והלאומנות, יזוב דם יהודי וערבי, ואם לרגע תגבר השפיות ותנפץ יד יהודים חזקה את אויבנו, האינטלקטואלים והליברלים היהודים והמופרעים יצאו לרחובות להפגין את מחאתם. ויחד עימהם אחיהם היהודים החילוניים במערב. הרעיון להסיר מקרבינו את המארה מפחיד מדי בשביל קטני האמונה והעברי הגויי. מה יאמרו האומות? איך נעמוד מול זעם "בעלת בריתנו"? אנו נסים בפני עצם המחשבה. האומות השונאות אותנו עלולות לקום עלינו לכלותינו ולכן מוטב שנאבד את עצמנו לדעת...

כאלה הם פיתולי מחשבתו של היהודי חסר האמונה. הדוחה את הבטחון בה' אלוקי ישראל ודבק במקומו בחיבת הגוי נאלץ לנוס מרוב פחד מפני מעשים נועזים שיבטיחו את קיומו העצמי. לכן אנו ממשיכים להחזיק בערבים, ממשיכים לטבוע בתוכם. זוהי המציאות.

מתוך ספרו של מו"ר "ארבעים שנה", פרק ד'
« עריכה אחרונה: מאי 19, 2011, 09:43:47 על ידי רון בן מיכאל »

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
« להגיב #1 ב- : מאי 19, 2011, 14:05:02 »
אכן הבעיה היא לא הישמעאלים, אלא השמאל המתבולל שזלזולו בערבים גרוע מכל גזענות שהיא.
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק Panzer

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #2 ב- : מאי 19, 2011, 16:46:16 »
בינתיים אנחנו מסתדרים איתם יופי, והם לא משמידים אותנו ולא בטיח
"האם לא די בכך שנראה כי גן פרחים הוא יפה מבלי שנצטרך להאמין שיש גם פיות בתוכו?"  -דאגלס אדאמס

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #3 ב- : מאי 19, 2011, 16:57:57 »

אז אתה מחכה עד שישמידו אותנו. מאוד חכם.

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #4 ב- : מאי 19, 2011, 19:38:45 »
אני לא יודע מה אתה רואה, אבל ברור שאנו רואים דברים הפוכים לגמרי (איזה מסתדרים יופי?).

והסיבה היחידה שהם לא משמידים אותנו היא שהם לא יכולים (אחרת מזמן לא היינו דנים כאן).

מנותק Panzer

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #5 ב- : מאי 22, 2011, 10:26:05 »
וזו בדיוק הנקודה - הם פשוט לא יכולים. הכלבים נובחים והשיירה עוברת.
"האם לא די בכך שנראה כי גן פרחים הוא יפה מבלי שנצטרך להאמין שיש גם פיות בתוכו?"  -דאגלס אדאמס

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #6 ב- : מאי 22, 2011, 17:13:16 »
וזו בדיוק הנקודה - הם פשוט לא יכולים. הכלבים נובחים והשיירה עוברת.

הם מאיימים לרצוח אותנו בכל יום,כמו שהיטלר איים לרצוח יהודים ולהשמידם ויהודים רבים התעלמו מזה. ואנחנו כבר יודעים מה קרה בסוף.
הם בדרך ליכולת הזאת, אם ניתן להם.

מנותק Panzer

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #7 ב- : מאי 22, 2011, 17:15:33 »
הם מאיימים כמו שאת מאיימת, ואפילו עושים יותר ממך, רק שלצערם ולשמחתנו יש פה עם חכם וחזק שעוצר אותם.
את יודעת מה מדהים? שהפורום הזה רק גורם לי להיות יותר בטוח ופטריוט.

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #8 ב- : מאי 22, 2011, 17:36:14 »
הם מאיימים כמו שאת מאיימת, ואפילו עושים יותר ממך, רק שלצערם ולשמחתנו יש פה עם חכם וחזק שעוצר אותם.
את יודעת מה מדהים? שהפורום הזה רק גורם לי להיות יותר בטוח ופטריוט.

אני מדמיינת לי אותך בתקופת השואה, יודונאצי שמוסר יהודים למחנות השמדה בשביל לשמור על התחת של עצמו, הולך ומנשק רגליים של חיילים נאצים בשביל שלא יהרגו אותך, נותן להם את הילדים והאישה שלך, שיעשו כרצונם העיקר שלא יהרגו אותך.
אני לא יודעת אם אתה באמת עיוור או ששכחת את המשקפיים על השולחן בסלון, אבל חוץ מהמתנחלים ביו"ש, אף אחד לא חכם וחזק שעוצר אותם, במיוחד לא צה"ל והמשטרה.
והמדינה שלך כבר מתכננת להכיר בעצמה כמדינה "פלסטינית". אם כל העם היה כמו המתנחלים ביו"ש, הערבים לא היו מעזים להסתובב אפילו עם המכוניות המסריחות שלהם ולתדלק בתחנות דלק בארץ הקדושה הזאת, יותר מכך, לא היו מעזים להיכנס לארץ הקדושה הזאת.

מנותק Panzer

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #9 ב- : מאי 22, 2011, 17:39:25 »
אני מדמיין אותך, פרחחית עם כרומוזום עודף, יושבת מאחורי מקלדת ומבלבלת את המוח, מבזה את זכר השואה, גורמת לי להזכר בכל אותם יהודים שבזכותם את יושבת מאחורי המקלדת ומשפריצה את גושי הרעל הטיפשיים שלך. את לא ראויה לזה. אבל נניח שנתעלם מזה שאין לך מושג על השואה ואת בטח מאלה שמאמינים למיתוס השקרי של 'כצאן לטבח' ועוד שטויות שאת לא יודעת עליהן.

אם כל העם היה כמו המתנחלים היה לנו עם של פרחחים פחדנים. למזלי נפגשתי אישית עם המון מתנחלים ונוער גבעות, בארץ הקדושה הזו, ואני יודע בדיוק מי הם. ולמזלי הם טובים בדיבורים וחכמים על חלשים.

מנותק אדם לא שפוי

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #10 ב- : מאי 22, 2011, 18:07:03 »
אני מדמיין אותך, פרחחית עם כרומוזום עודף, יושבת מאחורי מקלדת ומבלבלת את המוח, מבזה את זכר השואה, גורמת לי להזכר בכל אותם יהודים שבזכותם את יושבת מאחורי המקלדת ומשפריצה את גושי הרעל הטיפשיים שלך. את לא ראויה לזה. אבל נניח שנתעלם מזה שאין לך מושג על השואה ואת בטח מאלה שמאמינים למיתוס השקרי של 'כצאן לטבח' ועוד שטויות שאת לא יודעת עליהן.

אם כל העם היה כמו המתנחלים היה לנו עם של פרחחים פחדנים. למזלי נפגשתי אישית עם המון מתנחלים ונוער גבעות, בארץ הקדושה הזו, ואני יודע בדיוק מי הם. ולמזלי הם טובים בדיבורים וחכמים על חלשים.

מניסיוני המר תגובות כאלו מעלות את חמתו של הדיקטטור של הפורום ונמחקות כליל.

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #11 ב- : מאי 22, 2011, 18:09:06 »

אתה מדבר עליי שאני יושבת מאחורי מקלדת? אני לא אתפלא אם בסוף יתגלה שאתה באמת מקבל על זה כסף.
אתה גורם לחשוב על כל אותם יהודים שלפני השואה הרגישו ממש בנוח להסתובב באירופה להיראות ולהתנהג כמו הגויים שרצחו אותם. אתה בדיוק כמו היהודים שלפני השואה, לא לומד כלום מההיסטוריה שלך.
אם לא הנס שה' הנחית באותה תקופה, לא היינו יושבים כאן מאחורי מקלדת ומתדיינים כאן על זה.

ושוב אתה מתנשא מעליי, כמה מפתיע.
פחדנים הם הימניים המזוייפים האלה שקוראים לעצמם שפויים ותומכים בשואה שניה ומספרים שיש להם משפחות ניצולות שואה בשביל לשכנע אחרים שהם אוהבים יהודים.

מנותק Panzer

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #12 ב- : מאי 22, 2011, 18:12:15 »
רוב היהודים היו דתיים אורתודוקסיים, אבל לעולם לא תקלטי את זה כנראה. זו עובדה שקשה לך לעכל.

הנס. 'האלוהים' שאת כל כך אוהבת נתן למיליון וחצי יהודים למות. אבל היי - בטוח יש לזה סיבה טובה (כמו שודאי הרבנים יודעים להסביר) - הוא נתן להם למות כדי ששישים שנה אחר כך תשב חוצפנית חסרת כבוד והשכלה ותנבל את הפה ותרקוד להם על הדם בצעדי שמחה. 

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #13 ב- : מאי 22, 2011, 18:23:17 »
רוב היהודים היו דתיים אורתודוקסיים, אבל לעולם לא תקלטי את זה כנראה. זו עובדה שקשה לך לעכל.

הנס. 'האלוהים' שאת כל כך אוהבת נתן למיליון וחצי יהודים למות. אבל היי - בטוח יש לזה סיבה טובה (כמו שודאי הרבנים יודעים להסביר) - הוא נתן להם למות כדי ששישים שנה אחר כך תשב חוצפנית חסרת כבוד והשכלה ותנבל את הפה ותרקוד להם על הדם בצעדי שמחה. 

המילה אורתודוקסים היא מילה שלא קיימת, המציאו אותה כי יש יהודים רבים שחורגים מן הכללים ההלכתיים ומנסים ליצור יהדות חדשה שתפנה לנצרות.
המילה הנכונה להגיד היא יהודים. פשוט וקל.
והמוני יהודים, דתיים או חילוניים, שהיו באירופה באותה תקופה, שכחו את יהדותם. התבוללו עם גויים בלונדינים עם עיניים כחולות בשביל שהילדים שלהם יהיו חצי יהודים וחצי גויים, ככה חשבו שיתקנו את העולם וכולם יתאחדו, שחורים עם לבנים, גוים עם יהודים, כלב וחתול. זה בדיוק מה שקורה בזמננו. ובדיוק מה שהולך לקרות, ח"ו אם לא נתעורר, שואה נוספת.

עונש של אבא לילדים שלו זה לגיטימי כשהם עושים מעשים רעים.

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #14 ב- : מאי 22, 2011, 19:37:51 »
שאלה לפאנזר ולאדם שפוי.
דרכונים של איזו מדינה זרה יש לכם?

מנותק Panzer

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #15 ב- : מאי 23, 2011, 10:03:37 »
נערה יהודיה, את מסלפת עובדות. רוב היהודים בפירוש לא התבוללו. היתה התבוללות בעיקר בגרמניה, זה כן, וגם שם היא לא היתה במימדים גדולים. את פשוט שקרנית, אין לזה מילה אחרת.

רפו, תשובה לשאלתך הלא רלוונטית - יש לי רק דרכון ישראלי.

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #16 ב- : מאי 23, 2011, 14:52:10 »
נערה יהודיה, את מסלפת עובדות. רוב היהודים בפירוש לא התבוללו. היתה התבוללות בעיקר בגרמניה, זה כן, וגם שם היא לא היתה במימדים גדולים. את פשוט שקרנית, אין לזה מילה אחרת.

היהודים התנהגו כמו גויים, זה גם סוג של התבוללות. העונש הזה לא הגיע סתם, הוא הגיע במטרה להזכיר ליהודים מי הם.
אני רואה את העובדות הברורות, אתה מתחמק מהם.

מנותק Panzer

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #17 ב- : מאי 23, 2011, 15:01:38 »
מאיפה יש לך את החוצפה הבלתי ניתנת לתיאור לקבוע שאלוהים העניש את היהודים בעזרת השואה כי התנהגו כך?
שוב, פעם נוספת, את יורקת ומשתינה על מיליוני יהודים שמתו, ועל מיליונים אחרים שנלחמו, מתו, נפצעו ובנו מדינה כדי שתהיה לך את הנוחות לשבת מאחורי המסך ולהשתין עליהם. חוצפנית כפוית טובה.  אם כל כך רע לך ב'יSSרעל' אני מציע שתארזי ותעופי מפה. את בושה וחרפה למדינה הזאת. את לא ראויה לטיפת דם אחת שנשפכה. גועל נפש.

מנותק Panzer

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #18 ב- : מאי 23, 2011, 15:04:37 »
ואחר כך אתם עוד מעיזים להגיד ש'אלוהים מעניש את אלה שהשתתפו בגירוש מגוש קטיף'  בזמן שאלפי נאצים שרצחו אינספור יהודים המשיכו לחיות את חייהם בשקט ומתו בשיבה טובה. פשוט להקיא.

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #19 ב- : מאי 23, 2011, 15:13:15 »
מאיפה יש לך את החוצפה הבלתי ניתנת לתיאור לקבוע שאלוהים העניש את היהודים בעזרת השואה כי התנהגו כך?
שוב, פעם נוספת, את יורקת ומשתינה על מיליוני יהודים שמתו, ועל מיליונים אחרים שנלחמו, מתו, נפצעו ובנו מדינה כדי שתהיה לך את הנוחות לשבת מאחורי המסך ולהשתין עליהם. חוצפנית כפוית טובה.  אם כל כך רע לך ב'יSSרעל' אני מציע שתארזי ותעופי מפה. את בושה וחרפה למדינה הזאת. את לא ראויה לטיפת דם אחת שנשפכה. גועל נפש.

אני החוצפנית? אתה זה שרואה ביהודים שהיו בשואה כ"מסכנים", אם הם לא היו כאלה מסכנים, אם הם היו רק משפחה אחת שנרצחה כמו משפחת פוגל, לא היית מסתכל עליהם, היית שוכח בקלות מה שקרה להם.
אם לא היו עושים את כל הטקסים הנוצריים ליהודים שנרצחו, אם לא היו מזכירים את זה כל שנה ושנה אתה היית שוכח בקלות שזה קרה. אז אל תדבר איתי על חוצפה, אני לא אחת מהילדים שלך, אתה הילדים שלך תחנך איך שבא לך(אוי באמת מסכנים הילדים שלך, עוד ילדים שיגדלו על חינוך בוגדני).
אני לא שואלת את עצמי אם טוב לי או רע לי כאן, אני שואלת את עצמי אם זאת הארץ המובטחת שה' ציווה עליי לכבוש ולהתנחל בה, והתשובה היא כן, אז אני אשאר כאן גם אם לא טוב לי כאן.

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #20 ב- : מאי 23, 2011, 15:14:24 »
ואחר כך אתם עוד מעיזים להגיד ש'אלוהים מעניש את אלה שהשתתפו בגירוש מגוש קטיף'  בזמן שאלפי נאצים שרצחו אינספור יהודים המשיכו לחיות את חייהם בשקט ומתו בשיבה טובה. פשוט להקיא.

עוד אחד שחושב שמותר לו לשפוט את האחד והיחיד הקב"ה.

מנותק Panzer

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #21 ב- : מאי 23, 2011, 15:21:55 »
את מתיימרת לדעת הכל על הקב"ה - מה הוא רוצה, מה הוא רצה, על ההחלטות שלו, על מה הוא יעשה בעתיד, מה זה טוב ורע אצלו (שלא לדבר על כל ההנחה המופרכת שהוא קיים וזה כבר עניין אחר).
אני לא.
אני מדבר על אנשים, נשים וילדים שמתו, ואין לך ולחברים שלך אפילו טיפת כבוד בשבילם.
פשוט חוצפנית חסרת כבוד. אני לא ארד לרמה שלך של כינויים של חיות, אבל עוברות לי בראש כל מיני כאלה שאת מתאימה להן יופי. זה פשוט יעליב את החיות המסכנות.
איך אין לאף אחד פה את הבושה והכבוד המינימלים לכבד אנשים מהעם שלו - יהודים - שאתם מתיימרים לייצג. איזה גועל, איזה תת רמה, ועוד אתם מכנים אחרים בשם נאצים ואנטישמים. להסמיק מבושה וגועל. אנשים חסרי כבוד לכלום, אתם לא ראויים להגנה של צה"ל, לכספי משלם המיסים, לכלום. פשוט תקימו לכם איזו מדינה ונראה אתכם. זה יהיה יום נפלא. אני מציע שתצטרפי כבר לנוער הגבעות הקדושים והצדיקים, נראה כמה זמן תחזיקי עם הפרחחים הפחדנים האלה שאתם כל כך מעריצים.
בחילה, קבס, גועל, אין מילים לתאר את מה שחשים כשקוראים שוב ושוב את הזילות חסרת הבושה והחוצפה חסרת הגבולות שלך ושל חברייך.

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #22 ב- : מאי 23, 2011, 15:31:29 »
את מתיימרת לדעת הכל על הקב"ה - מה הוא רוצה, מה הוא רצה, על ההחלטות שלו, על מה הוא יעשה בעתיד, מה זה טוב ורע אצלו (שלא לדבר על כל ההנחה המופרכת שהוא קיים וזה כבר עניין אחר).
אני לא.
אני מדבר על אנשים, נשים וילדים שמתו, ואין לך ולחברים שלך אפילו טיפת כבוד בשבילם.
פשוט חוצפנית חסרת כבוד. אני לא ארד לרמה שלך של כינויים של חיות, אבל עוברות לי בראש כל מיני כאלה שאת מתאימה להן יופי. זה פשוט יעליב את החיות המסכנות.
איך אין לאף אחד פה את הבושה והכבוד המינימלים לכבד אנשים מהעם שלו - יהודים - שאתם מתיימרים לייצג. איזה גועל, איזה תת רמה, ועוד אתם מכנים אחרים בשם נאצים ואנטישמים. להסמיק מבושה וגועל. אנשים חסרי כבוד לכלום, אתם לא ראויים להגנה של צה"ל, לכספי משלם המיסים, לכלום. פשוט תקימו לכם איזו מדינה ונראה אתכם. זה יהיה יום נפלא. אני מציע שתצטרפי כבר לנוער הגבעות הקדושים והצדיקים, נראה כמה זמן תחזיקי עם הפרחחים הפחדנים האלה שאתם כל כך מעריצים.
בחילה, קבס, גועל, אין מילים לתאר את מה שחשים כשקוראים שוב ושוב את הזילות חסרת הבושה והחוצפה חסרת הגבולות שלך ושל חברייך.

אני רואה שאתה לא מסוגל להגיב לי ברצינות חוץ מאיזה כמה מילים שחוזרות על עצמן כמו "חוצפנית".
אני אגיד לך רק דבר אחד, אם אני חסרת כבוד לעם שלי שסבל בעינויים את השואה, למה אני מנסה להציג את האמת ברבים בשביל שלא לחזור על ההסיטוריה?
מה אתה עושה בשביל שההיסטוריה לא תחזור על עצמה? אומר שהאויב הערבי הוא פרטנר ל"שלום"? רואה בערבים שהושמדו על ידי יהודים כחפים מפשע?
האויב הערבי לעולם לא יסכים ל"שלום" אמיתי, זה הוכח בעבר וזה יוכח בעתיד אם צריך. האויב הערבי רואה בנו אויב, ואנחנו צריכים לראות בערבים אויב.
אם אתה חושב שהערבים יוותרו על ה"דת" שלהם כמו שאתה מוותר על שלך בשביל איזו פיסת נייר שמדברת על "דו קיום" או "שלום", אתה חי בסרט של היפים.
אל תדבר איתי על חוסר כבוד וחוצפה, אם אתה זה שמוביל אחרים לשואה שניה.

מנותק Panzer

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #23 ב- : מאי 23, 2011, 16:29:18 »
'אני מוביל אנשים לשואה שניה'. איזו בדיחה. אני תורם משהו למדינה הזאת, בניגוד לך. ואני גם רוצה שהיא תשרוד ותשגשג, בלי הזיות פרנואידיות ומשיחיות מהולות בלהג גזעני פסאודו-מדעי.