כתב נושא: העונש נדחה, השפן קצב בכה מאושר: "יש שופטים בירושלים"  (נקרא 11146 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק JewSoldier

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • הימין האמיתי=581=גואל ישראל
בס"ד

אבן נגולה מעל לבי", אמר הנשיא לשעבר למקורביו ובכה מאושר, אחרי שבית המשפט העליון עיכב את כניסתו לכלא עד להכרעה בערעור. הוא יצא לחגוג באירוע משפחתי עם רעייתו גילה. איגוד הסיוע לנפגעי תקיפה מינית: "זה מסר חמור לציבור

איכס השפן חוגג בזמן שיגאל עמיר נרקב בבידוד

מצא את ההבדל:
« עריכה אחרונה: מאי 18, 2011, 19:23:57 על ידי JewSoldier »

מנותק JewSoldier

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
למחוק

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אמרתי מיליון פעם ואני אגיד שוב קצב חף מפשע,ואין קשר בין קצב ליגאל עמיר!!

אל תנסו לקשר כל דבר,אני בעד שיחרורו של יגאל עמיר אבל אין קשר בין זה לזה...
.
אני לא אלוהים אני חלק ממנו

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
אמרתי מיליון פעם ואני אגיד שוב קצב חף מפשע,ואין קשר בין קצב ליגאל עמיר!!

אל תנסו לקשר כל דבר,אני בעד שיחרורו של יגאל עמיר אבל אין קשר בין זה לזה...
.
קצב חף מפשע בעניין האונס (אני לא מאמין בשום אופן שהוא אנס), אך לא בעניין הגירוש.

הוא אולי לא עמד לדין על חלקו בגירוש, אך הוא בהחלט מקבל את המגיע לו (אין לי כל רחמים כלפיו).
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
קצב חף מפשע בעניין האונס (אני לא מאמין בשום אופן שהוא אנס), אך לא בעניין הגירוש.

הוא אולי לא עמד לדין על חלקו בגירוש, אך הוא בהחלט מקבל את המגיע לו (אין לי כל רחמים כלפיו).

אונס בטוח לא היה שם. ואם בבוא היום יוחלט להעמיד לדין את מי שביצעו את הגירוש. סגור איתו חשבון שם. אין סיבה לערבב.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
קשה מצב אנס גם אנס. בגד בעמו ובארצו, למה שלא יבגוד באשתו?

מנותק Panzer

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
איך אתם כל כך בטוחים שהוא לא אנס?  שהוא חף מפשע? על סמך מה? זה ממש מעניין.
"האם לא די בכך שנראה כי גן פרחים הוא יפה מבלי שנצטרך להאמין שיש גם פיות בתוכו?"  -דאגלס אדאמס

מנותק JewSoldier

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *

מנותק Panzer

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
די עצוב שאתם בטוחים שהוא לא אנס. זה מסביר המון דברים.
"האם לא די בכך שנראה כי גן פרחים הוא יפה מבלי שנצטרך להאמין שיש גם פיות בתוכו?"  -דאגלס אדאמס

מנותק gambito

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
קצב הוא בהחלט אנס מנוול שיקבל את מה שמגיע לו בעזרת ה'!
בנאדם שפל ועלוב שניצל את מעמדו !

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
לא חושבת שהוא אנס את הנשים האלה, אבל הוא כן ניהל איתן רומן.
מגיע לו עונש קשה בהרבה כי הוא בגד בעם שלו לא רק באישתו.

מנותק Panzer

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
לא חושבת שהוא אנס את הנשים האלה, אבל הוא כן ניהל איתן רומן.
מגיע לו עונש קשה בהרבה כי הוא בגד בעם שלו לא רק באישתו.

למה את לא חושבת שהוא אנס אותן?

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
למה את לא חושבת שהוא אנס אותן?

כי הנשים האלה לא צדיקות כל כך גדולות, ראינו איך הן מתנהגות ונראות.
רוב הבנות שנאנסות לא מדברות על זה.

מנותק Panzer

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
כי הנשים האלה לא צדיקות כל כך גדולות, ראינו איך הן מתנהגות ונראות.
רוב הבנות שנאנסות לא מדברות על זה.

מה שאת אומרת כל כך חשוך, עצוב, נוראי ומגוחך, שקשה להאמין שאת שייכת למין הנשי. את משרתת טורפים חוצפנים ועבריינים כמו קצב ודומיו.
פשוט לא יאומן.

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
העונש נדחה, השפן קצב בכה מאושר: "יש שופטים בי&
« להגיב #14 ב- : מאי 19, 2011, 13:33:19 »
מה שאת אומרת כל כך חשוך, עצוב, נוראי ומגוחך, שקשה להאמין שאת שייכת למין הנשי. את משרתת טורפים חוצפנים ועבריינים כמו קצב ודומיו.
פשוט לא יאומן.

אתה לא מצפה מגבר(בתור מישהו מהמין הזה) שרואה בחורה חצי ערומה מול העיניים שמפתה אותו עם מבטים ומילים להחזיק את עצמו נכון?
אם הנשים האלה לא רוצות שיאנסו אותן או שיסתכלו עליהן(כי גם זה הפך להיות הטרדה מינית היום) אז שלא ילכו חצי ערומות ויתנהגו כמו נשים טובות ולא כמו שרמוטות מהרחוב.
אתה משרת פמינסטיות נאציות ומלחמה בין המינים מבלי לבדוק מי האשם ומה צריך לסדר בשביל שהמלחמה בין הנשים לגברים תיגמר כבר.

מנותק Panzer

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #15 ב- : מאי 19, 2011, 13:39:29 »
הו כן, משה קצב, האיש שכולן רוצות לפתות, הגבר הסקסי שאי אפשר לעמוד בקסמו.
בנות יכולות להתלבש איך שהן רוצות ואם גבר לא מסוגל לשלוט בעצמו זו בעיה שלו. את רק מנציחה את הבעיה.
והנה עוד משהו על המילה 'נאציות', כדי שתביני על מה את מקשקשת -

'בשעת היציאה מן הקרונות מכים באכזריות. אחר כך מכניסים לתוך צריפים ענקיים. במשך חמישה רגעים שומעים צעקות איומות. אחר כך הכל משתתק. את המתים מוציאים כשהם נפוחים באופן נורא... בוחרים מבין הקורבנות קברנים, שלמחרת גם הם מומתים. איום!'
   אברהם לוין, מחנה ההשמדה חלמנו.

מנותק soldierofgod

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #16 ב- : מאי 19, 2011, 13:39:49 »
אתה לא מצפה מגבר(בתור מישהו מהמין הזה) שרואה בחורה חצי ערומה מול העיניים שמפתה אותו עם מבטים ומילים להחזיק את עצמו נכון?
אם הנשים האלה לא רוצות שיאנסו אותן או שיסתכלו עליהן(כי גם זה הפך להיות הטרדה מינית היום) אז שלא ילכו חצי ערומות ויתנהגו כמו נשים טובות ולא כמו שרמוטות מהרחוב.
אתה משרת פמינסטיות נאציות ומלחמה בין המינים מבלי לבדוק מי האשם ומה צריך לסדר בשביל שהמלחמה בין הנשים לגברים תיגמר כבר.
אני יכול להשבע באלוהים שאני מסוגל להחזיק את עצמי.

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #17 ב- : מאי 19, 2011, 13:47:56 »
הו כן, משה קצב, האיש שכולן רוצות לפתות, הגבר הסקסי שאי אפשר לעמוד בקסמו.
בנות יכולות להתלבש איך שהן רוצות ואם גבר לא מסוגל לשלוט בעצמו זו בעיה שלו. את רק מנציחה את הבעיה.
והנה עוד משהו על המילה 'נאציות', כדי שתביני על מה את מקשקשת -

'בשעת היציאה מן הקרונות מכים באכזריות. אחר כך מכניסים לתוך צריפים ענקיים. במשך חמישה רגעים שומעים צעקות איומות. אחר כך הכל משתתק. את המתים מוציאים כשהם נפוחים באופן נורא... בוחרים מבין הקורבנות קברנים, שלמחרת גם הם מומתים. איום!'
   אברהם לוין, מחנה ההשמדה חלמנו.

אוי תעשה לי טובה, נשים מפתות זקנים ומכוערים יותר ממנו בשביל כסף או בתור נקמה.
בנות לא יכולות להתלבש איך שהן רוצות, צניעות זה דבר חשוב לכבוד העצמי שלהן ולכבוד היהודי בכלל.
אם הפמיניסטיות לא רוצות לעשות שואה לגברים, מה הן רוצות? שוויון זכויות? להגן על נשים? אני בטוחה שאתה לא עד כדי כך טיפש שתחשוב שהן רוצות שוויון זכויות(למרות שהיום הנשים מקבלות הרבה יותר מזה) או שהן רוצות לעזור לנשים.

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #18 ב- : מאי 19, 2011, 13:51:33 »
אני יכול להשבע באלוהים שאני מסוגל להחזיק את עצמי.

מבטיחה לך שיש גבול למה שאתה יכול להחזיק.
ועוד דבר, למה שתתאמץ כל כך בשביל להחזיק את עצמך כשאתה רואה בחורה שמפתה אותך או שהיא חצי ערומה מול העיניים? אם היא מפתה אותך סימן שהיא רוצה את זה לא?
אם היא חצי עירומה שתיקח בחשבון שהיא יכולה להיות קרבן אונס בשניה, כי לא כולם יכולים לחזיק את עצמם ולא כולם שפויים בראשם.

מנותק Panzer

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
גברים צריכים לשלוט באיבר המין שלהם נקודה.

הפמיניסטיות רוצות לעשות שואה לגברים? את פשוט יצאת מדעתך.

הנה משהו בשבילך על שואה: 'שתי משאיות היו בשימוש. היהודים - גברים, נשים וילדים -  הוכנסו ישר פנימה מתוך התאים שלהם. אדי הפליטה היו מוזרמים בצינור אל פנים המשאית. אני עדיין יכול לשמוע את דפיקותיהם וצעקותיהם של היהודים - 'גרמנים יקרים, תנו לנו לצאת'. כשהדלתות היו נפתחות היה מופיע עשן סמיך ואחריו גופות מעוותות, מסובכות זו בזו.'  עדות של איש האיינזצקומנדו 4a

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
גברים צריכים לשלוט באיבר המין שלהם נקודה.

הפמיניסטיות רוצות לעשות שואה לגברים? את פשוט יצאת מדעתך.

הנה משהו בשבילך על שואה: 'שתי משאיות היו בשימוש. היהודים - גברים, נשים וילדים -  הוכנסו ישר פנימה מתוך התאים שלהם. אדי הפליטה היו מוזרמים בצינור אל פנים המשאית. אני עדיין יכול לשמוע את דפיקותיהם וצעקותיהם של היהודים - 'גרמנים יקרים, תנו לנו לצאת'. כשהדלתות היו נפתחות היה מופיע עשן סמיך ואחריו גופות מעוותות, מסובכות זו בזו.'  עדות של איש האיינזצקומנדו 4a

נו אז לך למועדון כלשהו תרקוד עם איזה שרמוטה ותראה עד כמה אתה עומד בזה גם אחרי שהיא לא איתך.

אני יודעת שהראש השטוף שלך לא מסוגל להאמין לזה אבל כן.
אגב שואה, גם ז'בוטינסקי אמר לפני עליית היטלר, שרוצים לעשות שואה ליהודים ואף אחד לא האמין לו(הדבר היחיד הטוב שיצא מז'בוטינסקי זאת הנבואה הזאת).

מנותק soldierofgod

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #21 ב- : מאי 19, 2011, 14:01:18 »
מבטיחה לך שיש גבול למה שאתה יכול להחזיק.
ועוד דבר, למה שתתאמץ כל כך בשביל להחזיק את עצמך כשאתה רואה בחורה שמפתה אותך או שהיא חצי ערומה מול העיניים? אם היא מפתה אותך סימן שהיא רוצה את זה לא?
אם היא חצי עירומה שתיקח בחשבון שהיא יכולה להיות קרבן אונס בשניה, כי לא כולם יכולים לחזיק את עצמם ולא כולם שפויים בראשם.
למה שאני אתאמץ? בגלל שאלוהים אסר לזנות.
זה שהיא רוצה את זה זה לא אומר שגם אלוהים מרוצה מזה.

מנותק Panzer

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
נו אז לך למועדון כלשהו תרקוד עם איזה שרמוטה ותראה עד כמה אתה עומד בזה גם אחרי שהיא לא איתך.

אגב שואה, גם ז'בוטינסקי אמר לפני עליית היטלר, שרוצים לעשות שואה ליהודים ואף אחד לא האמין לו(הדבר היחיד הטוב שיצא מז'בוטינסקי זאת הנבואה הזאת).

אבוד לי כבר, אני נשוי עם ילדים. הבעיה היא כנראה שאני מכלה את זמני בלנסות להסביר לעוד ילדה כל מיני דברים.
הראש השטוף הוא שלך - את מדברת אך ורק בסיסמאות. מוצר מושלם של תעמולה.
ואיך מה שאמרת על הפמיניסטיות והשואה קשור עכשיו לז'בוטינסקי והנבואה שלו?

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #23 ב- : מאי 19, 2011, 14:59:46 »
למה שאני אתאמץ? בגלל שאלוהים אסר לזנות.
זה שהיא רוצה את זה זה לא אומר שגם אלוהים מרוצה מזה.

אז אל תתאמץ  אתה זה שאומר שאתה יכול להחזיק את עצמך.
זה שהיא רוצה את זה רק מסביר למה היא מתלבשת כמו שהיא מתלבשת ולמה היא מתנהגת איך שהיא מתנהגת.
אתם כל כך נגד הקב"ה שאתם מוכנים לגרום לעצמכם סבל העיקר להגיד שהוא לא קיים ולנסות להתעלות מעליו.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *

מה פסול בסקס בין 2 אנשים שעושים זאת בהסכמה?