כתב נושא: העונש נדחה, השפן קצב בכה מאושר: "יש שופטים בירושלים"  (נקרא 11147 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אבוד לי כבר, אני נשוי עם ילדים. הבעיה היא כנראה שאני מכלה את זמני בלנסות להסביר לעוד ילדה כל מיני דברים.
הראש השטוף הוא שלך - את מדברת אך ורק בסיסמאות. מוצר מושלם של תעמולה.

בעולם המתועב שלכם גם אם אתה נשוי "מותר" לך לעשות דברים כאלה.
אם אתה לא מסוגל להתווכח איתי כמו שצריך, אל תתווכח. אין שום סיבה שתגיד "לעוד ילדה" אם אין לך מה להגיד באמת. אגב אם הייתי בת 40 מה היית אומר עליי?
אתה כל כך שטוף מוח, שאתה עיוור.
אם אתה רוצה להמשיך להתווכח על זה תפתח נושא חדש.

ציטוט
ואיך מה שאמרת על הפמיניסטיות והשואה קשור עכשיו לז'בוטינסקי והנבואה שלו?

כי אמרתי שפמינסטיות רוצות לעשות שואה לגברים ולא האמנת ואמרת שיצאתי מדעתי, אז אני אומרת שלפני השואה כשז'בוטינסקי אמר שרוצים לעשות שואה ליהודים אמרו לו אותו דבר.

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
מה פסול בסקס בין 2 אנשים שעושים זאת בהסכמה?

לפני שאתה קופץ פה בהודעות תקרא את הדיון, לא רוצה לחזור על דבריי או על כל הדיון כולו. לא אמרתי שיש בעיה עם זה, למרות שכן יש בעיה כי לפי היהדות אסור לגבר ואישה לשכב לפני החתונה. בגלל שאתה חילוני אתאיסט אני לא אתווכח איתך על זה.

מנותק לוחם סיירת

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
העונש נדחה, השפן קצב בכה מאושר: "יש שופטים בי&
« להגיב #27 ב- : מאי 19, 2011, 15:15:37 »
למה שאני אתאמץ? בגלל שאלוהים אסר לזנות.
זה שהיא רוצה את זה זה לא אומר שגם אלוהים מרוצה מזה.

עצם זה שאתה מכניס את עצמך למצב כזה  , כמעט ואין סיכוי שלא תהרהר על זה.
אסור לאדם שיביא את עצמו לידי ניסיון או לידי הרהור עבירה.  (מאש בורחים)
{א} שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי: {ב} עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ: {ג} אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ: {ד} הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל: {ה} יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ: {ו} יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה: {ז} יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ: {ח} יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:

פרק תהילים זה יהיה לרפואת יניב בן ענת הי"ו

מנותק Panzer

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
בעולם המתועב שלי?  את לא חושבת שאפשר להיות מוסרי ונאמן ושפוי בלי להיות דתי? ולחלופין, את בטח בטוחה שבמדינת ההלכה שלך לא יהיו בגידות? השם דוד המלך אומר לך משהו אגב? ושלמה עם אלף נשותיו?

ובקשר לשואה - את צריכה באמת להיות מקרה מאוד מאוד מאוד מאוד קשה בשביל להאמין שהאזהרות שלך על 'שואת הפמיניסטיות' תתגשמנה, או שבאמת הפמיניסטיות רוצות לעשות שואה לגברים. זה אחד הדברים הכי מגוחכים ששמעתי אי פעם.

בקשר לגיל שלך אני מקבל את הטענה ומתנצל אם טענתי שאת ילדה. הטיעונים שלך היו אינפנטיליים ופרנואידים גם אם אכן היית בת 40.
"האם לא די בכך שנראה כי גן פרחים הוא יפה מבלי שנצטרך להאמין שיש גם פיות בתוכו?"  -דאגלס אדאמס

מנותק לוחם סיירת

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בעולם המתועב שלי?  את לא חושבת שאפשר להיות מוסרי ונאמן ושפוי בלי להיות דתי?

לא , ה' ברא את העולם ע"פ התורה ונתן לנו את התורה כספר הדרכה והוראות לחיים איך לחיות נכון עצם זה שאין
חינוך תורני ומוסר ויראת שמיים לא תיפסק הפריצות ומן הסתם האונס והרצח , כי בנות שלא הולכות בצניעות
הן כמו ח"ו זבל שמפקירות את עצמן ומראות הגוף שלהן לכולם . רק לפני כ 80 שנה הייתה צניעות גדולה, בחוץ לא היה את מה שיש היום היום הכל מופקר יותר וחופשי בלי שום תרבות וכבוד עצמי . אנשים מתמכרים לתאוות שלהם מתנהגים כמו בהמות אין פלא שהרבה בתים נהרסים היום.
{א} שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי: {ב} עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ: {ג} אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ: {ד} הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל: {ה} יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ: {ו} יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה: {ז} יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ: {ח} יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
העונש נדחה, השפן קצב בכה מאושר: "יש שופטים בי&
« להגיב #30 ב- : מאי 19, 2011, 15:40:16 »
בעולם המתועב שלי?  את לא חושבת שאפשר להיות מוסרי ונאמן ושפוי בלי להיות דתי? ולחלופין, את בטח בטוחה שבמדינת ההלכה שלך לא יהיו בגידות? השם דוד המלך אומר לך משהו אגב? ושלמה עם אלף נשותיו?

ובקשר לשואה - את צריכה באמת להיות מקרה מאוד מאוד מאוד מאוד קשה בשביל להאמין שהאזהרות שלך על 'שואת הפמיניסטיות' תתגשמנה, או שבאמת הפמיניסטיות רוצות לעשות שואה לגברים. זה אחד הדברים הכי מגוחכים ששמעתי אי פעם.

בקשר לגיל שלך אני מקבל את הטענה ומתנצל אם טענתי שאת ילדה. הטיעונים שלך היו אינפנטיליים ופרנואידים גם אם אכן היית בת 40.

גם מי שמחשיב את עצמו כדתי והוא לא יהודי טוב, הוא גרוע יותר מחילוני.
הקב"ה העניש את שלמה המלך על כל נשותיו.
במדינת הלכה יהיו בגידות(מאמינה שמעטות מעכשיו), אף אחד לא צדיק גמור, אבל במדינת הלכה בניגוד למדינה הנוכחית, תאסור על כך, ואם חושבים על זה כל מי שחוטא(שזה כל בן אדם באשר הוא עם החטא שלו) מקבל עונש.

אני לא הולכת להתווכח איתך על זה יותר, כבר עניתי לך תשובה על זה.

אם טענת שאני ילדה? טוב התגובות שלך לפחות מוכיחות שאתה לא נורמלי.
אני לא בת 40 עדיין, אני רק שאלתי מה היית אומר אילו הייתי בת 40? כי אם הייתי בת 40 לא היית אומר ילדה לא משנה מה הייתי כותבת. וכדאי שתפסיק להתנשא מעליי, זה שאני קטנה ממך בכמה שנים לא אומר שאתה דובר אמת ואני לא יודעת כלום.

מנותק Panzer

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
1. גם כשבגידות יהיו אסורות - זה יקרה, כמו הרבה דברים אסורים.
2. צניעות היא המצאה של גברים שקשה להם לשלוט בעצמן.
3. הבנת הנקרא - את צדקת בטענה שלך בקשר לגיל ורק אמרתי שצדקת, ושבאמת לא הייתי צריך להתנשא. אין לגיל שום קשר.

"האם לא די בכך שנראה כי גן פרחים הוא יפה מבלי שנצטרך להאמין שיש גם פיות בתוכו?"  -דאגלס אדאמס

מנותק JewSoldier

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • הימין האמיתי=581=גואל ישראל
3. הבנת הנקרא - את צדקת בטענה שלך בקשר לגיל ורק אמרתי שצדקת, ושבאמת לא הייתי צריך להתנשא. אין לגיל שום קשר.

בס"ד

זאת המצאה שלך,אין אף אדם(נורמאלי לפחות)שלא יחשוב מחשבות אסורות מתי שהוא יראה אישה לא צנועה

מנותק Panzer

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
ובדיוק בגלל שלגברים  היה קשה לשלוט בעצמם (לגיטימי, יש לאדם יצרים פרימיטיביים רבים כפי שאתה בוודאי יודע) הם הכריחו את הנשים להיות צנועות - ולא אילפו את עצמם.

מנותק לוחם סיירת

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *

אם יש יראת שמיים  , ומוסר לא יהיו תאמין לי יהיו הרבה יותר פחות בגידות , אם בכלל.
צניעות זו לא המצאה של גברים זה ציווי מהתורה  , עובדה שרק לפני כ 80 שנה לא היתה את הפריצות של היום  
הדור היה יותר שפוי  . כל כבודה בת מלך פנימה  - יהודיה היא בת של מלך למה שאנשים אחרים יראו את הגוף שלה ?
משהו ראה פעם את מלכת אנגליה עם מכנסיים ? , חשופה ?  .היא אפילו שמה כיסוי ראש.
אני בטוח שאתה היתה רוצה שהבת שלך תלך ברחוב בבגדי פריצות ואנשים יסתכלו עליה ויראו את הגוף שלה...

מנותק Panzer

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אני לא רוצה שהבת שלי תלך כמו פרוצה, ואני לא חושב שזה בסדר, אבל להגיד שנשים מזמינות אונס זה משהו אחר.
מלכת אנגליה זו דוגמה לא טובה כי מן הסתם היא חייבת לייצג משהו מכובד ומלכותי.
צניעות=ציווי מהתורה= מי כתב את התורה? גברים, עד כמה שאני זוכר.
תופעת ה'צניעות' מופיעה בעוד הרבה תרבויות - בעיקר השוביניסטיות והפרימיטיביות יותר. הודו. ארצות האיסלם הקיצוני. תמיד הבעיה היא הנשים, רק לא הגברים שחושבים עם הזין שלהם.

מנותק לוחם סיירת

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אני לא רוצה שהבת שלי תלך כמו פרוצה, ואני לא חושב שזה בסדר, אבל להגיד שנשים מזמינות אונס זה משהו אחר.
מלכת אנגליה זו דוגמה לא טובה כי מן הסתם היא חייבת לייצג משהו מכובד ומלכותי.
צניעות=ציווי מהתורה= מי כתב את התורה? גברים, עד כמה שאני זוכר.
תופעת ה'צניעות' מופיעה בעוד הרבה תרבויות - בעיקר השוביניסטיות והפרימיטיביות יותר. הודו. ארצות האיסלם הקיצוני. תמיד הבעיה היא הנשים, רק לא הגברים שחושבים עם הזין שלהם.

התורה לא נכתבה סתם ע"י בני אדם , היא נכתבה ע"פ דבר ה' . גברים לא המציאו את זה.ה' מביא לאדם הדרכה איך לחיות בחיים בצורה נכונה ,הוא לא רוצה לרעתו אלא להיפך לטובתו, שלו יהיה טוב ושיחייה חיים מאושרים.
למה שגברים ימציאו שאישה תלך בצניעות עם טבע האדם הוא להתאוות לנשים ? "ולהנות" מה להסתכל על בחורה?
אני לא אומר שנשים  בהכרח מזמינות אונס עם הלבוש שלהן , אבל עצם זה שהן הולכות ככה הן לא מבינות שהן מפקירות את עצמן , לא אכפת להן בכלל הן חושבות רק כי חם או נוח ...
יהודיה היא בת של מלך בת של הקב"ה ז"א היא צריכה ללכת בצניעות .
ותאמין לי אם עמ"י ילכו בצניעות זה יעורר גם את שאר העמים. עמ"י הוא אור לגויים , תמיד הגויים למדו מהיהודים דרכי תרבות ומוסר אפילו גדולי הפילוספים הודו בזה. 

מנותק Panzer

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אני חושב שביהדות יש המון ערכים יפים ומוסריים שאפשר ללמוד מהם.
אם זה כן או לא דבר ה' זה דיון נפרד.
זה מאוד אופייני לגברים לא לשלוט בעצמם ולדרוש מהאישה שתכסה את עצמה. למה הם לא הולכים עם כיסוי עיניים?
אני לא מתנגד למשיכה מינית ולהנאה שבמבט על בחורה , זה גם בלתי נשלט, אבל יש מינונים.
אני מבין איך לבוש 'לא צנוע' יכול לתרום להגברת הטסטוסטרון אבל זה לא צידוק לאונס.
ואם נהיה אור לגויים - הלוואי. בינתיים אנחנו חושך לגויים, בעידן הנוכחי.

מנותק לוחם סיירת

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אין לי מה להתווכח איתך בכלל , חוץ מהקטע שלא להסתכל על בחורה זה בלתי נשלט  - עובדה שזה כן נשלט.
אני שולט בעצמי . אני לא יודע אם זה קשור לפה או לא, אבל אם תרצה תאמין לזה.
הקב"ה אמר "בראתי יצר הרע בראתי לו תורה תבלין", כל' ע"י קביעת עיתים לתורה ולימוד מוסר אפשר להצליח להגבר על היצר.

מנותק Panzer

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
כל אחד ומה שעוזר לו. אני שמח שהתורה גורמת לך להיות מוסרי יותר. זו באמת התכלית שלה, כמו שאני רואה את זה, ולעתים קרובות שוכחים את זה והופכים אותה למכשיר גזעני ואידיאולוגי קיצוני.

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *

1. נכון זה יקרה, אבל הרבה פחות וזה גם יהיה אסור(זאת אומרת שאנשים לא יחשבו שמותר להם לבגוד או לחטוא חטא אחר כלשהו כי כולם חוטאים).
2. צניעות זה לא רק לנשים זה גם לגברים. כמו שאישה צריכה להתלבש צנוע גם גברים צריכים להתלבש צנוע.

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אני מבין איך לבוש 'לא צנוע' יכול לתרום להגברת הטסטוסטרון אבל זה לא צידוק לאונס.
ואם נהיה אור לגויים - הלוואי. בינתיים אנחנו חושך לגויים, בעידן הנוכחי.

לא מצדיקה אונס חס וחלילה, יש נשים שנאנסות והן מתלבשות צנוע מאוד, אני אומרת שנשים שמתלבשות כמו שהן מתלבשות שלא יתפלאו אחר כך שגבר מסתכל עליהן או יותר גרוע.
כיום אנחנו מושפעים מאוד מהגויים, אז הגויים מחשיכים אותנו, ואנחנו מחשיכים את עצמנו.
התרבות הגויית שולטת בארץ, מה שנקרא הגולה בארץ.

מנותק JewSoldier

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • הימין האמיתי=581=גואל ישראל
לא מצדיקה אונס חס וחלילה, יש נשים שנאנסות והן מתלבשות צנוע מאוד, אני אומרת שנשים שמתלבשות כמו שהן מתלבשות שלא יתפלאו אחר כך שגבר מסתכל עליהן או יותר גרוע.
כיום אנחנו מושפעים מאוד מהגויים, אז הגויים מחשיכים אותנו, ואנחנו מחשיכים את עצמנו.
התרבות הגויית שולטת בארץ, מה שנקרא הגולה בארץ.
בס"ד

מסכים במאה אחוז,זאת האמת פשוטה כמשמעה

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
מה פסול ב*** בין 2 אנשים שעושים זאת בהסכמה?

מה ההבדל ביניהם לזברות שעושות את זה בהסכמה?

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מה ההבדל ביניהם לזברות שעושות את זה בהסכמה?

מה רע בזברות שעושות זאת בהסכמה?

מנותק רק ליברמן! חילופי שטחים!

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
מה פסול בסקס בין 2 אנשים שעושים זאת בהסכמה?
בדיוק! מה פסול בשני גברים\נשים\מומרי-מין שעושים סקס בהסכמה?
קוּם הִתְנַעֵרָה עַם חֵלֵכָה
עַם עֲבָדִים וּמְזֵי רָעָב
אֵש הנְקָמוֹת הַלַּב לִחֵכַה
לִקְרַאת אוֹיַב הִכּוֹן לַקְרָב.

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
לא חושבת שהוא אנס את הנשים האלה, אבל הוא כן ניהל איתן רומן.
מגיע לו עונש קשה בהרבה כי הוא בגד בעם שלו לא רק באישתו.

ואיזה עונש מגיע לנשים הללו??

הריי גם הן בגדו בעם שלהן כנשים שעובדות במוסד הנשיאות!

לגבי העונש הראוי לו אני חושב שזה בינו לבין אישתו בלבד ולבית המשפט הנאצי אין זכות לקבוע לו את המשך חייו.
אני לא אלוהים אני חלק ממנו

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *

ואיזה עונש מגיע לנשים הללו??

הריי גם הן בגדו בעם שלהן כנשים שעובדות במוסד הנשיאות!

לגבי העונש הראוי לו אני חושב שזה בינו לבין אישתו בלבד ולבית המשפט הנאצי אין זכות לקבוע לו את המשך חייו.

כל מי שבוגד בעם, לא משנה אם גבר או אישה צריך לקבל עונש ראוי בעולם הזה ובעולם הבא גרוע עוד יותר.

מנותק אדם לא שפוי

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
בדיוק! מה פסול בשני גברים\נשים\מומרי-מין שעושים סקס בהסכמה?

זה רון בן ישמעאל, אל תפריע לו להיות קנאי דתי ופנאט שמרני!

מנותק לוחם סיירת

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
זה רון בן מיכאל, אל תפריע לו להיות קנאי דתי ופנאט שמרני!

זה לא רון זה התורה מדריכה את האדם איך לחיות נכון ולא כמו בהמה חסרת שכל.
אתה הפאנט פה שתומך בפת"ח ובמדינת פלסטין אתה סתם נאצי חולה ומפגר!!  עם שנאה עצמית לעם שלך!!!!